Max Mara Kolekcia Jeseň-Zima 2018-2019

Na jeseň a zimu v rokoch 2018 - 2019 vytvorila dámska zbierka módneho domu Max Mara obrovský pocit módy. Všetci očakávali od mierne konzervatívnej talianskej značky prevahu známej farebnej ťavy, ktorá bola ich volacou kartou už 67 rokov, ale nebola tam.

Zaujímavé : Zbierka Chanel Jeseň-Zima 2019

Dizajnéri predstavujúci Maxa Maru sa dnes rozhodli každého prekvapiť. Takže v oboch kolekciách, predbežných a hlavných, predstavených v tejto sezóne v New Yorku a Miláne, je možné pozorovať nezvyčajné odtiene ružovej pre túto značku, leopard tlačoviny, maľby zvierat, rustikálne pletené čiapky a množstvo kože.

Zároveň by sa nemali báť ani tí, ktorí milovali Maxa Maru pre pohodlie a eleganciu. Tu tvorcovia inovatívnej kolekcie nezmenili koncepciu, čo znamená, že praktickosť, pohodlie a dostupnosť každej veci sú stále na čele rohu.


Máte radi položky zo zbierok Maxa Maru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Kabáty Max Mara

Ak chcete začať „debriefing“ novej kolekcie Max Mara, je to samozrejme potrebné s plášťom, pretože už mnoho rokov je charakteristickým znakom tohto módneho domu. Tentoraz mali veľký (ale nie primárny) dôraz.

MaxMara pred zberom

Kabát z predbežnej zbierky( PRE-FALL ), ktorý sa ukázal na módnej prehliadke v New Yorku, má tieto vlastnosti:

 • výlučnosť;
 • univerzálne, obľúbené odtiene všetkých - béžové, čierne, sivé;
 • kombinatorický charakter;
 • rozpoznateľnosť.

Ľahké nahé odtiene v zbierke Maxa Maru

Hlavnými módnymi trendmi sú:

 • dlhé kabáty, siahajúce do stredu tela, klasický strih;
 • plášte dvojradové, rovné a rozšírené;
 • elegantné kabáty s pásom;
 • orezané vzory srsti, zdobené náplasťovými vreckami.

Kabáty s koženými vreckami

Alekabáty z hlavnej zbierky( READY-TO-WEAR ), svietiace v Miláne, potešili obdivovateľov tejto značky s väčšou slobodou voľby a niektorými emancipáciami. Týka sa palety farieb a textúr a rezu. Tu nájdete všetko: klasické kašmírové modely a ľahké kožené plášte; mäkké, útulné nadrozmerné veci a pohodlné praktické kabáty; vlnené parky a svetoznámy medvedík z veľbloudovej vlny.

Ľahký kožený plášť

Zaujímavé : Dámske módne kabáty jeseň 2018: trendy, fotografie, novinky

Čo sa týka farieb, okrem obvyklých čierno-béžových farieb, Max Mara kabát v dámskej kolekcii jeseň-zima 2018-2019 nájdete v nasledujúcich farbách: koralová, tmavo modrá, svetlosivá, čajová ruža, okamžiteniekoľko odtieňov ružovej, okrovej a dokonca zelenej.

Štýlové odtiene kolekcie Max Mara

Dôležité! Najdrahšou líniou kabát pre Maxa Maru je Atelier. Predstavuje iba exkluzívne modely vytvorené z najlepších inovatívnych tkanín. Sú šité s obmedzeným počtom a predávajú sa len v niektorých značkových predajniach. Cena najdrahšieho plášťa z línie Atelier, šitá na kolekciu 2018-2019, je 4 500 tisíc eur. Dnes je to jeden z najmódnejších modelov predávaných v Miláne.

Coats z radu Atelier

Kožušiny

Bola som spokojná so zbierkou kožichov na nosenie a kožušiny. Stali sa skutočným trendom milánskej show, dobytie diváka rôznymi farbami a textúrami kožušiny. Najmä módne ženy mali dlhé luxusné kabáty v bielych, čiernych a hnedých odtieňoch. Ale to nie je všetko! Pre milovníkov ľahších modelov a hravých farieb dizajnéri prišli s elegantnými kabátmi v jemnej ružovej, modrej a béžovej farebnej palete.

Dôležité! Ďaleko od všetkých kožušín reprezentovaných módnym domom Max Mara bolo prirodzené. Naopak, na vytvorenie oblečenia a výzdoby sa z väčšej časti používala ekologická kožušina .

Šaty a sukne

No, aký druh ženskej zbierky bude robiť bez atribútov, ktoré by každá dáma poznala ako šaty a sukňu? Okrem toho mal Max Mara na výstave v New Yorku čo vidieť. Venujte pozornosť fotografii, ktorú sme pre vás pripravili. Jasne ukazujú, o čo by sa malo usilovať.každej žene v nadchádzajúcom roku 2019.

Móda očami Maxa Maru

Predovšetkým by som rád poznamenal, že základom pre šaty a sukne od známej talianskej značky sú: stručnosť, konečná elegancia, štýl, sofistikovanosť a minimalizmus. Áno, áno, toto všetko je v jednej línii brilantne zjednotené a na pódiu bolo s ováciami. A táto línia je zameraná na obchodné ženy, ktoré si cenia predovšetkým zdržanlivosť, pohodlie a relevantnosť svojho imidžu.

Štýlová sukňa pre ženy v podnikaní

Medzi najpozoruhodnejšie módne šaty od Maxa Maru sú nasledovné.

 • Klasické šaty s obmedzeným strihom.
 • Klasické šaty strednej dĺžky s mierne rozšíreným lemom.
 • Šaty vyrobené z šifónu s malými bodkami.
 • Šaty vyrobené z vlny a hodvábu.
 • Večerné čierne kožušinové šaty.
 • Tmavo modré večerné šaty so saténovou krepou.

Šaty od Maxa Maru od šifónu po malý hrášok

Dôležité: Treba poznamenať, že väčšina šiat, ktoré sa nachádzajú v predbežnej zbierke, má čierne alebo iné tmavé odtiene. Ale ak sa vám páči niečo jasnejšie, nebojte sa, dizajnéri na vás nezabudli, prezentovali každodenné veci v bielej, šedej, zelenej a modrej farbe.

Pokiaľ ide o sukne, ženy módy by mali venovať pozornosť nasledujúcim navrhovaným modelom.

 • Maxi sukňa po celej dĺžke.
 • Penové sukne s koženými podväzkami.
 • Sukňa vyrobená zo svetlalietajúce látky, zdobené flounces.
 • Sukňa z morskej panny "na podlahu".

Koža

Na módnej prehliadke Max Mara v Miláne bolo toho veľa. A práve ona sa stala základným prvkom celej kolekcie talianskej značky. Hoci tu nie je nič prekvapujúce, pretože „kožený“ štýl je teraz na vrchole módy.

Tak čo tu možno nájsť? Áno, čo chcete! Veci boli kompletne vyrobené z kože a zdobené. Čierne kožené kabáty, kožené nohavice, sukne, rukavice, blúzky, šaty, opasky, vysoké topánky - to všetko prinieslo ženskú kolekciu Max Mara na jeseň-zima 2018-2019 na novú úroveň.

Dôležité! Konkrétne to nebola skutočná koža, ktorá sa použila na vytvorenie nového štýlu, ale textúrovaná textília veľmi podobná látke.

Zaujímavé : Módna skladaná sukňa pre rok 2018 v rozsahu dĺžky

Najaktuálnejšie výtlačky

Dizajnéri módneho domu boli prekvapení rôznorodosťou oblečenia vo všetkých kolekciách, ktoré boli predstavené v tomto roku. Nie je to divné, ale osobitný dôraz bol kladený na zdanlivo mimo módnu extravagantnú leopardiu tlač a už známa všetkým bunkám. Napriek tomu, že s tým druhým je všetko menej jasné, pretože je teraz veľmi žiadané.

Zaujímavé : Blúzka s lukom okolo krku - na fotografii novely z roku 2018

Pokiaľ ide o obraz „divokej mačky“, dizajnéri značky sa snažili čo najlepšie. Na pódiu bolo možné vidieť celé súboryúplne zo škvrnitých výtlačkov.

A ak sa pozriete na inú prehliadku módnej prehliadky od Maxa Maru, potom bude pre túto značku oveľa viac ozdobených vecí. Napríklad vlnený sako s flitrami, mikinami a šatami s veľkými písmenami, lesklý kovový, z ktorého je dnes všetko absolútne bláznivé, bunda, ktorá vyzerá ako polstrovaná bunda a mnoho ďalších vecí.


Zaujímavé : Módna prehliadka jeseň - zima 2018-2019

Ako vidíte, kolekcia Max Mara pre ženy na jeseň-zima 2018-2019 je jednoducho úžasná svojou rozmanitosťou. Dokonca aj fotografia ukazuje, ako sa stala pre značku revolučnou. A to znamená, že tí, ktorí sa na ňu ani nedívali, by si mali zmeniť názor. Koniec koncov, teraz môžeme s dôverou povedať: je tu úplne všetko.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované09.11.2018Štítky: