Blúzky pre plné módy 2019

Štýlová blúzka by mala byť v šatníku každej módnej ženy. Navyše, módni návrhári teraz vytvárajú špeciálne zbierky pre dámy s veľkosťou plus, ktoré obsahujú nové módne doplnky. A samotné krásy sa zhodnú na tom, že správne zvolená blúzka napraví postavu, vytvorí módny obraz a pozdvihne náladu. Koniec koncov, krása nie je určená veľkosťou, ale správnym pomerom v kostýme.


Skutočné štýly pre bujné krásy

Blúzka je symbolom ženskosti a elegancie. V kombinácii s nohavicami alebo sukňou vám to umožní vytvoriť rôzne luky: biznis, ležérne, elegantné alebo romantické. Dievčatá s ladom by mali venovať pozornosť štýlom strednej dĺžky a nižšie. Pozrime sa, aké blúzky si vyberajú plné dámy pre štýlový vzhľad a fotografie.

Blúzka na zábal

Univerzálny štýl, ktorý sa hodí do každého tvaru. Vôňa zviazaná v páse vytvára siluetu presýpacích hodín a vizuálne pridáva štíhlosť. A priesečník políc tvorí zárez v tvare V, ktorý ťahá postavu vertikálne a predlžuje krk. Vôňa môže byť spojená s lukom alebo zapnutou sponou alebo gombíkmi.

A ďalšou možnosťou je znížiť sponu pod pás v bokoch, čím sa vytvorí malé prekrytie.

Tento detail pomôže skryť vyčnievajúce bruško. S 3/4 rukávom alebo „netopierom“ takáto blúzka vytvorí módny luk spárovaný s nohavičkami skrátenými tesne nad členkom alebo ceruzkou.

Zaujímavé: Štýlovéobrázky s bielou košeľou

Baskicko

Baska na blúzke robí figúrku elegantnejšou, takže tento model je ideálny pre nádherné dámy. Ak chcete umiestniť basgitaru, mali by byť v najužšom mieste postavy tesne nad pásom. Potom pozornosť nebude zameraná na brucho. Tento štýl, šitý z monochromatickej nepriehľadnej tkaniny, doplní kancelársky luk s prísnymi nohavicami alebo sukňou, a vyrobený z čipky alebo hodvábu, zapadne do elegantného alebo romantického vzhľadu.

Skvelá možnosť pre každý deň

Dlhé

Mid-thigh blúzka, najobľúbenejší štýl pre módne ženy. Súhlasím, je to pohodlné a praktické. Ale tu je potrebné poznamenať, že tento štýl by mal byť zladený presne vo veľkosti. Väčší rozmer vás bude ťažký a malý bude zdôrazňovať nedostatky na obrázku. Tuniky vyrobené v takej dĺžke alebo trapézové blúzke sa môžu stať súčasťou každodenného luku a elegantného vzhľadu. Záleží na zvolenej látke a štýle.

Noste také blúzky s legínkami alebo úzkymi nohavicami. Predĺženú blúzku doplňte opaskom a dlhými korálkami alebo príveskom.

Tunika alebo blúzka siluety A môže mať taký trendový detail ako asymetrické dno s predĺžením na bokoch. Takýto strih dna vyzerá štýlovo a dodá nádhernú štíhlosť postavy.

Myšlienka:Použite tkaninu so sklonom v takýchto štýloch. Ak máte „hruškovitú“ postavu, umiestnite svetelný tón hore s typom „trojuholník“ - dajte svetlý odtieň nadol. Je tovyváži siluetu.

Rezanie košele

Predĺžená blúzka tohto strihu doplní mestské alebo kancelárske vybavenie. Tričko na golieri a priama upevňovacia čiara na prednej strane dodajú číslu jasnosť. Ale pri výbere materiálu pre tento štýl, dávajte pozor na mäkké tkaniny. Budú zobrazovať obrázok v ženskom spôsobom, nebude nadúvanie, pridanie objemu.

Nevyberajte materiál so saténovým leskom pre tento štýl, aj keď je teraz v trende. Takáto tkanina bude klásť dôraz na zbytočné vydutia a matné ich skryje. Preferujte lepšiu matnú tkaninu.

S 7/8 nohavicami, manžetami alebo sukňou, takáto blúzka vytvorí príležitostný luk. Opasok bude dopĺňať opasok v páse a šatku okolo krku.

Boho

Moderný štýl, pevne začlenený do našich skríň, najmä leto. Svojou voľnou formou a inovatívnou fantáziou je najvhodnejší pre nádherné krásy, ktoré milujú výnimočné oblečenie. Voľné blúzky s asymetrickými detailmi, doplnené lemovaním, výšivkou a aplikáciami budú v lete zdobiť milovníkov tohto štýlu.

Asymetria

Štýlové blúzky s asymetrickým strihom vyzerajú moderne a veľmi dobre zapadajú do štýlov pre obézne ženy. Ako môžete vidieť na fotografii, takéto techniky nielen ozdobia blúzku, ale aj pridajú k obrazu nadšenie.

Asymetria môže byť prítomná vo forme zárezu, rezaného uzáveru alebo spodnej časti výrobku.

Poznámka:Prítomnosť ostrých rohov v asymetrickom dne je štíhlejšia akozaoblené čiary.

Aký štýl sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Farba

Ako si vybrať inú farbu ako čiernu? Black si napriek tomu rozhodne väčšinu. Je praktický, štíhly, má mnoho výhod. Ale nielenže to skracuje. Všetky farby v studených farbách robia siluetu elegantnejšou. Preto, výber mäty, sivé a olivové odtiene, si sami vizuálne nepridávajte libry.

Taktiež nie sú zakázané teplé tóny. Módne teraz koralové gama, hnedé alebo fialové bude čeliť plný módnych žien.

Biela farba osviežuje a vyzerá elegantne. Svieža krása, on tiež sedí. Ako klasická kombinácia čiernej a bielej.

Červená farba, milovaná odvážnymi dámami, je celkom vhodná pre veľkosť plus, ak sa v nej cítite dobre. Toto oblečenie vždy priťahuje pozornosť.

Ale udržať rovnováhu vo farbe v oblečení, ak máte svetlý top, vyberte diskrétne a nízke .

Zaujímavé: Hodnotenie krásnych obrázkov s čiernou blúzkou

Chcel by som pripomenúť takýto farebný príjem ako farebný blok. To je, keď jedna vec kombinuje tkaniny rôznych farieb. Pre plnú postavu dokonale zapadá. Ako vidíte na fotografii, ak umiestnite farebné akcenty správne, budete vyzerať elegantne aelegantné.

Ktorú tlač vyberte?

Blúzky s klietkovým a pruhovaným predným okrajom dodajú štíhly tvar. Zaujímavé modely s uhlopriečnym usporiadaním takéhoto vzoru. Ak chcete vizuálne znížiť poprsie, vyberte presne smer pásov. Asymetrická geometria v tlači vytvára fuzzy kontúru a dobre maskuje zbytočné vydutia.

Krásne blúzky na hráškové potlačenie vyzerajú vo veľkých veľkostiach roztomilé. Táto farba nepridáva objem, ak sa vo vzore vyhnete veľmi veľkým alebo malým hráškom.

Kvetinový vzor, ​​ktorý milujú mnohí, samozrejme zdobí celú módu. Ale tu je lepšie sa vyhnúť jasným farbám s jasne sledovanými čiarami. Vyberte stlmené odtiene s nešpecifickým vzorom vertikálneho smeru.

Etnické a zvieracie výtlačky, ktoré sú v roku 2019 v trende s dizajnérmi, vyzerajú dobre na krásach veľkosti „plus“, čím prinášajú obraz dynamiku a eleganciu. A tiež dobré vo veľkých veľkostiach tkaniny s gradientom. V štýlových blúzkach pre obézne ženy je veľmi dobrý príjem.

Tkaniny

Pre plné ženy módy sú vhodnejšie tečúce látky, ktoré nevytvárajú tvrdé tvary a ostré rohy. Pre každodenné luky si vyberte striž, viskózové, pletené tkaniny, ktoré jemne načrtnú siluetu.

V elegantných a romantických lukoch používajte čipky, tenké pletené látky, šifónové a hodvábne tkaniny. Šité viacvrstvové modely z šifónu, ak je látka priesvitná, ktorá vyzerá jemne aelegantné. Čipka vždy pridáva obraz ženskosti. Z neho môžete úplne šiť blúzku alebo ju použiť v detailoch a fragmentoch.

Na leto si vyberte ľanové tkaniny, ktoré vyzerajú dobre v jednoduchých blúzkach v etnickom štýle, zdobené šitím, výšivkou a strapcami. Alebo marlevku s mäkkou textúrou. Blúzky alebo tuniky módne z neho je teraz v trende.

Zaujímavé: Módne dámske blúzky 2019

Ako vidíte, je realistické vytvoriť štýlový obraz pre plné dámy. Vyberte si blúzku štýlu, ktorý sa vám páči, berte do úvahy naše odporúčania a cítite sa módne a krásne. Hlavná vec je, že obraz harmonicky kombinuje farbu, štýl, tkaninu a váš úsmev.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/31/2019Štítky: