Módne klobúky pre mládež 2018-2019

A konečne, módne trendy sa starajú o dievčatá a ich záujmy a najlepšie módne klobúky mládeže z jesene-zimy 2019-2019 sú toho najlepším dôkazom. Pri pohľade na ne okamžite vzniká túžba vytvoriť najštýlovejšie obrazy. S takými krásnymi klobúkami určite strávite chladné obdobie zaujímavé, pretože pobyt doma a skrytie pred mrazom bude skutočným módnym zločinom!


Aký typ klobúku na zimu si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Akú farbu zvoliť

Všetky ženy na svete počúvajú inštitút farieb Pantone a vždy sa tešia na tie odtiene, ktoré by v tejto sezóne nazval trendy. Dozvedeli sme sa o najrelevantnejších farbách a s vami sa s nami podelíme o skvelé novinky: v sezóne 2019-2019 je štýlová paleta farieb taká všestranná, že aj ten najnáročnejší módy nájdu svoj obľúbený odtieň.

 • Medzi hlavnými favoritmi boli rôzne tóny zelenej farby: od veselého vápna po hlboké ihličnaté a smaragdovo zelené.
 • Jemné nahé odtiene tiež zaujali slušné postavenie medzi trendmi. Nemôžete pokaziť, ak si vyberiete klobúk mlieka, ťavy, prášku-ružovej alebo svetlomodrej farby. Každá z týchto farieb dokonale ladí so svetlou zimnou krajinou.

Módnefarebná paleta

 • Odvážne ženy módy si v tejto sezóne vyberú červené čiapky a urobia z nich štýlové akcenty v ich vzhľadu.
 • V trende, nielen jasné červené farby, ale aj viac tlmené odtiene z tejto palety. Skvelá voľba pre zimné čiapky sú ušľachtilé farby Marsala a Bordeaux.
 • Medzi hlavné trendy patrí aj príjemná káva a jej susedné odtiene hnedej farby.
 • Klasická paleta bielej, čiernej a sivej farby bola vždy a bude v móde.

Módne odtiene červenej

Zaujímavé : Najmódnejšie klobúky: jednoduché lekcie

Tipy na výber farby uzáverov

Mnohé dievčatá sa pri výbere farby čelenky držia rovnakého princípu: mali by zodpovedať odtieňu vrchného oblečenia. Samozrejme, je to pohodlné a praktické, ale zároveň nudné a triviálne.

Ale čo keď vás pozývame, aby ste išli iným, zaujímavejším spôsobom? Skúste si zahrať farebnú kombináciu „čiapka + vrchné oblečenie“ a vyberte si najviac kreatívnych možností. Napríklad, tmavá bunda alebo kabát doslova potrebuje klobúk bohatého tieňa, inak je obraz odsúdený k zániku.

Nedávno dievčatá radi vyzdvihujú klobúky, aby zodpovedali farbe ich očí. Táto technika dodáva ženskej móde kúzlo a výraznejšie zvýrazňuje jej rysy tváre.

Je tiež nemožné urobiť chybu, ak je výber založený na farbe vlasov. Takže, brunetky sú krásne v klobúkoch v červenej, vínovej alebo modrej farbe.Blondínky sa odporúča, aby sa rozhodli pre čelenku odtieň ružovej, červenej, hnedej alebo šedej. A majitelia červených vlasov sú ešte očarujúce v čiapkach zelenej, baklažánu, fialovej, šedej a čiernej.

Červené klobúky pre brunetky

Dôležitým faktorom pri výbere farby čiapky je tón pleti. Majte na pamäti, že tmavá čiapka robí pleť tmavšou. To je dôvod, prečo dievčatá s aristokratickou bledosť ísť hlboké tóny čiapky, a majitelia tmavej pleti sú krásne vo svetlých čelenky.

Svetlé klobúky pre ružové krásy

Trendy detaily

Môžete ľahko vypočítať najštýlovejšie modely čiapok na detaily trendu:

 • veľké písmená vpredu;
 • závoj;
 • žiadosti;
 • kamienky;
 • výšivky;
 • veľké guľôčky;
 • výtlačky zvierat.

Voile Fashion Decor

Pletené klobúky

Túto sezónu dizajnéri plne zvládli túto úlohu - spojiť štýl a pohodlie v jednom obraze a deklarovať módne pletené čiapky. Môžu byť nosené s šatkou alebo palčiaky v rovnakom štýle alebo ako samostatné príslušenstvo.

Hlavným favoritom sezóny je veľká pletenina, ktorá slúži ako spoľahlivá ochrana proti chladu. Tieto klobúky vyzerajú štýlovo a sú ideálne pre kombináciu s bundou, sako alebo kabát.

Zaujímavé : Módne pletené veci: diagramy a opisy

Ak ste výborná švadlena, váš koníček vám pomôže.samostatne pletený štýlový klobúk. Handmade je ďalší Masthev sezóny. Pre pletené vzory, vyberte vzory z veľkých a malých vrkôčikov a väzieb vo veľkom. Ponúkame najmodernejšie pletařky vytvoriť štýlový klobúk s gradientom ako na fotografii.

Turban

Orientálne motívy rýchlo dobyli srdcia módy a okamžite sa dostali do radu hlavných zimných trendov.

Tento krásny zimný doplnok môže byť veľmi odlišný. Tu sú najmodernejšie možnosti:

 • kožušinový turban;
 • pletený variant;
 • turban vo forme bandáže;
 • turbanový klobúk so závojom;
 • model z hustej tkaniny.

Stylisti odporúčajú nosiť turban s kožušinovou srsťou alebo podlhovastou srsťou. Akýkoľvek štýl uprednostňujete, váš luk vždy sľubuje, že bude elegantný a ženský.

Venujte pozornosť! Hlavným rozdielom medzi módnym turbanom a modelmi z minulých ročných období je nedostatok jasných akcentov ako brošne.

Zaujímavé : Najmódnejšie klobúky: jednoduché lekcie

Cool Bini

Zo všetkých štýlov je najpraktickejším a najžiadanejším bini. Vzhľadom k predĺženému tvaru viečka môže byť nosený akýmkoľvek spôsobom - ako predĺžené a zmontované v korunke alebo na zátylku.

Univerzálnosť bini je taká, že takýto klobúk vyhovuje dievčatám s akýmkoľvek typom tváre, čo znamená, že nie je možné pochybovať. Vyberte si svoju obľúbenú farbu a získajte tento praktický klobúk, ktorý vyzerá skvele v náhodných obrázkoch. Bini je v poriadkuv kombinácii s kabátikom, bundou a bundou.

Luxusné kožušinové klobúky

Vzhľadom na skutočnosť, že je ťažké vybrať si lepší model pre kožušinový alebo kožušinový plášť, možno tvrdiť, že kožušinové klobúky budú vždy relevantné.

Dizajnéri a ženy módy sú len v úcte k kubánskym klobúkom, dlhým vlasom a norkám.

Pre najhoršie zima si vyberte teplé modely, ktoré kombinujú prírodnú kožu a prírodnú kožušinu. Tieto klobúky vyzerajú reprezentatívne a sú vhodné na vytvorenie najluxusnejšieho oblečenia.

Zaujímavé : Klobúky pre ženy s okrúhlou tvárou po 50 rokoch

Barety

Ak chcete pridať k obrazu koketnosti a elegancie, vyberte si ženský baret medzi všetkými módnymi dámskymi čiapkami pre ženy z jesennej zimnej sezóny. Dodá vám francúzsky šarm a eleganciu.

Jedinečným doplnkom bude čelenka vyrobená z rúška, plsti, vlny vlny, kašmíru alebo ručne pleteného.

Zaujímavé : Dámske barety 2019-2019

Ushanka

Dievča v klobúku s klapkami na uši je ťažké si nevšimnúť. Ak chcete byť centrom pozornosti, všimnite si tento štýlový štýl. Ushanka vás určite nenechá zmraziť alebo vyzerať matne a banálne. Toto príslušenstvo s ruským charakterom dodá originálu a originalite každému obrazu.

Model s ušami

Toto je pravdepodobne najsladší a najokúzelnejší klobúk z nášho hodnotenia. Umožňuje trochuspadnúť do detstva bez straty dospelej mysle.

Nádherné uši možno nájsť v modeloch pleteniny, plsti alebo kožušiny. Často majú dodatočnú výzdobu korálok a lukov, ale aj bez nej sú tieto klobúky štýlovým doplnkom.

Či voľba závisí od typu osoby

Aj keď záleží! Ak ste si doteraz mysleli, že nemáte na sebe klobúky, znamená to, že ste tento model jednoducho nenašli.

 • Pre dievčatá s oválnou tvárou je ťažké pokaziť ich prirodzenú krásu, ale so snoodom alebo viečkom kapoty je to stále.

Uzávery pre oválny tvar

 • Chubby mladým dámam sa odporúča, aby si vybrali čiapky s vertikálnymi vzormi. Vynikajúca možnosť by bola, Fedora alebo kepi.

Pre bacuľaté

 • Dievčatá s obdĺžnikovou tvárou budú vyzerať skvele v čelenkách, ktoré vytvárajú horizontálne. Môže to byť viazaný ušný klapka, zaoblený model s vrchnou časťou, čiapkou alebo klobúkom so širokým okrajom.

 • V prípade módy v štvorcovom tvare odporúčame, aby ste vyskúšali čiapku bini, čiapku s malým štítom, baret alebo čiapku.

 • Pre dievčatá s trojuholníkovou tvárou by najlepšou voľbou bol klobúk s ušami, malé okraje alebo asymetria.
 • ​​

 • Odporúča sa, aby si vlastníci tváre v tvare diamantu vybrali model o niečo širší ako lícne kosti.
 • Módne ženy s tvárou v tvare hrušky je lepšie kúpiť derby, Homburg alebo Fedor.

Dúfame, že naša kolekcia fotografií módnych klobúkov pre mládež vás inšpirovala ku kúpe štýlovej čelenky pre sezónu jeseň-zima 2019-2019. Dnes, trendy poskytujú takú slobodu voľby, že budete určite nájsť možnosť pre každého!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/02/2018Štítky: