7 módnych farieb na jeseň

Poznajúc módne farby a odtiene na jeseň 2019, nikdy sa nebudete mýliť s výberom oblečenia a ľahko vytvoríte večerný alebo každodenný vzhľad. Koniec koncov, paleta farieb "robí počasie" v módnom priemysle. Aké odtiene budú najobľúbenejšie v nadchádzajúcej sezóne? Poďme na to.

Rozmanitosť farieb

Slávny Inštitút farieb - Pantone - tradične pomohol návrhárom vybrať si módne farby na jeseň 2019. Podľa jeho verzie bude nová paleta plne odrážať náladu nadchádzajúcej sezóny - odtiene oranžovej, žltej, hnedej, modrozelenej, farby fialového západu slnka, jasných červených šípok a kalina. Trendom budú prirodzené a hlboké tóny.

Farebná paleta

Mal by som sa riadiť odporúčaniami Pantone Color Institute?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne trendy vo svete farieb

V nadchádzajúcej sezóne sa odborníci snažili spojiť nadčasovú klasiku a farebný výraz. Súčasná paleta ponúka výber oblečenia z tradičných farieb na jeseň, riedenie ich výraznými a jasnými odtieňmi.


# 1 červená

Jedna z hlavných módnych farieb na jeseň 2019 bola červená alebo skôr dve z jej odtieňov:

  • "Červená hruška" - tmavo tmavý odtieň červenej. Na fotografii z módy ukazuje túto farbu možno vidieť na vrchné oblečenie, topánky, blúzky.

„Červená hruška“

Koniec koncov, zvodná a šťavnatá červená hruška rovnakej farby je výhodná v koži a šifóne a ako samostatná farba av kombinácii s teplými odtieňmi.

Selena Gomez v červených hruškových šatách

Je to červená hruška, ktorá bude hlavnou farbou oblečenia a doplnkov v sezóne 2019-2019 na jeseň-zima.
  • „Valiant Poppy“ je ďalší odtieň červenej farby. Na rozdiel od červenej hrušky je jasnejšia, teplejšia a výraznejšia.

Valiant Poppy

Vzhľadom na svoju príťažlivosť určite nájde miesto v šatníku módy a nezáleží na tom, že je mimo okna. Koniec koncov, Valiant Poppy nemôže len obnoviť obraz, ale aj rozptýliť všetky jesenné blues! Táto farba sa stala základom v mnohých módnych prehliadkach, a bol videný vo večerných šatách Christian Siriano a originálne lucerny Valentino.

Celebrity v červených šatách

Zaujímavé : Módne topánky na platforme a päty - top 20 modelov, fotografie!

# 2 Modrá

„Misty Blue“ je opakom jasnej a extravagantnej červenej. Tento odtieň prináša ohľaduplnosť, pokoj a pokoj. Aj napriek obmedzeniu modrej hmloviny - to je dosť bohatá farba, ktorá určite pritiahne pozornosť.

Nebuly Blue

Na rozdiel od svojich módnych bratov sa nesnaží odolať chladnému počasiu, je pripravený sa s nimi vyrovnať. "Misty Blue"tak priateľský, že je pripravený koexistovať s módnymi červenými odtieňmi, kombinujúc ich do jedného originálneho zloženia.

Hviezdy v hmlovine Blue Módne šaty

Zaujímavé : Modrá manikúra: súčasný módny trend

# 3 Žltá

Napriek letnému jasu a šťavnatosti budú v šatníku na jeseň-zima vyzerať tichšie odtiene žltej farby. Zvlášť pozoruhodné:

  • "Ceylon yellow" - táto farba vám umožní pridať kvapku korenia z exotického korenia na obrázok. Tienidlo jednoducho svieti teplo a vyrovnanosť, ako šálka teplého, voňavého čaju v chladnom jesennom lese.

Evelina Khromchenko v štýlovom odtieni Ceylon Yellow

Obzvlášť úspešný Ceylon Yellow bude vyzerať vo vrchnom ošatení, kabát, pončo, svetre.

Cejlon Žltý

  • "Bright Lime" - je schopný osvetliť zamračené a daždivé dni, keď chcete tak jasné slnko. Limelight je neuveriteľne živý a atraktívny, citrónový, šumivý a osviežujúci, presne to, čo potrebujete v jesennej a zimnej sezóne, ktorá je zlá na maľovanie.

„Svetelný vápno“

# 4 Zelená

Na jeseň, príroda drasticky znižuje percento zelenej, takže obliekaním v Green Quetzal môžete naplniť nedostatok tohto tieňa.

Quetzal Green

V skutočnosti ide o bohatú zelenú farbu, ale je v nej toľko hlbokého modrého podtónu, že nemôžete hneď povedať, čo je viac - tráva alebo oceán. Quetzal Green vyzerá elegantne a elegantne aj v neformálnom oblečení.

Angelina Jolie v Quetzal Green Dress

# 5 Olive

„Martini s olivovým“ - pokojný zelený odtieň, ochutený farbou kôry stromov. Obrázky s jeho účasťou sú rafinované a nejednoznačné. Martini Olive sa perfektne dostáva do šedej a bielej farby, pripomínajúcej pohár obľúbeného nápoja.

Martini Olive

Martini Olive vyzerá obzvlášť atraktívne na tmavej pleti, takže ak sa môžete pochváliť zlatistým opálením, pozrite sa na olivovo zafarbené aktualizácie.

Jennifer Aniston v šatách Martini Olive

# 6 Violet

Módne farby 2019-2019 na snímkach hviezd

V závislosti od odtieňa môže byť fialová mystická a tajomná a môže niesť nehu, ženskosť a romantiku. V tejto sezóne budú najrelevantnejšie dva, takmer opačné odtiene:

  • „Ultrafialová“ táto farba podľa Pantone je symbolom celého 2019, preto je hriechom nepoužívať ju v jesennom šatníku.

Ultra fialová

Módni návrhári podporovali Inštitút farby, takže ich nové zbierky sú jednoducho „fialové šialenstvo“. Tento jeseň Ultra Violet bude vo všetkom: kožušiny, blúzky, topánky a doplnky. Fascinujúce, hlboké a nejednoznačné, "ultrafialové" sa zdá byť vytvorené pre chladné jeseň a zimu.

Ultra fialová kráľovná Alžbeta II

  • „Crocus petal“ - opak „ultrafialového žiarenia“. Je jemný a ľahký, rafinovaný a jemný. Zdá sa, že Crocus Petal je nostalgický pre ponuku jari a, ako môže, prinášajej príchod.

Jennifer Lopez na sebe v módnom odtieni Crocus Petal

# 7 Orange

Jesenné krajiny sú vždy prezentované v oranžovej palete. Móda „Orange Brown“ v tejto sezóne sa však mierne líši od klasiky.

Russet Orange

Napriek tomu, že je naplnený teplom zeme a nasýtenosťou odumretého lístia, Russet Orange prináša radosť a veselosť, inšpiruje optimizmus, akoby popieral blížiaci sa chlad.

Zaujímavé : Mládežnícka móda v roku 2019: nápady na fotografie a obrázky

Russet Orange v Šaty celebrít

Teraz už viete, aké módne farby sa obliekli na jeseň 2019. Všetko sa zdá jednoduché v oblečení, pretože aj mono obrazy v správne vybraných odtieňoch budú vyzerať nielen skvele, ale aj sebestačne.


Vlasy a nechty - aké farby ich nosiť?

Na jeseň nie je vždy potrebná zmena. Preto ženy módy môžu nechať klasickú a karamelovú blondínku nezmenenú, čo je obzvlášť dôležité v tejto sezóne. Ak chcete zmeniť, potom najlepšou voľbou pre pád budú farby bronzu a zlatistých odtieňov.

Nicole Kidman

Zaujímavé : Módna farba na vlasy 2019 pre stredné vlasy: nové položky, foto

Pre tých, ktorí chcú niečo tmavšie, bude robiť hlboký odtieň zrelých čerešní a tmavej škorice. Medzi studené tmavé odtiene možno poznamenať mrazivý gaštan.

Drew Barrymore

Pri výbere súčasnej jesennej manikúry stojí za tona základe jasu a sýtosti farieb vybraných pre oblečenie. V nadväznosti na módne trendy tohto jeseň, je lepšie pre nechty vybrať lak v nahej, šedej, béžovej, mliečnej kávy alebo ružovej-pearl palety.

Módna manikúra na jeseň 2019

Aby bol obraz drsný, mali by ste sa pozrieť na hlbšie a chladnejšie odtiene modrej a čiernej. Tento trend bude obľúbený aj u dizajnérov farieb Marsala.

Zaujímavé je : jeseň-zima 2019-2019 Móda: Trendy nové položky

Nadchádzajúca jeseň ruší všetky nudné a nudné odtiene. Akcenty sú posunuté smerom k originalite. Ak chcete vytvoriť štýlový luk, vezmite neutrálnu klasickú farebnú paletu ako základ, doplňte ju svetlými módnymi odtieňmi z módnej siedmej a bez obáv choďte do transformovaných jesenných ulíc!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08.08.2018Štítky: