Celebrity na pláži: foto

Hviezdy, ako obyčajní ľudia, tiež milujú nasiaknutie teplého slnka na pláži. A samozrejme, v týchto chvíľach si absolútne nemyslia, že sa môžu dostať do šošovky všadeprítomných paparazzi. Niektoré z nich nie sú stratené a predvádzajú svoje nádherné postavy a drahé účesy z haute couture, zatiaľ čo iní jednoducho štrajkujú s jeho zanedbaním. Preto Vám v lete ponúkame trochu späť a vychutnajte si náš foto výber "hviezdnej" dovolenky.


Zahraničné

Väčšina zahraničných celebrít uprednostňuje uzavreté strediská, ktoré sú pre obyčajných ľudí, najmä novinárov, dosť zložité. Nič však nie je nemožné, ako to dokazujú príklady uvedené nižšie.

 • Pravopis Tori.Bohatá dedička televíznej ríše „Pravopis“, ako aj performerka role Donny z filmového seriálu „Beverly Hills“ je dnes matkou piatich detí, ktoré nemohli ovplyvniť jej postavu. Z predtým krehkých foriem nezostáva stopa. Tori sa zotavila v niekoľkých veľkostiach a získala celulitídu. Keď paparazzi chytili herečku na dovolenke, kategoricky odmietla zobrať si šortky a potom na svojich stránkach sociálnych médií vydala fotografie, ktoré už boli retušované photoshopom.

 • Melanie Griffith. Slávna hollywoodska herečka vo svojich 60-tych rokoch vôbec nezískala žiadnu nadváhu. Ale tu prehnutú a voľnú kožu všetko kazí.

 • Courtney Stodden.Model, herečka a tiež hlavná postava americkej reality show sa rozhodliradikálne zmeniť ich imidž a okrem toho, že blondína maľovala v červenej farbe, navštívila aj plastického chirurga, pretože Courtneyho prsia sa stali oveľa väčšími.

 • Gwyneth Paltrow.Nižšie uvedená fotografia je jedným z tých vzácnych obrázkov, ktoré sa novinárom počas medové týždne podarilo urobiť so svojím tretím partnerom na ostrove Capri. Súhlasím s tým, že táto osobnosť roka je úplne nedotknutá a v roku 46 má Gwyneth šikovnú športovú a napnutú postavu.

 • Lady Gaga.Jeden z najviac výstredných a výnimočných hollywoodskych spevákov sa opakovane objavil na verejnej pláži v New Yorku. Bohužiaľ, postava Stephanie Goan (skutočné meno Lady Gaga) sa výrazne líši od toho, čo nám ukázala lesklá edícia. Ochabnutá koža, celulitída, ako aj niekoľko kíl sú stálymi spoločníkmi Stephanie, ktorá zručne uhasí Photoshop.

Zaujímavé : Fotografie hviezd v plavkách bez photoshopu

 • Kesha.Originálne plavky, ktoré majú zdôrazňovať líniu pásu a zaoblenie hrudníka na Keshe, vyzerajú ošklivo. Táto americká speváčka určite nevyfarbí ochabnutú pokožku a vypuklé brucho.

 • Uma Thurman. Ex-model, ako aj vedúca žena v „Kill Bill“ v jej 46 vyzerá celkom dobre. Elegantné čierne bikiny len zdôrazňujú krásnu a tónovanú postavu Umy.

Zaujímavé : Emaciated stars: photo

 • Serena Williams.Slávny tenista, alebo skôr jej boky, sú už dlho protagonistami svetových bulvárov. Takéto nádherné formy však nebránia športovcovi, aby bol jedným z najznámejších osobností sveta tenisu a dosiahol v ňom značný úspech.

 • Kelly Osbourne.Americká speváčka a dcéra Ozzy Osbourne už dlho trpeli nadváhou, s ktorou sa mohla vďaka svojej účasti v televíznej show „Tanec s hviezdami“ rozlúčiť. Teraz sa Kelly môže pochváliť krásnymi obrysmi postavy a odvážne nosiť otvorené plavky.

 • Vin Diesel.Najnovšie fotky Vin Diesel, ktoré sa dajú nájsť bez spracovania pomocou photoshopu, sú však doslova úžasné. Povedzme hneď, že mnohí na začiatku nepoznali ani známeho herca, pretože namiesto predtým sprísnenej športovej figúrky dostal vypuklé brucho a ochabnutú prehnutú pokožku.

 • Julia Roberts.Známa „Pretty Woman“ teraz vyzerá úplne inak. Rozmazané postavy a neudržiavané vlasy sú teraz stálymi spoločníkmi skôr populárnej herečky.

 • Pamela Anderson.Je to jedna z najbežnejších hviezd na plážach Malibu a New Yorku. Hoci sa Pem snaží udržiavať svoju formu čo najviac, všetky tie isté roky si vyberajú daň. Ochabnutá pokožka a celulitída sú už jasne viditeľné a viditeľné aj voľným okom.

 • Jennifer Aniston.Injej 49-ročná táto slávna herečka vyzerá jednoducho bezchybne. Jedinou nevýhodou jej postavy je mierne vypuklé brucho, s ktorým Jennifer neúnavne bojuje prostredníctvom denných behov a neustálym tréningom s osobným trénerom.

Dôležité! Vedeli ste, že v jej mladosti sa Jennifer Aniston líšila v dosť veľkolepých formách, s ktorými sa nemohla rozlúčiť. Bolo to práve kvôli strachu, že by sa Jennifer stala statnou znova, ale neodvážila sa otehotnieť, čo viedlo k ukončeniu jej vzťahu s manželom Bradom Pittom.

Mali by celebrity sledovať svoju postavu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

ruština

Fotografie ruských hviezd, vyrobené v čase, keď sa vyhrievali na pláži, sa v domácich bulvárnych plátnoch objavujú pomerne často. Na rozdiel od svojich zahraničných „priateľov“ si naše celebrity pripravili rôzne obrázky na sociálnych sieťach. Najzaujímavejšie z nich, pozri nižšie.

 • Anastasia Volochková. Bývalý prima mariinského divadla a dnes slávny škandalózny socialit často ukazuje svoje fotografie z dovolenky na teplých miestach, ktoré spôsobujú značné vzrušenie.

Práve z dôvodu prílišnej otvorenosti fotografií, ktoré Nastya zlyhalsi uvedomiť v politickej sfére. Teraz vedie sólovú kariéru nielen tanečnice, ale aj speváka.

 • Olga Buzova.Jedna z tých celebrít, ktoré môžu byť obvinené len z nadmernej tenkosti. Olya však často vystavuje svoje fotografie z dovolenky v sociálnych sieťach a tvrdí, že nebude používať plasty, pretože je s ňou úplne spokojná.

 • Timati.Rapper, výrobca a reštaurátor Moskvy je častým návštevníkom pláží Miami a Francúzskej riviéry. Napriek tomu, že nedávno strávil svoju dovolenku nie s ďalšou vášňou, ale so svojou dcérou Alice, ktorá, ako hviezda národného rapu sama tvrdí, je nesmierne potešený.

 • Alena Vodonaeva.Ďalším ex-účastníkom známeho televízneho seriálu „Dom-2“ sa chválili fotografie z dovolenky. Na rozdiel od toho, Buzova Vodonaeva je nadaný s viac chutné parametre, že mnohí muži obdivovať.

Zaujímavé : 15 hviezd, ktoré zlyhali plast

 • Elena Temnikova.Ex-člen skupiny „Silver“ je vlastníkom jednoducho dokonalých proporcií, čo je hriech, ktorý sa nesmie pochváliť. Poslednú dovolenku strávila so svojou dcérou a manželom v súkromnom stredisku na Maledivách.

 • Victoria Lopyreva.Hoci Vika robí hlavnú stávku na uzavretých plavkách, v nich vyzerá menej pôsobivo. A vďaka dnešnej vysokej postrannej módeVýstrih Victoria je tiež veľmi štýlový.

 • Anna Sedokova.Ruský spevák ukrajinského pôvodu a bývalý člen skupiny Via-Gra prišiel o svoje sexuálne formy ani po treťom narodení. Preto, na dovolenke, Anya neúnavne nosí provokatívne bikiny, ktoré prehliadajú jej dôstojnosť a nenechávajú žiadny priestor pre predstavivosť.

Zaujímavé : Fotografie hviezd v jeho mladosti a teraz

Fotografie hviezd, ktoré boli vzaté v blízkosti s ich dovolenkou na pláži, opäť dokazujú, že niektoré celebrity pracujú neúnavne na svojich telách, zatiaľ čo iné jednoducho používajú Photoshop. Preto listovaním módnymi časopismi a inšpiráciou ideálnymi proporciami sa najprv zamyslite nad tým, či naozaj sú.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.7.2018Štítky: