Zrážky s krátkymi rany - najmódnejšie!

Zrážky s takýmito dodatkami, ako sú krátke tresky, sa nám vrátili zo vzdialenej minulosti a dnes obsadili vedúcu pozíciu medzi modernými trendmi krásy. Okrem skutočnosti, že tento prvok účesu výrazne osviežuje obraz, môže byť okrem toho použitý na vizuálne korekciu vzhľadu a skrytie viditeľných nedostatkov. Ak teda uvažujete o zmene obrazu v prospech takýchto originálnych foriem účesov, odporúčame, aby ste sa bližšie oboznámili s najdôležitejšími modelmi a ich vlastnosťami, ktoré sú uvedené ďalej v našom článku.

Originálny a kreatívny strih s krátkym strihom

Vlastnosti a prínosy krátkych rán

Krátke rany sú dnes považované za jeden z najmodernejších, pretože nie sú len jasným a kreatívnym vrcholom celého strihu, ale majú aj množstvo pozitívnych vlastností:

 • Zdôrazňuje všetku pozornosť vzhľadom na prednosti vzhľadu, najmä na oči.
 • Jednoduchá starostlivosť, aby sa dosiahol požadovaný tvar, potrebujete len sušič vlasov a kefovanie.
 • Ideálne pre absolútne akýkoľvek typ vlasov, od tenkých až po hrubé a dlhé.
 • Harmonicky vyzerá s akýmikoľvek druhmi účesov, preto umožňuje realizovať všetky vaše nápady na štýl.
 • Vizuálne mení vzhľad tým, že robí prvky proporcionálnejšími.

Originálne účesy s krátkymi rany

A aký typ rán sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité! Ak chcete opraviť tvár pomocou mini-bangs, v tomto prípade by ste sa určite mali vrátiť profesionálnemu kaderníkovi, ktorý si správne vyberie šírku a tvar takéhoto účesu.

Krátke rany - účes hviezdneho príkladu

Bohužiaľ, účesy s krátkymi rany nie sú pre všetky dievčatá. Napríklad pre majiteľov okrúhlych a štvorcových tvarov tváre, „výrazného“ nosa, vysokého čela a kučeravých vlasov sú kategoricky nevhodné, len čo sa zameriavajú na tieto nedostatky.

Formy krátkych rán

\ t

V závislosti od toho, akú formu si vyberiete, závisí obraz ako celok. Niektorí sa napríklad môžu osviežiť a urobiť z neho hravosť, zatiaľ čo iní zdôrazňujú ženskosť a sexualitu.


Preto pred rozhodnutím o takomto kardinálnom kroku vám odporúčame, aby ste sa dnes zoznámili s najrelevantnejšími formami krátkych rán. Patrí medzi ne:

 • Hladké . V tomto prípade priamy strih zdôrazní hustotu a objem vlasov. V dôsledku toho je možné kombinovať aj rany s akoukoľvek zrážkou, vrátane krátkej, ako je strana a štvorec. Nemenej pôsobivé, bude to vyzerať s dlhými prameňmi, sktorý v „duete“ vytvorí módny, teraz vintage vzhľad.

Smooth Short Bang

Zaujímavé : Módne trendy pre účesy v roku 2019: foto

 • Šikmé.Toto je jedna z najrelevantnejších foriem tohto roku, ktorá je ideálne kombinovaná so strihaním absolútne akejkoľvek dĺžky. Najčastejšie ho majstri natáčajú alebo narezávajú. Pre viac kreatívnych jednotlivcov je rezná línia roztrhaná.

Šikmé krátke tresky

 • Roztrhané . Táto možnosť vyzerá perfektne na rovných aj kučeravých vlasoch. Čo sa týka účesov, roztrhané krátke rany sú najviac harmonicky kombinované s krátkymi formami, ako je napríklad garcon alebo pixie.

Torn Short Bang

 • Asymetrické . Takéto rany sú skôr výsadou mladých ľudí a tvorivých jednotlivcov. Koniec koncov, sám pán si vyberá tvar a dĺžku prameňov. Môže to byť napríklad tvarovaný orezaný tresk vo forme trojuholníka, alebo môže pozostávať zo série prameňov rôznych dĺžok.

Asymetrický krátky úder

Zaujímavé : Zrážky so šikmými rany - dokonalý obraz!

Vyberáme strih na krátke rany

Krátke tresky harmonicky ladia s takmer všetkými účesmi a zároveň zapadajú do akéhokoľvek obrazu. Vybrali sme však najúspešnejšie „duety“ takýchto zostrihov pre túto sezónu, ktoré sú uvedené nižšie.


Skrátené

Kombinácia krátkych rán s krátkymi účesmi sa považuje za najvýraznejšiu a výhru. Preto, ak steTiež sme sa rozhodli stať sa vlastníkom takéhoto účesu, odporúčame venovať pozornosť nasledujúcim modelom účesov:

 • Pixie . Napriek veľmi krátkej dĺžke prameňov - škriatok vyzerá veľmi hravo, elegantne a žensky. Koniec koncov, takýto strih otvorí oblasť krku, čím sa hlavná pozornosť zameriava priamo na tvár. Pokiaľ ide o rany, v tomto prípade to môže byť rovné alebo šikmé s roztrhnutými hrotmi.

Štýlový Pixie s krátkymi údermi

Zaujímavé : Pixie strih pre krátke vlasy: predný a zadný pohľad

Dôležité! Novinkou v roku 2019 bola krátka škriatok v kombinácii s veľmi krátkymi asymetrickými rany, ktorých príklady sú uvedené aj v našom článku.

 • Garson . To je ďalší krátky účes, ktorý tiež stručne kombinuje s mini rany akéhokoľvek tvaru. Na rozdiel od pixelov sú tu pramene o niečo dlhšie a v hornej časti hlavy je aj bazálny objem.

Garcon Haircut - Krátke a dlhé účesy

Stredná

Nepozeraj menej pôsobivé a chytľavé s krátkymi typmi rán a stredne dlhými strihmi. Patrí medzi ne:

 • Bob . Môže byť klasický hladký, asymetrický, alebo so zvýšeným odstupňovaním. V každom prípade, mini-bangs s ním bude vyzerať veľmi stručne a elegantne. Osobitná pozornosť by sa v tomto prípade mala venovať asymetrickým, rovným a šikmým ránam s otrhanými špičkami.

Bob s krátkymi rany

 • Caret . Je to táto forma účesov, vyrobená na vlasoch strednej dĺžky, najzaujímavejšie v kombinácii s krátkymi rany. Hladké a presné línie štvorca dokonale dopĺňajú rovnaký grafický tvar tresku s dokonale rovnomerným strihom.

Štyria z druhu s krátkymi údermi

Zaujímavé : Módne trendy pre účesy v roku 2019: foto

Dlhé

Kombinácia dlhých prameňov vlasov a krátkych rán je považovaná za jednu z najmódnejších „duetov“ medzi najnovšími trendmi v kaderníctve. S takým rámom, kaskádové účesy a rebrík vyzerajú najkrajšie. Ďalšou výhodou je možnosť experimentovať s obrazom zmenou rôznych účesov a účesov, v ktorých budú rany originálnym doplnkom k celému obrazu.

Krátke strapce pre dlhé vlasy

Ako vidíte, dnes sú moderné ženy módy ponúkané veľa modelov rôznych účesov, ktoré sú ideálne kombinované s krátkym treskom, ako je vidieť na fotografii prezentovanej v našom výbere. Hlavná vec je nezabudnúť, že mini-tresky, napriek ich všestrannosti, nie sú vhodné pre každého, as nesprávnou voľbou formy môže výrazne kaziť vzhľad.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/10/2018Štítky: