Na čo môžem nosiť džínsy s vysokým pásom?

Pre všetkých milovníkov štýlových a módnych lukov je vždy otázkou, čo nosiť s vysokými pásovými džínsami. Samotné džínsy sú jednou zo základných vecí v každom šatníku. Ale ako as čím kombinovať rôzne štýly džínsových nohavíc - to je ťažká otázka. Táto sezóna, high-vzostup džínsy sa stali jedným z hlavných trendov. Dokonale zdôrazňujú ženskú postavu, predlžujú rast a dokážu harmonicky dopĺňať akýkoľvek luk.

V tomto článku sa budeme snažiť vytvoriť niekoľko verzií obrázkov s takými džínsy pre každú sezónu a príležitosti.


Zaujímavé: Teplé zimné šortky: prehľad modelov

Rôzne modely výškových džínsov

Na modernom trhu s módou existuje obrovské množstvo vysokých džínsov s rôznymi druhmi strihu.

Prirodzene, dizajn luku bude závisieť priamo od štýlu, ktorý si vyberie móda. Medzi najmodernejšími modelmi volajú dizajnéri:

  • Rovné džínsy . Najbežnejší strih, sa nám vrátil z 90. rokov. Tieto nohavice veľmi pripomínajú mužov, ale ak ich skombinujete s elegantnými dámskymi blúzkami, môžete dosiahnuť veľmi jemný vzhľad.

Moderné klasiky - rovné džínsy

  • Odlesk.Tento pocit medzi dievčatami sa vrátil do obchodov vzplanul. Sú to neuveriteľne nápadité a ženské džínsy, ktoré dokonale dopĺňajú večerné alebo kancelárske luky.

  • Priateľov . Tieto džínsy vyzerajú veľmi brutálne a hooligan, kvôliváš strih. Oni sú zvyčajne trochu zúžený na dno. Môžete kombinovať milencov s čímkoľvek. Ďalšou nespornou výhodou týchto džínsov je, že ľahko skryjú všetky chyby postavy a perfektne sa hodia na ženy akéhokoľvek veku.

  • Skinny . Chudé džínsy, pripomínajúce legíny. Vyzerajú veľmi elegantne, perfektne zdôrazňujú tvar. Ale dievčatá s problémovou postavou sú lepšie, aby si takéto modely nevybrali. Skinny fit úplne na akýkoľvek obrázok: večer, každodenné a športové.

Voľba modelu bude závisieť od takých parametrov, ako je požadovaný obrázok a typ obrázku. Moderné návrhári tvrdia, že všetky modely sú v tejto sezóne v trende. V tomto prípade je hlavná vec vybrať správny spôsob nosenia a kombinovať vysokoodolné džínsy. To nám pomôže s fotografiami z najmódnejších stylingových prehliadok a tipov.

Zaujímavé: Ako si vybrať správny norkový kabát

Kto bude nosiť džínsy s vysokým pásom

Pri výbere džínsov je veľmi dôležité zamerať sa na váš typ postavy. Stylisti nie sú unavení povedať, že existuje niekoľko "kontraindikácií" na výber týchto modelov.

Je prísne zakázané, aby návrhári nosili dievčatá s týmto typom jabĺk vysoké džínsy. Povolené sú iba džínsy s priamym strihom tmavých alebo čiernych odtieňov. V žiadnom prípade si nemôžete vybrať nohavice s potlačou. Je lepšie nosiť bežné džínsy klasických tmavých farieb.

Dark gins - ideálne pre dievčatátele

Dievčatá s figúrkami z hrušky a trojuholníka môžu nosiť také džínsy, ale mali by sa dodržiavať viaceré jednoduché pravidlá. Po prvé, obraz je lepšie doplniť topánky s podpätkami - to pomôže vytvoriť rovnováhu medzi proporciami tela. Najviac harmonický vzhľad rozširuje džínsy, nie svetlé odtiene.

Čísla „Obdĺžnik“ alebo „obrátený trojuholník“ samotné si vyžadujú džínsy s vysokým pásom. Faktom je, že vysoké pristátie zdôrazní a „zvýrazní“ líniu pasu.

Ako a s čím kombinovať takéto džínsy?

Prvou vecou, ​​ktorú stylisti venujú pozornosť, je potreba vyplniť dlhý top džínsy. Navyše je lepšie to urobiť nie úplne, ale mierne nedbanlivo: vyplniť jeden okraj bundy a uvoľniť druhú. Táto možnosť je ideálna pre príležitostné luky .

Obrázky pre teplé obdobie

Urobme si teda letné a jesenné luky pre džínsy s vysokým pásom.

Tieto džínsy sú kombinované s takmer všetkými základnými vecami. Jedna z týchto vecí je klasická biela košeľa. Košeľa musí byť samozrejme aspoň čiastočne zastrčená do džínsov. Ak chcete vytvoriť ľahší vzhľad, môžete vrátiť späť niekoľko horných tlačidiel a ozdobiť luku športovou alebo polo-športovou obuvou (tenisky, naťahovacie topánky, baletné byty).

S takýmto súborom vecí je možné vytvoriť prísnejší úradný oblúk. Potom k existujúcej súprave by mali byť pridané sandále alebo topánky a prísny vak. Ozdobte takýto obraz môže byť zadržaný vlasový lúč, chvost alebojednoduchý šikmý.

Ak sa vám biela košeľa zdá príliš jednoduchá, môžu sa použiť aj blúzky z džínsov.

Zaujímavé: Módne topánky jeseň-zima 2018-2019

V posledných niekoľkých sezónach sa tendencia kombinovať kockované košele s džínsy stala čoraz obľúbenejšou. Tento trend je vhodný aj pre výškové džínsy. Ukazuje sa veľmi harmonický príležitostné luku, ktorý môže byť zdobený tenisky, topánky a batohy s jasnou potlačou.

S košeľou v klietke môžete dobre experimentovať: uviazať ju v páse, nosiť biele tričko pod ním alebo rozbaliť pomocou 3-4 tlačidiel. Niektorí stylisti umožňujú kombináciu takéhoto oblečenia s vysokými podpätkami, ale potom by ste sa mali starať o správne príslušenstvo.

V prípade takýchto obrazov sa okrem všetkých druhov košele dokonale hodia jemné jemné dámske blúzky. Táto kombinácia môže dosiahnuť veľmi prepracovaný a elegantný vzhľad.

Tričká zostávajú na trhu s módou bezkonkurenčnou klasikou. Kombinácia džínsov, tričiek bola dlho najobľúbenejšia. Táto kombinácia je vhodná aj pre výškové džínsy.

Skutočný prielom v tomto roku boli skrátené tričká. Jednoducho vyzerajú perfektne s vysokými džínsami, môžu dopĺňať všetky štýlové luky a dokonale zdôrazniť vašu postavu.

Zimné luky

V zime, samozrejme, tiež chcem vyzerať veľmi štýlovo, a preto v tejto časti popíšeme, ako kombinovať vysokoodolné džínsy vchladnom období. A stylisti tvrdia, že existuje veľa možností!

Jedným z hlavných trendov zimy a jari 2018 sa stali roláky s vysokým hustým krkom. Môžu zapadnúť do akéhokoľvek obrazu, chrániť pred chladom a len krásne splynúť s vecami rôznych štýlov. Môžu byť nosené s vysokými pásmi džínsy. S zastrčený rolák, zviazaný zväzok na hlavu a ozdobiť vaše džínsy pás s krásnym pásom s masívnou prackou, môžete získať jeden z najviac veľkolepé a populárne obrazy tejto sezóny.

Roláky dokonale zdôrazňujú hrudník a pás. Dievčatá s prekliatymi formami by ich však mali považovať za pozornosť, pretože roláky môžu zdôrazniť, čo nie je potrebné.

V zime nemôžete robiť bez sveter, ale ak je celkom pohodlné nosiť ho s obyčajnými džínsami, potom ako byť s vysokým nasadením? Všetko je tu jednoduché. Návrhári tvrdia, že by ste sa nemali báť zaplniť sveter v džínsoch, aspoň čiastočne. Musí byť viditeľná aspoň časť pásu.

Ale módni návrhári v roku 2018 urobili ďalší veľký pocit - vytvorili modely orezaných svetrov a svetrov. Teraz každá žena módy môže vytvoriť svoj vlastný unikátny zimný luk.

Čo sa vám páčilo s vysokými pásmi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Luky na jeseň a na jar

Na jeseň a na jar, všetky dievčatá chcú nielen vyzerať štýlovo, ale ajbyť pripravený na akékoľvek počasie. Pre milovníkov kancelárskeho štýlu sú bundy a vesty perfektné. Pod nimi môžete nosiť akúkoľvek blúzku, tričko alebo tričko. Okrem toho, s pomocou dĺžky bundy, môžete skryť niektoré z nedostatkov na obrázku: široké boky, boky, atď.

Ešte pôsobivejšie a štýlové v tejto sezóne budú vyzerať dlhé bundy bez rukávov ("vesty"). Budú perfektným doplnkom k vysokoodolným džínsom a obuvi.

Ďalším nepochybným trendom v roku 2018 boli pletené vesty na podlahe. Môžu byť tiež kombinované s vysokoodolnými džínsy, mikiny a blúzkami v jemných odtieňoch. Budú harmonicky vyzerať so športovou alebo pološportovou obuvou.

Jednou z hlavných príčin jesenného šatníka každej dievčatá je kožená bunda. S jeho pomocou, v kombinácii s džínsy, môžete vytvoriť veľmi odvážny a jasný luk, priťahujúci pozornosť ostatných.

Koženú bundu môžete nahradiť plášťom bombardéra. V modernom módnom trhu existuje mnoho štýlov bombardérov, takže každá kráska si môže vybrať bundu pre akýkoľvek obrázok.

Nuž, nemôžeme povedať o klasike akéhokoľvek pádu - kabát. Vysoký strih džínsy vyzerá skvele s dlhými rovnými kabátmi. Luk môžete riediť teniskami alebo topánkami. Nevylučujte stylistov a topánky s pätami.

Stylisti a dizajnéri môžu navždy hovoriť o tom, čo nosiť džínsy s vysokým pásom v rokoch 2018-2019. Pri výbere luku je veľmi dôležité zvážiť typ postavy, jednotlivcapreferencií a sezóny, pre ktorú je obrázok vytvorený. Výrobcovia moderného oblečenia sa obávajú, že v roku 2019 si každá žena módy mohla vyzdvihnúť luk pre seba.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.12.2018Štítky: