Veci na oblečenie pre Timberland dievčatá: 12 nápadov

Keď rozmýšľate o tom, či by si dievčatá mali kúpiť jedinečné topánky pre zimné lesy, je potrebné najprv presne vedieť, čo s nimi nosiť. Potom vyberte farbu a model.


Zaujímavé : Dámske módne topánky - zima 2019

Dámske Timberlands - štýlové a pohodlné

Tieto topánky boli vybraté len pre turistiku a horolezectvo a milovali ich nielen športovci, ale všetci energickí ľudia, ktorí oceňujú pohodlie a praktickosť topánok pre ľudí. Dievčatá tiež ocenili túto prvotne „mužskú“ značku a sú šťastní, že do svojich obrázkov vložia Timberlands.

Dnes:

 • existujú Timberlands pre mužov, ženy a deti;
 • názov v preklade znamená „lesný pozemok“, teda bohatý na cenné drevo, na logu je dub - predpokladá sa, že táto obuv bola vytvorená pre lesníkov;
 • veľa farieb a odtieňov obuvi: žltá, sivá, čierna, dve farby béžovej (béžovej a „opálenej“), biela, červená, mäkká ružová a ďalšie;
 • rôzne modely: vysoké, nízke topánky, poltopánky, vysoké topánky, chelsea podpätky, tenisky;
 • Úplne vodotesné.

Trendy lesy rôznej výšky a farby

Rada. Ak skôr dievča uprednostňovalo čisté a úzke topánky, potom by sa mal Timberland najprv pokúsiť a pozrieť sa do zrkadla. Môže byť ťažké vnímať sa v takých hrubých topánkach. Potom by ste mali začať s elegantnými modelmi timbes - päty alebo polovičky topánok.

S čím nosiť dievčatá z Timberlandu: 12 štýlových nápadov

Takže, topánky vyzbrojené. Možno ani jeden pár - nemohol si vybrať čiernu alebo červenú, a vzal oboje? Ale teraz musíme zistiť, čo ich nosiť. A tu sú niektoré z najlepších tipov:

Čierne džínsy

Béžová alebo žltá Timberland sa dokonale hodí do čiernych džínsov:

 • ak je na hornej strane aj čierna kožená bunda, potom budú veci svetlé;
 • džínsy je lepšie vybrať chudé alebo klasické - tieto jedinečné topánky vyzerajú najlepšie na úzkych štíhlych nohách;
 • Roztrhané džínsy sú tiež celkom vhodné - takéto ozveny „nedbanlivosti“ sú dokonale kombinované s Timberlandom.

Môžete pridať niečo do obrazu topánky - mikina, tričko, sveter - a obraz sa stane dokonalým, úplným a veľmi príležitostným.

Pravda a holé kolená a ľahká bunda sú vhodnejšie na teplú jeseň ako na zimu. Pre otepľovanie odporúčame vziať tmavú bundu dole a kockovanú šatku na krátku alebo strednú dĺžku. Taktiež klasická béžová alebo horčicovo sfarbená srsť pôjde dobre s párom topánok.

Modré alebo modré džínsy

Táto možnosť je určená pre tých, ktorí sa necítia príliš túžobne po čiernej. Modré chudé džínsy alebo klasické džínsy sú tiež prehnaný pás. Ale milenci v kombinácii s Timberlands zdôraznia trochu chlapecký nezbedný postoj ich majiteľa.

Jeans:

 • môže byť znovu naplnené vo vnútriobuv;
 • zasunutím spôsobom;
 • cez vrch.

Je vhodné kombinovať žlto-horčičnú farbu s kožou z ovčej kože alebo sakovým parkom s červenými lesmi Timberlands. Ale na druhej strane, svetlé alebo tmavé oblečenie tiež vyzerá skvele.

Biele džínsy

S bielymi džínsami ženy módy kombinujú biely, sivý alebo žltý les. Potom kombinácia nevyzerá len harmonicky a s nádychom elegancie. Napriek tomu, biela farba "ennobles" vec.

Mimochodom, nemusí to byť džínsy. Vhodné sú aj nohavice s čistým kovaním.

Kožené nohavice

Kombinácia hladkého, príjemného povrchu Timberlands a dúhovej kože vytvára vynikajúci kontrast a obraz.

A ak pridáte kožené nohavice a kožušinové top - je zaručený štýlový a nádherný obraz!

Legíny

Z vyššie uvedeného je objemové: niekoľko vrstiev oblečenia, košeľu, kengurushky, sako a spodné legíny a drevené časti - vytvorený luk je módny a harmonický. Ľahké topánky vyzerajú zábavnejšie s čiernymi legínkami - žltá, béžová, hnedá. A vrchol môže byť najviac odlišný, a to ako v tóne na topánky, a elegantne čierne.

Zaujímavé : Módny zimný vzhľad s koženými legínkami

Sukňa

Kedysi to bolo, že keby sme mali nosiť lesy so sukňou, potom len vysoké a štíhle dámy. Ale najdôležitejšou vecou je, že dievča má rada seba samého a má pozitívny postojiní. Čierne pančuchy vizuálne predlžujú nohy a zdôrazňujú extravaganciu topánok.

Sukne, ktoré sa najlepšie hodia s Timberlands:

 • stredne dlhé, rozšírené a našuchorené;
 • krátke;

 • zvončeky, tulipán a slnko;

 • kožené sukne vyzerajú luxusne: nielen na rozdiel od dámskej veci s „mužskými“ topánkami, ale aj na kombinácii textúr tkanín.

Tento obraz môže byť sexuálny alebo môže zostať každodenný.

Máte už štýlové topánky Timberland?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Timberland a šortky

Snažte sa nosiť krátke šortky s Timberlands a uvidíte, že je to krásne! S topánkami vyzerajú skvelé džínsové šortky. Dokonca si ich môžete vyrobiť sami - zo starých džínsov.

Na jeseň a na jar, v chladnom počasí, pod pančuchami môžete nosiť pančuchové hadice - tmavé alebo fyzické.

Jasné pančuchy môžu klásť dôraz na obuv a oblečenie, ale nepotrebujeme to.

Zaujímavé : S čo nosiť kožené kraťasy: foto

So šatami

Ak sa pozriete na fotografiu, môžete okamžite rozhodnúť, čo je lepšie nosiťTimberland dievčatá a ženy - s pevne dlhé pletené šaty, samozrejme!

A farebná škála obuvi vám umožňuje vybrať si požadovaný odtieň pod oblečením: prejdite na ružovú alebo sivú. Alebo zostaňte verní tradičnej žltej farbe.

Za teplého počasia na jar možno Timberlands kombinovať s tunikami, dlhými košami alebo svetlými šatami. Ľahká bunda, elegantný klobúk - a obraz je vytvorený elegantne a pohodlne pre chôdzu, nakupovanie. Môžete ísť aj do školy a pracovať.

Zaujímalo by ma : 2018 šaty na šaty: čo je lepšie nosiť?

Šaty môžu byť:

 • pevnú, krátku alebo strednú dĺžku;
 • asymetrické, objemné, nezvyčajné štýly - všetky tie, ktoré boli módne v roku 2018 a zostávajú štýlové aj teraz;
 • so sviežimi lemami „slnečnej erupcie“.

Kožušiny, vesty

V trende teraz prítomnosť kože v obraze - vo forme vložky, dekor alebo kožušinových výrobkov. Kožušiny a vesty s kožušinou sú perfektne kombinované s Timberlands.

Dievčatá si vyberajú ružové odtiene kožuchov, pripomínajúc všetkým, že sú dámy. Je pekné, že je tam aj ružová farba topánok. A kvetinové vzory.

Vhodné sú však aj čierne alebo prírodné kožušiny.

Parky

Takéto nejednoznačné vonkajšie oblečenie, ako park, v kombinácii s Timberlands, neočakávane vytvára neobyčajný a obvyklý vzhľad, ktorý dievčine umožňuje ísť kamkoľvek na tento obraz. Možno niev kancelárii s prísnym obliekaním.

Zaujímavé : S tým, čo v zime nosiť dámsky bundový park: foto

Športové oblečenie

Nie posledným krokom pri výbere toho, čo sa má kombinovať, sú športové nohavice. Na dlhé prechádzky, robiť správne veci - bez príslušného oblečenia nemôže robiť.

Timberlands s ich tvarom a pohodlím im umožňujú stráviť celý deň na nohách, nekĺzať na mokrom povrchu, zohrievať nohy a podporovať členok.

Vojenské a Timberland

Je ľahké vytvoriť vojenský štýl, ktorý milujú energické a odvážne dievčatá s takýmito topánkami. Timberlands sú ideálne kombinované s olivami, terakotou alebo khaki, s vojenskými pásmi a oblečením s pruhmi, popruhmi a nitmi.

Vytváranie imidžu v tomto štýle, módne ženy si vyberajú čierne topánky.

Štýlové trendy a novinky

Pri výbere obuvi hľadá dievča nielen značku, pohodlie alebo odolnosť voči vode, chce, aby každý prvok jej oblečenia hovoril o jej povahe, aby vyjadril ženskú podstatu majiteľa. Timberlands navrhujú:

 • vysoké topánky s nízkymi podpätkami a šnurovaním - veľmi módne v roku 2019 - pre extravagantné dámy, ktoré dokážu vytvoriť sofistikovaný a ženský vzhľad aj s takými neobvyklými topánkami;

 • absolútne neuveriteľnú kombináciu „hrubej“ pánskej obuvi a ružovej farby - ženy módy radi prijali výzvu anapísané takéto topánky do lukov.

Tajomstvo je jednoduché - zvyšok oblečenia by mal byť tiež ružový - veľa alebo roztrúsený.

 • podčiarknutý jas - krásne žlté Timberlands sa môžu stať nielen cibuľovým prízvukom, ale aj jednou zo zložiek harmonického farebného obrazu dievčaťa;

 • mäkké, pokojné farby, nezvyčajné zelené Timberlands nie sú tak populárne - je ťažké ich kombinovať, pravdepodobne v luku, ale môžete tiež prísť s niečím špeciálnym pre harmonický súbor s takýmito topánkami;

 • päty a platforma - sú tu aj drevené podpätky, vysoké a pôsobivé.

Kto môže odolať pokušeniu chodiť takýmto spôsobom?

Rada. Veľmi dobrou voľbou je zopakovať farbu obuvi vo vrchnom ošatení, v čelenke alebo v príslušenstve - obraz potom dopadá ako pevný a harmonický.


Berúc do úvahy otázku, aký druh dreva, ktoré môže dievča nosiť v zime, možno jednoznačne povedať: každý, o čom si budú myslieť len v hlave. Hlavná vec je, že boli Timberlands!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované12/14/2018Štítky: