Módne topánky 2019: trendy v sezóne

Módne trendy budúceho roku 2019 sú dosť rôznorodé, a to nielen v odevnom segmente, ale aj v obuvi. Fotografie s obrázkami farebných topánok a topánok, ktoré sú bohato zdobené rôznymi doplnkami, doslova naplnili obaly svetového módneho lesku. Preto Vám ponúkame ponoriť sa do sveta módy a zoznámiť sa so súčasnými trendmi v topánkach v nadchádzajúcich sezónach, ktoré sme v našom článku ďalej viedli.


Módne trendy 2019

Na posledných výstavách dizajnéri predstavili rôzne originálne štýly obuvi, medzi ktorými odporúčame venovať osobitnú pozornosť nižšie uvedeným modelom.

 • S dekorom na špičke a päte.Výber topánky alebo päty na topánkach je jedným z najpopulárnejších trendov nadchádzajúceho roku 2019. To môže byť, ako kontrastné farebné vložky, alebo z úplne iného materiálu, napríklad semiš alebo dokonca kožušiny. Ale najviac módne budú topánky, v ktorých sú päty a ponožky zdobené kovovými náplasťami.

 • S luky.Dnes sú ženskosť a elegancia v móde, ktoré tvorcovia považovali za základ pre vytváranie nových kolekcií obuvi. Topánky, sandále a dokonca aj topánky zdobené objemnými koženými alebo textilnými mašľami budú nielen originálnym doplnením obrazu, ale aj jeho hlavným vrcholom.

 • Bez pozadia.Ďalší trend, ktorý doslova zaplavil najnovšie módne prehliadky. Viacfarebný sabo určený na teplé obdobie, ako aj topánky alebo členkové topánky,ktoré sú vhodnejšie pre jesenné obdobie, sa stanú neoddeliteľnou súčasťou šatníka každej modernej módnej ženy. Stylisti odporúčajú nosiť také topánky, ako na bosých nohách, tak aj na teplých ponožkách alebo pančuchách.

 • S popruhmi.Šnurovanie, ako aj všetky druhy popruhov už nie sú len funkčnými prvkami, ktoré boli pôvodne určené na bezpečné upevnenie nôh, ale plnohodnotné komponenty dizajnu. Preto, ako klasické predmety s malým popruhom, umiestnené tesne pod členkom, a bohato zdobené štýly s množstvom pracky budú v móde.

 • S hrubou podrážkou.Polobotky a čižmy, ktoré svojím dizajnom pripomínajú pánske, sú nielen praktické na nosenie, ale aj pomerne všestranné. Je možné kombinovať takúto obuv, ako aj džínsy a ľahké kokteilové šaty. Pokiaľ ide o dizajn, klasické kožené šnurovacie modely budú relevantné, ale ak si želáte, môžete nájsť viac kreatívnych možností v zamatových farbách v jasných farbách.

 • S dekorom.Obuv, zdobená všetkými druhmi farebných pomláz, flitrov, strapcov, kameňov, kamienkov a výšiviek, hoci sa to považuje za dosť nepraktické, ale v budúcom roku to bude veľmi dôležité. V rovnakej dobe, čím viac dekor na topánke, tým viac módny luk je.

Módna obuv s ozdobou z kožušiny

\ t

Dôležité! Ďalší trend, ktorý sa sťahoval z oblečenia do topánok, sa stal perím. Môže to byť tak maléperie na päte alebo päte a celé zbrane peria pokrývajúce celý výrobok.

 • Kombinované.Obuv, v ktorej sa použilo niekoľko rôznych materiálov naraz, sa stala doslova hitom medzi módnymi trendmi nadchádzajúcej jesenno-zimnej sezóny 2019. Ako je vidieť na fotografii z výstav, okrem klasickej kombinácie kože a semiša v trende, aj dekoratívne vložky z gumy, kožušiny, zamatu a kovu.

 • S kovovým efektom.Topánky vyrobené z materiálov, ktoré napodobňujú kovový povlak, sú nevyhnutným prvkom základnej skrinky každej dievčatá. Môžete nosiť také topánky, čižmy, sandále alebo čižmy, či už v kombinácii s večernými šatami alebo v každodennom živote.

Módne mokasíny s kovovým efektom

\ t

Zaujímavé : Dámske topánky Chelsea - 11 módnych obrázkov

\ t
 • Kožušiny.Obuv zdobená alebo úplne zošitá kožušinou sa považuje za relevantnú nielen v zime, ale aj v lete. V trende budú výrobky, a to ako z krátkej plyšovej kožušiny, tak s pomerne dlhým zdriemnutím, ktoré doslova tiahne pozdĺž podlahy.

 • Špicatou špičkou.Špicatý prst móda sa konala niekoľko sezón. Budúci rok však budú relevantné výrobky s neprimerane dlhým nosom. Päta tu môže byť malá vo forme skla alebo chýba.

Neúmerne dlhé ponožky

Sledujete módne trendy pri výbere obuvi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Neónové farby.„Chemické“ farby sú dnes opäť populárne. Obuv vyrobená v kyslých citrónových, modrých, zelených, modrých a fialových farbách v nadchádzajúcej sezóne, stylisti odporúčajú nosenie nielen v mladosti, ale aj v klasickom štýle. Pokiaľ ide o materiály, v tomto prípade je lepšie venovať pozornosť plastu, saténu alebo výrobky z lakovanej kože.

Topánky svetlých neónových farieb

 • Priehľadná.S topánkami vyrobenými z priehľadného plastu nebude nikto prekvapený. Vysoké sandále, členkové topánky s farebným lemovaním a dokonca aj topánky, ktoré idú hore do stehna, budú štýlovým doplnkom každého luku.

Transparentné topánky - príklad celebrity

 • So širokým hriadeľom.Tie časy, kedy by vrcholy mali jasne sedieť na nohe, boli už dávno v minulosti. Čižmy a členkové topánky s veľmi širokým holením sú v móde. Pokiaľ ide o samotný dizajn, mali by byť výrobky s predĺženou špičkou, nízkou stálou pätou alebo naopak na vysokom vlásenku.

Dôležité! Novinkou sezóny sa stali transformujúce topánky, v ktorých je šírka vrchov regulovaná zipsami.

Zaujímavé : Dámske módne topánky - zima 2019

 • Neobvyklé tvary.Dizajnéri nás neprestávajú ohromovať všetkými novými štýlmi obuvi, medzi ktorými sú výrobky s neformálnym dizajnom. Drevený klin, päta reťaz a ozdobný lem top s perím vo forme mohawk sa už podarilo nielen prilákať módne ženy, ale aj doplniť svoje zbierky topánok.

 • Na stabilnej päte a platforme.Takéto topánky možno právom nazývať klasikou, pretože sú populárne viac ako jednu sezónu a všetko zostáva v móde. Výška päty a plošiny v tomto prípade nemá žiadne obmedzenia. Môžete si vybrať najvyššie topánky alebo topánky a nosiť ich odvážne, a to ako v každodennom živote, a kombinovať ich s večerné šaty.

Zaujímavé : S čo nosiť topánky s podpätkami

 • S nezvyčajnou pätou.Komplikované a dokonca môžete povedať, že celé architektonické štruktúry namiesto päty budú obzvlášť dôležité v nasledujúcom roku. „Veže“ priehľadných obdĺžnikov s kovovou guľôčkou uprostred, kreslené postavičky a sochy sú jedným z mála príkladov, ako by sa mala v roku 2019 vyzerať päta.

 • Vytlačené.Klietka je jednou z najmodernejších výtlačkov sezóny, ktorú môžete vidieť na fotografii v rôznych katalógoch obuvi. Okrem klasického šachového vzoru je povolený aj variant vo forme farebných kociek. Nemali by ste obísť stranu a topánky zdobené kvetinárstvoOzdoby a farby zvierat, najmä imitácia plazov plazov a leopardov.

Vyberáme topánky na jar a leto

Na vrchole módnych trendov v nadchádzajúcom roku 2019 zostávajú stále topánky, ktoré musia byť na jar tohto roku farbené alebo hrubo zdobené rôznymi doplnkami. Nemali by sme zabúdať na topánky s otvorenou špičkou, ktorá bude ideálnym doplnkom denného oblečenia. Zvýraznenie tu bude slúžiť ako päta, ktorá musí byť nevyhnutne stabilná a má štvorcový tvar.

Aj v tomto trende zostanú klasické čerpadlá na vlásenke. Môžu byť vyrobené z kože, semišu, zamatu, laku a dokonca aj farebného plastu.

Módne klasické topánky

V letných zbierkach však stylisti urobili hlavnú „ranu“ praktickosti. Sandále a dreváky, tenisky a nízko perforované topánky sú stále základnými možnosťami obuvi.

Módne topánky na leto 2019

Dôležité! Všetky milované baletné byty a letné topánky sú anti-trendy roku 2019, ktoré stylisti odporúčajú okamžite sa zbaviť.

Zaujímavé : Obuv 2018-2019: Nové položky a trendy

Zimná sezóna: módna obuv

Zimné topánky v nadchádzajúcom roku 2019 sa budú líšiť od jesennej okrem teplej kože. Pre zvyšok nebude veľký rozdiel. Hrubé šnurovacie topánky alebo členkové topánky, \ trovnako ako vysoké topánky zostávajú v móde.

Nenechávajte módne „podstavce“ a topánky. V nadchádzajúcej sezóne by však mali byť čo najvyššie a mali by ísť až k bedrovej línii.

Zaujímavé : 20 módnych spôsobov nosenia semišových čižiem

V chladnom a zasneženom počasí však stylisti ponúkali módne topánky, športovú obuv, ako aj známe uggs pre každého, kto si cení pohodlie nad všetkým ostatným.

Trendy budúceho roku 2019 v segmente obuvi sú také rozmanité, že každé dievča bude môcť získať nový pár módnych topánok alebo členkových topánok. Hlavnou vecou je riadiť sa fotografickými príkladmi uvedenými v tematických časopisoch a tiež nezabudnúť na pohodlie.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/27/2018Štítky: