Roztomilá manikúra s mačkami

Manikúra s maľovanými mačkami je ideálnou voľbou pre priaznivcov roztomilých vzorov. Koniec koncov, okrem toho, že s úsmevom roztomilý koteki na nechtoch nielenže robí manikúru ako celok oveľa jasnejšou a zaujímavejšou, ale tiež zlepšuje moju náladu. Preto je v tejto sezóne veľa možností na vytvorenie „mačky“ nail art, medzi ktorými sme si v článku vybrali najviac zábavné a prezentované.

Jasná manikúra s mačkami

Typy manikúry s mačkami

\ t

V dnešnom modernom umení nechtov existuje niekoľko typov dizajnov s mačkami, ktoré sa ľahko stávajú hlavným akcentom v manikúre a harmonicky sa hodia ako doplnkový prvok v každom dizajne nechtíka. Patria sem nasledujúce možnosti.

Kitty, zlato a kamienky

 • Siluety . Najvýhodnejšia kombinácia, ktorá je založená na ťahaní svetelnej základne čiernej mačky siluety. Takýto dizajn sa najčastejšie vytvára vďaka umeleckej maľbe alebo samolepkám. Zároveň mačky môžu mať úplne iné pózy, čo robí dizajn ako celok ešte zaujímavejším. Ozdobte takou dekoráciou by mal byť jeden - dva prsty, a na zvyšok môžete umiestniť vývar alebo malé straziki čierne.

Letná manikúra pre mačku v námornom štýle

 • Maľovanie na mačacích motívoch . Veľmi krásny a prepracovaný dizajn, ktorý vyžaduje určité zručnosti na jeho vytvorenie. V tejto práci sa dá použiť nielen jeden,ale aj úplne všetky nechtíky, ktoré sú aplikované celé obrazy s mačkami v úlohe hlavných hrdinov.

Jasná manikúra s Garfieldom

 • Ahoj Kitty . Druh detskej témy, ktorá často zdobí nechty, mladé dievčatá. Koniec koncov, jasné ružové mačky so všetkými druhmi luky a farebné kamienky ako výsledok vytvoriť veľmi chytľavé a efektívny dizajn, ktorý nenecháva nikoho ľahostajného.

Jemná mačka v štýle ázijského anime

 • Objemová manikúra s mačkami . Jedná sa o mimoriadne veľkolepý dizajn, v ktorom sa zameriavame hlavne na kresby mačiek na nechtoch, vyrobené technikou odmerného tvarovania. Najčastejšie je stále doplnená kamienkami, kamifubuki a trblietkami rôznych veľkostí.

Objemné mačky a manikúra v odtieňoch sivej

Dôležité! Dizajn manikúry s objemnými mačkami napriek svojej originalite v každodennom nosení je veľmi nepraktický, preto je lepšie to urobiť pre konkrétnu udalosť.

"Kreslená" mačka

 • S labkami . Originálna verzia manikúry s mačkami, ktorej podstatou je vytvárať kresby v podobe stôp nôh, ktoré možno umiestniť na nechty, a to ako hlavný dekor, aj v „duete“ so samotnými mačkami. Takáto konštrukcia je vyrobená hlavne na monochromatických bielych alebo iných odtieňoch kontrastujúcich s dekorom substrátu.

Zaujímavé: Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Čisté nohy

Módne nápady na dizajn s mačkami

Cat témy sú tak rozmanité, že na základe toho môžete vytvoriť mnoho návrhov, vrátane tých večerných. A aby ste o tom mohli byť presvedčení, ponúkame Vám možnosť zoznámiť sa s výberom nápadov na zdobenie manikúry módnymi mačkami.


Glamour mačky s kamienkami

 • Deep Design . Ideálne pre dlhé nechtíky. Je založený na transparentnej siluete mačky, ktorá sa nachádza v strede tmavého matného podkladu po celej dĺžke klinca. Dodatok taká manikúra pomôže rozptýliť trblietky alebo zrkadlo trela cez priľahlý nechtík.

Jasné pečate v duchu pop artu

Dôležité! Môžete vytvoriť krásnu manikúru s mačkami pomocou techniky hlbokého dizajnu na krátkych nechtoch. Hlavnou vecou je, aby boli prvky obrazu čo najjednoduchšie a najmenšie.

Nálepky s kamienkami

 • „Šedá mačka“.Moderná a veľmi všestranná manikúra, ktorá sa ľahko zmestí do akéhokoľvek oblečenia. Jej vrcholom je šedá usmievavá mačka na vrchole neutrálnej béžovej základne. Kresba môže byť urobená na jednej alebo súčasne ozdobenej dvomi alebo tromi klincami.

Séria uzáverov na nechty

 • „Nie je veľa mačiek “. Zábavný a veľmi efektívny dizajn, v ktorom sa na nechtoch naraz nachádza niekoľko rôznych obrázkov vo forme mačiek. Môžu sedieť, stáť, ľahnúť si na spánok alebo mávať, čím vytvárajú určitý príbeh.

Mačky v čiernej a bielej manikúre

 • „Pri pohľade vonTesnenia“. Originálna manikúra, ktorá určite ocení okolie. Jeho zvláštnosťou sú nechty, pokryté rôznymi farebnými gélovými leštidlami, ktoré sa udržujú vo svetlej palete, nad ktorou sú vykopané kožušiny mačiek, ktoré sa zrejme pozerajú z kutikuly.

Mačka v technike akvarel a manikúra ombre

 • Z fólie . Jasný a zároveň aktuálny v roku 2018, dizajn, ktorý je vytvorený nanesením farebného dekoratívneho náteru na nechty a zvýraznením jedného prsta postavy mačky zlatej fólie, lemovanej na vrchu základne. Rovnakú siluetu si môžete nezávisle vybrať alebo kúpiť hotové samolepky.

Zaujímavé: Najkrajšia matná manikúra

Zaujímavá verzia maľovania klincov s mačacími očami

 • „Geometrické tesnenia“.A to je len možnosť pre tých, ktorí nie sú „priatelia“ s kresbou. Koniec koncov, aby siluetu mačky z niekoľkých trojuholníkov, kosoštvorcov a štvorcov nie je ťažké ani pre začiatočníkov v dizajne nechtov.

Mačka v štýle minimalizmu

 • Zasnené mačky “. Veľmi roztomilý dizajn, ktorého podstatou je, že na nechtové nechty sa aplikuje dekoratívny náter ľahkých pastelových odtieňov. Bezmenný klinec pri stánkoch sníva mačka tvár v podobe jednoduchého vzoru alebo ready-made nálepka.

Séria výkresov s mačkami na nechty

Zaujímavá verzia textúrovanej manikúry s mačkou na zimnej téme

 • Glamour“.PreMilovníci všetkých svetlých a brilantných takýchto dizajnov budú správne. Človek má len nakresliť elegantnú mačku na vrchole jasného farebného podkladu a ozdobiť ju veľkými viacfarebnými kamienkami alebo vývarmi.

Pompézna verzia dizajnu s mačkami

 • Francúzština s mačkami . Francúzska manikúra putuje z roka na rok a očakáva sa, že bude relevantná aj v nadchádzajúcom roku 2019. Preto sa teraz používa nielen ako hlavná manikúra, ale aj ako dekoratívny substrát v rôznych prevedeniach a „mačkach“. Môžu to byť ako čierne siluety mačiek, umiestnené na vrchole klasického bieleho francúzskeho, tak aj farebné kresby umiestnené na hranici francúzskeho úsmevu.

Jemná bunda s mačkami

 • „Money Cat “. Novinka v oblasti nehtového priemyslu, ktorá sa najčastejšie nachádza na fotografii na sociálnych sieťach. Podstatou dizajnu takejto manikúry je, že prstenec je zvýraznený obrazom peňažnej mačky s mincou v jeho labkách a zvyšok je pokrytý farebným monochromatickým gélovým lakom. Podľa mnohých, takýto dizajn nielen vyzerá krásne na nechty, ale tiež prináša finančnú pohodu.

Zaujímavé: Temná manikúra 2018-2019: nové položky

Manikúra s najhoršou mačkou na svete

 • Simon“ . Vtipné kreslené postavičky mačka Simon nie je len rád moderné módne ženy, ale tiež sa stal akýmsi dekorom pre manikúru. Takú mačku je možné vybrať jedným prstom alebo niekoľkými naraz, čím sa vytvorícelé príbehy vo forme komiksu na nechtoch.

Manikúra so Simonom Katom

 • Nalf full . Zároveň jemný a zároveň elegantný dizajn, ktorý je vytvorený hlavne v béžovej a čiernej farbe. Jeho hlavnou myšlienkou je, že niekoľko nechtíkaných kusov sa vyrába v tmavej palete a dve vyčnievajú s polopriestorovým dizajnom v béžovej farbe, na vrchu ktorého je nakreslená usmievavá tvár a nohy mačky.

Aké mačky sa vám páčia v manikúre?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Cheshire Cat “. Ale tento manikúr fanúšikovia ocenia film "Alenka v ríši divov". Atraktívna mačka Cheshire, ktorá zdobí prsteň, farebné pruhy a karty znakov na iných nechtoch, vytvorí skutočne svetlý a jedinečný dizajn.

Manikúra Cat Cheshire

Manikúra s mačkami - pôvodná verzia pre kreatívnych jednotlivcov, ktorá je v súčasnosti lídrom v hodnotení fotografií najlepších dizajnov nechtov. Koniec koncov, okrem toho, že takáto manikúra sa dá robiť vždy novým spôsobom, čerpajúc inšpiráciu z filmov, stavu mysle a dokonca aj susedných mačiek, navyše nemá absolútne žiadnu vekovú hranicu. Preto absolútne každá dievčina môže získať taký módny dizajn. Hlavná vec jepristupovať k podnikaniu kreatívne av dobrej nálade!Materiál vypracovaný redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené14.11.2018Štítky: