Originálne MOM Jeans (MOM JEANS): komu idú as čím sa obliekajú

Dizajnéri postupne vytiahnu roztomilé drobnosti z posledných desaťročí. Tak, móda pre retro nezmizne. Teraz sa rebelskí 90. roky ponáhľajú do módnej arény, keď ženy chceli vyzerať ako muži. Originálne MOM JEANS nie je len kultovým trendom tých rokov.

Toto je skutočný symbol slobody žien, vrátane základných pravidiel osobnej starostlivosti. Smiešne strihané široké nohy nielenže nezdôrazňujú milosť postavy a líniu stehna. Robia to vrecovité a rozmazané. To vám na jednej strane umožňuje skryť všetko, čo je zbytočné, ale na druhej strane otvára priestor pre predstavivosť pre sofistikovaný pohľad.

Módne džínsy v štýle „matky“ s vhodne zbitým lukom tak môžu priťahovať oveľa viac mužskej pozornosti ako koža-tesné a provokatívne legíny.

Mama džínsy v roku 2019 budú pevne používané dievčatami, takže ponúkame vopred vedieť, čo to je, komu idú a čo môžu nosiť v každodennom živote. Navrhované obrázky s fotografiami pomôžu pochopiť princíp kombinácie. Vezmite prosím na vedomie, že hlavnou "zvýraznenie" džínsy Mama je cez pás bez jasnej fixácie bedrovej línie. Preto pri výbere vrchného oblečenia, svetrov alebo košele dávajte prednosť takým štýlom, ktoré zanechajú tieto miesta otvorené. Inak to bude len zlé vreckové džínsy. Žiadna moderná cibuľa nebude fungovať.

- 21%
aliexpress.com
Pánske džínsy, dámske nohavice, príležitostné nohavice ...
1 853rub.1 464 rub.
Aliexpress.com
Pánske rifle pre 2017, dámske topánky Vedúci predaja Vintage distressed ...
2 649 rub.
- 50%
Aliexpress.com
Dámske 1886 Plus veľkosti Youxon dámske modré ...
2 474 .1 213 rub.
​​

Čo je to mama džínsy a komu sú moje nohavice?

Neobvyklé pre moderný vzhľad, džínsy mama alebo mama džínsy boli veľmi módne a štýlové asi pred 30 rokmi. Na križovatke 80. a 90. rokov sa v spoločnosti narodilo feministické protestné hnutie. Poprední dizajnéri a módni návrhári sa snažili vyhovieť nezvyčajným požiadavkám žien, pretože to je ženské publikum, ktoré je hlavným spotrebiteľom módnych výrobkov v priemysle. Takže tam boli úžasne pohodlné a úplne škaredé slávne džínsy v štýle "matky". Boli to výškové džínsy, ktoré sa týkali pasu. Voľné strih a široké nohy nedržali pohyby a počas chladného obdobia mohli nosiť 2 páry teplých pančúch alebo gaffe. Bolo to pohodlné, praktické a módne.

Čo je mama džínsy, stáva sa viac či menej jasnou, zostáva otázkou, komu idúa ako si vybrať správny model. Takže by ste sa mali zdržať nákupu iba dievčat, ktorých dĺžka nohy je menšia ako dĺžka tela. Iba tieto ženy nechodia džínsy v štýle „matky“. Všetci ostatní ich môžu úspešne skombinovať s kratšími modelmi bundy a saká, saká a blejzre.

Džíny "Matky" sú všetky tenké a dlhé, ale korpulentné dámy sa môžu tešiť zo slobody. Akvybrať správny vrchol, ktorý nebude vážiť na obrázku, potom môžete úspešne skryť veľké boky a fuzzy pás. Majitelia stredného a malého rastu môžu tiež nosiť tieto štýly. Ale pre nich je povinným pravidlom používať topánky na vysokom podpätku. Len týmto spôsobom sa môžete zbaviť vizuálneho vnímania vrecovitosti vytvoreného obrazu. Ale vysoké dievčatá majú šťastie - môžu nosiť aj džínsy s rovnými topánkami, dokonca aj s plážovými papučami. Zároveň však nesmieme zabúdať, že dĺžka nohavíc musí byť 7/8, preto sa dajú ohnúť. V zásade je to všetko, čo sa dá objasniť na otázku, kto ide do džínsy „matkinho“ štýlu, idú takmer ku každému, hlavná vec je, aby sa luk správne postavil. A ako sa to robí - poďme hovoriť ďalej. Medzitým ponúkame možnosť pozrieť sa na fotografiu - čo môže byť mama džínsy a s ktorou môžu byť úspešne skombinované.

Je dôležité poznať základné charakteristiky rezu

.

Správna voľba v obchode pomôže hlavným charakteristikám štýlu. Je dôležité to vedieťMama džínsy v roku 2019 sú:

  • zásadne vysoká línia pásu, ktorá dosahuje líniu spodného okraja oblúkov rebier, čo výrazne skracuje vizuálne vnímanie hornej časti trupu, ale zameriava pozornosť na hrudník;
  • premenlivú dĺžku nohy od klasiky, keď je členok zakrytý 7/8, keď je členok otvorený - tento účinok možno dosiahnuť vtiahnutím džínsov;
  • voľný strih, skrývajúci líniu stehien a nôh, "extra detaily" a nezvyčajný vzhľad strihu môžu zvýšiť dojem bujných bokov;
  • klasická farebná paleta: modrá, biela, modrá, námornícka, čierna;
  • použitie prídavného príslušenstva vo forme pásu nie je vítané;
  • ozdobná ozdoba s kontrastným prešitím - výhradne v klasickom štýle.

Pozrite sa na džínsy fotografie rôznych modelov a pokračujte v rozoberaní štýlových obrázkov na ich základni:

Čo môžem nosiť s džínsy v roku 2019: fotografie obrazov a úspešné luky

Skutočný štýlový obraz pre každodenný život môže pozostávať z niekoľkých komponentov. Čo by ste mali nosiť najprv v džínsoch v roku 2019, v prvom rade, je s rôznymi košele a blúzky, pulóvre a svetre. Horná časť obrazu by však mala byť vždy zastrčená do nohavíc. Výnimku tvoria tie štýly svetrov a tričiek, keď nedosiahnu líniu pristávacích džín v štýle „matky“. V podstate tvorili každodenné obrazy pre voľný čas. Pre klasický biznis štýl sa tento štýl nedá použiť. vyzeraťčo môžete nosiť mama džínsy na fotografii a naďalej triediť jemnosti a nuansy.

V srdci každého obrazu s mamičkou džínsy je dosť voľná top. Môže to byť jumper alebo pulóver na jar a na jeseň, kožená bunda alebo kožich na zimu a viacvrstvový maják na neskoré jar a leto. Ukazuje sa, klasický obraz v móde v roku 2019 oversize.

Je celkom jednoduché vybrať si, čo môžete nosiť s mamičkovými džínsami - akákoľvek vec v demokratickom štýle grunge by bola vhodná. Tam je jeden trik: zdobiť pred pulóver alebo košeľu v nohaviciach, a nechať za sebou pre uvoľnenie. To bude vyzerať super relevantné prichádzajúce jar a leto.

- 21%
aliexpress.com
Džínsy, priateľské nohavice, dámske nohavice, nohavice ...
1 853 .1 464 rub.
aliexpress.com
Priateľské džínsy na rok 2017, Dámske topánky Sales Leader Vintage Distressed ...
2 649 tr.
- 50%
Aliexpress.com
1886 youaxon Dámske Plus veľkosti Vysoký pás umyl Blue True ...
2 474trieť.1 213 rub.

Pozrite sa na fotografiu s ktorými nosiť tieto štýly:

Z topánok si môžete vybrať kotníkové topánky na jar a na jeseň, topánky na zimné a ľahké topánky z lakovanej kožena jar av lete. Na čelný pohľad môžete použiť topánky s podpätkami a na prechádzky - biele tenisky alebo tenisky. Tieto veci by mali starostlivo vyzdvihnúť príslušenstvo. Takže taška v tejto sade môže byť buď veľký beztvarý trup, alebo vynikajúca spojka. Nie je tu tretia. V opačnom prípade riskujete zbieranie cibule s úprimne nepríjemným vnímaním.

Klobúky a šatky budú potrebné na jeseň av zime. Môžu to byť čiapky čiapky alebo čiapky. Šály sú lepšie vybrať hrubé ručne pletené s lemom a možnosť viac zábaly okolo krku vo forme jarmo.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/25/2018