Dizajn manikúry v štýle minimalizmu

Manikúra v štýle minicizmu je ideálna pre tých, ktorí sú unavení z príliš zložitých techník nail art, ako aj bohatého množstva rôznych dekorácií a chcú vyskúšať niečo nové a osviežujúce. Napriek svojej jednoduchosti a zdržanlivosti tento dizajn vyzerá veľmi pôsobivo a stručne, a preto ho možno označiť za jeden z najvýznamnejších dnes. To je dôvod, prečo, neskôr v článku, budeme uvažovať o vlastnostiach tohto trendu nail art, ako aj o pôvodných myšlienkach takéhoto dizajnu nechtov.

Módna manikúra v štýle minimalizmu

Zaujímavé : Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Funkcie dizajnu

Manikúra vyrobená v minimalistickom štýle je považovaná za jednu z najuniverzálnejších, pretože harmonicky zapadá do každého obrazu a hodí sa pre všetky ženy bez ohľadu na vek. Tento smer umenia nechtov sa však vyznačuje množstvom vlastností, ktoré je potrebné zohľadniť pred vytvorením takejto manikúry.

Presná manikúra minimalizmu

Ktorú manikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Monochromatický podklad. Povinný prvok minimálneho štýlu. Jednoduchý tón s lesklým alebo matným povrchom v tomto prípadenemôže lepšie odhaliť jednoduchý dizajn.

Módna manikúra v štýle minimalizmu s jednofarebným substrátom

 • Pastelové a nahé tóny. Toto sú hlavné palety, ktoré najčastejšie používajú nail art majstrov pri vytváraní takéhoto dizajnu. Dnes však existuje veľa fotografických príkladov, ktoré dokazujú, že minimalistický dizajn je stručne kombinovaný s jasnými odtieňmi burgundskej, fuchsiovej, zelenej a modrej.

Trendy manikúra s minimalistickým štýlom

 • Farebné kombinácie. Nemali by byť viac ako dve alebo tri. Inak sa malá kresba typická pre minimalistický štýl takého kaleidoskopu farieb jednoducho stratí oproti všeobecnému pozadiu.

Kombinácia najviac dvoch svetlých farieb je jednou z požiadaviek na minimalistickú manikúru

.

Zaujímavé : Najtrendovanejšia manikúra

 • Prirodzený tvar nechtíka lekárskeho. Mali by byť čo najprirodzenejšie, takže pri rozhodovaní o takomto manikúrovom dizajne by mala byť nechtová platňa tvarovaná ako ovál, štvorec s mäkkými rohmi alebo mandľový tvar. Pokiaľ ide o dĺžku nechtov, v tomto prípade to nevadí, pretože minimalistický dizajn vyzerá rovnako dobre na dlhých aj krátkych nechtoch.

Prirodzená forma nechtov - požiadavka na minimalistickú manikúru

 • Minimálny počet dielov. Celý zmysel minimalizmu je zamerať sa na jeden bod, prúžok alebo stočenie. Preto maľovanie tumimo miesta.

A čo príslušenstvo?

Napriek tomu, že manikúra vyrobená v štýle minimalizmu sa považuje za zdržanlivú, nezakazuje používanie výzdoby, o čom svedčia aj fotografie s príkladmi diel vedúcich majstrov umenia nail. Dnes je najobľúbenejším doplnkom pre vytvorenie takéhoto dizajnu nasledovné.

 • Kamienky . Bez jediného manikúrového dizajnu, aj v minimalistickom štýle, sa bez nich dá urobiť. V tomto prípade jeden alebo niekoľko malých kamienkov chaoticky umiestnených na povrchu nechtíka určite nezasahuje.

Minimalistická manikúra s kamienkami

 • Glitter.Farebné trblietky dokonale zlepšujú náladu a zároveň nezkazia celkovú myšlienku v dizajne minimalistickej manikúry. V podstate celý vzor je pokrytý trblietkami, alebo jeho jednotlivými prvkami.

S minimalistickým leskom

Dôležité! Módnou novinkou v tejto sezóne sa stala manikúra, v ktorej je v strede nechtu nakreslený široký prúžok a pokrytý jiskrami dvoch farieb v gradiente na vrchole.

 • Kamifubuki . Brilantné konfety, ktoré boli veľmi obľúbené módnymi ženami, tiež úspešne zapadajú do minimalistického dizajnu. Malý monofónny rozptyl alebo jeden alebo dva prvky kamifubuki budú pôvodným akcentom manikúry.

Minimalistická manikúra s maskami

 • Fólia . Tu bude najviac harmonické vyzerať sľuda,alebo malé metalizované kusy, ktoré sú hlavným konštrukčným prvkom.

Dizajn s fóliou

 • Drôt . Toto je novinka, ktorá si podmanila trendy v trendoch nail art a stala sa jedným z najobľúbenejších doplnkov používaných v minimalistickom dizajne. V tomto prípade drôt vytvára najjednoduchšie ohyby a kučery, ktoré sú ideálne kombinované so svetelnou základňou.

Manikúra s drôtom

Moderné nápady pre minimalistické návrhy

Aj keď sa manikúra, vykonávaná v minimalistickom štýle spočiatku, javí nudná a monotónna, napriek tomu mnoho nových myšlienok takéhoto umeleckého dizajnu nechtov navrhli majstrovi nail art, medzi ktorými sú najviac módne.

 • Body . Aj taký jednoduchý dekoratívny prvok ako bodky s bodkami si vyžaduje kreatívny prístup. Koniec koncov, len jeden malý prízvuk môže výrazne zmeniť dizajn ako celok, nehovoriac o všetkých druhoch kresieb, ktoré možno dosiahnuť pomocou tejto techniky nail-art.

Minimalizmus manikúry s bodkami

Zaujímavé : Jemná pastelová manikúra

 • Francúzština . Ide o „večnú“ klasiku, ktorá každý rok nestratí svoju relevanciu a dokonale sa hodí na všetky nechty, vrátane krátkych. V súčasnej sezóne je trochu upravený francúzsky manikúrový dizajn v móde, v ktorom má línia úsmevu dokonale rovnaký tvar.

Francúzsky - klasickýminimalizmus

 • Mikropóry . Malé ťahy a kučery, keď sú správne umiestnené, pomôžu vytvoriť originálny a zároveň jednoduchý vzor, ​​napríklad nejaké zviera alebo kvetinu.

Mikroskopy sú charakteristické znaky štýlu minimalizmu

 • Floristika . Rôzne kvety, vetvičky, listy a tráva sú najobľúbenejšie kresby v minimalistickom dizajne. Hlavná vec je, že by mali byť malé a výstižne zapadajú do celkového plánu.

Kvetinové vzory

 • Geometria . Manikúra s rôznymi pruhmi je tiež prítomná v minimalistickom štýle. Môže to byť buď v strede alebo na boku, alebo niekoľko prúžkov rôznej dĺžky a šírky medzi sebou.

Čisté pásiky

Dôležité! Novinkou z roku 2019 bol návrh manikúry s geometrickými vzormi vo forme trojuholníkov, kosoštvorcov a štvorcov, vyrobených podľa negatívnej priestorovej techniky.


Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2019

 • Jednotný výkres . Zároveň je to jednoduchý a zároveň chytľavý dizajn, ktorý umožňuje výber len jedného tetovania s kresbami, vrátane zložitých, zatiaľ čo ostatné sú pokryté monochromatickým lakom.

Kreslenie na jednom klinec - štýlový minimalizmus

 • Hra textúr . Kombinácia lesklej a matnej sametovej povrchovej úpravy je už dlho populárna.Môže to byť nielen plné pokrytie, ale aj kresby s matným vrchom na lesklom podklade a naopak.

Štýlová hra na textúry

 • Účinok dier . Tento dizajn je veľmi jednoduchý na realizáciu, takže je ľahké ho vytvoriť doma. Je len potrebné nakresliť úsmevný mesiac v blízkosti prirodzeného alebo uprostred nechtu a výsledkom je veľmi neobvyklá a efektívna manikúra.

Mesačná manikúra v štýle minimalizmu

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

 • Mramor . Kombinácia béžových nahých odtieňov s ľahkým alebo transparentným podkladom vytvorí v tejto sezóne štýlový a moderný dizajn, ktorý napodobňuje mramorový vzor.

Manikúra z mramoru - ideálna voľba pre tých, ktorí oceňujú minimalizmus

Manikúra vykonávaná v minimalistickom štýle - smer v klineckom umení, ktorý sa v roku 2019 stal obzvlášť dôležitým. Koniec koncov, je založený na jednoduchosti a jednoduchosti, vďaka čomu je ideálne kombinovaný, a to ako s ležérnym, tak aj večerným štýlom. Hlavná vec v tomto prípade nie je preháňať to s akcenty.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené16.10.2018Štítky: