Letná manikúra 2019 - nové nápady, módne trendy

Leto je časom jasných farieb a neočakávaných rozhodnutí, najmä čo sa týka manikúry, pretože okrem klasického dizajnu nechtov v roku 2019 sú vítané aj neštandardné nápady, ktoré sa často nachádzajú na fotografiách v sociálnych sieťach. ,

Nižšie sme priniesli najmodernejšie novinky tejto sezóny, ako aj špičkové trendy letnej manikúry, s ktorou sa každá žena módy môže potešiť sama v salóne aj doma.


Top módne trendy pre letnú manikúru 2019

Módne trendy 2019 v segmente letného nechtového dizajnu sú rôznorodé a zaujímavé, keďže dnes sa používajú nielen obyčajné gélové leštiace nátery, ale aj rôzne techniky na aplikáciu tohto materiálu, ktorého fotografie možno vidieť v portfóliu špičkových majstrov manikúry.

Preto Vám odporúčame, aby ste sa vzdali banálnych stereotypov a zoznámili sa s najdôležitejšími novinkami letnej sezóny v segmente moderného dizajnu nechtov. Patrí medzi ne:

 • Farebná paleta. V tejto sezóne je to neobmedzené. Výber určitej farby a odtieňa, môžete bezpečne experimentovať, vytvárať, s najviac výnimočné a svetlé vzory.

Jemné odtiene letnej manikúry

Dôležité! Stylists pri výbere farieb odporúčame vybrať tie najprirodzenejšie odtiene, takže farebné riešenia v manikúre sú vyvážené.

Zaujímavé: Módna matná manikúra 2019: najnovšie trendy, foto

 • Viacfarebný. Dnes v módesúčasná kombinácia niekoľkých úplne odlišných farebných paliet, používaných v geometrických ornamentoch, ako aj v umeleckej maľbe.
 • Tvar platne. V tejto sezóne neexistujú žiadne špecifické požiadavky na tvar nechtíka lekárskeho. Napriek tomu, stylisti odporúčajú dávať prednosť prirodzeným zaobleným možnostiam. Pokiaľ ide o dĺžku, módne trendy v roku 2019 diktujú moderným dievčatám, aby vytvorili letnú manikúru výhradne na krátkych nechtoch, ktoré možno vidieť na väčšine fotografií z majstrovských kurzov popredných majstrov umenia nail art.

Najmodernejšie kresby tohto leta

Dôležité! Dizajnéri a manikéri hovoria, že aj keď sú nechtové platne príliš krátke dnes a v trende, je jednoducho nemožné na nich vytvárať zložité kusy. Preto je pre tieto účely najlepšou voľbou nechty strednej dĺžky, ale je lepšie zabudnúť na dlhé.
 • Kombinácia viacerých techník. Na prvý pohľad sú takéto kombinácie pri realizácii celkom ľahké, ale v skutočnosti to tak nie je. Ide predovšetkým o nové a exkluzívne spôsoby použitia dekoratívneho náteru a fotografie s príkladmi takéhoto dizajnu nájdete len v reklamných brožúrach drahých salónov. Doma nie je pravdepodobné, že by sa to urobilo kvalitatívne.

Prísne trate, matná povrchová úprava a bežné zlato

\ t
Dôležité! Vrcholom letnej sezóny 2019 je realizácia komplexných prvkov v dizajne na dvoch nechtoch azvyšok je aplikovaný monochromatický náter.

Zaujímavé: Módna manikúra 2019: trendy jar-leto, foto

 • Matná manikúra. Je to jeden z hlavných trendov v tomto roku, s ktorým môžete vytvoriť krásny zamatový dizajn nechtíka. Takáto manikúra môže byť monofónna alebo s rôznymi vzormi.
 • Briliantový povlak. Lesklé a kovové textúry sú dnes hitom, ktorý dizajnéri používajú na vytvorenie rôznych módnych vzhľadov. To isté sa dotklo nail art. Rôzne trblietky, trenie, sľuda, fólie a kamifubuki - základ módnej letnej manikúry.
 • Francúzština. Je to neotrasiteľná klasika žánru, ktorá je už roky na módnom podstavci. V lete sú povolené štandardné aj farebné verzie. Zvlášť dôležité je francúzština s dvoma alebo viacerými farbami.
 • Kamienky. Teraz sa nachádzajú v takmer každej manikúre, vrátane jednej farby. Hlavnou vecou je, že tieto kamene lakonicky zapadajú do celkového dizajnu a tvoria s ním celú kompozíciu.

Matný povrch a jemný vzor

\ t
Dôležité! Jednou z hlavných myšlienok tejto sezóny je presvedčenie stylistov, že farba manikúry by sa mala prekrývať s farbou letných šiat.

Módne nápady pre letný nechtový dizajn

Základom všetkých módnych trendov v roku 2019 je jasný a farebný dizajn letnej manikúry, ktorej príklady sa nachádzajú na rôznych fotografiách na internete. Môže to byť rôzne kresby, výtlačky, vzory a vzory. KNajdôležitejšie sú tieto možnosti:

 • Sladký kvet. V roku 2019 sa považuje za novinku. Podstatou takejto manikúry je skôr nezvyčajný dizajn a kombinácia farebných paliet, vďaka čomu sa dosahuje účinok trojrozmerného vzoru.

Módny sladký kvet

 • Hmyz. Berušky, vážky a iné chyby prišli nahradiť nudné motýle. Takéto možnosti vyzerajú veľmi originálne a samozrejme úplne v lete.
 • Ovocie. Vďaka kvalitným materiálom a moderným technikám nechtového dizajnu dnes môžete získať absolútne realistické kresby na nechtoch. Takéto letné ovocie a bobule ako čerešňa, jablko, jahoda, melón a melón sú považované za relevantné. Snímky vo forme banánov, pomarančov, granátového jablka, papáje a kivi sú tiež povolené, čo je nezvyčajné pre naše leto, ale ako dekor pre jasnú manikúru to bude správne.

Zoznámte sa! Jasné citrusové a iné ovocie ...

 • Kvapky. Priehľadné bodky gélu vytvárajú účinok vodných kvapiek na nechty. Sú veľmi jemný a originálny vzhľad na monofónnom nátere, ako aj v celej umeleckej kompozícii.

Kvapky a hmyz

 • Gradient. Mäkké prechody viacerých farieb v jednom dizajne sú považované za jeden z hlavných trendov módnych trendov tejto sezóny. Vyzerá krásne vo vlastnom prevedení av kombinácii s kresbami.
 • Imitácia rozbitého skla. Jej podstata spočíva v tom, že zo špeciálnej fólie sú rezané kúsky rôznychFormuláre, ktoré nejako vyzerajú ako rozbité sklo. Ako základ by ste mali zvoliť pokojné a neutrálne palety, ale fólia musí byť farebná a chytľavá.

Módna manikúra s prvkami „rozbitého skla“

 • Negatívny priestor. Dnes je táto technika veľmi populárna. Jeho originalita spočíva v tom, že niektoré časti nechtovej platničky zostávajú nezakryté farebným gélovým lakom. Najčastejšie pre takéto manikúru používa geometrické vzory a svetlé farby.

Zaujímavé: francúzska manikúra 2019: módne trendy, fotky, nové položky

Ako vidíte, v roku 2019 sa letná manikúra vyznačuje svojou jasnosťou a originalitou nápadov a farebných kombinácií, ktorých foto príklady sú uvedené v našom článku. Dúfame, že kolekcia aktuálnych noviniek v nail art, ktoré sme zozbierali, vás inšpiruje a inšpiruje k vytvoreniu nových a zaujímavých riešení pri navrhovaní letnej manikúry.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené18.6.2018Štítky: