Svetlá letná manikúra - zaujímavé nápady, fotografie

Dlho očakávaná dovolenka sa chystá prísť a je čas sa opýtať, ako stylisti vidia jasnú manikúru leta 2019. Z nejakého dôvodu všetci očakávame od leta len pozitívne emócie, zdá sa nám, že tento čas je najlepší v ročne. Pravdepodobne to nie je bez významu, pretože v lete sa konajú najšťastnejšie stretnutia, jasné dojmy a nezabudnuteľné objavy. Preto musí byť náš externý obraz v súlade s vnútorným obrazom. Mentálne impulzy sú zakomponované do svetlej skrine, doplnkov a samozrejme letnej manikúry.

Počnúc farbou

Bezpodmienečnými favoritmi pre letnú sezónu 2019 boli svetlé odtiene zelenej - mäta, vápno, vápno, jadeitové vápno, pistácie.

Na modeloch, ktoré zobrazujú plavky všetkých známych značiek, bola manikúra v jemných nahých odtieňoch.

Opálená koža je dokonale ozdobená manikúrou z bielej, perlovej, mliečnej, smotanovej a ružovej farby.

Ak budete tráviť svoju dovolenku na mori, potom nechtový dizajn v modrých alebo pieskových tónoch bude prirodzeným doplnkom vzhľadu strediska. Pre večerné prechádzky je ideálna manikúra s jasným červeným povlakom.

Tlač pomocou prasknutia

Zaujímavé: Letná manikúra 2019 - nové nápady, módne trendy

Jednorazový náter

Pre tých, ktorí nemajú radi experimenty, dizajnéri ponúkajú zaujímavé farebné možnosti pre monochromatickú manikúru.

Upozorňujeme, že leto je čas, keď nasleduje monochromatické pokrytievyberte podľa farby pleti. Neúspešná farba je schopná okamžite zdôrazniť všetky kožné defekty, ako aj pridať niekoľko ďalších rokov.


Výber krásnej letnej manikúry na leto 2019 by sa mal zamerať na obvyklé prirodzené farby - modrú, zelenú, žltú, červenú.

Veľmi krátke nechty by mali byť pokryté lesklým gélovým leštidlom. Pamätajte si, že transparentný náter nemôže zamerať na dĺžku nechtu, ale môže zdôrazniť zamatovú pokožku rúk ich majiteľa.

Dizajn v jasných farbách na leto 2019

Pozrime sa bližšie na nové myšlienky odborníkov na nechty v priemysle na leto 2019.

Ako základ sa použije niekoľko technológií:

  1. Francúzština
  2. Manikúra Mesiaca
  3. Záporný priestor
  4. Ombre
  5. Geometria
  6. Lisovanie
  7. Sladký kvet
  8. 3D kvapky

Francúzska manikúra(francúzština) v lete odstraňuje klasický povlak a dáva priestor farebnej rozmanitosti. Akýkoľvek farebný podklad bundy je povolený a okraje manikúry sa odporúčajú oddeliť akýmkoľvek kontrastným prúžkom. Rovnaký prúžok môže byť zdobený gradientom, kamifubuk, kvetinová potlač, lesklý prach.

Klasická francúzština

Francúzi v lete sú ideálne na použitie rôznych ozdôb nielen štetcom, ale aj modelovaním.

V tejto sezóne dizajnéri ponúkajú rôzne francúzske výrobky. Skúste jeden z nechtov úplne zakryť farbu línie úsmevu. Účinok je jednoducho magický.

Zaujímavé: nechtový dizajn s kamienkami: foto novinka v roku 2019

Už ste vyskúšali 3D drop manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vmesačnej manikúresa snažíme, aby sa diera viac nasýtila farbou, ale dizajnéri v tejto sezóne neponúkajú kresby. Ľahké krásne mesiac manikúra tento rok v lete je obzvlášť populárny.

Trendy Moon Manicure

Negatívny priestor(Negatívny priestor) je nový, o ktorom sa hovorí o zabudnutom starom. Kresba je aplikovaná takým spôsobom, že vytvára pocit fragmentov nenaplnenej bázy (holý necht). Na to, nechty naozaj nemôže zakrývať základňu alebo použiť transparentný prírodný náter. Tento dizajn je veľmi pôsobivý pri použití jasných farieb a odtieňov.

Trendový negatívny priestor

Technika ombrev letnej verzii nezanechá ľahostajnú ženu žiadnej módy. Jasná čarovná hra je tak veľkolepá a hodí sa, že im nie je možné venovať pozornosť. V nadväznosti na módne trendy v lete, návrhári odporúčajú pridať trochu zlatý lesk na odstupňované prechody.

Dizajn v štýle ombre možno doplniť vzorom alebo ozdobiť 1-2 prstami malými lesklými kamienkami.

Módna manikúra ombre

Geometrianie je v tejto sezóne tak nasýtená ako v minulosti. Dnes je najmódnejšia manikúrav graffiti štýloch bude čierno-biela kompozícia.

Zaujímavé: Módny tvar nechtov 2019: módne trendy, novinky, foto

Akýkoľvek letný vzor sa môže aplikovať na bežný lak alebo gélový lak . Toto je názov detekčnej pečiatky s prípravou jedného alebo iného obrázka. Zvyčajne pre letnú manikúru používať svetlé kvety, šťavnaté ovocie, lúče, morské motívy, exotické. Fotografie týchto jasných nápadov na manikúru na leto 2019 ohromujú predstavivosťou a originalitou autorov.

Zaujímavá geometria

Manikúru v štýleSladký kvetmôže vykonávať len veľmi skúsený majster. Použitím rôznych odtieňov gélového leštenia a akrylového prášku dosahuje požadovaný trojrozmerný vzor na nechte. Táto technika je považovaná za veľmi módnu, len získava popularitu a náklady na takúto manikúru sú pomerne vysoké.

Sladký kvet

Zaujímavé: Jeseň-Zima 2019-2019 Móda: Trendy Nové položky

Kvapky v 3Dvýkone naozaj chcú striasť špičku nechtu. Ale to je len viditeľný efekt. Aplikujú sa transparentným gélovým leštidlom na lesklý alebo lesklý podklad. Tento nový produkt veľmi rýchlo a zaslúžene našiel svoje publikum.

Manikúra v technike 3D pádu

Letná manikúra musí preniesť náladu. A preto môže byť jasný, veselý, hravý, slnečný, náročný, ale nie nudný. Možno je to jediný čas, kedy sa môžete nechať hýčkať manikúrou zo všetkých odtieňov dúhy. Vyberte si a dajte svetuešte viac farieb.


A aká letná manikúra sa vám najviac páči?


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené29.7.2018Tagy: