Aké džínsy sú v móde v roku 2019

Prišla jar, a premýšľali ste, aké džínsy sú v móde v roku 2019? Pozrime sa spolu, aby sme zostali štýloví.


Hlavné tendencie voľby

\ t

V nasledujúcich sezónach budú podobné modely ako v minulom roku relevantné. Rok 2019 nepriniesol významné zmeny, len zdôraznil niekoľko trendov. Je tiež stojí za to pozrieť na džínsy s chudá, over-fit, mama-džínsy. Nečakaný trend - rozšírené džínsy v štýle 90. rokov. Sú kombinované s namontovanými tričkami, rolákmi a koženými bundami. Ide o bezpečnú cibuľu na jar alebo na jeseň, ktorá rozhodne nenechá nikoho ľahostajného.

Skinny džínsy

Zaujímavé:Kožené nohavice: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Z šperky a doplnky v trende, výšivky na džínsoviny, masívne, ako u mužov, kožené opasky, zvraty. Toto sú klasické možnosti, ktoré vyzerajú dobre v každodennom živote. Ak chcete vytvoriť atypické obrazy, pozrite sa na čipky vložky, patchwork módne džínsy z niekoľkých druhov tkanín, svetlé odtiene.

Dĺžka džínsov by sa mala zvoliť v závislosti od počasia a miesta, kde idete. Dĺžka 7/8 zostáva v móde, je skvelá pre jar a leto. Mnoho dievčat ako otvorené členky, niečo, čo ukazuje dĺžku nohy výhodne. Najlepšie je kombinovať tento štýl s teniskami na masívnej podrážke, mokasíne alebo muly. Ak chcete vytvoriť romantický, ženský vzhľad, mali by ste mať dlhé rozšírené džínsy. Pohybujú sa zaujímavo, keďchôdze, mali by byť kombinované s pumpy na pätách, s dĺžkou nohy by mala byť polovica pokrytie päty.

Modely súčasných modelov

\ t

Podľa džínsov v roku 2019, podľa fotografií ženských časopisov? Pozrime sa na trendy trendov.

  • Priateľov

Priateľov - džínsový model, ktorý dobre zapadá do športových, outdoorových alebo príležitostných štýlov. Zvláštnosťou tohto štýlu je, že nohavice nohy nie sú vybavené, ale voľné, pás je stredný alebo nízky, tam sú odreniny a kusy. To je spôsobené tým, že predtým, ako boli džínsy považované za súčasť mužského šatníka, ktorý ste si požičali na luku. Priatelia sa často valia, robia klopy. Potom kotníky romanticky otvorené, štýlové džínsy môžu byť nosené s loďami. Vzhľady sú veľmi ženské a romantické, najmä ak pridáte nadrozmernú košeľu a slnečné okuliare.

priateľské džínsy

  • Chudé džínsy

Chudé džínsy sú modely s vysokým pásom a úzkymi nohavicami. To je možnosť, ktorá môže zdôrazniť všetky výhody postavy, rovnako ako nevýhody, takže by ste mali byť opatrní s ním. Dôležitým prvkom tohto štýlu - vysoké pristátie. Výber modely s nízkym pásom môže byť staromódny, pretože tieto džínsy boli nosené s krátkymi vrcholy v roku 2007. V roku 2019 je móda viac uzavretá, ale nie menej sexy štýly. Napríklad, chudé džínsy by mali byť kombinované s plodín vrcholy, roláky, objemné bundy.

PlatiťPozor! Ak stále pochybujete o vynájdenej cibuli, potom sa pozrite na všeobecné pravidlo: ak je dno namontované, potom by mal byť horný objemný, voľný. V tomto prípade sa obraz stáva vyváženým a premysleným.

  • Modely s aplikáciou

Chcete vybrať zaujímavý luk? Pozrite sa na džínsy s aplikáciou, výšivkou a všetkými druhmi výtlačkov. Teraz je zaujímavé pozrieť sa na modely s kvetinovými vzormi - to je skutočný trend v tomto roku. Ak chcete vytvoriť uvoľnenejší vzhľad, vyberte si džínsy, v ktorých sa aplikácia nachádza na periférii, vo švíkoch. Ak sa chcete zamerať na ne - môžete si kúpiť modely s veľkými, jasnými farbami uprostred nohy.

Kombinácia takejto veci je najlepšia s obyčajnými blúzkami alebo tričkami. Farba vrchu môže zopakovať farbu aplikácie, potom bude luk čo najpevnejší. Topánky potrebujú rovnaké jasné, zaujímavé tenisky alebo topánky, ktoré budú dopĺňať luku.

  • Flare

Ďalším trendom, ktorý je ideálny pre jar a leto roku 2019, sú rozšírené džínsy. Majú radi módy pre skutočnosť, že dokonale skrývajú akékoľvek chyby v obraze, robia akýkoľvek luk vintage a ženský. Noha môže byť rozšírená z veľmi stehna, a možno z kolena. Vzhľadom k tomu, rozšírené džínsy pripomínajú štýl 80-90s, potom blúzky by mali vybrať to isté. Napríklad pre modely s nahusteným pristátím stojí za to vyzdvihnúť skrátené tričká, objemné blúzky v štýle boho, roláky pod krkom.

Zaujímavé:Nohavice - módny trend 2019

Upozornenie! Dĺžka nohy by mala byť až po päty, ostatné v tomto prípade nebude fungovať. Nevyberajte 7/8, pretože kúzlo zmizne, obraz bude neúplný, smiešny.

  • Roztrhané štýly

Džínsy s otvormi, odreniny boli populárne pred 10 rokmi, ale sú na vrchole dnešných trendov. Nemali by ste byť prekvapení touto skutočnosťou, pretože roztrhané džínsy sú vhodné pre každodenný život, mladé dievčatá si ich vyberajú na vytvorenie ulíc alebo športových lukov. Nákup takejto veci, večná otázka „Čo sa nosí?“ Zmizne v 70% prípadov. Po ruke je univerzálna vec, ktorá vyzerá skvele s klasickými tričkami a bežnými tričkami.

Ako si vybrať správne džínsy? Správna odpoveď nie je, pretože by ste sa mali zamerať na svoj vlastný zmysel pre štýl. Veľmi obľúbené modely s dvoma horizontálnymi otvormi na kolenách. Ak chcete ukázať viac nôh, potom vyberte džínsy s veľkými otvormi v hornej časti nohy.

  • Džínsy

Mama-džínsy sú trendom, ktorý k nám prišiel zo Západu. Odkiaľ toto meno pochádza? Je spojená s americkou módou konca minulého storočia. Móda tej doby rástla a ďalšia generácia ocenila predmet a úspešne zozbierala džínsy z matkinej skrine. Vlastnosti tohto modelu - vysoký pás, šikmé boky, noha bananchiki a zúžená spodná časť.

Farba štýlu je zvolená tmavá, nasýtená, textúra materiálu je dôležitá. Okrem tohopoložený na široký kožený opasok z tmavých odtieňov s kovovou plaketou. Kombinujte džínsy s obyčajnými tričkami, je dôležité ich vyplniť. Ak chcete vytvoriť celkový luk, mali by ste sa pozrieť na agli-snickers - tenisky s masívnou, vysokou podrážkou.

  • Asymetrické modely

Rifľové nohavice s asymetrickými prvkami budú vyhovovať mnohým dievčatám. Aká je asymetria štýlu? Predná časť nohy je o niečo kratšia ako chrbát. Takže členok sa otvára, zároveň je viditeľný malý „vlak“. Mnohí ľudia kombinujú niekoľko trendov naraz, vyberajú si nohavice s odieraním alebo diery a asymetrickú dĺžku. Tieto džínsy sú v móde v roku 2019, podľa fotografií ženských časopisov. Čo stojí za to mať tento štýl? S volumetrickou jazdou, kardigánmi, bundami bolonevic alebo vetrovkami - voľba je obmedzená len vašou predstavivosťou.

  • Patchworkové modely

Možnosť pre odvážne dievčatá je džínsy, šité z rôznych farebných denimových kúskov. To je pútavý štýl, ale mnohí sa to určite páčia. Džíny sú vhodné pre dievčatá, ktoré ešte nie sú pripravené na svetlé farby, ale sú unavené štandardnými modelmi. V tomto prípade môžu byť zápisky veľké aj malé. Účinok, resp. Bude tiež odlišný: niekto si vôbec nevšimne zaujímavý prvok a niekto bude venovať pozornosť tomuto detailu.

Zaujímavé:Čierne džínsy: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Skutočné farby pre džínsy

Džínsy môžu byť klasické aj farebnéneštandardné, svetlé. Ak potrebujete pokojnú, príležitostnú možnosť, potom sa obráťte na tmavú, tmavomodrú farbu. Vyzerá to dobre so svetlým vrchom, dobre sa vydáva. Tmavomodrá vyzerá obzvlášť výhodná v chudom štýle, správne načrtáva postavu, vizuálne robí boky a nohy užšie. Čierna - rovnaký univerzálny odtieň, ktorý môžete nosiť na prácu a na štúdium. Čierne džínsy sa postupne stávajú klasikou, takže jeden set určite stojí za to mať vo vašom šatníku.

Populárne sú aj svetlé džínsové nohavice. Béžová, čisto biela, piesková, žltá - to sú farby džínsov v móde pre jarnú letnú sezónu. Sú čisté, pokojné, úspešne odtieňujú opálenú pleť alebo zdôrazňujú aristokratickú bledosť. Môžete ich skombinovať s akýmkoľvek vrcholom: tuniky, nadrozmerné bundy, tričká alebo topy.

Denim nohavice bude tiež dobrý jasný prízvuk, najmä ak si ich vyberiete v nasýtených farbách. Dnes je v móde lilek, marsal, svetlá mrkva, ultramarín alebo zelená. Gins týchto farieb majú rovnakú textúru ako modré. Najlepšie je kombinovať ich s monofónnou, klasickou farbou: béžovou, bielou, čiernou alebo sivou.

Venujte pozornosť! Kombinácia niekoľkých svetlých farieb vhodných pre párty alebo tematické stretnutia. Pre každodenný život v luku je lepšie mať jednu bohatú farebnú schému.

Zistili sme, aké džínsy budú v móde v roku 2019. Stojí za to pripomenúť, že v prvom rade potrebujetesústrediť sa na vlastné pohodlie a pohodlie, a až potom naháňať trendy. Skúste experimentovať a potom sa všetkým budú páčiť vaše obrázky!


Aké džínsy dávate prednosť?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované03.22.2019Štítky: