Dámske účesy s oholenými chrámy

Trendom v posledných rokoch u stylistov sú účesy žien s oholenými chrámami. Zostávajú relevantné v sezóne jeseň-zima 2019-2019. Tieto trendy prišli kaderníctvo z módy subkultúr mládeže v posledných desaťročiach. Prešli hranolom vízií moderných stylistov a stali sa vrcholom, ktorý v klasických účesoch predstavuje prvok prekvapenia a originality. S týmto prídavkom klasika nadobúda mladistvý prízvuk a inovatívny vzhľad.

Štýlová krátka zostrih s oholenými chrámy

Rozhodnete sa mať účes s oholeným chrámom?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Módne dámske účesy v roku 2019: najnovšie trendy, fotografie nových výrobkov

Strihy s oholenými prvkami

Ak sa pre mužov oholili chrámy a zadná časť hlavy je vnímaná ako obyčajný obraz, potom v účesoch žien takéto prvky vyzerajú výnimočne a extravagantne.

Chcete pritiahnuť pozornosť - použitie!

Stylisti navrhujú holenie chrámov, jedného alebo oboch, a zadnej časti hlavy, čím sa vytvárajú nové obrazy založené na zvyčajných zrážkach. Takáto kreatíva sa používa na rôznych dĺžkach vlasov: krátka, stredná, dlhá.

Krásne účesy s oholeným chrámom

Výška oholeného prvku a šírka v závislosti odzo zvoleného štýlu. Oholené šije alebo chrámy nie je nevyhnutne šokujúce, môžete tiež vytvoriť jemný romantický obraz, ktorý zdôrazňuje elegantný krk alebo krásny tvar hlavy. A skúsený majster môže aplikovať takýto strih na akýkoľvek tvar tváre, zdôrazňujúc krásu ženy.

Zaujímavé : Bang v polkruhu: strih alebo nie rez?

Romantický obraz s účesom s oholenými chrámy

Je dôležité! Po vytvorení takéhoto účesu pre seba by ste mali pochopiť, že bude vyzerať veľkolepé na hrubých vlasoch. Pre majiteľov nie príliš hrubé, a najmä blond vlasy, výsledok nemusí spĺňať očakávania. A ak majster neodporúča oholené oblasti v ostrihať, počúvať jeho radu. Verte jeho skúsenostiam a vedomostiam.


Ako zdôrazniť a skrátiť oholené prvky

Postupom času sa oholené plochy v účese stali poľom pre fantázie stylistov. Teraz sú, ako je vidieť na fotografii, ozdobené a zdôraznené rôznymi spôsobmi a urobené z kúska pozornosti.

  • Vystrigayut vzory geometrického, abstraktného a kvetinového tvaru. Dokonca aj tiger môže byť vypracovaný pre natures obzvlášť odvážne. Ak je povolený len talent nadriadeného.

Oholená whisky so štýlovým vzorom

  • Zvýraznite farebné akcenty. Farbenie, pre trvalý efekt, alebo špeciálne farebné pastelky, naraz pri špeciálnej príležitosti. Potom sa sfarbenie zmyje pastelkami pri umývaní vlasov.

Výkresy s farebnými akcentmi

  • Na dlhých vlasoch -zdôrazňujú tkanie vrkôčiky, rôzne kombinácie chvostov.

Vyholený chrám s ozdobou na dlhých vlasoch

  • Nakreslite tetovanie hennou alebo farbu výplne.
  • A dokonca ozdobené kamienkami.

Oholený chrám s tetovaním

Zaujímavé : Asymetrické ostrihanie je najlepším riešením!

Odvážne účesy s oholenými prvkami pre krátke vlasy

\ t

Zrážky žien s oholenými spánkami a chrbtom hlavy v rôznych kombináciách sa aplikujú na krátke vlasy v kombinácii so škvrnitým alebo asymetrickým strihom vlasov. To dáva obraz štýlu a korenia, priťahuje oko.


Jeden chránič môžete oholiť, vlasy úplne odstrániť alebo ponechať 3-6 mm na dĺžku. Vyzerá to odvážne a vzdorne.

Strih s jedným oholeným chrámom

Viac kreatívne oholenie oboch chrámov. Vyzerá to trochu vzdorne, ale ak to chcete, prečo nie! Vyholené plochy môžu byť zdobené vzorom, zdôrazňujú farbu.

Štýlové účesy s dvoma oholenými chrámami

Tieto zrážky sa ľahko upravujú. Môžete tiež opraviť oholený chrám s vlastnými strojčekmi na vlasy s prílohami požadovanej veľkosti. Ale je lepšie sledovať master triedy na internete pred tým. Zaručujem - to bude lepšie.

Dlhé vlasy a oholené chrámy

\ t

Na dlhosrstých krásach vyzerajú ženské účesy s oholenými chrámami odvážne a moderne. Oholené prvky zdôraznené dlhými vlasmi s copánkami, chvostami alebo strapcami dávajú obrazextravagancie. Pohodlne, ak je to potrebné, môžete zakryť oholený chrám prameňom vlasov. Napríklad v kancelárii s prísnym obliekaním.

Nápady oholeného chrámu pre dlhé vlasy

Whisky a krk sú oholené, a to na rovných a kučeravých vlasoch. V každom prípade sa získa zaujímavý efekt. Hlavnou vecou je, aby vaše vlasy zvýraznili chrám alebo zadnú časť hlavy.

Pozor! Pri rozhodovaní o takomto účese by sa malo pripomenúť, že oholené vlasy dozrievajú dlho. Ak chcete zmeniť účes a zarovnať dĺžku vlasov, budete musieť znížiť zvyšok vlasov.

Možnosti zrážok s oholenými chrámami na dlhých vlasoch

Vo forme dlhých vlasov je menej radikálnym riešením oholený zlom. A je ľahšie pokryť, a môžete si pestovať svoje vlasy bez toho, aby ste okamžite prerušili dĺžku. Zdobený krk so zdvihnutými vlasmi vyzerá veľmi žensky a kreatívne.

Oholený šiji dlhých vlasov

Zaujímavé : Asymetrické ostrihanie je najlepším riešením!

Spektakulárny účes pre stredne dlhé vlasy

Prakticky každý klasický strih vlasov pre stredné vlasy sa kombinuje s oholenými chrámami. Či už je to bob, bob, kaskáda, rôzne promócie alebo asymetrie. V každom prípade účinok oholených prvkov dáva obraz originality.

Oholené chrámy na strihanie stredných vlasov

Zdá sa, že klasický štvorstranový ostrih je štandardom prísnosti a obchodného štýlu. Ale s oholeným chrámom, onazískava nadšenie z nadšenia, pričom zostáva veľmi ženský.

Štyri druhy s oholeným chrámom

V kaskádach a odstupňovaných zrážkach možno holý chrám zvýrazniť vrkôčikmi alebo ozdobiť oholenými vzormi. Záleží na predstavivosti a zručnosti majstra.

Odrezaný strih s vyholeným chrámom

Keď orezávame bôbu na nohe, oholený zátylka sa predĺži a dodá milosť aj nie veľmi štíhlemu krku.

Venujte pozornosť! Otvorené chrániče zapadajú do akéhokoľvek tvaru tváre. Ovál možno nastaviť pomocou rán. Výber ultrashortu pre okrúhlu plochu, dlhú alebo asymetrickú pre štvorcový alebo trojuholníkový tvar.

Dámske účesy s oholenými chrámami - to je odvážne, moderné, odvážne. Budú vyhovovať tým, ktorí sa nebojí pozornosti. Nevšimnúť si majiteľa takejto kreativity je ťažké. Hoci móda sa rýchlo mení, oholené predmety vo vlasoch pravdepodobne nebudú čoskoro dávať na svoje miesto. V konečnom dôsledku nie sú obmedzenia ich uplatňovania.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/20/2018Štítky: