Ako nosiť vysoké topánky bez päty v roku 2019 - tipy a triky

S príchodom zimy väčšina dievčat odmietne nosiť členkové topánky a nízke topánky a uprednostňuje topánky s vysokými topmi. V takýchto modeloch je oveľa teplejšie a pohodlnejšie, aj keď je to daždivý deň alebo ťažké sneženie. Otázka, čo nosiť vysoké topánky v roku 2019, sa obáva mnohých fashionistas snaží sledovať trendy štýlu. Odporúčania a rady stylistov sú ponúkané v obrovských množstvách, to všetko závisí od toho, aký typ modelu - nízke alebo vysoké podpätky, kliny, plochá podrážka, šnurovacie štýly, špicaté topánky alebo iné variácie.


Mnohé dámy sa starajú o bezpečnosť a snažia sa nosiť podpätky, keď sú na cestách ľad a snehové záveje. Ale s tým, čo nosiť topánky bez päty, závisí na všeobecnom štýle v sezónne oblečenie. Takéto topánky môžu byť v protiklade k všeobecnej viere celkom elegantné, stačí si spomenúť na niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu vizuálne zvýšiť dĺžku nôh. V našom článku sa dozviete, ako robiť denné luky, aby neboli považovaní za majiteľa zlého vkusu. Dúfame, že naše rady vám pomôžu pozrieť sa na túto zimu na 100%.

Poďme sa teraz pozrieť na fotografické príklady lukov pre rok 2019 v podobnom štýle založenom na topánkach s plochou podrážkou:

S čo nosiť vysoké topánky bez päty - foto a popis štýlových obrázkov

Topánky na nízkej jazde vizuálne skracujú nohy - všetky ženy sa tohto efektu obávajú. Pozrite sa na fotografiu - s čo nosiť topánky bez päty v roku 2019, aby sa zachovali proporciesilueta? Po prvé, skúste vyzdvihnúť pančuchy alebo legíny, aby zodpovedali topánkam - svetlé topánky s čiernymi pančuchami by sa nemali nosiť. Ak si vyberiete biele topánky, mali by ste si určite vybrať príslušenstvo, aby zodpovedali vašej topánky. Môže to byť klobúk, šatka, rukavice, opasok alebo taška. S čiernymi topánkami môžete nosiť čierne pančuchy a farebné legíny a chudé nohavice.

- 48%
aliexpress.com
Ročník dámske topánky koleno-dĺžka pravá koža späť zips topánky ...
\ t
11,920 .6,079 rub.
Aliexpress.com
Ženy stretch Faux Suede tenké nad kolenami sexy topánky ...
1 688 rub.
Aliexpress.com
2016 Hot Ženy Stretch Suede nad kolená zimné topánky Sexy móda ...
2 244 rub.


Je však lepšie odmietnuť pančuchy na farbu kože, inak budú topánky vyzerať hrubé a nevhodné. , Čím tesnejšie pančucháče, ktoré nosíte na čierne topánky s vysokými vrcholmi, tým lepšie je, že boli tiež matné. Čierne nízko nasadené topánky sa dajú nosiť s rozevretými pletenými alebo vlnenými šatami. Takéto topánky s bielymi úzkymi džínsy a predĺženým sveter budú skvelým vzhľadom pre štýlový ležérny vzhľad.

Pozrime sa na fotografiu - čo nosiť s vysokými topánkamibez päty a aké kombinácie by som sa mal vyhnúť? Nemôžete nosiť také topánky s úzkymi úzkymi minišaty, taká výbava nebude harmonická. Nemá zmysel nosiť vysoké topánky s dlhou sukňou alebo širokými nohavicami. Ak budete nosiť nohavice, uistite sa, že je vyplniť v topy, preto je lepšie zvoliť tesné nohavice a džínsy. Popis niektorých modelov topánok dáva jasne najavo, že ich možno kombinovať s krátkymi šortkami.


Samozrejme, v šortkách musíte mať pančucháče alebo legíny. Ak ste si v roku 2019 kúpili čižmy, ktorých členok je v oblasti členka dosť široký, môžete si pre nich vybrať nohavice - taký obraz by bol veľmi úspešný, ak si vezmete nohavice z hrubej tkaniny. Veľmi elegantný vzhľad topánky, pančuchy, najmä semiš. Ak máte veľmi tenké alebo nie príliš rovné nohy pod kolenom, je lepšie takéto modely opustiť v čiernej farbe a zvoliť si svetlý odtieň. Dokonale kombinované so semišovými topánkami pletenými, vlnenými a pletenými flaušami, ako aj šaty, tuniky a dlhé svetre, ktoré môžu byť ozdobené opaskom a doplnené krátkou koženou bundou s rovným strihom.

Čo môžem nosiť s červenými a hnedými modelmi?

Dámske načervenalé topánky sú často vyberané na jeseň, ale aj v zime tieto odtiene vyzerajú dosť pôsobivo. Čo môžete nosiť červené topánky bez päty v každodennom živote tak, aby topánky nevynikali z celkového obrazu? Vyberte si čiernu koženú bundu z čiernej kože a čiernu koženú bundu. Načervenalý alebo oranžový obraz vám pomôže oživiť obraz.farebný šál, taška v tóne topánok, červené rukavice alebo rukavice bez prstov. Nemenej harmonická bude kombinácia červenej a bielej - skúste na snehobielej kožušine alebo smotanovo bielej srsti.

Červená je ideálna pre modré a modré, takže môžete používať svoje obľúbené džínsy v tradičných farbách. Ak budete nosiť sako v tóne topánky, zvyšok oblečenia si môžete vybrať v bordovej farbe - bohatej kombinácii, ktorá nevyzerá fádne alebo agresívne vôbec. Môžete tiež vyskúšať tyrkysový sveter alebo zelenú chudú.

Čo môžem nosiť s hnedými topánkami bez päty na vytvorenie pokojného a ušľachtilého vzhľadu? Vyberte si oblečenie v krémových, béžových alebo bielych odtieňoch. O kombinácii čiernych a hnedých stylistov argumentujú neustále. Je potrebné starostlivo zvoliť odtieň topánok - nech je hnedý s medeným odtieňom. Budú môcť nosiť čiernu koženú bundu, zdobenú kožušinovým golierom, aby zodpovedali topánkam. Ak chcete znova vytvoriť sviatočný obrázok, použite červenú. Červené šaty z vlny alebo prelamované pletené voľný strih koleno dĺžka bude vyzerať perfektné s hnedými topánkami. Ak vaše topánky sú z teplého čokoládového odtieňa, kombinujte ich s vecami v pokojnej oranžovej farbe - Orange Cadmium je dnes v móde. Hnedé a zelené sú ideálne pre seba - to sú dve prirodzené farby, ktoré sa nemôžu harmonizovať.

Po preskúmaní navrhovaných obrázkov a výbere najobľúbenejších možností môžetenosiť pohodlné a praktické vysoké topánky bez päty ako súčasť absolútne akéhokoľvek štýlu. Nezanedbávajte pohodlie a bezpečnosť v prospech verejnej mienky - žena v topánkach pri nízkej rýchlosti v roku 2019 môže zostať atraktívna a zvodná.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané09.22.2018Značky: