Kabát s teniskami: štýlové možnosti

Kabát s teniskami je pohodlie a štýl. Každá žena módy, ktorá je fanúšikom neformálneho, neoklasického alebo športového štýlu, s týmto vyhlásením súhlasí. Nosiť takýto tandem znamená vzdať hold pohodliu, praktickosti a moderným módnym trendom, ktoré vám tiež pomôžu vyzerať mladšie. Ale tu sú prísne pravidlá, s ktorými budete určite musieť počítať. O tom teraz hovoríme.


Aký je najlepší náter na tenisky?

Nie každý model môže byť kombinovaný s teniskami. To však neznamená, že výber bude malý. A aby sme sa nemýlili, mali by sme uprednostniť takéto možnosti.

  • Klasický plášť strednej dĺžky . Všeobecne platí, že s klasikou, všetko vyzerá dobre z cvoka, ale hrubé vojakov 'topánky. Ale ak hovoríme konkrétne o športovej obuvi, v tomto prípade by boli najlepšie tenisky alebo tenisky s rovnou podrážkou pre klasický kabát.

Zaujímavé : Čierny kabát: vytvorenie štýlového luku

Okrem toho táto možnosť opticky predlžuje siluetu, čo znamená, že je celkom vhodná pre ženy s ladnými tvarmi.

  • Dlhý rovný plášť . Malo by okamžite urobiť rezerváciu: iba vysoké dievčatá s krásnou štíhlou postavou si môžu dovoliť takýto tandem. A dôvodom je toto: vyložené topánky a predĺžené vrchné ošatenie robí obraz ťažším. A ak dievčatá s modelkou vyzerá, nemusia sa toho báť, potom sú kratšie aženám módy lepšie sa vyhnúť tejto kombinácii.

Ak by ste sa však rozhodli o ňom, potom sa v žiadnom prípade nezhorší situácia so sukňou alebo šatami. Najlepšie, čo tu bude vyzerať vhodné džínsy. A nezabudnite mierne vyhrnúť rukávy vyzerať jemnejšie.

  • Zámorské Coats . Chcete získať naozaj štýlový luk? Potom sa pozrite na tento úžasný tandem. Prečo prekvapujúce? Áno, pretože je ťažké si predstaviť niečo viac harmonické, ako keby boli vytvorené pre seba.

Zaujímavé : Šedá srsť: 10 štýlových vzhľadu

Samotná nadrozmerná vrstva je veľmi univerzálna a ideálna pre každodenné nosenie. A to znamená, že bude celkom prirodzené kombinovať ho s teniskami.

  • Krátka srsť. Krátka srsť s teniskami a džínsami je doslova vrcholom štýlu. A ako to bude vhodné pre každú energickú mestskú dievčinu v tomto obraze, a dokonca za to nestojí.

A najdôležitejšia vec je, že kabát strednej dĺžky stehienka bude vyzerať skvele s akýmikoľvek teniskami a teniskami, takže si môžete vybrať tento vzhľad pre každodenné nosenie.

Dôležité! Predtým, než si vyberiete kabát, ktorý nosíte s teniskami, nezabudnite, že by mal byť rovný alebo mierne vybavený, s jasnými geometrickými čiarami alebo čiernobiele. Ale čo je najdôležitejšie, bez zbytočných dekoratívnych prvkov. Ako doplnok povolenýgolier alebo kapucňa. Ale, žiadne kudrlinky, volánik, kvety a svetlice.

​​

Aké oblečenie doplní srsť teniskami?

Práve sme zistili, že tenisky a kabáty sú navzájom veľmi dobre kombinované. Teraz sa pozrime, čo ešte môžete pridať k svojmu obrázku, aby vyzeralo ako „špica a rozpätie“.

  • Džínsy . Každý dizajnér vám povie, že srsť v kombinácii s teniskami a džínsami je trend, ktorý je vždy relevantný pre každú situáciu (viď foto). V tejto forme môžete bezpečne ísť do kancelárie, spoznať priateľov, ísť na cestu, riadiť auto - jedným slovom, robiť všetko, čo robíte v bežnom živote.

Konkrétnejšie, na vytvorenie najspoľahlivejšieho luku si vyberte tieto modely: klasické džínsy, chudé džínsy, džínsy s priateľkou s vašimi obľúbenými otvormi, džínsy s twistmi. Ktorákoľvek z týchto možností bude vyzerať skvele ako s kabát a tenisky.

Zaujímavé : Šaty - módne a štýlové

  • Sukňa alebo šaty . Štíhle ženy si môžu dovoliť kombináciu srsti, tenisiek a oblečenia. Ak sa vám nepáči šaty, môžete ho nahradiť sukňou. Podobne ako v prípade džínsov je tento obraz považovaný za pomerne každodennú rutinu a je ideálny pre teplú jeseň vo vašom meste. Ale aj tu je jedna zvláštnosť: sukňa alebo šaty by mali mať krátku dĺžku. Aj keď, samozrejme, nie je extrémne mini. Stručne povedané, vyhnúť sa viacvrstvové, ktorélen zničiť obrázok.

Dôležité! Maximálna dĺžka oblečenia s rovnou siluetou, ktorú si môžete dovoliť s kabátom a teniskami, by mala byť až po koleno. Ale v žiadnom prípade nie nižšie! Úprimne povedané, táto voľba je už na pokraji. A z večerných šatov pri vytváraní takého luku a vzdania sa.

  • Nohavice . Nasledujúca kombinácia nie je zakázaná nosiť: kabát, tenisky a nohavice.

Pravda, tá druhá nesmie byť so šípkami. V dnešnej dobe sú tu veľmi vhodné módne kalhotky. Nie zlé bude vyzerať a pozná veľa skrátenej verzie.

Nosíte kabát s teniskami?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : S čím nosiť dámske tenisky v každodennom živote

Kombinácia farieb

Teraz sa pohovorme o tom, ako neurobiť nesprávnu voľbu farby. Všetko je tu však veľmi jednoduché, tak si pamätajte.

Krásny obraz so žltým plášťom

Čierny kabát

Čierny kabát je konštantná klasika, ktorú väčšina módy miluje toľko. Preto bude mať čierny kabát v kombinácii s bielymi teniskami vynikajúce a skutočne štýlové riešenie .

Je pravda, že ak máte náhle takéto túžby, tenisky, môžete si vybrať a čierne. A tak, aby obraz nevyzeral príliš ponurý, pridajte k nemu nejaký jasný akcent.

Béžová srsť

V roku 2019 bude kombinácia béžovej srsti s teniskami veľmi módna. Prirodzene, najvýhodnejšie bude vyzerať s svetlými teniskami a tmavými tieňovými nohavicami. Okrem toho môže byť obraz zriedený čokoládovo sfarbenými detailmi.

Dôležité! Pri vytváraní obrazu kabátu a tenisky sa snažte ešte vybrať jednofarebný model vrchného oblečenia. Je ľahšie poraziť akúkoľvek možnosť s ňou, zatiaľ čo oblečenie s výtlačkami je rozmarnejšie .

Biela srsť

Pekná zimná verzia, ktorá dobre zapadá do vášho okolia.

Tenisky pod bielym plášťom by mali byť vybrané výlučne svetlom. Napríklad, biele alebo sivé, a zvyšok oblečenia je celkom povolené v kontrastných farbách.

Šedá srsť

Ďalší módny trend z roku 2019, v rámci ktorého je ľahké vyzdvihnúť topánky akejkoľvek farby. Číre čierne tenisky biele a sivé a dokonca žlté alebo červené budú dokonale kombinované so sivým plášťom. Pri výbere posledných dvoch možností však budete musieť pridať ďalšie jasné akcenty na tón topánky.

Modrý plášť

Modrý plášť, rovnako ako šedý, dokonale "zapadne" s teniskami alebo teniskami všetkých populárnych odtieňov. Avšak,Najlepšia kombinácia tu bude: modré tenisky a modrý kabát. Chcete sa uistiť? Pozrite sa na fotografiu nižšie.

Dôležité! Veľmi zaujímavý a neobvyklý v tomto obraze bude vyzerať kabát v štýle športovo-šik, ktorý zo strany pripomína mikinu. Táto kombinácia je skvelou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú športový štýl v každodennom živote.

V tomto bode sa naše preskúmanie skončilo. Ale nakoniec, chcem dať všetky módy rady: nebojte sa nosiť kabát s teniskami, experimentovať odvážnejšie s vaším obrazom, a to vás určite dovedie k úspechu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/24/2018Štítky: