Manikúra 2019: nové položky

Prišiel rok 2019, čo znamená, že je načase, aby sme hovorili o nových aktualizáciách manikúry v tejto sezóne a aby sme sa lepšie pozreli na fotografie s najoriginálnejšími nápadmi na dizajn nechtov. Navyše, teraz tu môžete naozaj nájsť veľa zaujímavých a neobvyklých vecí. Okrem toho majitelia dlhých a krátkych nechtíkavcov môžu nájsť niečo vlastné. Začneme!


Tvar a dĺžka klinca

Ale predtým, než sa obrátime na najnovšie trendy v umení nechtov, poďme hovoriť o preferovanej forme nechtov. Koniec koncov, je to od nej, v prvom rade, že začnete a vyberiete si nápad na dekor.

 • V prvom rade je potrebné poznamenať, že moderná dĺžka sa v porovnaní s rokom 2018 trochu zmení. A ak minulé sezóny dámy preferovali krátke nechty s maximálnym voľným okrajom 5 mm, potom by tento rok mal byť podstatne dlhší.

Dôležité!Aj keď príliš dlhé nechty stále nie sú v trende. Okrem toho to nie je veľmi praktické.

 • Najobľúbenejší bude oválny tvar nechtov strednej dĺžky. To vám umožní vytvoriť jemnú manikúru a bude ideálny pre každodenné nosenie.


Zaujímavé: Najkrajšia manikúra pre oválne nechty

 • Vrchol . Veľmi nepraktická forma nechtu, ktorá sa však v nadchádzajúcej módnej sezóne stane veľmi populárnou. Nosenie takýchto nechtov by malo byť veľmi opatrné, pretože môžu ľahkorozbiť (dokonca aj gél). Ale so správnym prístupom môžete získať skutočne veľkolepú manikúru.

 • Klinec tvorí „balerína“ . Ďalším módnym trendom v roku 2019, ktorý je však sotva novinkou, pretože vo vzdialených deväťdesiatych rokoch takmer všetky módne ženy post-sovietskych priestorov túto formu hýrili.
 • Štvorcové klince bez ostrých rohov . Prirodzene, v porovnaní s predchádzajúcimi obdobiami táto forma výrazne stratila svoju pozíciu. To však neznamená, že ho nemôžete nosiť. Dôležitá bude manikúra štvorcového tvaru s krátkou alebo strednou dĺžkou. Preto, ak ste jeho fanúšik, kontaktujte ho bez rozmýšľania.

Dôležité!Hitom súčasnej sezóny je predĺžený mandľový klin, s radom nepopierateľných výhod. Prvou je praktickosť. Druhý je relevantný pre všetky príležitosti. A tretia je estetická krása. Mandľovito tvarované nechty vizuálne predlžujú prsty a vyzerajú štíhlejší.

​​

TOP najlepšie nápady na manikúru v roku 2019

Teraz prichádzame k najzaujímavejšej časti - novinkám z roku 2019 za vytvorenie štýlovej manikúry. Každá myšlienka bude doplnená fotografiou a podrobným popisom. Poďme!

 • Negatívny priestor.Dizajn nechtov s nezvyčajným názvom "negatívny priestor", ktorý sa svet naučil v prvej polovici roku 2018. Vrchol jeho popularity však klesne na rok 2019. Toto nové vTento segment nail art veľmi rýchlo získal srdcia módy. Manikúra s namaľovanými plochami bude vyhovovať mladým dámam, ktoré uprednostňujú vo všetkých prípadoch zdržanlivosť. Aj tento módny trend dokonale dopĺňa váš podnikový imidž. Vytvorenie záporného priestoru je pomerne jednoduché pomocou špeciálnych lepkavých pásikov, ktoré je možné v každom prípade lepiť na nechty. Dobre „otvorená“ časť nechtu vyzerá ako lakový nude odtieň a so svetlejšou paletou.
 • Nápisy na nechtoch.Absolútna novinka tejto sezóny, ktorá rýchlo získava srdcia dievčat. Tento dizajn vyzerá nekomplikovane. Avšak, robiť manikúru s nápismi na nechty, mnoho žien z módy dať veľký zmysel v ňom. Mistrovia sú spravidla požiadaní, aby na nechtový tanier položili tieto frázy: vyhlásenia o láske, slogany, sľubujúce život, slogany, sľuby, mená atď. Nosenie takejto manikúry je veľmi zaujímavé a dokonca užitočné. V niektorých prípadoch vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Hlavná vec je pozrieť sa na vaše nechty častejšie. Písmená môžu byť veľké a umiestnené na každom z prstov v dôsledku vytvorenia slova. V niektorých prípadoch môže byť fráza napísaná menším písmom na jeden alebo dva klince.

Dôležité!Pokiaľ ide o farebnú paletu, v roku 2019 by sa hlavný dôraz mal klásť na tmavé a pokojné odtiene, ako je víno alebo tmavo hnedá.

Zaujímavé: Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

 • vločky Yuki.Dovolenky zostali pozadu a jasná, pútavá manikúra je stále relevantná. A tu nič nie je v porovnaní s "Yuki Flakes". Aké sú tieto vločky a prečo o nich vieme tak málo? Po prvé, Yuki Flakes sa práve objavil v priemysle nechtov. Niekto by si mohol myslieť, že vyzerajú ako trieť, nie je to však tak celkom. Flake častice sú oveľa väčšie ako tie, ktoré sa používajú pri trení. Okrem toho môžu byť zvolené ich veľkosti. Najväčší pri stohovaní na prst sa podobá chaoticky narezanému a rozloženému viacfarebným kusom fólie. A najmenší sú ako rozptyl hviezd pozdĺž Mliečnej dráhy. A nezáleží na tom, akú veľkosť Yuki Flakes si vyberiete. Hlavná vec je, že si môžete byť istí, že dostanete najlepšiu a neuveriteľnú krásu manikúry.

Dôležité!Yuki Flakes môžu byť pokryté nielen lesklým, ale aj matným povrchom. Mnohí veria, že tento konkrétny nail-art len ​​výhody.

 • Šachový dizajn.Módna, svetlá a veľmi zaujímavá manikúra, ktorá vyzerá skvele na krátkych nechtoch. Prirodzene, šachový dizajn je novinkou z roku 2019, ktorého fotografiu si môžete prezrieť nižšie. Vykonávanie šachovej nechty je veľmi jednoduché a doma. Na to stačí mať čierno-biely lak, trochu trpezlivosti a pevnú ruku, aby ste mohli kresliť aj bunky. A aby sa predĺžila životnosť tejto nezvyčajnej manikúry, nezabudnite ju zakryť vrcholom. Samozrejme, šachový dizajn sa ťažko nazýva večer. Ale na výletDobrá voľba je práca, cestovanie alebo posilňovňa.
 • Tečkovaný vzor.Chcete vytvoriť skutočné umelecké dielo na nechtoch? Potom nezabudnite venovať pozornosť dizajnu bodiek. V skutočnosti tu nie sú žiadne obmedzenia a na nechty môžete maľovať čokoľvek pomocou bodiek (kovová tyč s loptou na konci) a viacfarebných lakov. To môže byť ako stručné jednoduché vzory v jednej farbe, a celé obrázky bodiek rôznych farieb a veľkostí.

Pôvodná verzia pre každý deň

Dôležité!Pravda je, že jedno pravidlo stále existuje: aby dizajn nevyzeral príliš preťažený, urobte hojný rozptyl bodov iba na jednom alebo dvoch prstoch. V tomto prípade bude bod manikúra vyzerať správne.

 • Imitačný krúžok. Ďalším štýlovým nápadom na manikúru v roku 2019 sú zlaté krížové prúžky alebo kamienky, ktoré sú vytvorené vo forme diamantového prsteňa. Technika na robenie tejto nechty-arty je veľmi jednoduchá. Najprv musíte pokryť nechty požadovanou farbou a potom nalepiť prúžok na požadovaný necht, ktorý vyžaruje krúžok. Ak máte dostatočné zručnosti a trpezlivosť, môžete si vytvoriť improvizovaný prsteň kamienkov a perál. Zvlášť impozantný tento dizajn vyzerá zakrytý červenou farbou.
 • Lisovanie.Chcete získať módnu manikúru na jar 2019? Potom sa pozrite na lisovanie. Tento dizajn sa vykonáva spomocou pečiatok a šablón, v dôsledku čoho dostanete jasný obraz, rovnaký na všetkých nechtoch. Jeho hlavnou výhodou je trvanlivosť. Vzory aplikované na nechtovú platňu s pomocou stonky, držať oveľa dlhšie, než so štandardným výkresom. Môžete si vybrať ľubovoľnú tému pre obrázok. Ale ak hovoríme o jari 2019, potom budú kvetinové a kvetinové motívy určite žiadané. Pokiaľ ide o farby, preferencie je lepšie dať pokojné odtiene: nahé palety alebo bobule.

Dôležité!Ak ste priťahovaní k exotike, vyberte si zvieracie výtlačky pre vašu dokonalú manikúru. V tejto sezóne budú neuveriteľne populárne. Zebra, leopard, tiger, korytnačka - všetko, čo si vaše srdce želá. A nikto nepovie, že je to zlá chuť!

Zaujímavé: Tortoiseshell nechty - módny trend 2019

 • Technika mozaiky alebo rozbitého skla.Vzory vo forme kaleidoskopu, viacfarebnej mozaiky alebo náhodne roztrúsených fragmentov - to všetko získava hybnosť v technike „rozbitého skla“. Aby sa požadovaný vzhľad objavil na nechtoch, musíte získať špeciálny holografický celofán alebo samolepky, ktoré budú svietiť ako sklo. Môžete si ich kúpiť v špecializovanom obchode.

Veľmi šťavnatá manikúra

Čo sa vám páčilo viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V tomto bode sa skončila naša revízia fotoreportáží z manikúry z roku 2019. Dúfame, že teraz nebude ťažké vybrať si perfektný dizajn, ktorý vás poteší počas celej sezóny.Materiál vypracovaný redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/15/2019Štítky: