Módne blúzky 2019

Blúzka je obľúbená u mnohých žien, ako aj nadčasový módny trend, ktorý v roku 2018 neoslabil svoju pozíciu. Fotky z najelegantnejších blúzok nájdete v našej recenzii dnes. Okrem toho budeme hovoriť o súčasných trendoch v tomto segmente, populárnych odtieňoch a najlepších výtlačkoch. Takže, ak pre niektoré z vás blúzka stále vyzerá ako nudný šatníkový detail, určite si prečítajte náš článok. Ona radikálne zmení váš názor.

Dámske blúzky 2019 - romantické obrazy

Zaujímavé : Dámske svetre - prehľad trendových modelov

Existuje v šatníku veľa blúzok?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Najlepšie modely blúzok 2018 - 2019

Rozmanitosť štýlov blúzky ovplyvňuje. V súčasných a nasledujúcich sezónach absolútne každá žena nájde v tejto hojnosti niečo vlastné. A nezáleží na tom, či dodržujete romantický, obchodný alebo každodenný štýl - hľadanie vašej ideálnej blúzky vás nebude robiť.

Módne blúzky - asymetria a neobvyklé rukávy

Zaujímavé : Dámske šifónové blúzky pre rok 2018: módne trendy, fotografie nových výrobkov

Biela blúzka

Nuž, a začneme, možno, večnou klasikou, láskou, na ktorú sme si všimli v našich školských rokoch. Biela blúzka -Základná vec každého šatníka. Je to skvelé pre špeciálne príležitosti a samozrejme pre kancelárske práce. Ale ak si myslíte, že jej osud má byť nudný, potom ste hlboko mýli. V nadchádzajúcom roku 2019 bude biela blúzka „obohatená“ flounciami, volánkami, výšivkou a čipkou. Zvlášť, keď príde na jar-leto verziu tohto oblečenia.

Biele blúzky

Modely jeseň-zima však budú mať väčšiu závažnosť. Tu nájdete asymetrický golier, rovné čiary a vlastný strih.

Biele blúzky - asymetrický strih

Dôležité! Charakteristickým znakom bielych blúzok v nadchádzajúcej sezóne bude transparentnosť tkaniny. Niekedy stupeň úprimnosti môže dokonca klesnúť. Ale ak sa stále rozhodnete nosiť niečo také, nezabudnite sa postarať o krásne spodné prádlo. S touto kombináciou bude váš vzhľad neuveriteľne štýlový.

Priehľadné blúzky

Návrhári najznámejších módnych domov na celom svete, ako napríklad Christian Dior, Nina Ricci, Dolce & amp; Gabbana sa dôrazne odporúča kombinovať bielu blúzku s viacfarebnými prvkami skrine. Môže to byť kockovaná sukňa, bordó zamatové nohavice, plášť neobvyklých farieb alebo sveter s gradientom. Kontrast v tomto prípade bude veľmi výhodný.

Biela blúzka s jasným dnom

Blúzky v iných farbách

\ t
  • Čierna . Netreba dodávať, že táto farba vždy vyzerá neuveriteľne pôsobivo. Je to relevantné aj pre blúzky. V podstate toto jerovnaký klasický, že je z módy a času. Moderné čierne blúzky pre ženy v rokoch 2018-2019 budú ľahké a plynulé. Akási letná kancelária luku, ktorá vám umožní zostať štýlový po celý horúci deň.

Módne čierne blúzky

  • Scarlet . Krásne každodenné možnosti a "na ceste von." V tejto blúzke nebudete bez povšimnutia. Červená blúzka vyrobená zo svetlého šifónu vyzerá skvele, ako pri malých flounces, a bez akéhokoľvek dekoru. Scarlet je svetlá farba sama o sebe a nevyžaduje ďalší dôraz.

Scarlet Blouse

Dôležité! Najlepšie zo všetkého je červený top kombinovaný s bielym alebo čiernym dnom. Tento win-win nádherný obraz vám umožní byť v najlepšom prípade za každých okolností.
  • Mincovňa . Skvelá možnosť pre mladých a sofistikovaných módy, ktorí vedia, ako diverzifikovať svoj štýl. Ak už máte takúto blúzku, uistite sa, že sa snažíte ju skombinovať s oblečením iného, ​​sýtejšieho odtieňa zelenej, napríklad machu. Výsledok vás príjemne prekvapí. Áno, a bude to vyzerať sviežo a pekne.

Blúzka s mincovňou

Zaujímavé : Blúzka s lukom okolo krku - na fotografii novely z roku 2018

Blúzka s výstrihom do V

Ak máte krásny štíhly krk, napnutú hrudník a postavu, potom si určite vyberiete blúzku s výstrihom do V. K dnešnému dňu je tento model lídrom medzi módnymi dámskymi blúzkami. A všetko preto, že ju robínosič je veľmi elegantný a sofistikovaný. Často sa takýto výrez nachádza v šatách hviezd na červenom koberci. Štýl oblečenia môže byť zároveň absolútne akýkoľvek.

Blúzka s výstrihom do V

Dôležité! Blúzky s výstrihom do V je lepšie zvoliť v diskrétnom dizajne. To znamená, že by sa malo vyhnúť veľkému počtu flounces a iných dekoratívnych prvkov, pretože hlavnou dekoráciou je hlboko otvorený krk. K všetkým jej očiam a mala by byť pripútaná.

Kožená blúzka

Absolútnou novinkou našej dnešnej kolekcie je kožená blúzka. Môžete sa pozrieť na fotografie tohto módneho trendu nižšie a zároveň sa uistiť, že ide o veľmi nezvyčajný a štýlový trend. Môžete ho nosiť kedykoľvek počas roka, ale hlavný výpočet je na jeseň a na jar. Ak hovoríme o farbách, dizajnéri sa zastavili v dvoch hlavných farbách: čiernej a šedej.

Kožená blúzka

To je vysvetlené skutočnosťou, že tento trend je v segmente blúzky stále nový. Ale budúci rok, s najväčšou pravdepodobnosťou, všetko sa zmení, a môžeme vidieť tu oveľa rozsiahlejšiu farebnú škálu.

Štýlová kožená blúzka

Zaujímavé : Skladaná sukňa: čo nosiť, módne nápady, foto

Blúzka s dôrazom na rukáv

Už sme hovorili o hlbokom strihu, teraz je to otočenie rukávov. A tam je určite kam sa túlať!

  • Objemová objímka . Rafinovaná móda na širokom rukáve k nám prišla z hĺbky vekov Teraz blúzky s takýmiVrcholom je módy jednoducho neuveriteľný dopyt. A všetko preto, že každé dievča v takých šatách sa bude cítiť ľahké a vzdušné. Okrem iného, ​​rukáv môže byť ešte dekorovaný na dno rôznymi prvkami dekoru. Ale pre milovníkov niečoho jednoduchšieho si môžete vyzdvihnúť blúzku s klasickou jednoduchou manžetou.

Blúzka so širokým rukávom

Dôležité! Nosiť blúzku s našuchorený rukáv by mal byť s sukne, šaty alebo rovný strih nohavice.
  • Predĺžená objímka.Skvelá voľba pre šatník na jeseň-zima. Blúzka s takýmto rukávom môže mať celkom klasický strih a môže tiež vyzerať zvodnejšie, otvárať ramená alebo chrbát. Tu bude štýl závisieť na tom, aké ciele sledujete, obliekať sa v tejto časti skrine. Inými slovami, je možné nosiť blúzku s predĺženým rukávom pre prácu aj oslavu.

Blúzka s dlhým rukávom

Blúzka s golierom

Moderné blúzky sú veľmi ťažko predstaviteľné bez goliera. Zvláštny módny trend v tejto sezóne sa stal krajkovým golierom. A samozrejme, okamžite to ocenia všetky sofistikované ženy módy. Krajkový golier na svetlom šifóne alebo hodvábnej blúzke môže byť buď „pod hrdlom“ alebo vyčnievajúci vpredu, ako samostatný prvok dekoru. Stojí za zmienku, že to dáva obraz aristokratický, tak málo vlastné moderné modely oblečenia.

Štýlová blúzka s čipkovým golierom

Luky

Luk na blúzke je veľkým trendom nadchádzajúcej sezóny. Početné zbierky slávnych dizajnérov nám úplne odhalili všetky tieto sofistikované obrazy. Možnosti, v ktorých bude mašlička ozdobovať blúzku, len dve. Prvý z nich je „pódium“. Tu môžete vidieť neuveriteľnú veľkosť lukov, ktorá pokryje celú hrudník a dokonca ramená. Predstavte si ich v každodennom nosení je dosť ťažké, takže sa presunieme k ďalšej možnosti, kde bude všetko stručnejšie. A objem tohto prvku dekorácie a šírka samotných pások.

Obojok s lukom

Reprodukcie

A konečne, poďme hovoriť o najobľúbenejších výtlačkoch, ktoré budú zdobiť blúzky v roku 2019.

  • Hrach . Toto je skutočný favorit sezóny, takže to najprv oslavujeme.

Štýlová blúzka Polka Dot

  • Pozdĺžne a priečne pruhy. Nie sú vhodné pre každý typ postavy, ale ak je všetko správne, potom s pomocou nich môžete skryť aj niektoré chyby.

Pruhovaná blúzka

  • Krajkové vzory. Samozrejme, takáto tlač by nemala pokrývať celú vec, ale zdobené ramená alebo rukávy budú vyzerať celkom vhodne.

Módna blúzka s čipkovým vzorom

  • Jednoduché geometrické tvary. Tiež by nemali byť príliš veľa.

Geometrické vzory blúzky

  • Kvety. Kvetinová blúzka je klasická. Nechajme to tu.

Dámska kvetinová blúzkatlačiť

Ako vidíte, blúzky vôbec nie sú zastarané, práve naopak, v tomto segmente sa objavuje veľké množstvo módnych noviniek a trendov, ktoré sme sa dnes na fotografii snažili ukázať. Samozrejme, že nosiť blúzky, alebo nie je na vás, ale ak ich vzdáte, stratíte veľa.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované10/31/2018Štítky: