Letné blúzky 2019 pre ženy po 50 rokoch

V tomto článku ukážeme súčasné modely letných blúzok pre ženy nad 50 rokov, ktoré chcú vyzerať krásne a moderne. Dozviete sa všetko o kľúčových trendoch sezóny 2019 a budete dokonale orientovaní v rozmanitosti moderného sortimentu!


Štýlové modely

 • Bielizeň blúzky majú dosť miesta, aby sa v šatníku dámy pre 50. Hlavná vec je vybrať lakonický model bez príliš veľa čipky a doplniť jeho elegantné vrchné oblečenie. Bežnou technikou je kombinácia takejto blúzky s úmyselne pánskou bundou. Takáto hra kontrastov bude vyzerať úžasne na dámu akéhokoľvek veku.

 • Romantická výzdoba je hitom sezóny 2019! Objemové flounces a zával bude zlý nápad, ale elegantný luk môže byť nádherné a vhodné dekorácie letné blúzku na akýkoľvek typ obrázku.

Zaujímavé! S veľkou stavbou a veľkou bustou sa odporúča vybrať si blúzky s tenkým a skromným lukom. A s krehkou a štíhlou postavou si môžete dovoliť blúzku s veľkolepým lukom.

 • Štýl „netopiera“ bol tiež v priorite zrelých žien. Šikovne skrýva plnosť ramien a ramien a tiež zapadá do akéhokoľvek typu postavy.
 • Ak máte postavu v tvare hrušky, odporúčame vám, aby ste venovali pozornosť pretiahnutým blúzkam, tunikám mierne voľným strihom.

 • Módne trendy v sezóne 2019 vytvorili skutočný darček pre ženy po 50 rokoch a oznámili letné blúzkyBaskovia. Tento detail môže skryť malé bruško a urobiť obrázok viac štýlovým. Blúzka s pálčivými môže mať dlhé aj krátke rukávy.

Štýlový obrázok

 • Štýl s vôňou, ktorá dokonale modeluje postavu, nezaostáva za trendmi.

 • Sú vítané rôzne dekoratívne detaily, ako sú elegantné šnurovanie, gombíky a výšivky. Hlavná vec je držať sa zmyslu pre proporcie a potom voľba blúzky sľubuje, že bude úspešná.

 • Medzi módnymi obľúbenými boli aj pletené svetre, ktoré sú skvelé pre teplé obdobie. Zmiešajte ich s lakonickými monochromatickými blúzkami, čím vytvoríte štýlový a pohodlný vzhľad.
 • Blúzky na tričká nie sú ďaleko za sebou - vynikajúca voľba pre ženy staršie ako 50 rokov. Vyznačujú sa prísnosťou a eleganciou. Ak chcete zamaskovať niektoré z chýb na obrázku, spoliehajte sa na voľné štýly a skombinujte ich s vhodnejším spodkom.

Príslušné materiály

Módne trendy teplého obdobia vyhlásili za svoje obľúbené prírodné materiály: hodváb, viskózu, bavlnu a ľan. To je skvelá správa pre ženy 50+! Tieto látky sú dokonale priedušné, umožňujú pokožke dýchať a nie sú náladové v starostlivosti. Nemusíte robiť kompromisy medzi štýlom a komfortom!

A čo farba?

 • Ideálna voľba pre štíhle zrelé dámy - blúzka vo svetlých pastelových farbách. Tieto odtiene dávajú obraz sviežosti a dokonca ich omladzujú.

 • V novej sezóne sú príjemné pieskové odtiene na vrchole popularity. Takéto tóny vyzerajú skvele na ženy nad 50 rokov s tmavými vlasmi.

 • Veľmi vítaný by bol aj ušľachtilý zástupca hnedej palety - odtieň tmavej čokolády. Táto voľba bude vyzerať elegantne a elegantne.
 • Mincovňa, broskyňa, béžová, karamelová, detská modrá a svetloružová odtieň budú tiež farbami win-win.

 • Vyspelé dámy vyzerajú skvele v blúzkach v aktuálnom špargle, svetlých olivových a koralových tónoch. Čistá khaki je tabu!

Zaujímavé:Letné šaty 2019 pre ženy 50+

 • Univerzálna čierna farba je vhodná len vtedy, ak vaša pokožka nie je bledá. Blúzka v tomto dizajne by nemala vystavovať ruky a krk, takže bude klásť dôraz na vrásky.

 • Jemné lila a svetlo zelené tóny dodajú svieži vzhľad a nemilosrdne vám niekoľko rokov. Teplá sezóna je skvelou zámienkou na to, aby ste sa prestali schovávať za nudnými farbami a aby ste preukázali svoju krásu a štýl pre svetlé blúzky.

Výberom pruhovanej blúzky sa automaticky ocitnete na módnej vlne sezóny 2019. Je lepšie zvoliť si sfarbenie s tenkými čiarami - vyzerá viac zdržanlivo a elegantne. Príjemný bonus - táto verzia prúžku skĺzne a vytiahne siluetu!

 • Malé puntíky sú ďalším vhodným výtlačkom pre váš vek. Vyzerá to taktoFrancúzsky je očarujúci, čo robí každú ženu viac ženskou a pôvabnou.

 • V sezóne 2019 na vrchole popularity aj rastlinné motívy. Nezabudnite však, že príliš veľké kresby môžu ženu staršie a plnšie.

 • Prípustné budú aj jednoduché etnické motívy, vertikálne vzory a „uhorka“.

Zaujímavé:Móda 2019 pre ženy po 50

Upozornenie! Dámy so sivými vlasmi sú béžové, hnedé a oranžové odtiene letných bund.

Ktoré blúzky je potrebné sa vyhnúť

Ukazuje sa, že mnohé štýly blúzok majú vekové hranice, ktoré im umožňujú vyzerať krásne len na mladých módnych ženách.

Takže na zrelých dámach po 50 rokoch rukávy-lucerny, hlboký výstrih, výrezy, holé ramená vyzerajú nevhodne. Pochybné príliš svetlé farby a zložité prispôsobenie. Výzdoba guipure a čipky, skladaných a lisovaných textílií je tiež zahrnutá v zozname kontraindikácií. Na okraji rizika, výzdoba volánkov a flounces - s nesprávnym prístupom, vytvára frivolní obraz.

Žena vo veku 50 rokov zvyčajne tvorila svoju predstavu o móde a nespěchala do extrémov. Napríklad by si nekupovala beztvaré kusy, ktoré zabíjajú akúkoľvek ženskú postavu. Namiesto toho je lepšie vybrať si blúzky polotovarov.

Zaujímavé:Letná móda pre ženy po 50

Pokiaľ ide o nevhodnétextílie, zahŕňajú brilantný satén a hodváb pre ich majetok preťažiť obrázok a pridať vek. Keď si kúpite blúzku, úspory tiež nebudú oprávnené - lacné materiály vyzerajú neatraktívne a poškodzujú zdravie.

Pevné „nie“ stojí za to povedať v ponurom zemitom odtieni. Tabuľa pri výbere výtlačkov bude tvoriť agresívne hadí a leopardie farby, zlatá alebo strieborná tlač, tematické kresby a kontrastné grafické výtlačky.

Ale móda veľmi podporuje ženy v takom elegantnom veku. Nevyžaduje si oblečenie v šedom a nudnom oblečení, ale namiesto toho navrhuje ušľachtilé farby a zaujímavé štýlové riešenia.

Nápady snímok

Blúzka je nepochybne nepostrádateľným atribútom ženského šatníka. S na sklade niekoľko modelov v rôznych štýloch, budete navždy zabudnúť na slávny útok "Nemám čo nosiť." A my vám zase poskytneme nápady na kombinácie win-win!

 • Polom namontovaná blúzka z ľahkého materiálu vyzerá skvele zastrčená do sukne alebo blúzky s malým prekrytím. Tento obrázok zdôrazňuje krásnu siluetu a zvýrazňuje líniu pasu.

Upozornenie! Dávajte pozor na objemy. Voľný vrch + široké dno je ďaleko od ideálneho páru.

 • Pre džínsy sa stylistom odporúča, aby si vybrali stručnú viskózu, bavlnu alebo ľan. Tieto blúzky sa odporúčajú nosiť pri uvoľnení.
 • Rozšírená blúzka môžepôsobiť ako tunika alebo šaty. Ak si želáte, môžete k nemu pridať popruh a zdôrazniť jeho líniu - tento trik bude vyvážiť a roztiahnuť siluetu.
 • Blúzka v jemných pastelových odtieňoch vytvára krásnu kombináciu s klasickými nohavicami alebo sukňou v tmavých farbách.

Elegantný obraz

 • Skvelý doplnok k zábalu s vôňou - rozšírená predĺžená sukňa. Preferované dno hustej tkaniny, ktorá pri chôdzi mierne prúdi.

 • Viacvrstvová štruktúra je jednoznačným trendom sezóny 2019. Obraz vytvorený týmto princípom dokonale skryje chyby postavy. Myslíš, čo pridať k blúzke? Pozrite si predĺžené vesty, sofistikované bundy a voľné bundy alebo vesty.

 • Ak máte v pláne držať krok s rozmarmi módy, môžete praktizovať vytváranie štýlových monochromatických obrázkov, v ktorých sa farba vrchu a spodku zhoduje. Tak, že takýto luk nevypadá nudne, umožnite hru textúr a pridanie akcentového príslušenstva. Blúzka nemusí byť klasický strih, ale so zaujímavými rukávmi.

 • Ideálnym doplnkom pre blúzku je šatka. Odporúčame vám, aby ste ho milovali celým svojím srdcom, pretože premieňa každý nekomplikovaný obraz na stelesnenie elegancie a štýlu.

Aká blúzka sa vám páčila?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Stoly, ponča, hodinky, tašky, náušnice a klobúky môžu slúžiť ako vynikajúci doplnok letných blúzok.

 • Ak pôjdete na slávnostnú akciu a vyberiete si sako s elegantným príslušenstvom, príslušenstvo sa najlepšie udržiava na minime. Laconické náušnice budú dosť dosť.
 • ​​

  \ t

Ak naliehavo potrebujete časť inšpirácie na výrobu štýlových lukov, chyťte túto zbierku fotografií. Vyskúšajte aj nečakané a nie zvláštne pre váš spôsob riešenia. Iste, bude sa vám to páčiť!

Nech je naša kolekcia fotografií módnym sprievodcom pre letné blúzky pre ženy po 50 rokoch. Vyzývame našich čitateľov: nebojte sa vyzerať svetlé, štýlové a moderné! Ženskosť a krása nemajú žiadne vekové obmedzenia, a toto leto máte skvelú príležitosť to dokázať!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané21.3.2019Štítky: