Štýlové luky s banánovými nohavicami

Dobré staré banánové nohavice sa opäť rozhodli vrátiť sa na zoznam módnych trendov. Ako si vybrať ideálny model a čo s ním nosiť v našom štýlovom hodnotení tohto štýlu. Zhromaždili sme pre vás módny sprievodca obrázkami s nohavicami s banánmi pre rôzne príležitosti: taký trend by jednoducho nemal ležať v skrini!


Vlastnosti štýlu

Pokročilá žena módy ľahko vypočíta banány medzi inými štýlmi voľným strihom v hornej časti a zúžením na dno. V tomto prípade nohavice nemajú tesné teľa a vyznačujú sa mierne skrátenou dĺžkou. Tieto nohavice sú často doplnené manžety s elastickými alebo gombíkmi, ako aj bočné vrecká.

Vysoký pás takýchto nohavíc s istotou nahrádza klasický štýl normálneho strihu a to je skvelé! Tento strih prispieva k vizuálnej harmónii a robí z vás vyšší.

Kto je vhodný pre

  • Takéto nohavice sú bezpochyby ideálne pre vysoké štíhle dievčatá, ktoré chcú vytvoriť štýlové obrazy s twistom.

  • Osobitná dĺžka a štýl ukladajú osobitnú požiadavku na rast žien v móde. Tieto nohavice sú povolené v šatníku dievčat nad 165 cm, pretože sú schopné vizuálne skrátiť siluetu.

Venujte pozornosť! Tento zákaz sa dá ľahko obísť, ak sú tieto nohavice kombinované s topánkami s vysokými podpätkami.

  • Ak máte úzke boky, vaše nohavice budú skutočným nálezom. Ich špeciálne prispôsobenie dodáva objemv hornej časti obrázku a tiež sleduje jeho ideálne proporcie.

  • Tento štýl je skvelou voľbou pre tehotné ženy, ktoré chcú skryť bruško pred zvedavými očami. Najlepšou voľbou by boli nohavice v tmavých farbách jednej farby. Dĺžka nohavíc je dôležitá - nemali by sa skracovať.

  • Nohavice s banánmi tiež pomôžu dievčatám s nedokonalým tvarom nôh a jemne ich zakryjú.

Tipy pre stylistov

  • Prísne a pevné luk je ťažké si predstaviť bez nohavíc z hrubého materiálu a romantická súprava je nepredstaviteľná bez tenkej, plynulej tkaniny nohavíc.

  • Majte na pamäti, že čím širší je štýl banánov, tým slabšia by mala byť ich tkanina. Toto štylistické pravidlo je spôsobené tým, že záhyby na ťažkých textúrach vyzerajú ťažkopádne a škaredo.

  • Módne trendy novej sezóny robia svoje úpravy obvyklým kombináciám s nohavicami s banánmi a neodporujú ich štýlovej kombinácii s vecami veľkého formátu. Tento odvážny ťah sa používa na vytváranie náhodných a grungeových obrázkov.

Zaujímavé:Kožené nohavice: s tým, čo sa nosí v roku 2019

  • Pokiaľ ide o výber obuvi, banány sa cítia skvele v spoločnosti lodí alebo členkových topánok. Ak si chcete vybrať viac svetských topánok, dávajte pozor na osfairs, mokasíny, popínavé rastliny, mokasíny, sandále s hrubou podrážkou alebo topánky. Pamätajte, že čím dlhšie sú nohavice, tým vyššia by mala byť topánka.

Dôležité! Pri výbere povolenej obuvirôzne experimenty, ale všetci dizajnéri sa zhodujú na tom, že vysoké topánky nie sú kategoricky kombinované s banánmi.

Pracovné luky

Idea č. 1

Banánové nohavice vyzerajú skvele s hustými blúzkami. Dôležitou podmienkou úspešného obrazu je zastrčený vrch. Ak sa rozhodnete pridať topánky na vysoký vzostup k takémuto luku, jednoducho nemôžete myslieť na lepšiu možnosť ako čerpadlá alebo stabilný masívny podpätok.

Idea č. 2

Skvelé riešenie pre modernú obchodnú dámu je obraz vo svetlej palete farieb. Napríklad, biely vrch a rovnaké dno vždy vyzerajú drahé a reprezentatívne. Broskyňová bunda dodáva tomuto luku chuť a sviežosť.

Štýlový vzhľad

Idea č. 3

Módna kombinácia modrých nohavíc, bielej košele a podlhovastého hnedého svetera alebo kabátu je to, čo je potrebné pre dievčatá, ktoré nevidia šaty ako prekážku pre štýlový vzhľad.

Idea č. 4

Banány so sivými nohavicami sa dajú ľahko kombinovať s rovnakou bundou, ale s rozdielom niekoľkých odtieňov a bielej košele. Príliš nudné, hovoríte? V žiadnom prípade! Neobvyklý štýl nohavíc a bunda s pásom v páse vás presne nezmení na šedú kancelársku myš.

Idea č. 5

Vynikajúcou voľbou pre štýlový pracovný deň budú nohavice s potlačou - polka bodky, ktoré sú relevantné v sezóne 2019 alebo kockovaný vzor sú ideálne pre túto úlohu. Toto dno by sa malo vykonať vtmavé farby - čierna, modrá alebo hnedá. Vyzdvihnúť bundu, aby zodpovedali tón a kontrast blúzka ako prízvuk, a budete nádherný.

Idea č. 6

Táto fotografia navrhuje nosiť banánové nohavice, aby vyzerali štýlovo a diskrétne. Samozrejme, pri vytváraní takého luku, nemôžete robiť bez rôznych blúzok. Môžete hrať cez ich rez - kvôli monotónnosti obrazu nebude vyzerať preťažené.

Idea č. 7

Nezáleží na tom, či si vyberiete mierne uvoľnenú alebo pevnú blúzku do takého dna - obraz bude rovnako úspešný. Prijať univerzálny vzorec pre štýlové pracovné oblečenie - biela blúzka + farebné nohavice + topánky s podpätkami.

Idea č. 8

Hviezdny príklad je nákazlivý! Obraz Sati Casanova je zložený tak štýlovo a prirodzene, že ho naozaj chcete zopakovať.

Obra PS pre štýlový každodenný život

Idea č. 9

Pri každodennom mašle je vždy miesto pre odvážne farebné kombinácie, ktoré sústredia vašu pozornosť len na vás. Odporúčame kombinovať banánové nohavice-banány s jasnými džínsy a na sebe neutrálne čierne alebo biele dno. Neváhajte si požičať a vybrať si príslušenstvo z módy s fotkou - hodvábne šatky v sezóne 2019 na vrchole popularity.

Veľmi pekný obrázok

Idea č. 10

Trendy monochromatický je skvelým základom pre štýlový minimalistický vzhľad. Jednoduché a vkusnéjeho motto Autfit v jednej palete farieb sa zameriava na krásne formy a vizuálne štíhly. Aby bola takáto kombinácia jednoduchšia ako kedykoľvek predtým, musíte si prispôsobiť nohavice s banánmi tak, aby zodpovedali blúzke.

Zaujímavé:S čím nosiť manšestrové nohavice v roku 2019

Idea č. 11

Moderné ženy módy sa nebojí jasných farieb a odvážnych kombinácií oblečenia. Možno práve preto ich lásku vyhrali svetre a mikiny nasýtených farieb s nezvyčajnými veľkými odtlačkami. Skvelé správy! Tento trend je nádherne kombinovaný s jasnými farbami banánov.

Idea č. 12

Na jar sa dievčatá zvyčajne spoliehajú na pastelové jemné tóny, preto odporúčame nosiť ružové alebo broskyňové banánové nohavice pre najromantickejšiu náladu. Ideálnym vrcholom by bola biela blúzka s pletenými alebo čipkovými prvkami.

Idea č. 13

V lete si ženy v móde vyžadujú špeciálne blúzky alebo košele s kvetinovou potlačou. A ak ste sa ešte nesnažili skombinovať ich s nohavicami tak, aby zodpovedali potlačeniu vrchu, potom je teraz čas!

Idea č. 14

Uvoľnený a voľný luk s nádychom štýlu safari pochádza z khaki košele a tmavých banánových nohavíc. Vzhľadom k tomu, že vrch a spodok sú zvolené pomerne voľné, bude užitočné zdôrazniť pás s tenkým hnedým pásikom.

Máte vo svojom šatníku banánové nohavice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Myšlienka číslo 15

Aký je dôvod, prečo nosiť banánové nohavice, aby vyzerali čo najštýlovejšie a najnákladnejšie? V tomto prípade budete zachránení monochromaticky, čo je v novej sezóne veľmi populárne.

Myšlienka číslo 16

Biele tričko je vo svojej kombinácii naozaj univerzálnou vecou. Takže s nohavicami, banánmi, to vyzerá na "5 +". Leto alebo jar - ideálny čas preložiť túto myšlienku. Ak si želáte, môžete na tento luk pridať koženú bundu - bude to len prínosom.

Keď sa plánuje uvoľnenie

Idea # 17

Očarujúca a diskrétna mašlička je vyrobená z kombinácie banánov s hodvábnym vrchom v ľanovom štýle. Taký obraz je krásny s monofónnymi vecami, ktoré zároveň kontrastujú vo farbe.

Idea # 18

Ak často navštevujete slávnostné udalosti, hlavnou zbraňou môže byť top gang s hustou tkaninou, ktorá dokonale drží svoj tvar. Ako vidíte, perfektne sa kombinuje s koženými banánmi.

Idea č. 19

Módne mašle pre špeciálne príležitosti sa dajú ľahko vytvoriť z vysoko nohavíc v duete s krátkym vrchom. Takže nepozorovane demonštrujete ostatným okolo ich vynikajúceho tvaru a chuti.

Idea č. 20

Najluxusnejšie a sebavedomé dámy si tento pohľad zaslúžia. KombináciaČierne nohavice s vysokým pásom, priliehavou košeľou a kožušinovou vestou vyzerajú úžasne a priťahujú obdivné pohľady.

Zaujímavé:Šedé nohavice: ako sa dá kombinovať

Obrázky pre módu plus- veľkosť

Sú nohavice-banány vhodné pre plné dievčatá? Samozrejme! Sú sladké v páse a voľné fit kamufláž extra centimetrov a skryť boky. Výnimku tvoria len nízke ženy módy s nádhernými formami - je lepšie, aby uprednostňovali iný štýl.

Najlepšou voľbou pre takéto nohavice by boli tmavé farby, ktoré majú magickú vlastnosť zoštíhlenia siluety. Je dôležité vybrať si model s vysokým pásom a maximálnou možnou dĺžkou. Pre dievčatá s "obdĺžnikovým" tvarom, stylisti odporúčajú zvýraznenie pásu so širokým pásom vo farbe nohavíc. „Jablko“ by naopak nemalo vytvárať takéto akcenty, aby nepozorovalo žalúdok.

Pre všetky plnohodnotné dievčatá, kombinácia banánov s krátkymi bundami, vestami a čiernymi koženými bundami je dôležitá (diagonály sú úžasne tenké!).

Banánové nohavice v roku 2019 sú späť v móde a možno ich nosiť z akéhokoľvek dôvodu. Nebojte sa experimentovať, vyskúšať nové kombinácie a budete vždy vyzerať štýlovo! A ak vás náhle inšpirácia na zostavenie zaujímavých lukov opustí, vždy môžete požiadať o pomoc na našich webových stránkach!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené19.2.2019 Štítky: