Strihanie kari 2019

Predstavujeme Vám fotografickú kompiláciu nových produktov pre sezónu paličkování 2019. Trendy sa rozhodli trochu si vymyslieť niečo viac ako klasická verzia a pridať k tomu originalitu a štýl. Presvedčte sa, čo z toho prišlo!


Krátky strih

Skrátená verzia karnetu je darom pre módy, ktorí milujú čerstvé a nezvyčajné riešenia svojho obrazu. Voľbu v prospech tohto účesu robia aj ženy módy, pre ktoré sú vlasy hlavnou pýchou a chceli by to ukázať.

Neuveriteľne krásny účes

Potrebujem maturitu

Odstupňovaný bob je skvelé riešenie pre dievčatá s tenkými vlasmi, ktoré zúfalo potrebujú objem. Táto recepcia kaderníka tiež zachráni pred zlomenými koncami - spoločné nešťastie moderných módnych žien.

Karta s bonusom vo forme odstupňovania je vhodná:

 • dievčatá s hrubými črtami;
 • krásy v širokom okolí;
 • majitelia hrubých alebo tenkých vlasov;
 • módne ženy s krátkym krkom.

V sezóne 2019 patrí dlaň všetkých trendov vo svete zrážok k rán v jej mnohých prejavoch. Klasifikované štyri druhy dokonale ladia s kosou, rovnými, skrátenými, zaoblenými, asymetrickými alebo predĺženými rany.

V sezóne 2019, dievčatá, ktoré sú vždy v zhone a ktoré chcú skrátiť čas kladenia čo najviac, rozhodujú v prospech účesu.

Zaujímavé: Absolvované auto: foto

Kaskádové štvorkolky

Túto možnosť už skúšali mnohé hviezdne krásy, pretože má veľa príjemných výhod. Dievčatá dobyjú účinok objemu, ktorý dáva tejto možnosti účesy. Okrem toho môže majster podľa vlastného názoru túto techniku ​​interpretovať a vytvoriť jedinečný účes, ktorý je pre vás ideálny.

Účes Kleopatry

Na mnohých špičkových podujatiach sa jedna z najštýlovejších a jedinečných variácií automobilu videla s dokonale rovným rezom do ušného lalôčika. Jedná sa o klasickú verziu účesu, ktorá vyzerá originálne a štýlovo v nadväznosti na najnovšie módne trendy.

Podiel na asymetrii

Asymetrická jednostranná vrstva je dobre známou technikou, ktorá pomáha korigovať vzhľad a zakryť niektoré nedostatky. Dlhé pramene na jednej strane sú neuveriteľne obľúbené u módy - sú tlmené štýlom a kreativitou tohto účesu.

Módne trendy v sezóne 2019 sa prispôsobili účesu, v ktorom sú vlasy na jednej strane kratšie. Trvajú na ich doplnení o rozlúčku ako alternatívu k strane, ktorá bola relevantná v minulej sezóne.

Boborka so skrátenými rany

Zo všetkých módnych noviniek, bob-námestie spolu s krátkym treskom vyzerá obzvlášť štýlovo a očarujúco.

Tento účes má mnoho skvelých vlastností, ktoré sú silnými argumentmi v jeho prospech:

 • profesijne skrýva hranicuosoba;
 • jemne zjemňuje hrubé lícne kosti a ťažkú ​​bradu;
 • zdôrazňuje krásu očí, robí ich väčšími a výraznejšími.

Takéto variácie by vyhovovali dievčatám nielen s rovnými, ale aj kučeravými vlasmi za predpokladu, že majú oválnu tvár

.

Zaujímavé! Trendy z roku 2019 ponúkajú módnym ženám, aby urobili takýto účes s povinnými rany. S týmto štýlovým doplnkom vyzerá bob auto elegantne, elegantne a výnimočne.

Zaujímavé: Najštýlovejšie účesy

Karta s hranatým okrajom

Pozornosť všetkých žien módy si určite zaslúži námestie s filetovým treskom ako na fotografii.

Toto módne rozhodnutie robí účes ľahším a vzdušnejším a obraz ako celok je štýlový a ženský. Ak ste už šťastným majiteľom auta a chcete robiť módne úpravy a francúzsky šarm vo svojom obľúbenom účese, neváhajte ho doplniť takými ránami. Vyberte si rovný strih alebo roztrhané pramene - každá voľba bude stopercentným zásahom do trendov.

Mleté rany sú úžasne kombinované s takmer akýmkoľvek druhom auta - asymetrickým, vyvýšeným, dvojitým, na nohe, klasickom alebo boby. Pri kladení takýchto rán stojí za to, aby sa korene mierne zdvíhali a náhodne nasmerovali jednotlivé prúdy.

Športové vozidlo

Odozva 90. rokov v novej sezóne je športové vozidlo, čo znamená prítomnosť dvoch úrovní zrážok s pridaním objemných rán. Tento názov to nevyžadujeúčes vybrali iba športovkyne. Táto variácia dokonale zapadá do obrazu mestskej módy alebo štýlovej ženy.

Rozšírená verzia

V sezóne 2019 sa nevzdá svojej pozície v predĺženej verzii námestia - ideálne riešenie pre tých, ktorí nie sú pripravení na radikálnu zmenu dĺžky vlasov. Tento účes je ideálny pre majiteľov akéhokoľvek tvaru tváre. Okrem svojej všestrannosti, nemôže, ale radovať sa z možnosti experimentov na obrázku. Môžete prísť s mnohými variáciami styling a účesy na predĺžené bob.

Vyberte farbu

Zistili sme, aké novinky sú v sezóne 2019 pripravené ponúknuť na rezanie štyroch druhov na krátke vlasy. Pozrite si náš výber aktuálnych odtieňov a inšpirujte sa módnymi zmenami!

Základným módnym chodom je prirodzenosť, takže dobrý nápad by bolo maľovať v tieni, ktoré len zvyšuje hĺbku natívnej farby.

Napríklad blond môže byť nahradený zlatým orechom a pridávať rozinky pomocou módnych zvýraznení. Ak máte ružový odtieň pleti, pozrite sa na pšenicu, zlaté, svetlohnedé a svetlohnedé farby. Bledé tváre krásy stylistov odporúčame zamerať sa na med, piesok, béžové alebo zlaté vlasy.

Ak ste smrteľná brunetka, pozbierajte módne gaštanové tóny spárované so saténom na zmenu opony. V tomto trende je tiež elegantný odtieň „kávy s karamelom“, ktorý vyzerá na krátku dĺžku úžasne.

Tenké vlasy nasledujúfarba v trojrozmernej technike s použitím 3-4 podobných farieb. Takýto trik sľubuje vizuálnu hrúbku, ako aj módny obraz. Je dôležité používať prirodzené hlboké odtiene bez náznaku extravagancie - to je jediný spôsob, ako získať skutočne štýlový a drahý obraz.

Vlastnosti voľby

Východiskom pri výbere ideálneho vozidla bude tvar tváre a vzhľad. Predtým, než pôjdete do kaderníctva, povieme vám, čo potrebujete vedieť.

 • Módne ženy s okrúhlou tvárou sú prísne zakázané na námestí s dokonale rovnými, rovnými rany.
 • Oválny tvar tváre neukladá prísne zákazy výberu zrážok, ale niektoré možnosti sú stále najvýhodnejšie. Stopercentný zásah je zaručený štvorcom s asymetriou vpredu pomocou kaskádovej a krokovej technológie. Ak žena módy chce vytvoriť dôraz na lícne kosti alebo pery, vystrihne predĺžené predné pramene.

 • Trojuholníkový tvar tváre je príležitosťou na odporučenie objemového štvorca s ranou a pridaním zámok pod bradu, ktoré sú zabalené vo vnútri. Táto voľba zmäkčí uhlové funkcie a dodá obraz ženskosti.
 • Dievčatá so štvorcovým povrchom sú obzvlášť príťažlivé s pretiahnutými štvorcami svojho druhu. Ak chcete pridať efekt na takýto účes, môžete ho doplniť bočným delením v duete s šikmými rany.
 • Keď potrebujete vizuálne redukovať vysoké čelo, stojí za to doplniť ostrihanie aj hrubým treskom.
 • Roztiahnutá tvár je argumentomZvýhodňujú úroveň účesov pod bradou.

 • Kare na nohe by bol skvelý nápad pre dievčatá s malými prvkami.
 • Ak si myslíte, že krk je príliš dlhý, môžete ho jemne korigovať hladinou vlasov pod ramenami.

Ktorý účes sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módny štýl

Kľúčovým trendom sezóny 2019 je ľahká nedbanlivosť a dokonca úplný rozpor. Chaotické kučery v tomto štýle dávajú výraz na pery a oči, a tiež pridať dotyk romantiky na obraz.

Zaujímavé: Večerné účesy na strihanie štvoriek

Opakovanie tohto štýlového štýlu nie je vôbec ťažké. Naneste na vlhkú penu na vlasy a vysušte difúzorom alebo sušičom na vlasy, pričom prsty sa aktívne drvia. Po vysušení môžete ďalej spracovať jednotlivé pramene voskom a výsledok opraviť lakom.

Hravé zvlnenie vyzerá hravo a kreatívne. To znamená, že musíte najprv liečiť časovú zónu špeciálnou kulmou, potom na zadnej strane hlavy a hornými zámkami.

Expresná úprava vozidla sa vykonáva v priebehu niekoľkých minút nasledujúcim princípom. Pena sa nanáša na mokré zámky, vlasy sa spúšťajú a sušia na objem. Na koncikučery trochu narovnať a sú striekané lakom.

V tejto sezóne sú experimenty s rozdelením v móde. Ak chcete zmeniť, musíte použiť styling na mokré vlasy a sušiť všetky vlasy na jednej strane a vytvoriť nový diel s tenkým hrebeňom.

Starostlivosť v sezóne 2019 je taká rôznorodá, že si môžete ľahko vybrať možnosť v akomkoľvek štýle pre tenké alebo hrubé vlasy bez ohľadu na ich štruktúru. Rozhodnite sa, ktorá štýlová interpretácia legendárneho účesu je pre vás to pravé a buďte v trende!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/09/2019Štítky: