Večerné účesy pre stredné vlasy: nové predmety v roku 2019 s fotografiami

Očakávajte veľkú udalosť? Ak ste sa ešte nerozhodli, aký večerný účes pre stredné vlasy, potom bude dôležité študovať nové produkty z roku 2019 s fotografiami. Budeme hovoriť o najmódnejšie a veľkolepé večerné účesy pre stredné vlasy.


V štýle Chanel - ženský a elegantný

Tento účes, ktorý je nám známy pod názvom „Malvina“ a prezentovaný stylistami Chanel na najnovších predstaveniach tohto módneho domu, sa vyznačuje dokonalou jednoduchosťou a eleganciou. Ak chcete to zopakovať, stačí, ak vlasy vysušíte sušičom na vlasy, ako obvykle, a potom položte na hornú časť srsti malú penu na fixáciu, hrebene pritlačte späť z čela a upevnite ju vlásenkou s lukom alebo akýmkoľvek predmetom. Ak sa vám páči dokonalá hladkosť, môžete použiť žehličku na vlasy, a ak váš štýl je ľahká nedbanlivosť, potom pridajte nejaký objem do česaných prameňov a uvoľnite niekoľko kučier, ktoré krehko rám tváre.

Český štýl - chytľavý a expresívny

Tento účes je skvelý pre stredne dlhé vlasy. Opakovanie je pomerne jednoduché - začať, sušiť vlasy, ako obvykle, a chodiť okolo neho s styling železa, a tiež pridať trochu fixačné činidlo pozdĺž celej dĺžky. Potom oddeliť dve bočné vetvy, a skrútiť, opraviť je za stealth. Ak ste zvyknutí na vrkôčiky, potom prámik tenký vrkoč. Opakujte to isté na druhej strane, a potom pripojte pramene na korunku, takže elegantný uzol. Prilepiť vlasy s lakom na vlasy aAk chcete, ozdobte masívnym hrebeňom alebo vlásenkou, aby ste pridali pôvab a slávnostnú náladu.

Nebojte sa, ak účes nie je dokonale čistý, pretože celé čaro bohémskeho štýlu je v rafinovanej nedbanlivosti.

Nižšie uvidíme večerné účesy 2019 pre stredne dlhé vlasy.

Svetelné vlny - klasika pre všetky ročné obdobia

Ak nemáte čas ani túžbu zmiasť sa s komplikovanými účesmi a účesom, zatiaľ čo vaše vlasy sa dajú nazvať zvlnenými alebo mierne kučeravými, vaša voľba pre Silvestra je ľahká kučeravá, ktorá sa dá urobiť ako pri curlingu. a navíjanie vlasov na natáčky. Pred stylingom môžete aplikovať sérum na lesk na vlasy, aby bol účes zaujímavejší.

Keď skončíte s curl, nepoužívajte hrebeň - je lepšie len mierne zvlniť výsledné kučery prstami. Ak máte rany, položte ho na jednu stranu a zaistite neviditeľnou vlásenkou. Prirodzený make-up pre oči a svetlé pery budú perfektným finálnym akcentom štýlovým a expresívnym spôsobom.

Stretávacie svetlo - elegantné a štýlové

Tí, ktorí sú právom hrdí na svoje dlhé a husté vlasy a zároveň dávajú prednosť klasickému štýlu vo všetkom, budú určite páčiť účes vo forme nízkej buchty s krútenými prameňmi. Na prvý pohľad sa tento účes môže zdať zložitý, ale v skutočnosti to tak vôbec nie je -trochu praxe a trpezlivosti, a budete určite uspieť. Takže, začať sušiť vlasy a použiť styling agent pre nich.

Kučeravé alebo vlnité vlasy sa musia vopred narovnať pomocou plochého železa alebo sušiča vlasov a okrúhleho hrebeňa. Potom rozdeľte vlasy do troch rovnakých častí, hrebeň strednej časti chrbta, vytvorte úhľadnú slučku vlasov a zaistite ju sponou na spodnej časti krku. Rozdeľte jednu z bočných častí do dvoch a ovinúť pramene okolo strednej časti v smere hodinových ručičiek. Opakujte to isté na druhej strane, ale proti smeru hodinových ručičiek. Nakoniec dodajte účesu konečný tvar av prípade potreby pridajte viac neviditeľného a lakovaného náteru. Uvidíme fotky z nových 2019 večerných účesov na priemernej srsti nižšie.

Starý hollywood - vintage štýl účes

Považujete sa za skutočného milovníka vintage, nosíte retro oblečenie s radosťou a možno pravidelne navštevujete vintage obchody, kde hľadáte zaujímavé veci z minulosti pre váš šatník? Potom nezabudnite venovať pozornosť tomuto starému hollywoodskemu štýlu účesu, ktorý vás okamžite premení na skutočnú retro dámu, pridá sa k nej koketná a hravosť. Je veľmi ľahké urobiť takýto účes - najprv si vlasy vysušte a mierne stočte; Delenie bude na strane.

Potom vezmite hrebeň s tenkými a častými zubami as jeho pomocou oddeľte prameň vľavo so zameraním na krivku ľavého obočia. pridaťtrocha chĺpkov na pravej strane a skrútenie výsledného pásu, vytvorenie objemu (môžete použiť tenkú hrebeňovú rukoväť, skrútenie vlasov okolo neho), a potom upevniť výslednú štruktúru v zadnej časti, pomocou stealth. Posypte vlasy lak na vlasy - to je všetko! Pre viac extravagantné a trochu hooligan image, môžete pre-curl prameň, vytváranie objemu, a ako ju opraviť s lakom.

Nízky "chvost" - nový vzhľad

Zdá sa, že účesy sú jednoduchšie a vynaliezavejšie ako nízky chvost, jednoducho si to nevymyslíte - trochu kreativity a zvyčajného „chvosta“ sa zmení na originálny a štýlový účes, ktorý je ideálny na oslavu Nového roka. Takže, najprv zbierať vlasy v "chvoste", takže na stranách prameňa strednej šírky. Potom, s tenkým hrebeňom, oddeľte tenké pramene na pravej a ľavej strane, prekrížte ich, používajte „chvost“ ako základňu a zabíjajte ich stealth. Opakujte niekoľkokrát, kým všetky chĺpky na stranách nie sú zastrčené do vlasov, tvar a fixujte lakom. Nižšie môžete vidieť fotografie nových večerných účesov na stredne dlhých vlasoch v roku 2019.

Francúzsky vrkoč na stranu - jemný a ženský

Ak viete, ako splietať vrkôčiky, skvelé - účesy s tkaním sú teraz na vrchole popularity, a dokonca aj najjednoduchší francúzsky cop vám umožní vytvoriť nielen elegantný, ale aj módny obraz. Ak chcete opletať francúzsky prámik nabok, vysušte si vlasy bez použitia stylingových prípravkov, aby ste ich neváľili, vytiahnite vlasy od sebaBočné delenie, a potom začať tkanie s rany, končí obvyklé šikmé troch prameňov. Nech sú pramene široké a pomerne objemné - preto sa v procese tkania mierne vytiahnu nahor a von.

Viete, že ... hoci tento typ tkania sa nazýva francúzsky vrkoč, v skutočnosti takéto účesy nie sú vôbec z Francúzska - ak veríte historikom, prvýkrát sa objavili v Alžírsku pred mnohými tisíckami rokov. Neskôr takéto prýmky splietali starí Gréci, Kelti a dokonca aj Číňania na opačnom konci sveta, ale francúzsky vrkôčik dostal svoje súčasné meno po tom, čo získal popularitu vo svete módy - na počesť Francúzska, ktoré bolo vždy považované za centrum svetovej módy.

Kvet vlasov - romantický a neočakávaný

Zdá sa, že vysoké účesy sú pre vás príliš nudné a vrkôčiky - príliš komplikované, ale zároveň nechcete nechať voľné vlasy, snívať o zaujímavom a neobvyklom účese? Potom najvhodnejšou voľbou pre vás bude pôvodný kvet z vlasov, ktorý sa dá ľahko opakovať. Položte vlasové svetelné vlny, potom rozdeľte alebo rozdeľte, oddelte prameň vlasov nad uchom a prameň najjednoduchší ocas z troch prameňov.

Potom umiestnite pigtail do kruhu, otáčaním v smere hodinových ručičiek, upevnite ho neviditeľnými kvetmi a dajte mu kvetinový tvar, opatrne vytiahnite jednotlivé pramene, ktoré budú okvetnými lístkami. Pridajte viac Invisibles na opravu výslednej štruktúry a postriekajte ju lakomHair. Ak si nie ste istí, či môžete dať pigtail správnym spôsobom, stačí oddeliť niekoľko prameňov vpravo alebo vľavo, aplikovať stylingový prostriedok a poraziť ho neviditeľnými kvetmi, ktoré mu dávajú tvar kvetu.

Vysoká buchta s kaderami - elegantné a luxusné

Diaľkové svetlo v zadnej časti hlavy je skvelý účes nielen pre gymnastky a baleríny, ale aj pre všetky módne ženy a dievčatá, pretože je to najlepší spôsob, ako zdôrazniť rysy tváre a vyzerá skvele so slávnostnými šatami. Ak sa tradičný tesný buchta zdá príliš jednoduché a nudné, skúste túto zaujímavú možnosť - zväzok s kaderami. Ak chcete začať s, stočiť si vlasy curling alebo používať veľké natáčky.

Uistite sa, že kučery nestrácajú svoj tvar, keď robíte vlasy - na to aplikujte fixačný prostriedok. Potom zozbierajte vlasy vo vysokej „chvoste“ na zadnej strane hlavy, vytvorte slučku každého zvlnenia a zaistite, použitím neviditeľnosti a zakrytím koncov pod vlásenkovým „chvostom“. Ak vaše vlasy nedrží styling zle, potom je lepšie najprv ich zozbierať v „chvoste“ a potom z neho urobiť kučery. Prvky účesu môžete vložiť jedným smerom alebo vytvoriť kreatívny neporiadok.

Ak chcete pridať hlasitosť, pri ležaní prstami narovnajte prsty a na konci nezabudnite vlasy upevniť sprejom na vlasy.

Spit-beam - jednoduchý a vkusný

A ďalšia možnosť pre tých, ktorí už nie sú nováčikmi v tkaní - prečo nie kombinovať tieto dve vecipopulárne účesy v jednom a nevyberajú si splnenie novoročné štýlové a neobvyklé bun-pigtail? Ak chcete tento účes, osušte vlasy bez použitia stylingových výrobkov, a opletenie francúzsky vrkoč z troch prameňov, pohybujúce sa zľava doprava alebo naopak. Po dokončení tkania, pridajte objem, ťahajte prameňmi s prstami, pritlačte voľné konce neviditeľnými vlasmi a vlasy upevnite lakom na vlasy.

Podobne ako v predchádzajúcich rokoch, aj v roku 2019 budú najvýznamnejšími zrážkami: dlhé a dlhé námestie. Tieto účesy vyzerajú veľmi žensky, majú mnoho možností pre styling. Dĺžka umožňuje zbierať vlasy vo zväzku a robiť večerné vlasy. Tiež predĺžené variácie na tému caret, vďaka svojej rozmanitosti, sú vhodné pre akýkoľvek typ vlasov a tváre. Tento účes si dnes vyberá väčšina svetových celebrít a žien sveta.

Populárne blogerky krásy, ktoré kedysi mali dlhé, takmer až k pásovým prameňom a zdieľali s nami tajomstvo pestovania svojich milovaných vlasov denne, bez výčitiek svedomia obetovali výsledok tvrdej práce v záujme praktického a módneho účesu. Strihanie založené na štvorci alebo bob s rany a bez chĺpkov strednej dĺžky sú absolútnym favoritom budúceho roka. Ak chcete vyzerať štýlovo a moderne, potom rozhodne odporúčame, aby ste urobili len taký účes. Hlavnou vecou je obrátiť sa na dobrého pána, ktorý nedokáže len urobiť požadovaný účes, ale aj správne ho vykonať, pomôže vám upraviť tvar tváre, tvaruhlavy, nosa a dokonca aj veľkosti očí. Verte mi, dobrí majstri s estetickým zmyslom ešte nie sú schopní.

Asymetrické zrážky v roku 2019 sú relevantné ako nikdy predtým. Robia obraz tučným a tučným písmom. Súčasne, riadne vykonaná ostrihanie, so správnym umiestnením akcentov dodá eleganciu a eleganciu aj najnáročnejšej a šedej myši. Pomocou asymetrických zostrihov môžete ľahko a jednoducho nastaviť funkcie a oválny povrch tváre. Asymetria vyzerá veľmi priaznivo na srsti kučeravej prírody. Strih s asymetriou robí obraz mladším a veľmi osviežujúcim pre zrelé ženy a mladí dávajú určitý druh nadšenia a jasu. Asymetrické zrážky sa môžu robiť na základe zrážok z fazule alebo kaskády.

Správne rozmiestnené farebné akcenty so zvýraznenými jednotlivými prameňmi prispievajú k asymetrickým zrážkam osobitnej príťažlivosti a tvorivosti. V roku 2019 najaktuálnejšie odtiene vlasov sú víno, bordó, slivka. Navyše, faktom je, že ak je účes unavený z účesu, dĺžka môže byť vyrovnaná získaním štandardnejšieho účesu.

Teraz máte pravdepodobne nejaké zaujímavé nápady na večerné účesy pre stredné vlasy, fotografie a správy z roku 2019 sú uvedené nižšie. Ak máte pochybnosti, že to dokážete urobiť sami, povedzte nám o svojej obľúbenej variante svojmu kaderníkovi. Nechajte účes byť posledným prízvukom v novoročné image, takže hlavnú noc v roku naozaj nezabudnuteľné!Pripravený materiálupravil (a) site outletvoderady.sk


Publikované12/01/2018