Čierny kabát: vytvoriť štýlový luk

Veľa moderných módy sa zaujíma o otázku, čo sa nosí s čiernym plášťom? Veď je to prvok akejkoľvek šatníkovej skrine, skutočného klasického vrchného ošatenia. Okrem toho je takýto prvok mimo módy a vždy relevantný. Preto sa oplatí pozrieť sa na ňu a zistiť, čo s ňou možno kombinovať, a čo je najdôležitejšie, ako to urobiť. Aby sme vám uľahčili, pripravili sme pre vás niekoľko užitočných tipov od popredných módnych návrhárov.


Vlastnosti čierneho plášťa

Hlavným a možno najzreteľnejším znakom je praktickosť a všestrannosť.

Venujte pozornosť! Takáto srsť nikdy nevyjde z štýlu, a preto nezachráni pri jej nákupe. Koniec koncov, môžete ho nosiť niekoľko rokov v rade.

Takéto vrchné odevy sú vhodné pre všetky dievčatá, ani vek ani telesnosť nie sú dôležité. Aj keď príliš tenké dievčatá je lepšie zvoliť inú farbu, pretože čierna robí postavu tenšie.

Zaujímavé: S tým, čo nosiť topánky s podpätkami

Tento odtieň je veľmi paradoxný, pretože čierna je vášňou aj osamelosťou, vyberajú ju módne levice a ľudia, ktorí sa chcú vyhnúť komunikácii.

Tajomstvo univerzálnosti tejto farby je, že musíte správne a správne vybrať iné odtiene.

Jasne červený šatka dodáva obrazu zvláštne čaro

.

Venujte pozornosť! Napriek všetkým výhodám čiernej, existujú určité nevýhody. Tak napríklad skrýva jasiné farby, stmavne ich a "sa pokúsi" ovládnuť celkový obraz.

Je potrebné pripomenúť, že ide o achromatickú farbu, to znamená, že nemá žiadnu jasnosť a sýtosť. V tomto prípade môžete hovoriť iba o odtieňoch.

Zaujímavé: Na čo nosiť kožené kraťasy: foto

Ale nemyslite si, že výber čiernej srsti je veľmi jednoduchý. Koniec koncov, musíte zvoliť odtieň na základe vášho typu vzhľadu. Napríklad, stylisti odporúčajú dievčatá so zimným typom, aby sa pozerali na tie odtiene čiernej:

 • Sušené slivky.
 • Tmavo sivá.
 • Modrá čierna.
 • Baklažán.

Jas jesenného typu bude schopný zdôrazniť tieto tóny:

 • Farba čučoriedky.
 • Víno čierne.

Na letný typ:

 • Ebonitová čerň.
 • Čierny Aventurín.
 • Blackberry.

Ale pre jemný typ pružiny je najvhodnejšie:

 • Svetlé odtiene grafitu.
 • Marengo.
 • Silikón

Čo sa nosí s plášťom?

Skôr ako si kúpite klasický čierny kabát, musíte premýšľať o tom, čo budete nosiť a zápasiť. Je veľmi dôležité, aby sa zmestila do väčšej časti vášho šatníka a dá sa kombinovať s príslušenstvom, ktoré máte na sklade. V budúcnosti to pomôže ušetriť rodinný rozpočet, pretože nemusíte kupovať veci špeciálne pre kabát.

Ďalším krokom je výber štýlu. Tu, určite, je tam, kde sa túla duša. Moderné módne trendyponúkajú len obrovský výber. A spoločne zvážime najzaujímavejšie možnosti.

Dlhé a čierne

Teraz je veľmi módne nosiť čierny dlhý kabát - to je nový trend tohto roku.

Pre suché počasie je lepšie zvoliť dĺžku členkov. Rovnaká možnosť je vhodná pre dievčatá, ktoré strávia takmer deň jazdy autom. A ak je takáto srsť kombinovaná s klasickými džínsami, rúrkami a teniskami, výsledok bude veľmi štýlový a zaujímavý vzhľad.

Dôležité! Kabát tejto dĺžky sa neodporúča pre dievčatá s krátkym vzrastom, pretože nohy budú vizuálne menšie.

Ak sa zdá, že čierny maxi semišový kabát nie je veľmi praktický a pohodlný, potom Vám ponúkame strednú dĺžku. Je univerzálnejší a je ideálny pre aktívne ženy.

Venujte pozornosť! Táto srsť bude vyzerať rovnako dobre, a to ako s džínsy a tenisky, as elegantnejšími vecami. Napríklad čierny kabát na koleno sa môže nosiť s ceruzkou a prísnou blúzkou (viď foto).

Krátke štýly

Najlepšia dĺžka srsti je v strede stehna. Takéto vrchné oblečenie vyzerá veľmi elegantne a zdržanlivo, a preto je veľmi populárne medzi férovým sexom.

Ide o klasickú dĺžku, a preto vyzerá taká srsť s množstvom vecí dokonale.

Aktuálne modely v roku 2019

V nadchádzajúcom roku 2019V tomto roku nám vysoká móda ponúka pomerne široký výber modelov takého elegantného vrchného ošatenia ako kabát. Preto každé dievča bude môcť nájsť to, čo má rada.

Večná klasika

Takýto plášť bude pravdepodobne módny navždy. A to všetko vďaka jednoduchému, ale elegantnému strihu. Silueta tohto vrchného oblečenia je ako presýpacie hodiny alebo obdĺžnik.

Upozornenie !V tomto modeli je pás nevyhnutne podčiarknutý pásom.

Obzvlášť obľúbený je dvojradový alebo jednořadový model, ktorý je ozdobený gombíkmi.

Takýto elegantný štýl neakceptuje použitie „hrubých“ vecí. Ak chcete nosiť džínsy, je lepšie dať prednosť skrátenej chudá.

Takáto krátka rúška sa ideálne kombinuje s plášťom a vysokými podpätkami.

Kabát s kapucňou

Pri výbere takejto možnosti je potrebné venovať pozornosť skutočnosti, že odsávač pár je rozopnutý. Koniec koncov, toto je športovejšie oblečenie, a ak je takýto detail odnímateľný, bude možné vytvoriť rôzne obrázky.

Klasické veci s takýmto vrchným oblečením budú vyzerať hlúpe, a preto je najlepšie vybrať si ležérny štýl.

Akú dĺžku srsti máte radi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Priama

Ide o mladú, modernú verziu, ktorá nedávno získala mimoriadnu popularitu. Pomerne často môžete nájsť modely s hlbokým výstrihom a obojkom.

Ako ozdoba sa môžu použiť veľké náplasti.

Mnohí milovali rovný bolognevo plášť kvôli jeho univerzálnosti, pretože vyzerá dobre s oficiálnymi a neformálnymi štýlmi.

Kombinácie oblečenia

\ t

Trend budúceho roka - veci v zámorí. Pomáhajú vytvoriť nezvyčajnú luk mládeže, bez prílišných ťažkostí. Takáto objemná srsť pomôže vizuálne zmäkčiť siluetu av prípade potreby skryť drobné chyby.

V prípade kancelárskeho štýlu je lepšie zvoliť si kabát alebo rovnú. Zdá sa, že obraz bude príliš nudný? Pridajte jasné príslušenstvo a obraz sa bude „prehrávať“ úplne inak.

Môžete použiť farebné topánky.

Aké príslušenstvo sa hodí pod čierny kabát?

Najjednoduchším doplnkom pre tento typ vrchného oblečenia je šatka. Jeho farba môže byť najrozmanitejšia. Vyberte si svoju obľúbenú farbu a štýlový vzhľad zaručený!

Venujte pozornosť pleteným šatkám, ľahkým šifónovým šatkám, ako aj kašmírovým modelom.

Ďalším doplnkom, ktorý dokonale dopĺňa zimný vzhľad, je klobúk. Teraz relevantný športový modelznáma ako ponožka. Pozrite sa na fotografiu, vyzerá to super, nie?

Je zaujímavé pozrieť sa na klobúky a veľké pleteniny a klobúky z plsti.

Zaujímavé: Výber najlepšej riasenky

Aké topánky sa hodia do čierneho kabátu?

Ak sa pokúšate vytvoriť obraz pre mládež, najlepšie sa hodia tenisky alebo tenisky. Ale pre obraz v štýle grunge, môžete pridať masívne a hrubé topánky.

A elegantný a jemný vzhľad vyhovuje vysokým podpätkom. Môže to byť ako čižmy a topánky.

Venujte pozornosť! Nie je vôbec potrebné vybrať tenké čapy, dá sa uprednostniť široká, stabilná päta.

Na fotografii je znázornených niekoľko zaujímavých možností, ako nosiť čierny kabát. Dúfame, že teraz nebude pre vás ťažké vytvoriť strmý luk. Hlavnou vecou nie je báť sa jasných farieb a odvážnych experimentov.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané12/14/2018Štítky: