Štýlové gumové čižmy na jeseň

Gumové čižmy už dávno prestali byť výsadou rybárov a poľovníkov a stávajú sa štýlovou a módnou dámskou obuvou. A nie bez dôvodu, pretože moderná móda už nevyžaduje obetovanie, pre praktickosť a pohodlie.

Je známe, že jeseň a jar sú zlé ročné obdobia, keď môžete ľahko namočiť nohy a chytiť zima. V tomto roku sa dizajnéri rozhodli postarať sa o zdravie módy a vyvinuli niekoľko módnych modelov, v ktorých môžete nielen prechádzať odvážne cez kaluže, ale tiež vyzerať veľmi štýlovo a atraktívne!

Štýlové gumové čižmy

Zaujímavé : Módne topánky pre zimnú sezónu 2018 - fotografie súčasných modelov

Farby a farby

Hneď ako sa na pultoch obchodov objavili prvé štýlové modely gumových čižiem, ženy rýchlo zaznamenali nový trend. Návrhári tiež nestáli stranou a pokračovali v zlepšovaní tohto typu obuvi. Tradičné klasické modely gumových čižiem sa stali skutočným umeleckým dielom, ktoré zohľadňuje všetky moderné módne trendy. Ak si zvolíte správny prístup, tak tieto topánky dokonale doplnia akýkoľvek, dokonca dosť striktný štýl oblečenia.

Rôzne farby a farby

Podľa Inštitútu panónskej farby bude v roku 2018 trendom svetlá nahá paleta, fialová, šarlátová, bordová, žltá, oranžová, zelená. Tieto farby sú stelesnené v štýlových gumových čižmách pre ženy. A každý tieň môže niesť svoj vlastnýsémantická záťaž:

 • jasne červená a bordová určite poteší dievčatá, ktoré dávajú prednosť v centre pozornosti;

Čižmy z červenej gumy

 • žltá, oranžová, modrá a zelená dodá obrazu hravosť a hravosť, budú zdrojom dobrej nálady na sivom daždivom dni;

Štýlové žlté topánky

 • fialová, tmavo modrá, čierna sú najpraktickejšími možnosťami pre kašovité počasie.

Topánky z tmavej gumy

Zaujímavé : Obuv 2019: novinky a trendy

Napriek všetkej rôznorodosti farieb nezabudnite na súčasné farby. Dnes v trende:

 • potlač zvierat na základe voľne žijúcich živočíchov - leopard, had, atď.;
 • kvetinárske motívy, od ryhovačov malých púčikov, až po aranžovanie celých kvetov;
 • hrášok, ktorý vám umožní hrať na kontrast módnych farieb;
 • bunkové a iné geometrické motívy;
 • logá značiek;
 • armáda.

Štýlové farby

Teraz ste si vedomí farieb, v ktorých by mali byť módne gumové čižmy natreté. Ale nie je čas ísť do obchodu. Koniec koncov, nestačí vybrať si farby, musíte si vybrať ten správny model! Toto teraz robíme.

A aký štýl gumových čižiem si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Štýlové modely vodotesných topánok

\ t

Špeciálne sme sa zamerali na slová "vodotesné" a "topánky", pretože tento jeseň, nielen gumové čižmy, ale aj iné štýly a materiály sú v móde. Dnes na policiach nájdete klasické páry gumy a penového polyuretánu v kombinácii s rôznymi materiálmi, topánkami s nízkymi a vysokými podpätkami, klinmi, so zúženým a širokým hriadeľom a dokonca so šnurovaním.

Štýlové modely gumových čižiem s podpätkami

Zaujímavé : Módna prehliadka na jeseň-zima 2018-2019

 • Ponožka. Módne trendy sa dotkol ponožky, tento pád by mal uprednostňovať nielen oválne klasiky, ale aj extravagantnejšie špicaté modely.
 • Jediný. Klasické štýly s malou pätou v tóne alebo v kontraste s hriadeľom sú v móde.
 • Top. Vrchol nepremokavých topánok môže byť hladký, potlačený a dokonca úplne transparentný! Vhodné je aj dekor z rôznych častí z plastu, kože a iných materiálov.

Gumové klinové čižmy

Materiál

V modernom svete je termín „kaučuk“ len poctou tradíciám. Koniec koncov, modely vyrobené z gumy sa veľmi zriedkavo nachádzajú výlučne v zbierkach predstaviteľov „starej školy“. Faktom je, že takéto topánky sú nielen pomerne drahé, ale aj menej pohodlné v porovnaní s analógmi penového polyuretánu. Tá je oveľa jednoduchšiaa praktickejšie - nemajú švy a svetlý dizajn a originálne farby umožňujú, aby tieto topánky boli nielen pohodlné, ale aj štýlové a módne.


Pre mimosezóny by sa mali uprednostniť izolované modely s vysokým hriadeľom a podšívkou z prírodnej vlny alebo bavlny, ako aj s fleecovou vložkou. Protišmyková a „hrubá“ podrážka dodáva pohodlie pri nosení.

Obuv s fleecovou vložkou

\ t

Štýl

Štýlové dámske gumové čižmy môžu byť krátke. Dnes sú nepremokavé topánky vo forme tenisky, topánky, tenisky v móde.

 • Tenisky. Vodotesné tenisky so šnurovaním a dlhými šnúrkami - skvelá voľba, ak chcete obnoviť obrázok, pridajte chuť. Tieto topánky idú dobre s džínsy, krátke šaty a šortky súpravy.

Gumové tenisky

 • Topánky. Gumové topánky v tvare topánok - štýlová klasika, ktorá sa hodí k elegantným setom v pouličnom štýle, ako aj k obrázkom s kabátikom.

Gumové čižmy

 • Priehľadné topánky - skutočný piskot v roku 2018. Modely na módnych mólach ukázali topánky s priehľadnými vložkami, obuv z plastu. Nešetril tento trend a gumové čižmy a topánky. Takéto topánky vyzerajú veľmi sviežo, štýlovo a zaujímavé!

Štýlové transparentné topánky do dažďa

 • Najzaujímavejším rozhodnutím sezóny sú gumové ihlové topánky. Takéto topánky sú nepochybne úplne nepraktické, ale nestabilnénie je možné pomenovať.

Myšlienka pre tých, ktorí nemajú radi monotónnosť - zakaždým pod priehľadnými topánkami, nosia ponožky alebo pančuchy novej farby alebo farby. Pruhované ponožky, srdiečka, jasné monofónne možnosti vyzerajú veľmi zaujímavo.

Dekor

Návrhári sa nezastavili na tom, čo bolo dosiahnuté v oblasti farieb a originálnych materiálov, doplnením štýlových gumených topánok s prackami, šnúrkami a stuhami zviazanými do krásneho luku. Fantázia módnych návrhárov je neobmedzená, pokiaľ je dekor v súlade so základňou a ostatnými prvkami obrazu.

Štýlová výzdoba gumových čižiem

Pri výbere dekorácie majte na pamäti, že kvetinová potlač a veselé farby pravdepodobne nezodpovedajú prísnemu obrazu. Tmavé lakované topánky s malou pätou so zipsom dobre zapadnú do obchodného luku.

Zaujímavé : Módne topánky na rok 2018 a fotografie súčasných modelov

Štýlové obrázky

Moderné módne gumové čižmy pre ženy sú kombinované s takmer všetkými štýlmi oblečenia.

 • Budú dokonale dopĺňať luk v elegantnom neformálnom štýle, ktorý vám umožní pozrieť sa na seba súčasne, ale nie veľmi prísne.
 • Gumové topánky dokonale zapadajú do pouličného vzhľadu ulice. Demokratický štýl ide dobre s touto topánkou. Fashionistas by sa mal pozrieť na modely od Keddo a Hunter - pohodlné a praktické štýly s vysokým bootlegom.

Štýlová obuv značky Keddo and Hunter

 • Módne oblečenie vo vojenskom štýleVyhrá len v prípade, že za zlého počasia ho doplníte štýlovými maskovacími vodotesnými topánkami.
 • Na ležérny štýl, najmä na prechádzky v jesennom parku alebo lese, si môžete kúpiť topánky so šnurovaním, svetlé originálne farby a farby. Ak je takáto topánka vybavená izoláciou.
 • Obuv v neutrálnych farbách a minimalistickom štýle doplní akýkoľvek klasický vzhľad a príležitostný luk.

Módny vzhľad s gumovými topánkami pre skutočné dámy

Ak nechcete dlho premýšľať o tom, čo kombinovať s gumenými topánkami, neváhajte a miešajte rôzne štýly! V tomto roku je možné kombinovať nekompatibilné.

Vyššie uvedené tipy a odborné rady umožnia ženám, aby sa už viac nebáli zlého počasia mimo okna. Neváhajte a napínajte štýlové gumové čižmy a chodte dobývať svet!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/06/2018Štítky: