Letné blúzky s krátkymi rukávmi: fotografie

S nástupom teplej sezóny sa letné blúzky s krátkymi rukávmi stávajú jednou z najvyhľadávanejších častí oblečenia, ktorých fotografie vám prinášame v našom hodnotení. Medzi rôznymi prezentovanými modelmi si každá žena módy bude môcť vybrať možnosť podľa svojho vkusu.


Skutočné rezné rukávy

Orezaný rukáv je výhra pre letnú sezónu. Tento detail môže mať úplne iný strih, s ktorým môže byť obraz viac bizarný, alebo naopak, dať mu ľahkosť a romantiku. Toto leto bude trendom rukávov takého strihu:

 • Priamy krátky rukáv, ktorý dokonale dopĺňa kancelárske blúzky. Môže byť mierne zastrčený;

 • „krídla“ sú krátke rukávy, zhromaždené na pleciach vo forme vločiek. Vyzerajú obzvlášť dobre na svetlých šifónových blúzkach;

 • „lucerny“, ktoré sú tiež spojené so vzduchom, ale na rozdiel od krídel sú zostavené nielen na vrchu, ale aj na dne.

Skutočné módne trendy

S takou šatníkovou skriňou ako blúzkou môžete urobiť neuveriteľne štýlový luk. Pre splnenie najnovších módnych trendov, stylisti dôrazne odporúčajú venovať pozornosť takým letným blúzkam.

 • Vyrobené v pletenej verzii . Takéto výrobky prestali byť spojené s mimo sezónu, v lete si môžete vyzdvihnúť neuveriteľne veľkolepé pletené modely. preich výtvory používajú tenké bavlnené nite a aplikujú prepracované prelamované pletenie, takže vec vyzerá veľmi elegantne.

 • Vyrobené z leteckých lietajúcich tkanín . Rovnako ako v predchádzajúcich sezónach, letné šifónové blúzky budú aj naďalej v lete. Sú schopní dodať obrazu ďalšiu ženskosť a romantiku.

Zaujímavé:Dámske módne košele 2019

 • Farebná schéma . V roku 2019 sú letné blúzky s krátkymi rukávmi reprezentované veľmi rôznorodými farbami. Univerzálnym riešením bude model bielych alebo mäkkých pastelových odtieňov. Pre milovníkov chytľavé chytľavé luky sú ideálne možnosti v jasných nasýtených farbách, ako je červená, fialová, žltá, akvamarín, oranžová.

S pomocou rôznych výtlačkov môžete dať slnečnú letnú náladu. Toto leto, kvetinové a kvetinové kresby, etnické ornamenty, zvieracie výtlačky budú relevantné. Mimo vplyvu módy zostávajú bunka a prúžok.

Štýly pre letné blúzky

Stylisti dôrazne odporúčajú, aby sa spravodlivý sex nezastavil len na jednej možnosti a pre každú príležitosť si vybral letné blúzky s krátkymi rukávmi. Za týmto účelom, dizajnéri vyvinuli rôzne štýly, medzi najobľúbenejšie z nich sú nasledujúce.

 • Vybavené blúzkami s krátkym rukávompuzdro . Takéto výrobky sú primerane spojené s klasikou a sú ideálne pre chod do kancelárie. Ak je na tento účel zvolená položka, potom je výhodná diskrétna monochromatická farba alebo nenápadná tlač, napríklad tenký pozdĺžny pás.

 • Ročník blúzky s krátkym rukávom . Na ich výrobu sa používajú hlavne ľahké tkaniny, ako je šifón, hodváb alebo čipka. Takýto vrch bude veľmi organicky dopĺňať retro vzhľad, najmä ak ho skombinujete s rozšírenou sukňou.

 • Nadmerne veľké blúzky s krátkym rukávom . Prišitie takýchto predmetov sa často používa priedušnými materiálmi, ktoré poskytujú maximálne pohodlie pri nosení, napríklad bavlna alebo ľan. Neformálne blúzky budú harmonicky dopĺňať ležérne alebo boho vzhľad. V druhom prípade veci, ktoré obsahujú etnické vzory vo svojich farbách, vyzerajú obzvlášť dobre.

 • Módne letné blúzky s krátkymi rukávmi as vôňou . Tento štýl sa vzťahuje na najrelevantnejšie v nadchádzajúcej letnej sezóne. Bude vyzerať skvele na akomkoľvek tvare vďaka takému originálnemu detailu ako vôňa, ktorá navyše zvýrazní nádhernú hrudník alebo ju vizuálne zjemní vizuálne objemnejšie.

Zaujímavé:Módne mikiny 2019

 • Blúzky s krátkymi rukávmi . Budú ideálnym riešením pre horúce leto. Takýto model si však nemôže dovoliť všetkých zástupcovkrásny sex. Aby bolo možné nosiť skrátenú blúzku, otvor na prezeranie prúžku brucha, musíte mať tenký pás a dokonalú tlač.

 • Večerné blúzky s krátkymi rukávmi . Niektoré modely sú ideálne pre formálne podujatia alebo kokteil. V tomto prípade zohráva dôležitú úlohu materiál vybraný na výrobu veci a jej dizajn. Takéto tkaniny ako hodváb, šifón, satén, organza, čipka bude dokonale vyhovovať. V zložení materiálu môže byť Lurex, pridávať lesk, alebo šité cez flitre.

Módne obrazy s blúzkami s krátkymi rukávmi

Takýto šatník môže byť kombinovaný s rôznymi variantmi spodnej časti, môžu to byť všetky druhy nohavíc, džínsov, šortiek, sukní. V závislosti od toho, čo sa vyberie, môžete vytvoriť určité obrázky. Medzi najobľúbenejšie možnosti lukov patria:

 • Úrad . Snímka sa vytvorí pomocou blúzky s krátkym rukávom s rovným alebo prispôsobeným strihom. Rukáv by mal byť navrhnutý ako prísny a stručný. Ako dno, môžete použiť ceruzku sukňu alebo trapéz-dĺžka midi alebo rovné klasické nohavice.

 • Romantický . Ak chcete vytvoriť tento luk, šifónová blúzka s krátkymi rukávmi s rezom "krídla" alebo "baterky" bude win-win riešenie. Tento vrch možno kombinovať s lietajúcou sukňou z šifónu, hodvábu alebo čipky.

 • Retro . Ak chcete urobiť taký luk, stojí za to vyzdvihnúť vintage štýlu blúzku s rozšírenou sukňou. Farbenie v bodkách bude vyzerať obzvlášť organicky.

 • Boho . Môžete si vytvoriť tento vzhľad s voľnou nadrozmernú blúzku a rozšírené, roztrhané džínsy. Alternatívnou možnosťou by bola rozšírená sukňa na podlahe obsahujúca volánky, strapce alebo etnické vzory.

 • Prípad . Prakticky akýkoľvek štýl blúzky s krátkym rukávom bude vyhovovať pre výrobu takého luku. V tomto prípade je rozhodujúca voľba spodnej časti. To môže byť džínsy rôznych modelov, ako sú chudé, milenci, rozšírené, džínsové kraťasy alebo sukne. Športová obuv alebo tenisky, nízko sandále alebo zosilnená platforma sú skvelé ako topánky.

 • Večer . Tento obrázok môžete vytvoriť pomocou blúzky vyrobenej z lesklej svetlej látky a elegantnej sukne, ktorá je priľahlá k obrázku a rozširuje sa.

Letné blúzky s krátkymi rukávmi pre obézne ženy

Majitelia nádherných foriem by mali pristupovať k výberu tohto odevu so špeciálnou starostlivosťou, aby sa maximalizovali jeho silné stránky a skryli nedostatky. Medzi najúspešnejšie štýly vhodné pre obézne ženy patria:

 • blúzky v klasickom štýle, ktoré dodajú obrazu nielen eleganciu, ale ajvizuálna štíhla postava;

 • Nadmerné voľné blúzky, ktoré pomáhajú skryť nadmerný objem pasu. Ak je výrobok predĺžený, ako tunika, potom sa nastavia boky;

Zaujímavé:Móda pre obézne ženy 2019

 • blúzky typu „wrap-type“, tento detail robí z pása vizuálne tenší a zvýrazňuje nádhernú hruď;

 • , čo sa týka štýlu puzdra, výhodný je diskrétny stručný variant. Je lepšie zdržať sa „krídel“ a „lampášov“, pretože budú ramená vizuálne väčšie.

V našej fotoreportáži sme predstavili modely letných blúzok s krátkymi rukávmi, ktoré budú obzvlášť dôležité v tejto sezóne. Sme si istí, že každá žena si bude môcť vybrať pre seba vhodnú možnosť berúc do úvahy zvláštnosti jej postavy a prípad, v ktorom je vec vybraná.


Aký blúzny vzhľad sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované03/20/2019Štítky: