Teplé zimné šortky: prehľad modelov

Dámske zimné šortky sú skvelou alternatívou k sukňam, čo vám umožňuje vytvoriť štýlový a zároveň praktický luk. Koniec koncov, ako je vidieť na fotografii s príkladmi módnych obrázkov, môžete nosiť teplé šortky s prakticky čokoľvek. Preto sme v článku citovali nielen tie najrelevantnejšie štýly tejto sezóny, ale aj príklady vecí zo základného zimného šatníka, ktoré podľa názoru stylistov s krátkymi šortkami vytvoria kombináciu win-win.


Prečo šortky?

Šortky v tejto jesennej a zimnej sezóne sa stali trendom, ktorý by mali doslova získať všetky módne ženy. Okrem toho, že perfektne zapadajú do absolútne akéhokoľvek štýlu oblečenia a zdôrazňujú štíhlosť ženských nôh, tento odev má aj iné výhody.

 • Veľmi pohodlné na nosenie, pretože absolútne nedržia pohyby.
 • Sú pomerne všestranné a sú vhodné nielen na prechádzky, ale aj na rôzne neformálne podujatia a večierky.
 • Vďaka obrovskému sortimentu rôznych štýlov je to každé dievča, ktoré si môže vybrať svoj vlastný model teplých šortiek, dokonca aj s neštandardnými parametrami.

Zaujímavé:S tým, čo nosiť zelené šaty

Dôležité! Couturiers pre obézne ženy ponúkol predĺžené modely šortiek s rovným alebo pazúrovaným strihom, ktoré zakrývajú nadmernú rovinnosť bokov, pričom celý dôraz kladú priamo na nohy.

Módne trendy

Dámske izolované kraťasy získali popularitu, takže dizajnéri vo svojichNajnovšie zimné kolekcie 2018-2019 predstavili širokú škálu možností. Medzi nimi, ako klasický produkt, as pomerne kreatívnym dizajnom. V tejto sezóne však odporúčame venovať osobitnú pozornosť nižšie uvedeným modelom.

 • S vysokým pásom. Môže to byť teplý šortky rovný strih, s imitáciou sukne alebo „baterkami“. Hlavná vec je pristátie. Musí byť nafúknutý alebo vysoký. To poskytne nielen spoľahlivú ochranu pred chladom, ale aj vizuálne koriguje obrázok.

 • Pletené. Nová sezóna, ktorá už získala srdcia moderných módy. Originálne krátke šortky s čipkou alebo pevným reliéfnym viskózom dokonale zapadajú do štýlu mládeže. Často sú zdobené flounces a kresby, čo robí tieto výrobky ešte viac nezvyčajné

Zaujímavé:Aký druh klobúku na nosenie s bundou dole

Zaujímavé! Pletené šortky sa dajú použiť aj ako termoprádlo, pretože ideálne zadržiavajú teplo a zároveň nedeformujú siluetu, aj keď sukňa alebo šaty sú vybavené strihom.

 • S okrajom. Ozdobný cop s množstvom nití je trendom sezóny. V tomto prípade sa okraj používa na ozdobenie hlavne džínsov, ale sú tu aj možnosti kože alebo semišu. Najčastejšie je zdobený bočnými vonkajšími švami alebo spodnou časťou šortiek.

 • S dverami. Hlavne brány tu hrajú čisto dekoratívnu úlohu. Existujú však ajTransformátorové modely, v ktorých môžete vďaka otáčkam nastaviť dĺžku šortiek a tým experimentovať s obrázkami.

 • Koža. Šortky, vyrobené z matnej alebo lakovanej kože, sú pomerne všestranné výrobky, ktoré sa hodia absolútne ku každému luku. Hlavná vec je, aby sa zabránilo vybavené modely, a dať prednosť priame alebo nadrozmerné štýly.

 • Skrátka. Takéto výrobky nielenže vyzerajú veľmi štýlovo, ale zároveň sa cítite pohodlne, dokonca aj v chladnom počasí, čo sa nedá povedať o sukniach. Okrem toho nielen zdôrazňujú štíhlosť nôh, ale aj zvodné formy ženskej postavy. Väčšinou tieto šortky sú šité z vlnenej tkaniny, ale môžete tiež nájsť možnosti zo semiša alebo kože.

 • Tweedy. Toto je jedna z najmódnejších dámskych šortiek, fotografií so štýlmi, ktoré sú plné takmer všetkých módnych časopisov a katalógov. Okrem toho, že tieto výrobky pôsobia veľmi impozantne, dobre sa zahrejú. Čo sa týka farieb, najčastejšie sa vyskytujú tvídové modely šortiek vyrobených v pokojnom rozsahu čiernej, šedej a hnedej farby. Vďaka tomu sú harmonicky úplne kombinované s akýmkoľvek vrcholom.

Tweedové šortky sú novým trendom 2019

Nosíte v zime kraťasy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé: 10 účesov pre dlhé vlasy

Skutočné „duety“

Izolované šortky sú univerzálne v sebe, takže ich môžete nosiť s čímkoľvek. Napriek tomu sme identifikovali vrchol základných vecí, ktoré sú ideálne pre takéto dno.

 • Vrchné odevy. V tomto prípade je lepšie vzdať sa krátkeho vrcholu v prospech predĺženejších modelov. Dĺžka srsti midi alebo maxi, bunda dole, srsť z ovčej kože alebo kožušiny tu budú vyzerať harmonickejšie. Aj stylisti odporúčajú ženám nosiť kraťasy a podlhovasté kožušiny.

 • Košele a blúzky. Jedna z najmodernejších kombinácií win-win. Pre pevné šortky, vrch môže byť vybraný svetlý a tlačený, napríklad, košele v klietke alebo s kvetinovými alebo zvieracími ornamentmi. Ale pre šortky s oslnivou tlačou je najlepšie, aby bol čo najjednoduchší. Ideálnym riešením by tu bola klasická bavlnená blúzka, džínsová košeľa alebo hodvábne tričko.

 • Svetre a mikiny. Kombinácia šortiek s teplou pletenou špičkou je ideálnym riešením. Tenké ponožky a svetre a nadrozmerné svetre sú povolené. Pokiaľ ide o dizajn vrchu, mal by byť čo najjednoduchší, aby nedošlo k preťaženiu obrazu ako celku. Môžete nosiť svetre, a to ako na problém a zastrčený do šortky.

Svetre s trenírkami vytvárajú veľký tandem

Dôležité! Teplé šortky s vysokou priľnavosťou možno kombinovať s kratšími variantami sveter, čím sa sústredí všetka pozornosť na pás.

 • Pantyhose.Základná možnosť sa považuje za čierne alebo hnedé pančuchy, ktorých hustota sa vyberá v čisto individuálnom poradí, ako aj s prihliadnutím na poveternostné podmienky. Avšak, stylisti odporúčajú nosiť matné pančuchové nohavice s hustotou najmenej 40 den pod teplou vlnené alebo tvídové šortky, a priesvitné možnosti pre džínsy alebo kože. Čo sa týka výkresov, v tomto prípade je lepšie dávať prednosť jednostranným výrobkom alebo takýmto dekorom ako malej šípke za alebo malým hráškom. Treba sa však vyhnúť možnostiam v mriežke, pretože vo všeobecnosti robia obraz vulgárnym.

Dôležité! Trendom nadchádzajúceho roku 2019 sú farebné pančuchy, ktoré sa dajú nosiť aj na šortky. Môžu to byť buď klasickejšie farby, ako napríklad cappuccino alebo bridlicová sivá alebo modrá, zelená, vínová a dokonca oranžová.

 • Topánky. Existuje jedno pravidlo: čím kratšie sú šortky, tým vyššie by mali byť topánky. Preto v tomto prípade topánky alebo vysoké topánky budú vyzerať najlepšie. Napriek tomu by sme nemali zanedbávať módne topánky tejto sezóny, rovnako ako uggs, ktoré nie sú o nič menej pôsobivé v tomto outfite.

Zaujímavé: Zimné členkové topánky 2018-2019


Teplé dámske kraťasy sú ideálne na zimnú sezónu, pretože nielenže pomáhajú vytvárať štýlový vzhľad ale aj praktické na nosenie. A vďaka obrovskému sortimentu modelov s rôznym dizajnom si každý môže nájsť svoju vlastnú verziudievča Hlavná vec - to je správne miesto akcenty, takže celý luk dopadol štýlové a sexy.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/12/2018Štítky: