Pedikúra 2019: nová sezóna

Teraz sa nemusíte obávať myšlienky štýlovej pedikúry, pretože všetky]novinky z roku 2019 sezón, ktoré sme pre vás zozbierali v jednom foto - výber. Ba m sa dá inšpirovať a vybrať si perfektnú voľbu pre vaše nechty!


Farebná škála

V modernom svete pedikúra nie je luxus, ale nevyhnutnosť. Vo vašom obraze by malo byť všetko dokonalé, až po špičku nechtov. Súhlasím, že je pekné, keď sa pedikúra nielen pekne a dobre upraví, ale zodpovedá aj najnovším módnym trendom. A najdôležitejším kritériom je súčasná farba!

  • Prvé miesto v našom rebríčku patrí korálovej farbe. Praví módy už pochopili, čo je čo, pretože inštitút Panton predložil tento konkrétny odtieň ako hlavný v sezóne 2019.

  • Na vlne popularity bola aj farebná paleta zelených odtieňov. Význam prirodzených tónov v jarnej a letnej sezóne narastá - v tomto období vyzerajú obzvlášť harmonicky.
  • Chcete vo svojom obraze viac šťavy kra a súčasne dobrú náladu? Potom zrušte všetky obmedzenia a s urobte pedikúru v šťavnatej oranžovej farbe. Všetky oranžové tóny sú znakom štýlu a povedomia o hlavných trendoch.

  • Modrá farba v pedikúre je nepravdepodobná na vyvolanienovinka. Ide skôr o klasické riešenie pre sofistikovaný a moderný dizajn. Možno je to tajomstvo jeho popularity v niekoľkých ročných obdobiach?
  • Monochromatický povlak je, hoci výstižne, ale príliš nudný. Dnes, móda podporuje iný dekor, priťahuje pozornosť na krásne ženské nohy. Obľúbenosťou sezóny 2019 je zlato. Je prezentovaný vo forme kamienkov, fólií, trením a . Neexistuje lepší spôsob, ako pridať slávnosť na pedikúru!
  • Nyudova béžová paleta je ďalším módnym favoritom. Ak chcete urobiť nenápadný dizajn pre každodenný život, vyberte si béžový lak - jednoducho nestrácajte!

Zaujímavé:Štýlová pedikúra pre tých najmodernejších!

  • Niet pochýb o účinku červenej palety. Tieto odtiene vyzerajú úžasne nielen na rukách žien, ale aj na nohách. Srdce fashionistas dobyl aj ušľachtilý bordó a svetlé šarlátové a bobule tóny.
  • Pink a celá rodina rôznych odtieňov je ďalším kľúčovým trendom v sezóne 2019.

Minimalizmus alebo svetlý dekor?

Konštrukcia klincov v 2019 prekvapuje svojou neistotou a univerzálnosťou. Novinka pedikúra a nie dostala šablónové riešenia o t a banálne schémy. Iba individualita, len hardcore!

Ak ste fanúšikom minimalizmu so svojou stručnosťou a zdržanlivosťou, trendy budú dobré pre vás . Naturalness Farba v duete s jednoduchým dizajnom je istým znakom skvelej chuti.

Dámy, ktoré milujú komplexnú a pestrofarebnú pedikúru - vaša cesta je na ceste! Na rozdiel od minimalizmu prezentované svetlé odtiene lakov a neobvyklý dekor. Iste, budete mať na výber veľa.

Nech si vyberiete akúkoľvek pedikúru, držte sa hlavného smeru dizajnu - estetiky a starostlivosti.

Čiernobiely

Skutočný záujem módy spôsobil monochromatický trend. Podľa tohto princípu je dôležité nielen robiť luky, ale aj robiť manikúru a pedikúru. Nezaostávajú za trendmi, ale podporujú myšlienku monochromatického obrazu s dizajnom nechtov vo vybranej palete. E Ak sa vám zdá, že jednoduché krytie je pre vás príliš triviálne, môžete ho vždy doplniť o svoj obľúbený dekor.

Francúzština

Francúzsky dizajn je vždy najelegantnejším riešením, pokiaľ ide o dizajn nechtov. Nemá žiadne vekové hranice h, dokonale zapadá do akéhokoľvek obrazu a robí ho elegantnejším. Okrem toho je bunda vo svojej obvyklej verzii skvelým nápadom pre letá, pretože takýto dizajn je vynikajúci v súlade s opálenou kožou.

Ale ak ste zaneštandardné riešenia, fantazírujú nad klasickou verziou francúzskeho dizajnu - v sezóne 2019 je to len vítané!

Venujte pozornosť! Aby bunda vyzerala štýlovo a dobre upravená, urobte úsmev tenký a elegantný.

Kamienky

Ľahké letné oblečenie a otvorené topánky sú dokonalým dôvodom pre elegantnú pedikúru s luxusnými kamienkami. Na slnku by taký dekor bol úžasný, aby sa leskol a zapôsobil na jeho výnimočnosť.

Veľmi krásna pedikúra

Výkresy

Spomedzi všetkých kresieb sú primáty pre niekoľko sezón držané kvetinovými motívmi. Snímky jemných kvetov v rámci svetlého alebo pastelového laku sú stelesnením krásy a ženskosti. To je dôvod, prečo je popularita takejto elegantnej pedikúry - fenoménu celkom prirodzená. ​​

Zaujímavé:Jasná manikúra 2019

Abstraktné kompozície súťažia s relevantnými motívmi rastlín, animalistic, motýle, srdcia a geometria. Tiež nikto nezrušil sezónne vzorce pre ročné obdobia.

Brilantný dekor

Očarovanie iskier v sezóne 2019 e má rad rôznych nástrojov. Vytvorenie efektívneho dizajnumôžete použiť glitter laky, trieť v, drobivej pozlátko, bujóny, kamifubuki a techniku ​​"rozbitého skla". Chytiť najviac štýlové predstavy o módnej v 2019 sezóna pedikúra ) s jiskrami!

Sladký kvet

Výberom dizajnu v tejto technike si môžete byť istí, že je možnosť výhry v roku 2019 sezo nie. Objemové kresby zapôsobia svojím farebným a mimoriadnym výkonom. Mosaic výtlačky môžu byť jemné a alebo extravagantné a v závislosti od farby rozsah.

Socha

V hornej časti najobľúbenejších možností pedikúry bola ozdoba. Toto je kreatívne a odvážne rozhodnutie, ktoré vyzerá úžasne v dizajne pre špeciálne príležitosti. Kvalifikovaný čarodejník zvyčajne zdobí palec akrylovými kvetmi, čo z neho robí hlavný akcent pedikúry. Ak nie ste spokojní s jedným modelovacím efektom, pridajte ho s vykladanými kamienkami, francúzskymi šatami alebo poťahom s ombrom.

Matný vzor

Pokojný a prepracovaný matný povrch pevne stanovil svoju vedúcu pozíciu medzi trendmi. Pedikúra s takou textúrou je krásna v mono-dizajne, ale stále obzvlášť zaujímavábude vyzerať v kombinácii s rôznymi technikmi. Na vrchole popularity už sú vám známe návrhy "negatívny priestor", variant s kresbami, francúzska a mesačná pedikúra.

Polka-dot pattern

Neuveriteľne roztomilá a očarujúca pedikúra sľubuje, že príde s tlač "polka bodka] . " Polka-dot maľba je spojením s ľahkosťou a ľahkosťou, ktorej niekedy chýba. Vytvorte túto nádhernú náladu s vhodnou pedikúrou!

Obidva súvisiace odtiene tej istej farby a kontrastné farby co pre podobný dizajn sa ukázali byť trendové.

Vzor s bodkami môže byť podobný - zložitý, originálny a veľmi štýlový!

Moderná tlač polka nemusí nutne zdobiť všetky nechty. Môže to byť indikované len na jednej.

Mačacie oko

Skvelý spôsob, ako vyjadriť hĺbku farby, je doplniť ju technikou mačacieho oka. Takéto pedikúra bude vyzerať reprezentatívne a luxusné. Na jeho vytvorenie potrebujete len lak s magnetickými časticami a trochu inšpirácie.

Najnovším trendom je pridanie dizajnu „cat-eye rub-in so zrkadlovým, holografickým a perlovým efektom.

Negatívny priestor

Táto technika právom zaujíma čestné miesto medzi vedúcimi trendmi sezóny. Megastil a originálny, bude to vyzerať veľmi cool vo vašej pedikúre.

Etnická

Veľkou výhodou etnických vzorov je ich farba a originalita. To je skvelý nápad na dovolenku, ktorá sa rýchlo získava popularitu v sezóne 2019.

Už ste si vybrali pedikúru? Čo to bude?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Ombre

Vizitka novej sezóny je gradientovým efektom pri neočakávanom výklade. Takže môžete použiť farbu z nechtíka na nechtík. Nemenej pôsobivé bude vyzerať prechod farieb s jasným oddelením hraníc ako na fotografii.

Geometria

Geometrické výkresy sú jednoznačným zásahom, ktorý sa osvedčil v štýlovom dizajne pedikúry.

Hra farieb

V novej sezóne si môžete dovoliť nezvyčajnú hru farieb a výnimočnú kombináciu farieb v pedikúre. Len si vezmiteobľúbené laky na nechty a začať vytvoriť dúhový a pozitívny dizajn. Najodvážnejšie ženy módy maľujú každý klinec v novom tieni - veľmi originálny a kreatívny pohyb.

Jar alebo leto je najlepší časpre takéto experimenty. Keď inde je jasné a zaujímavé, ak nie v teplej sezóne?

Farebné bloky

Viacfarebná mozaika - ďalšia myšlienka pre najjasnejšie módy!

Akvarelové škvrny

Pedikúra môže tvrdiť, že je majstrovským dielom, ak to znamená krásnu kresbu s imitáciou akvarelu. Ide o vynikajúcu myšlienku pre tvorivých ľudí, pre ktorých je hlavným kritériom dizajnu „nie ako všetci ostatní“. S takýmto exkluzívnym vzorom je naozaj ťažké ignorovať!

Zaujímavé:Pedikúra 2019: módne trendy

Naše foto -výber nové produkty móda th v 2019 pedikúra a 441) vytvorené pre tých, ktorí držia krok s dobou a veria, že všetko v žene by malo byť dokonalé. Dizajn nechtov s nohami je dôležitý detail, ktorý vytvára dojem dobre upravenej krásy. Nechajte tento kúsok vášho obrazu zodpovedať hlavným módnym trendom!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované dňa18.3.2019Tagy: