Módne bundy na jeseň a zimu

Bundy sú hlavným prvkom základného dámskeho šatníka, takže je veľmi dôležité, aby nielenže boli teplé, ale aj módne a splnili jesenné trendy z roku 2018, ktoré nám diktovali fotografie z plagátov svetového lesku. A ak sa tiež usilujete „držať krok“ s dobou, odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s najnovšími trendmi v segmente vrchného oblečenia, ako aj s najrelevantnejšími štýlmi jesenných bundy pre dnešok, ktoré sú uvedené ďalej v článku.

Módne bundy pre chladné obdobie

Zaujímavé : Módne a štýlové obrazy s koženou bundou pre rok 2018 (s fotografiou)

Módne trendy a „horúce“ trendy

Dĺžka bundy na zimu - ktorú si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Na nedávnych výstavách predstavili významní predstavitelia rôzne originálne štýly bundy, ktoré dokonale zapadnú do každodenného obrazu moderného dievčaťa. Zo všetkých týchto rozdielov sme však identifikovali niekoľko špičkových trendov, ktoré musia byť v každom modeli v tejto sezóne nevyhnutne prítomné.


 • Koža.Prírodná alebo umelá koža je dnes na vrchole módnych trendov. V trende nielen kvalitné kožené výrobky, ale aj použitie tohto materiálu vo forme dekoratívnych vložiek alebo náplastí na bundáchz iných tkanín.

Kožené bundy

 • Kvetinové motívy . Výšivky, nášivky alebo vzory na oblečenie vo forme kvetov sú jedným z najvyhľadávanejších druhov dekorácie, ktorý by mal byť prítomný aj v dizajne jesenných bund. Štýl v tomto prípade by mal byť vybraný ako jednoduchý a výstižný, pretože samotný dekor je tu hlavným zameraním.

Bundy s výšivkou

 • Zámorské krajiny.Vetrovky, bundy a bundy z volumetrického a beztvarého strihu putujú zo sezóny do sezóny bez toho, aby stratili význam. Tento pád v móde budú farebné výrobky, medzi ktorými by mala byť venovaná osobitná pozornosť modelom bundy modrej, jasne červenej, fialovej alebo khaki.

Vrchné bundy

Dôležité! Stylisti v nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne odporúčajú nosiť zámorské bundy so sukňami a vysokými topánkami alebo topánkami.

Nadrozmerné bundy

 • Metallic . Tkanina s kovovým efektom vyzerá veľmi drahšie a chytľavé, takže získanie bundy z takéhoto materiálu určite nestratíte. Okrem toho sa takéto výrobky považujú za celkom univerzálne, pretože sú ideálne kombinované, ako sú topánky s podpätkami a športové tenisky, tenisky alebo podvaly.

Kovová farebná bunda

Zaujímavé : Rifľové bundy s kožušinou - jesenný trend 2018

 • Umelé kožušiny . Tiež, ako koža, umelé kožušinyPôvod sa stal jedným z najmódnejších trendov tejto sezóny. Kožušina môže šiť nielen golier a manžety rukávov, ale aj vrecká, ako aj celý výrobok.

Bunda z umelej kože

 • Fringe . Dnes sa tento okraj opäť stal jedným z najvýznamnejších dekoratívnych prvkov, ktorý sa používa aj na ozdobenie vrchného ošatenia, najmä bundy. V tomto prípade musí byť veľmi dlhá, takže pri chôdzi a vo vetre sa môže vyvíjať krásne.

Módna bunda s lemom

 • Nity . Kovové nity zlatej alebo striebornej farby sú dekorom nielen kože, ale aj semišu, ako aj prešívaných bund. Môžu byť umiestnené ako pozdĺž švov výrobku, tak môžu byť uložené v celých ozdobách alebo kresbách.

Bunda s nýtom

Zaujímavé : S tým, čo má na sebe v zime oblečený ženský bundový park: foto

 • Vojenské.V nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne bude tento štýl smeru tak populárny, že ho možno právom nazvať plnohodnotným trendom. Vojenský strih, jednoduché štýly s náplasťovými vreckami a khaki sú hlavnými charakteristickými prvkami vojenského štýlu vo vrchnom oblečení.

Bundy vojenského štýlu

Pokiaí ide o materiály, môżu to byi ako rafinované výrobky zo zamatu, tak aj hrubá koža alebo semiś. Ale Bolonev bundy z upraveného strihu sú považované za obzvlášť dôležité, buď vo forme bombardérov, držaných vvojenských tém.

Bundy vojenského štýlu

Najaktuálnejšie štýly jesenných búnd

V roku 2018 sú módne štýly jesenných dámskych bundy plné rôznorodosti a všestrannosti, pretože sú stručne zapadnuté do obrazu a sú vhodné pre majiteľov akéhokoľvek typu tela a tela. Medzi nimi sú najrelevantnejšie možnosti uvedené nižšie.


 • Bombardéri.Jedná sa o veľmi štýlových zástupcov vrchného ošatenia, ktoré sa vyznačujú prítomnosťou elastických pásov na miestach goliera a rukávov. Spočiatku patrili výlučne k športovému štýlu, ale vďaka použitiu tkanín rôznych textúr sa bombardéry stali veľmi elegantnými a sofistikovanými produktmi.

Štýlové bombardéry

 • Džínsy . Dnes sú džínsové bundy opäť veľmi populárne. Môžu byť vybavené buď klasickými modelmi alebo nadrozmernými, s minimálnym dizajnom alebo bohatou dekoráciou, krátkou alebo predĺženou. V každom prípade budú účinne dopĺňať všetky outfity a tiež ich chrániť pred prvým jesenným chladom.

Teplá džínsová bunda

Zaujímavé : Top 10 trendov v demo sezónach

Dôležité! Dizajnéri vo svojich zimných kolekciách prezentovali vyhrievané modely džínsov s sinteponovoy alebo kožušinovou podšívkou, ako aj dekor z kožušiny z ovčej kože.

Bundy z džínsových tepiel

 • Bundy nadol.Univerzálne a praktické bundy, ktoré sú perfektné,ako pre tenké a plné dievčatá. Ich hlavnou výhodou je, že sa dobre zohrejú a vďaka použitiu špeciálnych impregnácií tiež chránia pred vetrom a dažďom.

Módna spodná bunda 2019 s kožušinovým golierom

Čo sa týka štýlov, modely priameho strihu s miernou asymetriou vo forme predĺženého chrbta sú dnes v móde. Dekor môže byť tiež veľmi rôznorodý, od kožušinových golierov a manžiet až po výšivky, nášivky a ozdobné semišové alebo kožené vložky.

Módna spodná bunda

 • Parky.Ďalšou možnosťou je teplá bunda, ktorá je najlepšia pre prvý mráz. Teraz v móde, a to ako klasické možnosti, a skôr kreatívne výrobky s farebným kontrastom kožušiny, a tiež rôzne dekor vo forme výšivky, kryštály a multi-farebné aplikácie.

Štýlové parky

 • Kosuhi.Toto je jedna z najmodernejších v roku 2018 odrôd dámskych kožených bund. Fotografia uvedená v článku ukazuje, že okrem čiernej tejto jeseň sú tiež svetlé položky v modrej, ružovej, červenej, zelenej a oranžovej farbe. Pokiaľ ide o dekor, môže byť prítomný vo forme nitov, trojrozmerných vzorov alebo výšiviek.

Trendy kosukhs

 • Prešívané . Okrem prešívaných kabátov nie sú prešívané bundy ani prvým rokom a zostávajú jednou z najobľúbenejších zimných bund. Dĺžka kolien alebo krátka, prispôsobená, alebo nadrozmerná, perfektne zapadajú do akéhokoľvek obrazu a štýlu.Preto sa dajú nosiť, ako pri klasických výstrojoch, ako aj pri športoch.

Módne prešívané bundy

Dôležité! Hitom tejto sezóny je prešívaná hypersize bundy vo veľkostiach s neónom alebo kovovým leskom.

 • Leteckí dopravcovia.Letec bundy, ktoré sú v móde nielen v súčasnom, ale aj v nadchádzajúcom roku 2019, sa stali významnými predstaviteľmi vojenského štýlu. Napriek svojej hrubosti sú tieto výrobky harmonicky kombinované s inými štýlmi oblečenia, vrátane klasiky a romantiky. Vďaka kontrastnej povrchovej úprave z ovčej kože je výsledkom nielen štýlový, ale aj veľmi pohodlný vzhľad, v ktorom určite nezmrznete.

Štýlová vesta

Zaujímavé : Bundy pre mládež na jeseň 2018: nové položky na fotografii a štýlové snímky

V jesennej a zimnej sezóne 2018-2019 sa dámske bundy stali jedným z najmodernejších a najpraktickejších prvkov vrchného ošatenia. Okrem toho, okrem toho, že sú teplé a útulné, s nimi môžete vytvoriť veľkolepé a elegantné oblečenie, ktoré spôsobí mimoriadne nadšené názory iných.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované10/24/2018Štítky: