Pantoletes - foto ľahkej a štýlovej dámskej obuvi

Každá žena má aspoň jeden pár pantoletu, len nie každý vie, že ich topánky sa nazývajú týmto spôsobom. Pantoleta je považovaná za najotvorenejšiu a najľahšiu letnú obuv na pevnej podrážke, ktorá predstavuje veľmi jednoduchú podrážku, pripevnenú na nohu popruhom alebo páskou. Päta je vždy otvorená, takže sa často nazývajú slaps. Módne dámske topánky pantolets v roku 2019 sú papuče a plážové papuče pre širokú škálu príležitostí, aj keď najčastejšie sa nosia v uvoľnenej atmosfére, napríklad na dovolenke alebo doma. Pozrime sa na fotky a zistite, aké sú tieto štýlové žabky a aké oblečenie sa používajú na nosenie. Pozrite sa na fotografické štýly ľahkej a štýlovej dámskej obuvi - možnosti sú prezentované v každodennom živote:

Pantofle alebo žabky - plážové a elegantné nohavičky

\ t

Čo robíš v lete okolo domu? Iste to sú papuče z pantoletov na svetlej a mäkkej podrážke s textilným, koženým alebo silikónovým vrchom. Ak si vyberiete topánky, ísť na dovolenku na mori, kúpiť papuče pantolety, v ktorom môžete nielen chodiť pozdĺž pobrežia, ale aj na prehliadky a kaviarne. Tam sú tiež plážové pantolets, ktoré sú často vybavené slamy stelechka, a ich vrchol je vyrobený z tenkej tkaniny. Elegantnejšie možnosti slap šiť kože, semiš, textil, zdobené kamienky, korálky, výšivky, kovové a plastové spony. Vrchol môže byť vyrobený výlučne z korálkov, kameňov alebo škrupín, štýlovovariácie s okrajovým vzhľadom a modely s lukom vyzerajú koketne a hravo. Očarujúce vzhľad modely s pletené prelamované top.

aliexpress.com
Nový model 2017 dámske sandále módne žabky letný účes ...
1 542 rub.
Aliexpress.com
Cbjsho s lukom dámske letné papuče Nový rok 2017 papuče ploché ...
1 322 rub.
- 48%
aliexpress.com
Z. suo pre dámske kliny Flip Flops Dámske plážové topánky Žabky z puffu ...
2 578 .1 315 rub.

Módne plošinové zbrane - hit z roku 2019 (s fotkou)

Dievčatá malého vzrastu určite zaujmú na plošine fantáziu - v roku 2019 budú tieto topánky patriť medzi najlepšie trendy. Platforma pre takúto obuv je vyrobená hlavne z gumy, silikónu alebo korku, preto je aj napriek svojej impozantnej hrúbke podrážka veľmi ľahká. Toto je skutočný hitom sezóny - v takýchto šliapaniach môžete ísť na dlhú cestu alebo sa prejsť po skalnatej pláži bez rizika návratu domov s bolesťou v nohách.

Papuče na kline sú ešte elegantnejším riešením. Takéto modely nie sú o nič horšie ako sandále, pretože v nich sa nohy zdajú dlhšie a chôdza sa stáva ženskejšia. Ale zablúdilPlošina by mala byť uzavretejšia alebo mať viac popruhov, ako sú pracky na plochej podrážke, inak by kráčanie do nich bolo nepohodlné a nebezpečné. Pozrite sa na fotografie príkladov takýchto topánok na leto:

S tým, čo nosiť nohavičky - tvoria módny obraz

Ako vždy, na začiatku tvoríme módny obraz. S tým, čo nosiť pantolets - táto otázka len na prvý pohľad nie je ťažké. Začnime plážovými možnosťami tejto pohodlnej topánky. Plážové tuniky, plavky, doplnené a nie doplnené pareami, plážovými sukňami a nohavicami v pyžamovom štýle, ako aj šaty s popruhmi a bez nich - výborná voľba.

Na mestských uliciach nie je o nič menej vhodné - sú nosené s ľahkými sundresses na podlahe, krátke šaty vo vidieckom štýle, košele šaty, tuniku šaty, a za chladného počasia môžete nosiť legíny pod šaty alebo sukňu.

Módny vzhľad sa dá robiť použitím facky s vrcholom ich džínsových a krátkych džínsových šortiek, ale na džínsy sa uistite, že ich odtieň zodpovedá farbe topánok. Čo nosiť s pantolety pád? Ak je vonku ľahký vánok a uzavreté topánky stále spočívajú v hĺbke šatníka, môžete hodiť tenký krátky sveter alebo bolero na svetlé šaty.

Aliexpress.com
Nový model 2017 dámske sandále módne žabky letný účes ...
1 542 rub.
aliexpress.com
Cbjsho s lukom dámske letné papuče Nový rok 2017 papuče byt ...
\ t
1 322 rub.
- 48%
aliexpress.com
Z. suo pre dámske kliny Flip Flops Dámske plážové topánky Žabky z puffu ...
2 578 .1 315 rub.

Štýlové luky sa získavajú s kombinézami - môže to byť svetlá kombinéza s výrezom gangu a zabalená na kline v tmavých farbách. Nemali by ste nosiť také topánky s kokteilom a ešte viac s večernými šatami, s obchodnými a klasickými odevmi, ako aj so športovým oblečením - je lepšie vybrať ten správny model sandálov.

Len si predstavte, že vaše milované, mierne opotrebované slapy sú vlastne štýlové a módne pantolety! Okamžite skombinujete niekoľko módnych obrázkov z toho, čo je už v skrini, a pochopíte, čo presne chýba vo vašom letnom šatníku.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01.12.2018