Štýlové šaty s rukávmi!

Pre našich najobľúbenejších čitateľov sme pripravili najobsiahlejší sprievodca pre šaty s dlhými rukávmi. Je to jedna z najzaujímavejších vecí roku 2018, ktorá plánuje zostať aspoň v sezóne 2019. Zistíte, ktoré farby a štýly sú najmódnejšie, a akú možnosť by ste mali uprednostniť. Stručne povedané, všetko, čo ste chceli vedieť o šatách s dlhými rukávmi.


Rozsah farieb

Všetky módy majú vždy záujem o to, aké farby získali titul, ktorý je v tejto sezóne najdôležitejší. Skutočná farebná paleta diktuje pravidlá toho, čo sa má nosiť, a to, čo ju skombinovať, ale nikto neodstránil módne experimenty a vlastný štýl.

Nasýtené farby sú v móde

Hlavná farebná škála sezóny 2018 je daná kurzom prirodzenosti, po ktorom nasledujú módne trendy. Krásne pastelové farby zdôraznia vašu ženskosť a romantiku prírody. Win-win možnosti pre oblečenie sú béžové, sivé, fialové, svetlo ružové a bylinné zelené odtiene.

Luxusné večerné šaty s dlhými rukávmi

Výtržnosť módnych trendov predstavuje slnečné oranžové a žlté odtiene. Relevantné je aj bordó elegancia a tajomstvo fialovej.

Zaujímavé: Nové 2018: Trendy večerných šiat (fotky)

Mimo času, klasická čierna a biela paleta. Preto Vám odporúčame, aby ste si kúpili šaty v jednom z týchto odtieňov - často vám pomôžu v budúcich ročných obdobiach.

Hlavné výtlačky

  • Farbenie kvetov užuž nesúvisia výlučne s letnými šatami. Vďaka dlhým rukávom sú modely s touto potlačou pohodlné a vhodné pre každú sezónu. A čo je najdôležitejšie, že kvetinová nálada v oblečení je stále v móde.

Módna kvetinová potlač na šaty

  • Nestráca popularitu a hrášok. Šaty tejto farby budú vyzerať skvele na vás, ak zvážite vlastnosti tlače. Tak, malý hrášok zapadá takmer akýkoľvek tvar. Ale s rôznymi veľkosťami kruhov musíte byť opatrní - zdobia len vysoké a tenké dievčatá.
  • Odporúčame vám pozrieť sa aj na zvieraciu tlač. To je odvážna možnosť, ale dlhé rukávy sú schopní upokojiť šaty zvierat farieb a urobiť z neho vhodný pre každý deň.

Grafická tlač a moderný farebný blok

  • Štýlová geometria je tiež široko zastúpená v módnych šatách sezóny 2018-2019.

Najmódnejšie štýly

Skvelá správa pre našich čitateľov: skutočné štýly šiat s dlhými rukávmi sú tak rozmanité, že aj náročná móda si vyberie možnosť pre každého.

Groteskné šikmé ramená sa vracajú k móde na jar

Otvorené späť

Možno, že úloha najviac elegantných modelov v tomto rebríčku ide do šiat s otvoreným chrbtom. Musíte nájsť dôvod, aby ste sa predvádzali v takých luxusných šatách. Samozrejme, že to nie je vhodné pre pracovný odev kód - tu potrebujete slávnostnú akciu.

Ohnivé červené šaty s rezom na zadnej strane

Návrhári tejto sezóny milujú poraziť hlavné zameranie tejto šaty - späť. Ako dekor dodávajú elegantné čipky, čipky alebo priesvitné textílie.

Originálne šaty s výrezmi na zadnej strane

Je zaujímavé, že niektoré modely šiat s rukávmi a otvoreným chrbtom sa odlišujú nielen svojou sexualitou, ale aj ich zdržanlivosťou a skromnosťou. Jedná sa o akrobaciu vo svete štýlu! Výstrih je plytký a rukávy sú uzavreté a elegantné.

Zaujímavé: Noodle šaty 2018: čo je lepšie nosiť?

Šaty na košele

Zmeny v tomto štýle sú veľmi rôznorodé a jedným z nich sú šaty s dlhými rukávmi a otvorenými ramenami.

Šaty - košele s dlhým rukávom

Najčastejšie sú košele s rukávmi zošité z hustých materiálov, ale trendy modely sú tiež vyrobené z šifónu.

Módne sako

Môžete kombinovať skutočný strih košeľa s tlačou klietky - to je hit sezóny. Takáto vec bude vaša super módne dekorácie a základ obrázkov v inom štýle.

Midi, vybavené a dlhým rukávom

Hlavná vec, ktorú každá žena módy potrebuje vedieť o takom modeli, je, že je nápadne štíhla a zdôrazňuje eleganciu postavy. Nohy v týchto šatách zázračne stávajú dlhšie a pas už.

Štýlové šaty s dlhou dĺžkou MIDI

Chcel som si kúpiť také šaty? Skvelý nápad! V trende ako teplá vlna a ľahké šifónové modely. Môžete si vybrať rok oblečenia alebo rovnú dĺžkumidi a nosiť ho pásom.

Zaujímavé: Zimné šaty 2018: módne trendy

Pletené výrobky

\ t

Neuveriteľne útulné a teplé pletené šaty si zaslúžia žiť vo vašom šatníku. Môžete si vybrať neutrálnu farbu a použiť šaty ako základnú vec pri vytváraní štýlové oblečenie. Ale existuje aj iný spôsob - pletené šaty s hlbokým nasýteným farebným odtieňom vždy priťahujú pozornosť a vyzerajú veľkolepé.

Pletené šaty s dlhým rukávom

Módne pletené šaty môžu byť vyrobené s použitím veľkých a textúrovaných vzorov. V trende objem vrkôčiky a veľké párenie.

Štýlové pletené šaty

Detské doláre

Ak nie ste len štýlová móda, ale aj malá princezná, určite sa pozrite na detské šaty. Dlhé rukávy mierne zredukujú naivitu tohto štýlu a zmenia ho na prvok každodenného šatníka.

Klasické detské fazule s dlhým rukávom Šaty

Povinnými prvkami takéhoto roztomilého modelu bude línia pásu pod prsníkom a dĺžka nad kolenami. Farba môže byť nielen bábika-ružová. Ktorékoľvek z vašich obľúbených odtieňov sú povolené.

Šaty s dlhým rukávom Denim

Venujte pozornosť! Ak chcete, aby takéto šaty vyzerali štýlovo, nejdú príliš ďaleko s dodatočným dekorom. Všetky druhy kamienkov, detských kresieb a pruhov vo forme motýľov v kombinácii s baby dolár štýl sa potopil do zoznamu anti-trendy.

Rukávové rukávy

\ t

Šaty napodlaha s dlhými rukávmi môže premeniť akúkoľvek dievčinu na hlavnú hviezdu slávnostnej udalosti. Takmer ako rozprávka "Popoluška", len moderným spôsobom!

Módne farby a modely šiat s dlhým rukávom

Takáto lietajúca silueta rukávov robí aj najjednoduchší strih neuveriteľne elegantným a elegantným. Teraz je akýkoľvek vzplanutie v trende - od ramena, lakťa alebo zápästia.

Máte radi široké rukávy na šaty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Šaty so širokým rukávom beztiažnej guipure sú ideálne pre dievčatá, ktoré chcú jemne skryť ruky bez toho, aby obetovali svoj elegantný vzhľad.

Svietniky s dlhým rukávom

Mnohí sú zvyknutí vidieť šaty len s krátkymi rukávmi a baterkami. Ale je tu viac slávnostný a zaujímavý nápad. Dizajnéri ponúkajú túto sezónu trochu hrať s týmto štýlom a nechajte si okúzliť rukávy po celej dĺžke rúk.

Šaty s rezom pozdĺž ramien a dlhými rukávmi-lucerny

Nie je to tak odvážne, ale aj veľmi krásna verzia lucerien s dlhými rukávmi naznačuje zúženie od lakťa. Trend je tiež štýl "básnik" s objemom v ramenách a zúženie na zápästie. Takéto šaty budú skutočným nálezom pre dievča, ktoré chce skryť svoje tenké ruky.

Dokonalé šaty prevy

Ak chcete vybrať veľmi „vaše“ šaty, musíte zohľadniť nielen módne trendy, ale aj individuálne charakteristiky postavy.

Módne šaty s dlhým rukávom na móle

  • Ak máte široké ramená a skôr atletickú stavbu, budete potrebovať vizuálnu korekciu proporcií. Pozrite sa na šaty s A-silueta, modely s basky a plnú sukňu.
  • Stylisti radia šťastným majiteľom presýpacích hodín, aby zdôrazňovali svoje prirodzené údaje, namiesto toho, aby sa schovávali za vrecovité nadrozmerné štýly. Vyberte si pevné šaty alebo modely s vôňou a držte vo svojom šatníku zbierku rôznych popruhov.
  • Dievčatá s postavou „hrušky“ budú krásne v šatách s volánikmi, volánkom a inými ozdobami v pleciach a výstrihu.
  • Pre dievčatá s postavou „jablko“ sa odporúča vybrať si šaty s ríšou alebo s výstrihom. Neváhajte si kúpiť krátke modely, pretože vaše nohy by sa mali ukázať svetu.
  • Odporúčame “Obdĺžniky”, aby venovali pozornosť krajkovým šatám alebo bohatým farbám.

Zaujímavé: Čo nosiť na Nový rok 2019 podľa znamenia zverokruhu

Naša fotografia-výber šaty s dlhými rukávmi dokazuje: skutočná krása spočíva v obmedzení a stručnosti štýlu!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané10/31/2018Štítky: