Manikúra - jeseň 2019: Nové nápady

Módna manikúra na jeseň roku 2019 s fotografiami módnych časopisov okamžite objasňuje: tieto nové položky nám určite nedajú smútok a odrazia melanchóliu na jeseň. Medzi hlavné trendy si každé dievča vyberie to, čo má rada. Medzi obľúbené trendy patrí všetko: od rezervovanej bundy až po veľkolepú holografiu nechtov. Všetko o štýlové a také krásne manikúry pre tento jeseň, prečítajte si náš článok!

Módna manikúra na jeseň

Zaujímavé : Chic manikúra - nový dizajn

Jesenné zrýchlenie farieb

Medzi hlavné módne odtiene jesene 2019 patria rôzne farby. Medzi nimi určite nájdete obľúbený tieň!

Aký dizajn jesennej manikúry si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Červený lak, podobne ako červená rúž, nikdy nestratí svojich obdivovateľov medzi krásnou polovicou ľudstva. Toto je klasický trik, ak chcete vyzerať sebaisto a pôsobivo. Na jeseň trochu vybledol jas červenej farby a do popredia sa dostali ušľachtilé a hlboké odtiene. Ako sa nemôžete zamilovať do módneho vínového alebo čerešňového kvetu?

Módny červený lak na jeseň

 • Romantická ružová sa často objavuje aj na fotografii práce maestra umeleckého priemyslu nail. Koraly, prášok a bledoružové odtiene sa javia akosamonakladanie alebo ako doplnok k iným farbám. Napríklad, štýlová kombinácia s tlmené šedej už dobyl veľa módy.

Romantická ružová manikúra

Zaujímavé : Ružová manikúra - fotografia módnych nápadov

 • V novej sezóne vám odporúčame venovať pozornosť veselým odtieňom zlata. Nemohli by byť vhodnejší pre jeseň design, pretože sú v dokonalej harmónii s nepokojom farieb v okolí.
 • ​​

Zlatá manikúra

 • Konštrukcia s metalizovanými prvkami zmení akýkoľvek monochromatický povlak na super trend. Už ste niekedy chceli urobiť štýlovú manikúru pomocou obyčajnej fólie doma? Jeseň 2019 je najlepší čas na takéto experimenty!

Kovová manikúra

 • Sklon k prirodzenosti sa nemohol prejaviť v módnej manikúre na jeseň v roku 2019: na fotografii slávnych majstrov sa inšpirujete štýlovými nápadmi v prirodzených farbách. Sivá, hnedá a olivová vyzerajú prirodzene a fascinujúco.

Krásne a módne odtiene na jeseň

V dnešnej dobe sú nielen tieto farby, ale aj rozmanitosť ich odtieňov v móde. Stylisti odporúčajú moderným ženám módy, aby venovali pozornosť karamelovému a popolavému odtieňu šedej.

 • Nie je možné neuvádzať fialové odtiene. Manikúra v takýchto farbách vždy priťahuje oči a stáva sa predmetom komplimentov.

Purpurová manikúra

 • Prakticky na všetkých módnych prehliadkachObjavil sa model s modro-modrou manikúrou. Fashionistas tento trend okamžite zdvihol a teraz sa tento dizajn môže pochváliť obrovskou popularitou. Váš jesenný luk bude rovnako štýlový ako bohatá tmavo modrá a svetlomodrá manikúra.

Modrá manikúra

 • Veselé žlté a oranžové odtiene nestratili svoju popularitu a sú stále na vrchole módy v jesennej sezóne.

Krásna krásna manikúra

 • Najodvážnejšie ženy módy sa zastavia na bohatej farbe fuchsie a vyhrajú!

Krásna fuchsia manikúra

Zaujímavé : Módna manikúra - nové položky!

Najhorúcejšie trendy

Manikúra na jeseň 2019 je bohatá na rôzne módne trendy. Ktorý z hlavných trendov si vyberiete?

 • Matná manikúra ide k módnym lídrom a postupne nahrádza lesklý povrch. Je to spôsobené tým, že v chladnom období, každý chce teplo a ženskosť, a matný zamatový povrch vyzerá takto. Jednoduchý matný povrch je však trochu nudný. Preto majstri umenia nechtov idú ďalej a dopĺňajú ho kamienky, iskry a kovové linky. Každá z týchto kombinácií vyzerá nádherne.

Matná jesenná manikúra

 • Pamätáte si, že dnes prirodzenosť vládne? Toto sa berie do úvahy vo forme nechtov. Vytvorte zaoblené čiary bez jasných rohov. Hladkosť je vaše všetko. Nemali by ste pestovať nechty bláznivej dĺžky - a pre krátke môžete vytvoriť ohromujúci dizajn.

Zaujímavé : Mandľovité klince - módny dizajn 2019!

 • Čo len kresby neponúkajú guruom nechtov módy. Máme pocit, že si navzájom konkurujú v originalite. Populárny trend napodobňovania vytlačeného obrazu na nechte. Fashionistas sú vyzvaní, aby venovali pozornosť výtlačkom "husacie nohy", "psie zuby", klietky a kockovaný.

Kockovaná manikúra - originálny dizajn na jeseň

 • V trende akékoľvek dizajny s kovovými prvkami. Najviac diskutovanou novinkou je samozrejme kovová konštrukcia s moduláciou - imitácia benzínových miest a holografický efekt.

Zrkadlová manikúra s holografickým efektom

 • Klasická jesenná manikúra - to sú kresby na tému tohto ročného obdobia. Všetky druhy listov a zhlukov horského popola vyzerajú štýlovo a kreatívne. Vytvárať takú krásu v manikúre je však možné len dobrému pánovi so zručnosťami umeleckej maľby. Ale je tu aj jednoduchšia možnosť pre domáce podmienky - použitie tematických nálepiek alebo pečiatkovanie.

Veľmi krásna jesenná manikúra

 • Kamienky a perličky vyzerajú tak pôsobivo, že majstri nechtov vyhlásili: „Návrat!“. V móde rôznych nechtových dekorácií, ktoré vám umožnia lesknúť a vytvoriť luxusný dizajn. Korálky, kryštály, kamifubuki a kamienky - všetky tieto osvedčené spôsoby, ako sa nestratiť v dave a vytvoriť atraktívnu manikúru.

Populárne techniky

 • Ako sa vám páči myšlienka preniesť textúru hodnotnéhoskaly na vlastné nechty? Ak ste práve pre, neváhajte vyskúšať mramorovú manikúru. Medzi hlavné inovácie patrí imitácia malachitu, jasperu a mramoru. Pridaním kovových prvkov alebo zábleskov zlata k takémuto dizajnu vytvoríte modernú manikúru pre tento jeseň.

Manikúra z mramoru

 • Ak máte radi dizajn s kresbami, venujte pozornosť módnej technike sladkého kvetu. S jeho pomocou sa grafické výtlačky vytvárajú pomocou rôznych šablón. Hlavným hitom tejto techniky je kombinácia jemných pastelových odtieňov v jednej manikúre.

Krásna manikúra s použitím techniky sladkého kvetu

Sladký kvet je ideálny pre krátke alebo stredné nechty.

 • Umelé nechty s kreatívnym zameraním na nechtovú dieru sú sviežim a štýlovým riešením. Nebojte sa vyskúšať aj tie najodvážnejšie predstavy o mesačnej manikúre - budete v trende!

Módna mesačná manikúra na jeseň

Zaujímavé : Krásne kresby na nechtoch s gélovým leštidlom

 • Manikúrový gélový lak v roku 2019 sa môže vykonávať s imitáciou priehľadného povrchu. Pozrite sa na fotografiu: takéto nové položky v dizajne sú ideálne pre štýlový jeseň. Požiadajte pána, aby k takejto manikúre pridal textúru kameňov alebo jemné pastelové výtlačky. Potom budete určite najviac módne!

Módna manikúra v technike negatívneho priestoru

 • Taký útulný pletený ornament v manikúre je ďalším módnym trendom. Táto technika okamžite vyvolala prudkú reakciu a rozhodla sa zotrvať na hlavných pódiách. obzvlášťúčinne pletený vzor vyzerá v kombinácii s akrylovým práškom alebo zamatovým leskom. Len wow!

Trendy pletená manikúra

Podľa väčšiny dievčat je najkrajším dizajnom bunda. Chytiť najrelevantnejšie nápady pre francúzsku manikúru:

 • nedostatok jasných línií;
 • nespojité znaky;
 • niekoľko tenkých pásikov v rade;
 • kombinácia mesačnej a francúzskej manikúry v rovnakom dizajne;
 • hrana tučne odtiene: čierna, lesklá, čokoládová a sivá sú dokonalé;
 • lesk a matný vrch v dizajne.

Ako vidíte, módna francúzska manikúra vás bude vyzerať elegantne a zároveň unbanal.


Dúfame, že manikúra jesennej sezóny 2019 z nášho fotografického výberu nových produktov vás inšpirovala k tomu, aby ste robili pokusy na kráse na krátkych alebo dlhých nechtoch! Jeseň nie je dôvodom pre smútok. Práve naopak, toto je najlepší dôvod pre svieži a štýlový dizajn nechtov!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/04/2018Štítky: