Štýlové letné nohavice 2019

Dámske nohavice sú základným oblečením, takže naši čitatelia sa nemôžu dočkať, kým zistia, ktoré letné modely budú v sezóne 2019 najmódnejšie. Každá moderná dáma vie: žiadne štýlové nohavice v lete kdekoľvek. Pomôžeme vám nájsť najrelevantnejšie štýly!


Farby a výtlačky

 • Bezpochyby musí mať teplá sezóna béžové nohavice. Prekvapivo štýlové, sofistikované a elegantné, môžu mať slušnú pozíciu v šatníku akejkoľvek módnej ženy.

 • Krémové, práškové a kožné tóny sa spájajú s módnym nahým rozsahom. Po prvé, módne ženy dávajú pozor na svoj luxusný vzhľad a potom sa tešia z radosti univerzálnosti a vynikajúcej kompatibility.

 • Na vrchole módnej vlny budú biele nohavice rôznych štýlov. Pre letné dni, lepšie ako si dokážete predstaviť!

 • Pieskové a hnedé odtiene sú ideálne na vytvorenie trendového vzhľadu v štýle úplného vzhľadu.

 • Červené a žlté odtiene nohavíc prekvapujú svojou veľkoleposťou a jasnosťou.

 • Tmavo modrá, otepľujúca horčica a ušľachtilá smaragdová farba spájajú módnu bohatú paletu.

Zaujímavé:Trendy v odeve 2019

 • Vrchol bude tiež olivový a sivý - skvelá alternatíva k bežným čiernym nohaviciam.

 • Módne ženy, ktoré oceňujú originalitu a výnimočnosť pri výrobe lukov, budú určite ako vertikálne pruhované nohavice. V tejto verziiobzvlášť luxusný vzhľad široký štýl. Vezmite tento trend, ak chcete byť vizuálne vyšší a štíhlejší.

 • Chcete vyniknúť? Potom stavte na kockované modely. Môžu byť vyrobené v demokratickej šedej verzii a môžu prekvapiť nečakane svetlými farbami.

 • Nenechajte sa z pozornosti a typicky letných farieb - tropických a floristických. Sú neuveriteľne populárne v tejto sezóne a obzvlášť luxusne nosí v letných nohaviciach.

 • Nezabudnite na svet zvierat - farby pod zebrami, hadom alebo leopardom opäť zaujali vedúce postavenie na módnom Olympus.

 • Absolútny hit medzi tlačenými modelmi - nohavice s očarujúcim hráškom. Dizajnéri ponúkli módnym ženám klasický čiernobiely výkon takýchto nohavíc a možnosti farieb.

Materiály

Módne trendy v lete 2019 sú určené na nákup dámskych nohavíc z rôznych tkanín - v našom výbere fotografií uvidíte všetky bohaté možnosti. Z očakávaných materiálov v novej sezóne sa prezentuje ľan, džínsovina, bavlna, satén a hodváb. K nim sa pridali mimoriadne nové predmety - nohavice z organzy, brokátu, kože, čipky a transparentných textúr.

Hedvábne nohavice

Culls

Mäkké šaty, ktoré sú známe mnohým módnym ženám v sezóne 2019, zostávajú s nami. A to je skvelá správa, pretože s takýmto štýlom je veľmi jednoduché vytvoriť štýlové luky. Voľný strih nedrží pohyby,úžasne tečú pri chôdzi a zdôrazňuje pôvabné dámske členky.

Ktoré culot si vybrať? Módne trendy vás prakticky neobmedzujú: rovnako dôležité sú biele, tmavé, svetlé a tlačené modely.

Vyberte si culottes podľa svojho vkusu a kombinujte ich so svetlými blúzkami, topmi, bodcami alebo nízkymi podpätkami.

Flare

Chcete zdôrazniť svoju ženskosť, eleganciu a dokonalú chuť? Potom sa proste nedá urobiť bez nádherných rozšírených nohavíc! Garantujeme: v obraze s takými elegantnými nohavicami nebudete bez povšimnutia.

Nepochybným hitom jarného leta 2019 sú nohavice s pruhmi, kockovanými, červenými alebo béžovými farbami alebo s výraznou retro náladou. Naučíte sa najmódnejší štýl rozšírením z kolena.

Banány

Trendy banány sú ďalšou skvelou myšlienkou pre štýlové letné luky. Rozšírené v hornej časti a zužujúce sa v spodnej časti, sú neuveriteľne pohodlné v horúcom počasí. Ďalšou významnou výhodou je originálna forma a zaujímavý strih.

Galife

Nezabudnite na tento legendárny model nohavíc s ostrým zúžením v spodnej časti? V roku 2019 prežíva triumfálny návrat na zoznam trendov. Skutočným „prielomom“ sú béžové a biele jazdecké nohavice.

Ak chcete vytvoriť veľkolepý a nezabudnuteľný luk, mixujte nohavice s elegantným vrchom a elegantným vlásenkom.

Zaujímavé:Móda - jar 2019 pre ženy nad 40 rokov

Palazzo

Luxus a pôvabŠtýl Palazzo poteší a nenecháva ľahostajnú ženu módy. Nie každý však rozhodne o takomto výnimočnom štýle. Ak ste jedným z najodvážnejších krás, neváhajte a kúpte si palác pre letnú sezónu. Kúzlo, ktoré vytvárajú v luku, nebudete môcť dať žiadny štýl.

Nohavice Palazzo

V trende bol prášok, biely, tmavý, pruhovaný a červený palazzo. S niektorými z nich v priebehu niekoľkých sekúnd, môžete zbierať elegantné luku.

Chudé nohavice

Sezóna Fashion 2019 neodmietla nosiť pevné letné nohavice v prospech extrémne širokých štýlov. V najnovších zbierkach môžete často nájsť pletené legíny, semišové alebo kožené rúry, chudé a úzke nohavice so šípkami.

Nohavice 7/8

Skutočné nohavice na členku sa ľahko stávajú základom súborov pre rôzne príležitosti - môžete ísť do práce, dátumu, chôdze alebo nakupovania. Koketná dĺžka vyzerá veľmi sofistikovane a elegantne a každému obrazu dodáva ľahkú chuť.

Dĺžka 7/8 môže dopĺňať náklad, jazdecké nohavice, brady, banány a rovné nohavice.

Náklad

Medzi sľubnými novinkami tejto sezóny sú nohavice na náklad - modely s veľkým počtom vreciek. Vďačí za svoj pôvod vojenskému šatníku, po ktorom sa model presťahoval do ženského šatníka a hlasno sa deklaroval v športových a obchodných lukoch.

Módne detaily

 • Nohavice s pruhmi, ktoré majú radi dizajnérov a módnikov,rozhodli, že sa im v sezóne 2019 nerozlúčia.

 • Pre praktické módy, couturiers ponúkol nohavice s pútkami v páse, ktoré sú ideálne pre výrobu lukov v rôznych štýloch. Takéto modely sú dobre osvedčené v kombinácii s cvokmi alebo teniskami.
 • Sme zvyknutí vidieť asymetriu v šatách a oblekoch, ale ako sa vám páči myšlienka nohavíc s nezvyčajným strihom? Tieto modely spoznáte skosenými spojovacími prvkami alebo nerovnými slučkami.

 • Populárne sú aj nohavice, ktoré sa zhromažďujú v spodnej časti manžiet, šnúrky a gumičky. S takýmito detailmi sa dizajnéri rozhodli pridať náklad, banány a nohavice.
 • Takmer všetky trendové nohavice boli doplnené vysokým pásom s dôrazom na opasok alebo opasok. Preto je horná časť zostavená s elegantnými záhybmi a obrázok získava modelový tvar presýpacích hodín.

Zaujímavé! V novej sezóne je možné opasok zvýrazniť nielen známym opaskom, ale aj lanom.

 • Kusy sú ďalším originálnym kusom, ktorý robí bežné nohavice originálnejšími a ženskými. Rezy sa zvyčajne nachádzajú v spodnej časti, môžu byť malé koketné alebo provokatívne dlhé.

Zaujímavé:Blúzky pre plné módy 2019

 • Nemali by sme vynechať trend v oblasti remesiel, a to vyšívanie, pletenie a tkanie v dekore nohavíc. Takéto výrobky sú sebestačné a originálne, čo znamená, že sú ideálne preštýlové leto.
 • Jednoduchý spôsob, ako premeniť všetky nohavice na módne, je zastrčiť ich.

 • Smooth a otstrochenny strelcov pomôže nastaviť obraz prísne a zároveň štýlové nálady, a to nielen na klasické modely nohavíc. Flaled nohavice, športové štýly a úzke pletené nohavice sú zdobené takými módnymi detailmi.

 • Veľké gombíky sú ďalším módnym dekorom, ktorý premení bežné nohavice na elegantnejší a neobvyklejší prvok letného šatníka. V sezóne 2019 hrajú gombíky nielen úlohu spojovacieho materiálu, ale aj po celej dĺžke po stranách.

Ktoré letné dámske nohavice z našej fotografickej zbierky si vyberiete pre sezónu 2019: lietajúci palazzo, štýlový náklad, elegantné skrátené verzie alebo športy s pruhmi? Módne trendy vám ponúkajú bohatý výber. Nedovoľte, aby vaše leto štýlové!


Aké nohavice chcete nosiť v lete?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané03/25/2019Štítky: