Jasná lesklá manikúra

Naša fotografická zbierka brilantnej manikúry si podmaní aj milovníkov minimalizmu, pretože žiarivé nail art nie je vždy extravaganciou farieb a brilantným šialenstvom. Takýto dizajn môže byť diskrétny a náhodný. Ale hneď ako príde na dovolenku, objaví sa v celej svojej kráse šumivé nail art. Prečítajte si v našom článku, ako rôzne a rovnako krásne môže byť manikúra s leskmi!


Nástroje na trblietavý dizajn

 • Ak ste hľadali najzákladnejší spôsob, ako dosiahnuť brilantný povrch, pomôže vám lak na nechty. Vždy pomáha dievčatám, keď potrebujete vytvoriť neuveriteľné nail art doma.
 • Suché flitre sú malé poháre s lesklými časticami, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou hľadáte v špecializovaných predajniach. Je čas ich kúpiť, pretože sú veľmi ľahko ovládateľné. Najtradičnejšie typy sú šumivé drobky a kučeravé trblietky vo forme srdiečok, prúžkov a hviezd.

 • Brilantná sľuda je ďalšou možnosťou výhry na vytvorenie veľkolepého umenia nail. Vyzerá celkom zdržanlivo, takže ho určite môžete používať aj v každodennom dizajne. Rôzne odtiene vám umožnia vybrať si manikúru pre dušu.
 • Najlepšími priateľmi sú diamanty. A v manikúre ich úlohu vykonávajú luxusné kamienky.
 • Skromnejšia verzia brilantného dekoru je prach alebo peľ na manikúru. Nespornou výhodou tejto dekorácie je, že môžete nezávisle regulovaťa dokonalosť konečného výsledku.
 • O niečo viac peľu, ale zároveň jasne nedosiahne veľkosť piesku na kamienky. Osvedčil sa v technike pletenej manikúry.

Zaujímavé: Manikúra na Nový rok

Pros

Brilantná manikúra má mnoho výhod, ktoré ju odlišujú od iných techník.

 • Dostupnosť a nízke náklady na nástroje pre takéto nechtové umenie umožňujú doma.
 • Glitter vás poteší vynikajúcou odolnosťou v porovnaní s inými dekormi a jednoduchým lakom na nechty. Preto, ak potrebujete účinnú a krásnu manikúru, ktorá vás v rozhodujúcom momente nesklame, viete, čo máte robiť.

Chic, brilancia, krása sú hlavnými výhodami takéhoto dizajnu.

Minusy

Žiaľ, šumivé umenie má aj niekoľko nevýhod.

 • Keď príde čas opláchnuť manikúru, riskujete, že sa stretnete s niektorými ťažkosťami - nie všetky typy iskier sa okamžite dostanú do odstraňovača laku na nechty.
 • Väčšina z najkrajších dizajnov s jiskrami je len guru nail art.
 • Brilantná manikúra si vyžaduje elegantný vzťah so iskrami. Mierne preháňať a získať objemný a škaredý dizajn, ktorý nielenže drží oblečenie, ale aj kazí celý obraz.

A teraz prejdime k najzaujímavejšiemu: prezeranie foto-zbierky novej geniálnej manikúry, ktorej sa budeme tešiť v sezóne 2018-2019. zvoliťPerfektné pre vás možnosť výberu z najlepších nápadov a určite si to zopakujte na nechtoch.

Idea č. 1

Ak hľadáte diskrétny a ženský dizajn, odporúčame vám pozrieť sa na nahú paletu v kombinácii s brilantným dekorom. Takáto dokonalá kombinácia všetkým ukáže vašu vynikajúcu chuť a povedomie o hlavných trendoch.

Pripojte sa k tomuto dizajnu najaktuálnejšími odtieňmi prírodných farieb: krémová béžová, mäsová a prašne ružová. Tak dostanete tie najjemnejšie a nenápadné nechtové umenie, ktoré bude harmonicky vyzerať v každom z vašich obrázkov.

Jemná manikúra s glitrami

Zaujímavé: Manikúra gradientu: krásny dizajn

Myšlienka číslo 2

Perfektný kontrast oproti predchádzajúcim dizajnom je odvážna a smrteľná manikúra s červenou farbou. Takáto manikúra je to najlepšie, čo si môžete predstaviť pre štýlový akcent vo večernom pohľade.

Červený lesklý dizajn vyzerá skvele v monotónnom povlaku v kombinácii s rôznymi druhmi iskier. Najjednoduchšia vec, ktorú môžete urobiť, je dať na červenú základňu transparentný lesk. Veľmi pôsobivé!

Jasný farebný dizajn

Neprehliadnite fascinujúce kontrastné kombinácie s červenou farbou. Vytvára neuveriteľný tandem s modrou, bielou a smaragdovou. Ak hovoríme o dokonalej manikúre pre Nový rok 2019, tieto farebné tandemy budú vždy skvelým nápadom.

Idea číslo 3

Matný dekor v najlepšom svetle dokáže demonštrovať starostlivosť o ženské rukoväte. Ale medaila je nevýhoda - s takýmto pokrytím budú všetky chyby a nezrovnalosti viditeľné voľným okom.

Existuje mnoho variácií tohto veľkolepého dizajnu, pretože matná štruktúra vytvára víťazné duety s rôznym brilantným dekorom - od veľkých kryštálov až po malé iskry.

Idea č. 4

Geometrie na nechtoch môže závidieť všetky ostatné techniky nail art. Laconic línie a rôzne tvary v dizajne nechtov okamžite dobyl srdce módy a nestratili svoje vedúce pozície pre niekoľko sezón v rade.

Idea č. 5

Neviete, ktorú chuť pridať do svojho obrázka? A čo brilantný akcent na 1-2 nechtoch? To vám môže pomôcť suchý alebo tekutý lesk na nechty.

Kombinácia lesklého a brilantného vzhľadu vyzerá tak dokonale, že je naozaj ťažké odolať takejto manikúre.

Zaujímavé! Najobľúbenejšia technika v brilantnej manikúre je výber veľkolepého ozdobného prstenca na každej ruke.

Zaujímavé: Novoročná manikúra s jiskrami

Idea č. 6

Typickým zimným dizajnom je použitie špeciálneho odliatku na nechty. Tento nádherný nástroj vytvára skutočne fascinujúce nail art, ktorý je vhodný v každom obraze.

Trenie sa nemôže pochváliť svojou univerzálnou kompatibilitou s akýmkoľvek dekorom, aleale v tandeme s brilantnými prvkami sa dokázala dobre.

Idea č. 7

Manikúra rýchlo získava popularitu, v ktorej je len jedno číslo brilantné. Tajomstvo tejto techniky je v použití šablón a trblietky. Pozrite sa na fotografiu, ako očarujúce a podobné dekor vyzerá.

A ak urobíte túto vynikajúcu gélovú leštiacu manikúru, potom dodatočne zaistíte trvácnosť krásneho dizajnu.

Zaujímavé: Nádherná manikúra so vzorom

Idea č. 8

Francúzi budú klasickejšou a skromnejšou verziou brilantnej manikúry, čo však neznižuje jej účinnosť. Pozrite sa na fotografiu, ako vyzerajú známe francúzske technológie v kombinácii s brilantným úsmevom.

Idea č. 9

Mesačná manikúra môže byť dokonalým sprievodom k vášmu ženskému a romantickému obrazu. Nasledujte ho ako obvykle, ale farbu dobre vymeňte za lesklú. Uvidíte, klasické umenie nechtov bude mať úžitok z takýchto premien.

Môžete ísť ďalej a experimentovať s tvarom, umiestnením a veľkosťou diery - módne trendy ho schvaľujú.

Idea č. 10

Ak vyberiete manikúru so vzorom, môžete ju vždy zvýrazniť a zefektívniť. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je pridanie elegantných, brilantných akcentov. To možno vykonať pomocou tenkej kefy a tekutých glitrov alebo lesklých lakov na nechty. Alternatívou jepridanie kamienkov do celkového dizajnu.

Idea č. 11

Pri vytváraní brilantného dizajnu existuje vždy riziko preháňania pôvabu a vytvárania príliš náročnej manikúry. Ak je toto vaša hlavná nočná mora, prestaňte vyberať ženský gradient spárovaný s žiarivým dekorom. Tento základ vyzerá jemne a jemne, čo dodáva manikúru osobitný šarm.

A ak vytvoríte efekt ombre pomocou malých flitrov, vaša manikúra určite nebude rovnaká.

Robíte sekanú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 12

Umiestnenie akcentov s kamienkami je jednoduchý, ale prekvapivo účinný spôsob, ako vytvoriť elegantnú manikúru. Takáto konštrukcia nevyžaduje veľa skúseností a špeciálnych znalostí od vás. Všetko, čo sa od vás vyžaduje, je malá trpezlivosť a voľný čas, ako aj prítomnosť brilantného dekoru a vhodného lepidla.

Je lepšie aplikovať lakonické kamienky malej veľkosti na krátke nechty - takže manikúra nebude preťažená dekorom.

Dlhé nechty zase neznamenajú striktné obmedzenia veľkosti a množstva kamienkov. Okrem toho vítajú luxusný dekor v kombinácii s inými technikami nail art.

Brilantné nechtové vzory sú obľúbeným z módyvytvoriť najpozoruhodnejšiu a elegantnú manikúru. Nechajte sa lesknúť a prilákať obdivné pohľady!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/21/2018Štítky: