Krásna manikúra 8. marca

Manikúra 8. marca, krásny účes, elegantné šaty - to je minimum, ktoré by si každá žena mala dopriať na prvý sviatok jari. Ale aby sme sa naozaj cítili ako kráľovná v tento deň a získali si zaslúžené komplimenty, všetko musí byť vopred premyslené. A mali by ste začať s manikúrou, pretože jasne a slávnostne zdobené nechtíky sa určite stanú vrcholom vášho vzhľadu.


Manikúra pre krátke nechty do 8. marca

Na jar chce každý vyzerať krásne. Výnimkou nebudú vlastníci krátkych nechtov. Treba si však uvedomiť, že je nepravdepodobné, že na skrátenej nechtovej platničke dosiahnu plnohodnotný vzor, ​​čo znamená, že dôraz bude potrebné klásť na farbu. Alebo skôr na kontrast farieb, ktorý bude skvelou príležitosťou objaviť niečo nové pre každého, kto miluje experimentovať.

Pekná manikúra

Tak napríklad môžete na svoje nechtíky na nechtové klince dať rôzne pastelové odtiene. Jeden pre každý prst. Uvidíte, bude to vyzerať sviežo na jar a slávnostné. Tiež skvelé riešenie pre krátke nechty bude gradient. Táto technika sa ľahko vykonáva doma a umožňuje získať naozaj krásne a jedinečné nechtové umenie. Ak chcete ozdobiť nechty aj vzorom, potom dávajte prednosť malým elegantným vzorom, ktoré dodajú obraz rafinovanosti a sú ideálne pre slávnostný bufetový stôl.

Dôležité! Ďalším skvelým riešením pre krátke nechty bude geometria. Manikúra v štýle minimalizmu je v dnešnej dobe absolútne presne trendová. Preto by ste sa nemali starať o to, že nechty s minimálnym množstvom dekorácie nebudú vyzerať dostatočne jasne.

Umenie na nechty pre dlhé nechty

Manikúra pre stredne dlhé a dlhé nechty nemá prakticky žiadne obmedzenia. Prečo sú tam! Existuje len neuveriteľné množstvo príležitostí na vytvorenie dokonalého slávnostného nechtového umenia. Vlastne všetko: jasnejšie odtiene, veľa brilancie, trojrozmerné kresby, 3D modelovanie, posypanie kamienkami, rôzne techniky - takže nikdy neviete, čo k vám príde. Všetky módne trendy v umení nechtov sú určené predovšetkým pre stredne dlhé a dlhé nechty, takže ich majitelia sa môžu oprávnene považovať za šťastných.

Najlepšie nápady na manikúru do 8. marca

Teraz je čas hovoriť o najoriginálnejších nápadoch na manikúru 8. marca 2019 a tiež ukázať fotografie najúspešnejších diel. To vám pomôže porozumieť vašim vlastným preferenciám a vybrať si najlepší návrh dovolenky. Poďme!

  • Kvetinová potlač na nechtoch . Prirodzene, s nástupom jari chcú ženy vidieť okolo seba čo najviac kvetov. Ale na začiatku marca, bohužiaľ, sú zriedkavé. Možno to je dôvod, prečo mnoho módnych žien tak ochotne ozdobí svoje nechtíky kvetmi v predvečer svojej obľúbenej dovolenky. A musím povedať, že toto nechtové umenie vyzerá veľmi jemne. Áno, a urob si to sámveľmi jednoduché. Stačí použiť niekoľko odtieňov lakov, špeciálne kefy a bodky na použitie ďalších ťahov. A to, čo kvety líčiť, vybrať si pre seba. Neexistujú tu žiadne obmedzenia. Ale 8. marca budú samozrejme najviac žiadané tulipány a ruže. Avšak ženy módy nezanedbávajú iné kvety, napríklad ľalie, sedmokrásky, maky, fialky.

Dôležité!Objemový návrh klincov vo forme ruže je v súčasnosti veľmi populárny. Samozrejme, aby to bolo doma, je problematické a je lepšie obrátiť sa na pána. A keď uvidíte výsledok, ohromí vás. Ďalším originálnym riešením pre vytvorenie ruže na nechtoch je zamatový piesok. Všetko je tu jednoduché: posypte ho suchým gélovým leštidlom, prebytočný piesok očistite suchou kefou a čo je najdôležitejšie, NIKDY ho nezakrývajte vrchom.

  • Manikúra čipiek.​​Ak sa 8. marca chcete potešiť niečím skutočne sofistikovaným, potom sa obráťte na jemný dizajn nechtov v podobe čipky. Toto nail-art bude vyzerať veľmi pekne ako v monochromatických bielych farbách, tak v kontrastnejšej verzii, napríklad v červeno-bielej alebo čiernobielej farbe. Ak sa však obávate, že si nemôžete dať tenkú čipku sami, môžete svoje obavy bezpečne zbaviť. Koniec koncov, s cieľom získať tento zaujímavý a ženský dekor, stačí použiť samolepky alebo pečiatka s čipkami vzory. A aký je výsledok, pozrite sa na fotografiu nižšie.

    Jemná manikúra

Zaujímavé: Krásna každodenná manikúra

  • Francúzština . Perfektné riešenie pre manikúru 8. marca 2019 bude francúzsky dizajn, klasika a reverz. Samozrejme, že to nikoho neprekvapí, pretože mnoho žien a tak, bez akéhokoľvek dôvodu, sa k nemu veľmi často uchýli. Avšak, v tejto sezóne, nechtové dizajnéri pripravili skutočné prekvapenie pre všetky módy. Novinka je teraz veľmi populárna - manikúra, ktorá kombinuje klasickú a mesačnú bundu. A musím povedať, že to vyzerá jednoducho úžasne. Zároveň je úplne nenápadný. Okrem toho je tu ešte jeden módny trend sezóny - negatívny priestor. Takže, majú zdobené nechty s týmto dizajnom, môžete si byť istí, že ste v trende.

Zaujímavé: francúzska manikúra so vzorom

  • Kamienky . Povinná vlastnosť každej dovolenkovej manikúry. Blížiaci sa 8. marca nebude výnimkou. Bez preháňania môžeme povedať, že s pomocou kamienkov je vytvorené naozaj elegantné nechtové umenie, ktoré poteší každého okolo. Stačí ukázať trochu predstavivosti a dať kryštály nejakým zložitým spôsobom. Okrem toho, taká manikúra by bola celkom vhodná v neformálnom spôsobe a večer. To je dôvod, prečo mnoho žien z módy dobrovoľne dávajú prednosť mu na Medzinárodný deň žien.

Dôležité!A nebojte saKryštály sa príliš rýchlo uvoľnia a manikúra stratí svoj vzhľad. V skutočnosti je tu jedno tajomstvo, ktoré pomôže kamienkom držať nechty čo najdlhšie. A skladá sa z nasledujúcich: po všetkých kamienky sú vložené, a dokončovacie vrstva je sušená, opäť si kefa do rúk a ponoriť ho v hornej časti. Po tom, kruh každý kryštál s ním, takže gél leštenie pokrýva drahokamy bezpečnejšie. A opäť, vysušte nechty do lampy. Teraz kamene nikam nepôjdu.

  • Viacfarebný dizajn.Skutočne slávnostné 8. marca bude vyzerať na nechty a multi-farebné manikúra gél leštenie, ako je na fotografii nižšie. Samozrejme, toto riešenie je primárne vhodné svetlé dievčatá, ktoré dávajú prednosť vždy byť v dohľade a láske experimentovať s novými technikami a odtieňmi v segmente nechtového umenia. Ale celkom, každý sa k tomu môže uchýliť, pretože jar je časom na obnovenie, čo znamená, že každá pani je jednoducho povinná priniesť na svoj obraz niečo nové a nečakané.
  • Sekvencie . Rovnako ako kamienky, iskry sú základným prvkom každého slávnostného umenia nechtov. A nie je nič prekvapujúce, pretože vďaka nim môžete získať naozaj krásnu a ženskú manikúru. Strieborné a zlaté trblietky budú obzvlášť populárne v sezóne 2019. A je to naozaj krásne, pretože každá z nich ide dobre s akoukoľvek farebnou škálou manikúry, ktorá je vhodná na vytváranie večerného vzhľadu a každodenného života. A po tretie, iskry na nechtoch vyzerajúlen fascinujúce. A ako sa lesknú v lúčoch jarného slnka, neberte si oči z očí!

Zaujímavé: Transparentná manikúra s glitrami

  • Tematické obrázky . Mnohí kreatívni ľudia milujú ozdobiť nechtík rôzne tematické kresby a robia to s alebo bez. A absolútne každá žena módy môže nasledovať ich príklad a dať na nechty v predvečer 8. marca nejaký pekný dizajn, ktorý bude odrážať vašu náladu, myšlienky, fantázie. Môžu to byť napríklad motýle, srdcia, listy zo stromov, slogany či mená, ovocie, roztomilé zvieratá - v jednom slove, čokoľvek.

Dôležité!Pred nasadením manikúry na perá, aj tie najjednoduchšie, sa uistite, že vyzerajú elegantne. Odstráňte starý náter, jemne vyberte kutikulu, nechajte nechtík požadovaný tvar, a čo je najdôležitejšie, uistite sa, že nechtová platňa je úplne zdravá. Inak by ste ich mali na chvíľu nechať vo svojej prirodzenej forme.

A akú manikúru budete robiť 8. marca?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nuž, teraz je čas na závery. Takže čo by mala byť manikúra 8. marca 2019? V prvom rade, samozrejme, ženský,atraktívny, štýlový. Po druhé, je jednoducho povinný reagovať na najnovšie módne trendy sezóny. A po tretie, jeho cieľom je vytvoriť slávnostnú náladu a len potešiť oko.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované12.02.2019Štítky: