Plavky so šortkami 2019: foto

Dámske plavky so šortkami sú novým módnym trendom z roku 2019. Stojí za to pozrieť sa na takúto novinku, pretože toto leto sa nájde v každej móde. Pozrime sa spolu, ktoré plavky stoja za to venovať pozornosť.


Hlavné trendy

\ t

Mnoho dievčat si vyberá tento typ plaviek pre jednoduchosť a pohodlie, pretože s krátkymi šortkami namiesto bežných plaviek si môžete vytvoriť zaujímavejšie plážové luky. V tomto roku sa uskutočnili príslušné voľby s dekoratívnymi prvkami - čipky, volánky, korálky alebo korálky. Stávajú sa zaujímavým doplnkom, ku ktorému nie je možné venovať pozornosť.

Pre aktívne dievčatá sú vhodné aj plavky so šortkami, ktorých fotografie si môžete prezrieť v našom prehľade. Môžu sa nosiť na letných výletoch loďou, ktoré sa používajú na jazdu na kajaku alebo na iné športy. Zvláštnosťou týchto plaviek je, že dokonale skryjú chyby v obraze. Modely sa hodia dievčatá s problémami boky alebo malé bruško.

V roku 2019 sú relevantné veci s neobvyklými prvkami alebo dekoráciami. Vyzerajú zaujímavo, dopĺňajú obraz a priťahujú pozornosť. Vyberte si napríklad podprsenky s tkaním, krížové popruhy, čipkové vložky, ktoré je možné opakovať v šortkách. Osobitnú pozornosť je možné venovať aj priehľadným spojovacím prostriedkom, vložkám na bokoch, obzvlášť obľúbeným sú priesvitné tkaniny. Je dôležité pamätať len na hranice a nepreukázať príliš veľa.

Súčasné modely

\ t

Pozrime sa na to, aké módne dámske plavky s kraťasmi budú v roku 2019, modely si môžete prezrieť v našej fotoreportáži.

  • Uzavreté plavky

Zdá sa, že uzavreté plavky vyzerajú nudné a nezaujímavé, ale nie je to tak. Aj keď je to klasický model, ktorý úplne zakrýva brucho, skrýva vady postavy, môže byť ozdobený neobvyklým popruhom - zdôrazní sa v páse. Môžete tiež použiť trendovú tlač - vertikálny pásik, klietku alebo vždy módnu polku dot. S veľkým obrazom by ste mali byť opatrní, pretože je schopný vizuálne zväčšiť obrázok, aby bol ešte väčší. Dámy s ladným by si mali vybrať malý vzor.

Zaujímavé:Čierne plavky: fotografie modelov

Na vyváženie luku si môžete vybrať plavky s hlbokým výstrihom. Potom, spolu s predĺženými plaveckými kmeňmi, bude obraz vyzerať organicky. Model môže byť tiež zdobený neobvyklými remienkami, dnes sú populárne možnosti prútia vyrobené z prírodných materiálov. Nezabudnite si nosiť pod týmito plavkami široký-lemované klobúky, papuče na vysoký klin - potom sa váš luk bude jedinečný.

  • Monokini

Monokini je model plaviek, niečo medzi uzavretou a otvorenou verziou. Rozdiel medzi monokini je dekoratívne alebo reálne spojenie medzi hornou a dolnou časťou. V tomto modeli môžete zaujímavo hrať na rôznych vzoroch a výtlačkoch, čím sa živôtik líši od šortiek. Vyberte napríklad plavky, v ktorých je vrchčasť je vyrobená v horizontálnom páse červenej, bielej a spodnej - v nasýtenom modrom. Potom dostanete obraz mora, ktorý môže byť kombinovaný s polopriehľadnými pareos, objemnými slnečnými okuliarmi.

Venujte pozornosť! Charakteristickým znakom monokini môže byť expresívna spojovacia časť - napríklad kovový krúžok s priemerným priemerom.

  • Tankini

Ďalšia uzavretá verzia, ktorá sa predtým používala výlučne na šport a cvičenie. Ale dnes sa nachádza v obyčajných dievčatách, ktoré chcú skryť chyby v postavách. Tankini sa skladá z dvoch samostatných častí - top a šortky. Vrchol môže byť akéhokoľvek formátu - tričko, tričko alebo dlhý rukáv dlhý rukáv, to všetko závisí od vášho pohodlia. Najobľúbenejším v tomto roku bola možnosť košele so zaobleným hrdlom.

Výhodou takýchto plaviek je, že s ním môžete vytvoriť niekoľko kúpacích súprav naraz. Napríklad, nákup tankini raz neutrálne šortky a svetlé tričko, môžete vyzdvihnúť niekoľko ďalších topov a zakaždým, keď hit svojich priateľov s novým lukom.

  • Samostatné plavky

Tieto modely sú známe každej móde. Vyberajú sa najčastejšie, pretože ohromujú svojou rozmanitosťou. Ak sa počet typov šortiek ešte dá spomenúť, potom nie je rad podprseniek určite. Pozrime sa na najbežnejšie typy top zostať v móde v roku 2019.

Zaujímavá možnosť

Zaujímavé:Športové plavky - trend 2019

  • Klasický živôtik

Tento vrch plaviek je vyrobený podľa zvyčajného štýlu podprsenky, jeho hlavným cieľom je krásne držať hrudník. To je dôvod, prečo takéto plavky s kraťasy sú vhodné pre obézne ženy s veľkou krach - potom si môžete byť istí, že keď sa pohybujete alebo plávate, nič nespadne ani sa nepohne. S klasickými šortkami, živôtik vyzerá veľmi organicky, správne roztavenie dokonca pomôže vyrovnať luk. Pre veľké top, mali by ste zvoliť podobné dno, aby sa vizuálne zväčšiť boky, umiestniť akcenty správne.

  • Bando

Tieto plavky vyzerajú skôr ako bežný prúžok látky omotanej okolo hrudníka. Táto možnosť vyzerá skvele na malej krachu, dáva to extra objem vďaka vstavaným push-up šálok. Tento model by nemal obsahovať popruhy, ani výrez.

Ktoré šortky môžete kombinovať s gangom? Je dôležité pochopiť, aký účinok by ste chceli dosiahnuť. Pre sexy luk, vyberte low-vzostup šortky, ktoré vyzerajú skôr ako podlhovasté kmene. A výberom šortiek s vysokým strihom, môžete získať obraz v štýle 60. rokov minulého storočia, najmä ak sa pozriete na tlač s bodkami alebo horizontálne čiary.

Zaujímavé:Plavky pre obézne ženy 2019

  • Holter

Tento model sa líši od predchádzajúceho tvaru pohára. Je trojuholníkový, takže popruhy sú častejšie.jednoducho nie rovno, ale držal sa na krku. Holter môže byť tiež doplnený väzbami medzi dvoma šálkami, zmesou na zadnej strane. Vzhľadom k tomu, väčšina pozornosti je venovaná na vrchol, šortky by mali byť jednoduché. Najlepšie je vybrať si prosté modely so stredným alebo nízkym pristátím bez špeciálneho príslušenstva alebo dekorácií.

Krátke voľby

\ t

Šortky sa často líšia v spôsobe prispôsobenia. Väčšina vyniká nízka, stredná a vysoká. Najobľúbenejší dnes je ten druhý, pretože jeho blízkosť zostáva najviac sexy. Je to spôsobené skutočnosťou, že konzervatívne šortky sú kompenzované otvoreným živôtikom s hlbokým výstrihom. Zvlášť pre takýto model stojí za to sa pozrieť na dievčatá s typom "hruška" postava - široké boky a stredné top.

Ideálne pre dievčatá s nadváhou

Nová sezóna - brazílske šortky. Model vyzerá veľmi neobvykle, pretože predná časť je veľmi uzavretá a chrbát je čo najotvorenejší, čo ukazuje tie „brazílske“ zadky.

Aké plavky s kraťasmi budete mať toto leto?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dlhé šortky sú športovou možnosťou, ktorú si vyberajú surferi a potápači. Ale môžete tiež nosiť túto možnosť na pláži, ak chcete byť úplne istí, že vlna neopustíste nahý, a nič sa nepohne z určených miest.

Ide o módne dámske plavky so šortkami v roku 2019. Vyberte si trendy modely, so zameraním na svoj vlastný typ postavy, osobné preferencie, pohodlie a pohodlie - potom vaše luky budú najlepšie!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané30.3.2019Štítky: