Pedikúra 2019: módne trendy

Hovoríme veľa o manikúre začiatkom roku 2019, ale takmer úplne strácame zo zreteľa módne trendy v pedikúre. Ale teraz sme sa rozhodli túto chybu opraviť, preto sa náš dnešný prehľad bude venovať práve kráse nechtík na nohách. A ak je táto téma pre Vás zaujímavá, pripojte sa k nám!


Módna farba

Je rovnako dôležité urobiť pedikúru v módnych odtieňoch, ako aplikovať na nechty zaujímavý a aktuálny dizajn. Preto vám v prvom rade povieme o farebnej palete tejto sezóny, aby ste nepochybne pochopili všetky jej nuansy.

 • Všetky odtiene zlata a hnedej . Rok pozemského prasa už prišiel, ale to neznamená, že tieto odtiene v nechtovom umení by sa teraz mali opustiť. Naopak, farby v hnedej a zlatej palete budú relevantné po celý rok. Navyše sa ľahko prispôsobujú akejkoľvek sezóne.
 • Klasické odtiene . Niet divu, že hovoria, že klasika nikdy nevyjde z módy. To platí aj pre pedikúru. Preto, mladé dámy náchylné k minimalizmu a estetike v dizajne nechtov, bude zaujímavé dozvedieť sa, že čierna a biela sú stále relevantné.
 • Prirodzenosť a prirodzenosť . Je možné uviesť prírodné odtiene na veľmi dlhú dobu a všetky budú absolútne v dopyte. Je však oveľa ľahšie si zapamätať jedno pravidlo: žiadne nadmerné jasy, neprirodzené farby a kyslosť v tejto sezóne, keď sú povolené zdobenie nechtov. Okrem toho sa dnes táto oblasť zvažujechuti.

  Jemná každodenná verzia

 • Akt . Najobľúbenejší tu bude tieň slonoviny. Nasledujúce farby však nebudú o nič menej populárne: mliečne, bledosivé, piesčité, kakaové s mliekom, prírodná béžová.


Zaujímavé: Štýlová pedikúra pre tých najmodernejších!

 • Lila, fialová, fialová . Tieto odtiene sa stali módnym trendom aj v minulej sezóne. V roku 2019 sa módni návrhári a návrhári nechtov rozhodli, že sa s nimi nebudú deliť, takže zdobenie vašej pedikúry v tejto farebnej schéme by bolo skvelým nápadom.
 • Berryho farby . Šťavnaté čerešne, zrelé slivky, egreše, ríbezle, jahody - všetky tieto očarujúce a neuveriteľne chutné odtiene budú skvele vyzerať na nohách kedykoľvek počas roka.

Dôležité!​​Samozrejme, že bude možné vytvoriť dizajn pre pedikúru a v známych farbách. Teda napríklad tmavo modré, sivé a červené farby budú relevantné pre zimu. Ale v lete si môžete dopriať celú paletu zelenej a žltej, rovnako ako modré a ružové odtiene. Skutočný hit v umení nechtov bude koralový a tyrkysový.

Klasická červená farba

Módny dizajn

Teraz sa pohovorme o dizajne nechtov na nohách. A zdá sa nám, že pre každú ženu módy bude táto téma veľmi dôležitá, pretože pre úplnosť obrazu by mala byť ideálna nielen manikúra, ale aj pedikúra.

 • Francúzština.Ak si myslíte, že to francúzskyResort len ​​v prípade registrácie nechtov na rukách, potom ste hlboko mýli. Francúzska pedikúra nie je o nič menej populárna. Módne trendy vo francúzskej pedikúre nám v roku 2019 odporúčajú preferovať svetlé odtiene. Možno je toto riešenie veľmi blízke pôvodnej myšlienke bundy. Pre paletu farieb však neexistujú žiadne prísne požiadavky. To znamená, že s bielym môžete kombinovať nielen béžovú, ale aj fialovú, modrú alebo ružovú. A nezabudnite pridať kamienky na francúzsku pedikúru. Dajú mu ďalšie kúzlo.
 • Negatívny priestor . Tento dizajn je z veľkej časti vhodný pre ženy módy, ktoré milujú všetko prirodzené. A musím povedať, že má veľa fanúšikov. Nenanášajte na nechty úplne a nechajte v roku 2019 transparentné plochy veľmi obľúbené. A veľkosť a tvar negatívneho priestoru si každá žena vyberá pre seba. Takže niektorí dávajú prednosť ponechať "holé" len malé kúsky. Iní naopak zakrývajú celú dosku transparentným lakom a potom na ňu dávajú nejaký asketický vzor. Avšak on a druhý dizajn sú veľmi zaujímavé a moderné.

Dôležité!Aby bola vaša pedikúra vždy dokonalá, nezabudnite sa starať o prsty a nechty na nohách po celý rok. To je dôležité, ak chcete byť vždy v najlepšom prípade.

 • Lisovanie.Tento nový produkt je skutočným spasením pre tie dievčatá, ktoré nikdy nemajú dosť času na to, aby robilikvalitná pedikúra. Navyše, samolepky, alebo takzvané známky na nechty sú len veľké. A tu môžete nájsť čokoľvek, od tých najzábavnejších a najprimitívnejších postáv až po elegantné ozdobné vzory.
 • Sochárstvo na nechtoch.Lisovanie je ďalším novým vývojom v priemysle nail art. V poslednej dobe, tento 3D-design možno často nájsť na nechty moderných módy. Ale ak ho môžete nosiť na ruky kedykoľvek počas roka, potom objemové prvky dekoru v pedikúre budú k dispozícii len koncom jari a leta. Tieto neuveriteľné 3D majstrovské diela sú vytvorené pomocou sochárstva z akrylového prášku. A musia byť nosení s maximálnou starostlivosťou, tak ako pri akejkoľvek neopatrnej akcii, môžete sa vymaniť z časti postavy.

Zaujímavé: Módna manikúra a pedikúra v rovnakom štýle

 • Matná pedikúra.Matte nail-art sa stal neuveriteľne populárnym pred niekoľkými rokmi. K tomuto dňu jeho šľachta a elegancia naďalej získavajú srdcia módy. Okrem toho je to rovnako dôležité pre manikúru a pedikúru. Ak hovoríme o módnych trendoch, potom najlepším riešením v roku 2019 bude matná pedikúra v bohatej farbe, napríklad tmavá čerešňa. A nezabudnite ho obohatiť o malé množstvo iskier, kamienkov alebo vytvorte kombináciu s lesklým lakom.

Dôležité!Veľmi výhodná bude aj monochromatická matná pedikúra. Toto riešenie bude v tejto sezóne len perfektnou voľbou. A aby bol obal čo najdlhší,na tento účel sa použije gél alebo šelak.

 • trieť.Veľmi zaujímavé na nechty bude vyzerať a trieť. Tento trend má pevne svoje vedúce postavenie, a preto sa naň bude môcť obrátiť počas tohto roka. A tu budú relevantné všetky rovnaké trendy ako v manikúre. To znamená, že môžete ľahko urobiť perleťový rub, vytvoriť zrkadlový lesk so strieborným pigmentom alebo ozdobiť nechty zlatým leskom. V každej z možností, pedikúra s rub-in bude vyzerať úžasne, ako na fotografii.
 • Geometria.Geometrické postavy na nechtoch - je teraz neuveriteľne módne. Takéto nail art vyzerá štýlovo a zaujímavo. Použitím tohto vzoru môžete dosiahnuť úplne iné efekty. Takže, ak ste fanúšik rovných línií, prísnosť a zdržanlivosť, potom si vytvorte geometrický pedikúru v štýle minimalizmu. Nebude v ňom nič zbytočné, len asketické pruhy. Ak chcete pritiahnuť pozornosť na seba, potom si čas a maľovať svetlé farebné tvary na nechty.

Zaujímavé: Módna pedikúra: 10 štýlových nápadov

 • Brilantné prvky.Trblietky, kamienky, iskry - to všetko môže byť použité aj v dizajne modernej pedikúry. A tu môže byť veľa riešení. Konečný výsledok závisí od vašej predstavivosti.

Aká pedikúra sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Dôležité!Nemyslite si, že brilancia je relevantná len pre sviatky. Moderné dizajnéri ju v každodennom živote šikovne zapísali.

Áno, módne trendy v pedikúre v roku 2019 sú veľmi podobné trendom, ktoré vládnu v opačnom smere nail art - manikúra. To však neznamená, že sú nudné alebo nezaujímavé. Naopak, mnoho žien módy veľmi rád robí ozveny dizajn na rukách a nohách, alebo vytvoriť radikálne opačné návrhy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/18/2019Štítky: