Krásna svadobná manikúra 2019

Svadobná manikúra je správne považovaná za nevyhnutnú súčasť dokonalého obrazu každej nevesty a dnes budeme hovoriť o najmodernejších dizajnoch s príkladmi fotografií. Táto romantická a dojemná udalosť sa bude pamätať na celý život - čo znamená, že detaily nevesty a ženícha musia brať do úvahy všetky detaily, vrátane krásnych a dobre upravených nechtov.


Pravidlá manikúry pre nevesty

Osobitná pozornosť sa bude venovať perám so snubným prsteňom a svadobnej manikúre - nielen od hostí, ale aj na snímanie fotografií a videí. Fotografi si často vyberajú close-up so zameraním na detaily obrazu. Ale tieto zábery potešia manželov po mnoho rokov, takže vaše ruky a prsty by mali byť dokonalé.

Idea! Vezmite so sebou malú skúmavku na krém na ruky. Použite ho na kutikulu počas fotografovania a snímania blízkych záberov prsteňa alebo kytice - takže vaše ruky a nechty budú vyzerať ešte dôkladnejšie a elegantnejšie.

Základom pre návrh svadobných nechtov je zaslúžene nazývaný prirodzenosť, pretože obraz nevesty bol vždy spojený so skromnosťou a nevinnosťou.

Najlepšia možnosť by nebola príliš pútavá forma nechtov - oválneho alebo mandľového tvaru. Svadobný štýl je viac než lojálny k ich dĺžke - mal by však byť mierny. Nemali by ste sa zavesiť na myšlienku, že obrad nevyhnutne potrebujú, aby sa kapacita. Existuje mnoho vynikajúcich riešení svadobného dizajnu pre akúkoľvek dĺžku, vrátane krátkych nechtov.

Krásna jemná manikúra na nechty v tvare mandlí

Venujte pozornosť! Ak sa však pre svadbu rozhodnete urobiť dlhšie nechty ako obvykle, mali by ste si zvyknúť na novú dĺžku vopred. Mali by ste byť pohodlné a pohodlné, potom pohyb prstov bude istý a pôvabný. Koniec koncov, bude to nepríjemné, ak sa kvôli nezvyčajnej dĺžke a manipulácii s ním necht prestane a zničí celú náladu nevesty.

A samozrejme, najcitlivejšou vecou je vyrobiť nechty gélovým alebo gélovým leštením - takže sa nemusíte báť, že manikúra sa môže pokaziť počas dňa. Aby ste sa uistili, že sa vám páči manikúra 100%, môžete to urobiť vopred, ako skúšku - potom budete mať čas na jej prebudenie a vyzdvihnutie inej možnosti.

Krásny dizajn svadobnej manikúry

Výber farby

Svadobný štýl naznačuje jemnú farebnú škálu. Nie je nutné používať biele, nahé odtiene béžovej, ružovej alebo broskyne sú perfektné. Alebo akékoľvek pastelové odtiene. Rôzne dekoratívne prvky vám pomôžu urobiť ich slávnostnejšími, o ktorých budeme diskutovať nižšie.

Zameranie sa na takéto jemné farby neznamená žiadne povinnosti. S každou sezónu módy vo svadbe nail art, intenzívne odtiene získavajú čoraz viac popularity.

Svadobná manikúra pre odvážne nevesty v roku 2019 môže byť jasná a pútavá. V dizajnoch fotografií môžete niekedy nájsť farby ako modrá, horúca ružová, fialová a dokoncaRed! Všetko závisí od štýlu svadobného obradu a jeho dizajnu.

Napríklad veľkou možnosťou je prelínať dizajn nechtíkmi s farebnou témou osláv, ak obsahuje akcenty svetlých odtieňov. Alebo si urobte manikúru vo farebnom štýle nevesty. Takýto dizajn nebude vyzerať menej harmonicky a štýlovo.

Zaujímavé : Jasná manikúra

Módne návrhy

A keďže svadobná manikúra pre nevestu je neoddeliteľnou súčasťou obrazu, mala by sa k nej pristupovať so všetkými módnymi trendmi. Uvádzame a dopĺňame fotografiu najaktuálnejších konštrukčných riešení pre rok 2019 pre takéto podujatie:

  • Gradientsa v tejto sezóne určite stal trendom. Účinok ombry dokonale ozdobí svadobný nechtík. Jemný prechod z bielej na ružovú, broskyňovú alebo béžovú doplní akékoľvek šaty. Ešte viac slávnostnou verziou je pridať do gradientu trblietky, aby sa prechod z vybranej jemnej farby dostal do brilantnej farby. Tento hladký prechodový efekt môže tiež vizuálne predĺžiť nechtíky.

Gradient pomocou lesku

  • Francúzska manikúrazostáva najobľúbenejšou a dokonca tradičnou verziou svadobnej manikúry. Klasická bunda, ktorá je vždy a všade relevantná, je navrhnutá presne vo farebnej palete vhodnej na takúto oslavu. Bude to fungovať aj vtedy, ak sa plánuje neštandardný obrad v jasnejších odtieňoch - vždy si môžete vybrať farbu, ktorú vaša dušapriať.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

  • 3 D Výkresysa opäť stávajú relevantnými, ale v obmedzenejších variantoch. Abstrakcie, kvety a iné nápady trojrozmerných vzorov na jednom alebo dvoch nechtoch ozdobia každú svadobnú manikúru.

  • Matt nahýurobí z rúk pôvabnejšie, ponuky a zvýrazní snubný prsteň. Skvelá voľba pre krátke nechty, ako to má za následok predĺženie nechtov doska. Tento minimalistický dizajn môže byť doplnený nenápadnými kamienkami alebo kamienkami.

Akú svadobnú manikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Trením- nádherná záblesk nechtov v zlatom alebo perlovom tóne je schopný nýtovať všetku pozornosť na vaše perá. Neuveriteľne malé čiastočky trenia vytvárajú efekt lomu svetla, v dôsledku čoho sa nechty lesknú a lesknú. Takže vaša manikúra bude doslova hrať v novom svetle!

  • Metallicje elegantný dizajn nechtov, ktorý vytvára efekt pokrytia filmom z drahých kovov. Tento trend v aktuálnom dizajne sezóny, ktorý sa niekedy nazýva zrkadlo, je ideálny pre svadobné oslavy.

Zaujímavé : Rubbing: Nápady pre manikúru

  • Manikúra Mesiaca . Mierny, elegantný, ale nemenej módny dizajn nechtíka. Môžete kombinovať všetky pastelové farby pre úsmev a základňu. Úsečka úsmevu môže byť tiež položená s veľmi malými kamienkami, čo dodá obraz slávnosti a slávnosti. Ideálne pre nechty akejkoľvek dĺžky. Jediný VUT - tento dizajn je lepšie nerobiť na námestí, bude to dopadnúť hrubý.

Krásne možnosti pre manikúru svadobného mesiaca

Zaujímavé : Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Pridať jas

Dekoratívne prvky vo forme kamienkov rôznych tvarov, krištáľových triesok alebo vývarov dodajú manikúru šik a jiskru. A pretože móda v roku 2019 odporúča venovať pozornosť pastelovým farbám svadobného dizajnu, takéto dekorácie nebudú vyzerať domýšľavo a nebudú úplne preťažovať obraz. Ale to neznamená, že musíte lepiť lesklé prvky na všetky nechty - ozdobte jeden alebo dva a to bude stačiť.

Idea! Neobvyklý dizajn pre tých, ktorí majú radi kamienky: vykladané okrúhlymi kamienkami alebo kamienkami rôznych veľkostí celej základne nechtíka, pričom v strede je prázdny priestor v tvare srdca. Jeho kontúra môže byť ešte položená veľmi malé kamienky, upravte veľkosť a nakloňte podľa potreby. Túto možnosť je možné vykonať na jednom klinec, takže všetci ostatní v upokojujúcich farbách.


Pôvodným rozhodnutím budú kresby a nápisy na svadobnej téme. Môžete zobraziť holuby na nechty, srdce, alebo napísať drahocenný "ja" (súhlasím). Krajkové vzory budú tiež vyzerať veľmi elegantne.

Pre každé dievča je svadba jednou z najkrajších udalostí v živote, rovnako nezabudnuteľným a dôležitým dňom, kedy chcete vyzerať dokonale. A vďaka mnohým módnym riešeniam v rôznych smeroch a štýloch si môžete vybrať pre seba veľmi ideálnu možnosť. Pre nevesty, ktoré ešte nerozhodli o štýle svadobnej manikúry, sme pripojili množstvo fotiek z najzaujímavejších dizajnov - určite vás inšpirujú!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/19/2019Štítky: