Krásny novoročný francúzsky: foto

Ako sa vám páči myšlienka vytvoriť krásnu novoročnú manikúru založenú na elegantnej francúzskej bunde? Na stretnutí v roku 2019 je to skutočný hit! Pozrite sa na inšpiráciu pre úžasné umenie nechtov v našom článku a neváhajte a skopírujte tieto myšlienky do vašej manikúry. S týmto prístupom je zaručený slávnostný obraz bezchybný až po špičku nechtov!


Zaujímavé : Šedo-ružová manikúra: nové položky

Módna paleta farieb

Existuje hodnotenie odtieňov, s ktorými je veľmi ľahké potešiť módne trendy budúcnosti.

 • Klasické francúzske - nahé odtiene - teraz na vrchole popularity. Aby sa zabránilo smútku a rutine takého dizajnu, môže byť neutrálna základňa ozdobená akýmkoľvek spôsobom. To je skvelé zázemie pre najluxusnejšie a svetlé dekor.
 • Je veľmi ľahké prispôsobiť sa módnym metalickým odtieňom. Môžete si vybrať pre novoročný manikúrový lak s imitáciou zlata alebo striebra, ako aj vynikajúcim dekorom vo forme drahých kovov.

Jemná novoročná bunda

 • Zvyčajné farby lakov ponechajte na každodenné umelé nechty. Sviatočný dizajn si vyžaduje jas a červená farebná schéma je na to ideálna. V trende ako zmyselné šarlátové odtiene a ušľachtilá bordó.
 • Skutočne zimná bunda sa objaví pomocou modernej modro-modrej palety, pretože od nich doslova fúka mrazivá sviežosť.

Krásna snehová vločka na zrkadlovom povrchu

 • Smaragdové a ihličnaté odtiene budú módnou voľbou pre slávnostný dizajn. Bez týchto hlbokých a sebestačných tónov je ťažké predstaviť si štýlovú novoročnú manikúru.
 • Čierny a biely lak s nádychom prísnosti a elegancie bude vyzerať skvele v slávnostnom dizajne. So správnym prístupom nie je táto klasická kombinácia farieb vôbec nudná. Jeho kúzlo je, že prijíma všetky veľkolepé dekor v priateľskom spôsobom.

Čiernobiela bunda - neobvyklý dizajn dovolenky

Ak veríte v znamenia a chcete sa potešiť symbolom roku 2019, vyberte si odtiene požičané od prírody. Prírodná paleta je prezentovaná v hnedej, oranžovej a zelenej farbe.

 • Ale najobľúbenejšia farba zemského prasiatka je rozpoznaná žltá so všetkými jej odtieňmi. Symbol roka jednoducho nebude odolávať manikúre na jej počesť a bude vám na celý rok dávať šťastie.

Aký tvar a dĺžka si vybrať

\ t

Pri príležitosti nového roka zmiznú takmer všetky pravidlá nail art. V slávnostnom dizajne môžete stelesniť všetky najodvážnejšie nápady. Zamerajte sa napríklad na extravagantnú formu nechtov "balerína".

Ak dodržiavate klasickejšie riešenia, pozrite sa na elegantný oválny alebo mandľový tvar. Vyzerajú elegantne a zvýrazňujú krásu rúk v priaznivom svetle. Tieto formy budú harmonicky vyzerať na veľkolepých dlhých nechtoch.

HlavnéTrend sezóny 2018-2019 - stredné a krátke nechty. Tento trend je spôsobený priebehom módy na prirodzenosti a prirodzenosti. Pre takú dĺžku je ideálny aj tvar mäkkého oválu. Mnohé ženy módy však nesúhlasia s experimentovaním s námestím - je to aj v trende.

Venujte pozornosť! Štvorcový tvar nie je vhodný pre majiteľov tenkých prstov, pretože ich už vizuálne urobí.

Idea č. 1

Ak ste fanúšikom minimalizmu a zdržanlivej elegancie, určite si vychutnáte najpresnejšiu verziu slávnostnej bundy s kovovým prízvukom.

Urobiť takúto manikúru nie je ťažké. Je len potrebné pokryť nechty s vašou obľúbenou farbou, a potom usporiadať úsmev so zlatým alebo strieborným lakom. Jeho zmena alebo zmena tvaru je v móde - môžete ju použiť aj na vlastné účely.

Francúzi ako základ novoročnej manikúry - páči sa vám táto myšlienka?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Myšlienka číslo 2

Atribúty dovolenky sa často objavujú v krásnom novoročnom nail art. Napriek zdanlivej zložitosti takýchto výkresov sa takýto dizajn dá ľahko opakovať doma.

Typické modely nového roka môžu zahŕňať:

 • vianočný stromček;
 • Santa Claus;
 • jeleň;
 • snehuliaci;
 • hodín;
 • striekanie šampanského;
 • vzory;
 • Vianočné hračky.

Ako sa vám páči maľovať očarujúce kostým Santa na nechty? Podľa nášho názoru je to veľmi roztomilé!

Ak vás takýto dizajn dobyl, nezabudnite na jednoduchú postupnosť činností:

 • nechty nechať šarlátovým a nechať ich vyschnúť;
 • nakresliť úsmev v bielom s krajkovým okrajom;
 • tenkým štetcom (špáradlom, guľôčkovým perom, bodkami) a čiernym lakom označte tlačidlá;
 • pod úsmevom nakreslite prúžok pásu;
 • Konečným nádychom je zlatá pracka.

Takto vyzerá alternatívny dizajn s nákazlivou slávnostnou náladou.

Idea č. 3

Modernú novoročnú manikúru so snehovými vločkami možno vyrobiť aj na základe služobnej bundy. Naša kolekcia fotografií elegantných vzorov dokazuje: stretnúť sa v roku 2019 - to je skvelý nápad!

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Idea č. 4

Najvernejším spojením so slávnostnou manikúrou je skvelý dekor. Keď viac dievčat svieti v celej svojej sláve, ak nie na Silvestra.

Pre fashionistov, ktorí pri príležitosti osláv chcú pridať svoje blikajúce prvky do svojho umenia v kombinácii s klasickým francúzskym dizajnom, sme pripravili tieto nápady.

Najzávažnejšie verzie francúzskeho lesku sú tieto:

 • diskrétny alebo svetlý odtieň pre základnézakryť a trblietať sa v oblasti úsmevu;
 • brilantný základ a monochromatický lesklý úsmev;
 • klasická bunda s priehľadnou základňou a následným náterom dizajnu bezfarebným lakom s leskmi;
 • zrkadlový úsmev na matnom povrchu;
 • trblietavým práškom na špičkách nechtov chaotickým spôsobom.

Myšlienka číslo 5

Vzácny návrh dovolenky bez rušivých kamienkov. Bunda s týmto dekorom je prezentovaná v celej svojej kráse.

Pre tých, ktorí oceňujú umelé a elegantné nechtové umenie, by bolo skvelým nápadom vyrobiť kamienky na klinec. Napríklad, táto manikúra zaručuje, že sa stanete hviezdou Nového roka.

A ako elegantne vyzerá táto manikúra! Low-key prízvuk drahokamu otočí obvyklé sako v stelesnení krásy. Je pozoruhodné, že takýto dizajn vyžaduje veľmi málo času.

Venujte pozornosť! Pri takejto manikúre je potrebné aplikovať 2-3 vrstvy vrchu. Lesklý náter nielen zabezpečí trvanlivosť krásneho dizajnu, ale v prípade potreby tiež vyhladí akékoľvek nezrovnalosti.

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

Idea č. 6

Akékoľvek pokusy s klasickým francúzskym úsmevom sú v tejto sezóne vítané. Takže manikúra dostane modernejšie a modernejšie čítanie.

Idea č. 7

Kombinácia francúzskej a mesačnej manikúry v jednom dizajne nie je nová myšlienka, ale napriek tomu je to možnosť výhry pre všetkých.nádherné a skromné ​​nechtové umenie.

Idea č. 8

Skvelý nápad na vyhladenie prísnych francúzskych čiar - odstupňovanie farieb s plynulým prechodom. Fashionista zbožňuje tento dizajn nielen pre štýlový vzhľad, ale aj pre jednoduchú implementáciu. Vyzbrojený jednoduchou špongiou, môžete vytvoriť efekt ombre aj doma. Foto jasne ukazuje, ako dosiahnuť prechod prechodových odtieňov.

Technika vykonávania gradientu na klinec

Trend posledných ročných období - rozmazaný s pomocou maturitného úsmevu francúzskej manikúry.

Na návrh vrchného náteru môžete použiť aj prechod.

Moderný gradientový efekt v kombinácii s francúzskym môže byť:

 • horizontálne;
 • vertikálne;
 • od prsta k prstu;
 • uhlopriečka;
 • geometrické.

Idea # 9

Chcete dosiahnuť účinok výbušných konfet v manikúre? Nič nie je jednoduchšie! Nahraďte klasický francúzsky úsmev farebnými bodkami.

Aplikácia kamifibuki v bunde bude vyzerať menej pôsobivo. Môžu byť umiestnené na špičkách, na základni alebo vytvoriť chaotický rozptyl lesklých prvkov. Najmodernejší je dekor s imitáciou drahých kovov. Čo potrebujete na slávnostnú manikúru!


Nehty pre Nový rok by mali zodpovedať slávnostnej nálade a účinku obrazu. Francúzština je skvelá pre úlohu novoročnej manikúry pre stretnutie v roku 2019 a náš výber fotografií je vynikajúci.dôkaz. Vyberte si najkrajšiu možnosť a oslávte svoju obľúbenú dovolenku v plnej zbroji!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/05/2018Štítky: