Francúzsky s obrázkom 2019: foto

V našom foto výbere módnych francúzsky-štýl možnosti so vzorom, budete určite vybrať veľmi dizajn, ktorý bude hodný zdobenie nechtov. Dokonca aj klasické a konzervatívne neyl-umenie niekedy potrebuje odrodu, a to je to, čo módne trendy navrhli vyzdobiť tradičnú francúzsku manikúru skutočnými kresbami. Aký druh Prečítajte si v našom článku!


Hlavné trendy

V sezóne 2019 bežná francúzska bunda prechádza určitými štýlovými zmenami a takéto nové rozhodnutia mu prinášajú úžitok.

 • Jesenná a zimná sezóna určuje význam pastelovej palety v dizajne bundy. Svetlé odtiene sú výhrou pre takýto ženský dizajn. S nástupom jari a leta, svetlé a šťavnaté tóny sľubujú vstúpiť svoje práva - aby zodpovedali veselosti sezóny.
 • Majstri umenia nail stále experimentujú s francúzskym úsmevom, nie je to vo forme polmesiaca, ale na jeho mieste je trojuholník alebo iná postava.
 • Francúzi v novej sezóne víta okolie s rôznymi štýlmi manikúry a jeho technikmi.
 • Kvitnúce kvety vo francúzskej manikúre sú jasným trendom jarnej sezóny.

Tvar a dĺžka

Módne trendy v nadchádzajúcej sezóne ustúpia malej dĺžke nechtov, ktorá vyzerá prirodzene a elegantne. Technika francúzskej manikúry na krátkom tanieri vyžaduje dodržiavanie určitých pravidiel, či už ide o stručnosť dekorácie a miniatúrny úsmev. Ak vezmete do úvahy tieto nuance, potom nechty umenie sľubuje, že budenádherné.

Zaujímavé: Jarná manikúra 2019

Pokiaľ ide o skutočnú podobu nechtíka lekárskeho, moderné prúdy sa najlepšie kombinujú s eleganciou Francúzov. Mäkké a hladké obrysy mandlí alebo oválu - ideálny základ pre francúzsku klasiku. Ak dávate prednosť štvorcovému tvaru nechtíka, potom uprednostňujete zaoblené rohy s ním v kombinácii.

Pripravili sme pre vás moderné nápady, ktoré pomôžu poraziť klasickú bundu pomocou najnovších módnych trendov vo svete nechtového umenia.

Najaktuálnejšími formami nechtov z roku 2019 sú mandle a ovál.

Idea č. 1

Kombinácia bundy s umeleckou maľbou vyzerá skvele a je elegantnou ozdobou dámskych pier. Takýto dizajn môže urobiť iba skutočný gurus nail art, ale úžasný výsledok ospravedlňuje všetky snahy.

Ak doplníte maľbu iskrami, potom zdvojnásobte význam a slávnosť takejto manikúry.

Myšlienka číslo 2

Použitie kamienkov je ďalším bezpodmienečným trendom, avšak tendencie novej sezóny navrhujú držať sa umiernenosti s týmto dekorom. Kamienky klasického okrúhleho tvaru postupne vyblednú do pozadia a dávajú cestu k tvorivejším možnostiam - trojuholníkom, kosoštvorcom a dekorom s ostrými rohmi.

Venujte pozornosť! Keď vytvoríte taký elegantný a nezabudnuteľný dizajn, musíte si uvedomiť, že francúzština je primárne ženskosť a elegancia, ktorá nie je v súlade s množstvom výzdoby a chuti.hromadenie dizajnu.

Niekedy stačí ozdobiť jeden klinec lesklými kameňmi tak, aby hotová manikúra vyzerala elegantne.

Idea č. 3

Zimná bunda so vzorom v roku 2019 poteší svojou všestrannosťou - vyzerá elegantne, bez ohľadu na dĺžku nechtu. Pre túto sezónu sú výhodné ľahké tóny, ktoré v prípade potreby môžu vizuálne predĺžiť nechtovú platňu.

V zimnej bunde bude vhodné:

 • lakonické kamienky;
 • snehové vločky;
 • iskry;
 • efekt ombre v pastelových farbách;
 • návrh určitého pleteného vzoru z nechtíka;
 • zimné vzory;
 • tematické výkresy.

Zaujímavé: Manikúra so vzorom

Idea č. 4

Súčasné trendy s istotou zničia stereotyp, že francúzsky dizajn musí byť nevyhnutne vykonaný v jasných farbách. Nečakané a originálne čítanie klasickej bundy je možné aj s použitím čiernej palety. Tento štýlový kurz nail art ide dobre so strednými alebo dlhými nechtami.

Silná výhoda čiernej bundy v jej kompatibilite s rôznymi farbami a dekorom. Ponúkame vám niekoľko súčasných možností pre elegantný francúzsky dizajn v tmavom prevedení:

 • harmonická kombinácia čiernej so zlatými alebo striebornými kresbami;
 • dekorácie kresieb s kamienkami alebo jiskrami;
 • dekorácie so snehovými vločkami;
 • maľba.

Idea č. 5

Skvelý spôsob, ako pridať k obvyklej francúzskyRozmanitosť - aplikovať čerstvé odtiene a ozdobiť jeden necht abstrakciou vo vybranej palete. Napríklad použitie citrónovo žltej farby bude vyzerať veľmi štýlovo.

Idea č. 6

Geometrické motívy v dizajne nechtov vždy vyzerajú stručne a originálne. Francúzsky s takým štýlovým dekorom získava elegantnú prísnosť a najmodernejší výklad.

Zdokonalená kombinácia svetlých a tmavých odtieňov v manikúre.

Idea č. 7

Ak pridáte dekor „rozbité sklo“ do geometrického umenia na nechty, manikúra sa ukáže byť ešte modernejšou. V takomto dizajne sa bežne používajú kúsky fólie, ktoré napodobňujú kúsky diamantu. Hotový efekt je vždy úžasný a trblietavé s rôznymi odtieňmi.

Idea č. 8

Geometrická francúzština môže byť tak minimalistická, štýlová a praktická. Tento dizajn nechtov ako na fotografii je ideálny pre krátke nechty, kvôli jeho stručnosti a jednoduchosti. Francúzsky s geometrickým vzorom dokonale zapadne do akéhokoľvek obrazu a stane sa jeho módnym prízvukom.

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

Idea č. 9

Môžete pridať chuť k francúzskej manikúru pomocou matný povrch. Takýto dizajnový dizajn vyzerá primerane a luxusne v každodennom i slávnostnom nechtovom umení. Čo sa týka dizajnu nechtíka pre špeciálne príležitosti, môžete matnú textúru doplniť o kamienky, čím sa vytvorí úžasnýhra kontrastov.

Idea č. 10

Krásny kvetinový vzor je schopný urobiť manikúru skutočne jemnou a romantickou. Kvetinové motívy v nail art sú absolútnym hitom novej sezóny, ktorá je vhodná v každom ročnom období, ale je obzvlášť krásna na jar alebo v lete.

Nielen rôzne kvety môžu byť umiestnené na nechtíkoch moderných módy, ale aj púčiky, listy a vetvičky.

Idea č. 11

Dizajn kvetov s dvojicou plášťov môže byť objemový a konvexný: je to ešte zaujímavejšie.

Idea č. 12

2019 sezóna je čas experimentov, takže môžete bezpečne nahradiť tradičný biely úsmev jasnejším a originálnejším odtieňom. Fotografia zobrazuje kreatívnu verziu obvyklého francúzskeho jazyka s optimistickou žltou farbou. Takýto dizajn v kombinácii s motýľovým vzorom je ideálny pre letnú sezónu, pretože najlepšie ladí s okolitým jasom.

Idea č. 13

Návrh ovocia je ďalšou nevyhnutnosťou v roku 2019. Ak chcete vyskúšať tento nový trend, čerpať šťavnaté melóny, pomaranče, jahody alebo citróny na nechtíka. Môžu byť umiestnené na veľmi úsmevom francúzskom alebo v strede nechtovej platne.

Idea č. 14

Tematické kresby na nechtoch môžu pomôcť zmeniť klasickú francúzsku manikúru na úplne letné nail art. Môžu to byť napríklad exotické palmy v čerstvej kombinácii s koralovým úsmevom.

Idea č. 15

Medzi všetkými novinkami francúzskeho jazykaPozornosť všetkých fashionistas si určite zaslúži manikúru v zmyselných červených tónoch.

Idea č. 16

Biely francúzsky dizajn je možnosť, ktorá jednoducho nemôže vyzerať zle. Tento dizajn je ideálnou voľbou pre nevesty, módy s prísnym kódexom oblečenia v práci a len krásne ženy, ktoré oceňujú klasiku a eleganciu.

Myšlienka č. 17

Môžete tiež použiť brilantný dekor pre najpozoruhodnejšie sako. Napríklad, môžete ťahať kvety v zlate.

Idea č. 18

Krása manikúry je často v detailoch. Napríklad kovové pásy zo striebra a zlata sú skvelý spôsob, ako premeniť klasický dizajn na trendy a pridať k tomu chuť. Takéto nechtové umenie sa ľahko opakuje doma, vyzbrojené lepiacou páskou.

Navrhnite si nechty samolepiacou páskou.

Idea č. 19

Manikúra s použitím techniky „negatívneho priestoru“ bude vyzerať moderne a štýlovo. Jej podstata spočíva v tom, že časť nechtu zostáva transparentná. V tomto prípade ide o celú platňu s výnimkou úsmevu.

Idea č. 20

Úžasná kombinácia klasickej francúzštiny s čiernou a bielou paletou bude v trende počas sezóny 2019. Vezmite na vedomie!

A aký druh bundy sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...
Francúzsky s obrázkom sľubuje, že bude jedným z najviac trendových dizajnov nechtov v novej sezóne. Nechajte sa inšpirovať našou fotografickou zbierkou a vyberte si najmodernejšie nechty pre vaše nechty.

Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/30/2019