Módne farbivo na vlasy 2019

Máte záujem dozvedieť sa viac o módnych trendoch vo farbe vlasov, čo nás v roku 2019 prekvapí? Existuje toľko štýlových techník a odtieňov, že je veľmi ľahké sa stratiť vo všetkých týchto odrôd. Ale nepanikárte! Identifikovali sme najdôležitejšie trendy, ktorým by ste mali určite venovať pozornosť našim módnym čitateľom.


Zaujímavé : New - Farby na vlasy Air Touch

Monochromatické farby sú nudné!

Farbenie vlasov v jednej farbe je už zastarané a nevyzerá tak pôsobivo ako techniky, ktoré ho nahradili. S jednou farbou nemôžete dosiahnuť zvodný objem, plynulé prechody odtieňov a dynamiku vlasov.

Módne trendy ponúkajú hry s tónami a viacfarebným sfarbením. S pomocou populárnych techník môžete získať najprirodzenejší a najjemnejší výsledok. Ale ak chcete prekvapiť ostatných neobvyklým farbením, trendy roku 2019 pre vás pripravili niečo zaujímavé.

Dĺžka záležitostí

Trendy ponúkajú módnym ženám štýlové tienenie, zvýrazňovanie alebo sfarbenie krátkych vlasov. Technika transparentného farbenia je tiež relevantná.

Farbenie AirTouch

Najmodernejšie farbenie vlasov pre stredné vlasy v roku 2019 je obmre, sombre, shatush alebo balajazh.

Majitelia dlhých vlasov si môžu dovoliť balayazh, shatush alebo ombre - tieto techniky môžu najlepšie zdôrazniť ich prírodné bohatstvo.

Zaujímavé : Tmavé vlasy balayazh je módne a relevantné

Najvyššie farby

2019 pre nás pripravili skutočný „farebný boom“ a vyhlásili rôzne farby za módne. Určite nájdete svoj sen tieň!

Charming Blond

 • Ak sa blondínka rozhodne farbiť vlasy, hlavné trendy sezóny jej ponúknu, aby venovala pozornosť popolavému odtieňu. To je skvelá voľba pre stredné alebo svetlé tóny pleti. Popol vlasy dokonale kombinované s modrými, hnedými alebo zelenými očami.

Farbenie blond vlasov v popolovej farbe

 • Najcitlivejšou verziou trendových farieb pre blondínky je baby blond. Jeho poslaním je, aby bol obraz mäkší a viac ženský a anjelský tón pleti. V skutočnosti je to prirodzená blondínka, ktorá prírode často dáva vlasom pre deti.

Baby Blond sfarbenie

 • Ak plánujete dosiahnuť najpôsobivejší účinok farbenia, pozrite sa bližšie na skupinu „bielych“ odtieňov. Vyzerajú oslnivo a odstraňujú akýkoľvek náznak žltosti.

 • Vyžaduje duša niečo neobvyklé? Možno tieň "jahodovej blond" - to je váš chýbajúci kúsok ideálneho obrazu? Neexistuje žiadny iný odtieň, ktorý by tak harmonicky kombinoval mäkký odtieň červenej s blond.

 • Tajomný dymovo zafarbený odtieň patril medzi najviac trendy farby. Ak ste pripravení na takéto odvážne rozhodnutie, choďte na to -takéto zafarbenie vám nedovolí byť v tieni. Je dôležité, aby zvolený odtieň mal studený podtón - len takto zasiahnete býčie oko.

 • Ľahké a príjemné odtiene smotanovej blond - to je skvelá príležitosť na osvieženie obrazu pre majiteľov blond vlasov. Jemnosť a ľahkosť tejto palety je ideálnym základom pre ženský a jemný prízvuk. Pri farbení by ste nemali byť obmedzení len na jednu farbu - nechajte svoje vlasy krásne hrať s moduláciou niekoľkých tónov.

 • Táto myšlienka určite stojí za zmienku pre všetky blondínky, ktoré chcú zlepšiť svoju prirodzenú príťažlivosť. Zlaté vrcholy na blond vlasy vyzerajú jednoducho úžasne - tu je fotografia pre vás.

Výber tukových brunetiek

Tmavé vlasy v tejto sezóne dávajú veľa príležitostí experimentovať s vlastným obrazom.

 • V roku 2019 nie je vôbec potrebné rozhodovať o celkovej zmene farby. Skvelým nápadom by bolo pridanie teplých gaštanových zvýraznení do tmavých vlasov. Takýto pohyb vyzerá mäkko a prirodzene a obraz z toho má len úžitok.

Balajazh na tmavých vlasoch

Venujte pozornosť! Výsledok cesty do salónu vám poskytol len príjemný zážitok, mali by ste byť opatrní, aby ste si vybrali perfektný odtieň, ktorý dodá zvýraznenie. Jedna dievčina má zlaté odtiene alebo svetlo hnedú paletu, zatiaľ čo iné budú krásne so zámkami gaštanovo červenej farby.

Zaujímavé : Kalifornia zdôrazňuje na tmavé vlasy

 • Hlavným znakom zlatistého odtieňa je jeho univerzálnosť. Je to naozaj vyhovuje všetkým dievčatám bez výnimky na tón pleti. Mäkké a prirodzené, bude to dar z nebes pre módy, ktorí nie sú pripravení na zásadné zmeny, ale zároveň potrebujú nové farby v ich obraze.

 • Kúzlo, ale mäkké premeny čakajú na módy, ktorí sa rozhodnú pre karamelové odtiene. Sú rovnako krásne na kučeravé alebo rovné vlasy. Ale určite najpôsobivejším výsledkom takéhoto sfarbenia sú dievčatá s opálenou pokožkou.

 • Ak prirodzenosť v zmenách, ktoré nepotrebujete, a ste pripravení na najúčinnejšie riešenia, pozrite sa na tieň „čierneho tulipánu“. Jeho vrcholom je ušľachtilý fialový odliv. Elegancia a aristokracia tejto farby vo výške.

 • Brunetky, ktoré sa nechcú byť stredobodom pozornosti, v roku 2019 si vybrali mnohostranný odtieň „čerešňovej čokolády“ s veľkolepým načervenalým odtieňom. Stačí len vidieť, ako sa hrá so slnkom, aby sa do neho zamiloval.

Chcete vyskúšať nové maliarske techniky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé: Zvýraznenie na krátke vlasy

\ t

Trendy týkajúce sa červených zvierat

 • Výber módnych dievćat s ćervenými vlasmi v roku 2019 je sebestaćná medená farba. Ak váš stylista môže vytvoriť hra svetla a tieňa na vlasy okrem tejto nádhernej tieň, potom budete určite spokojní s takýmto sfarbením.

 • Zázvor je módny odtieň červenej farby, ktorý vyzerá veľmi prirodzene.

 • Bronzové odtiene s medovým odtieňom sú oveľa jasnejšie a odvážnejšie ako tie predchádzajúce. Hlavným tajomstvom tejto bohatej farby je absencia viditeľných prechodov tónov. Medové odtiene by sa mali vysledovať len v hĺbke vlasov. Táto farba je skutočný nález pre dievčatá so svetlou kožu a zelené alebo sivé oči.

Zaujímavé : Ombre na tmavých vlasoch strednej dĺžky: sfarbenie

Súčasná technológia

Pintura zahŕňa farbenie jednotlivých prameňov ručne bez použitia fólie. Takáto technika je skutočnou revolúciou krásy pre kučeravé alebo kučeravé zámky, pretože dokonale zdôrazňuje krásu kučier.

Medzi všetkými novinkami v oblasti krásy sa ženám módy obzvlášť páčila korytnačina - sfarbenie korytnačky. Jej podstata spočíva v luxusnej kombinácii hnedých a svetlých odtieňov. Technika korytnačiek sa dokonale osvedčila pre dlhé vlasy svetlohnedej alebo tmavohnedej farby.

Módne trendy boli pre blondínky pripravené zaujímavé.nový - tónovanie s rôznymi odtieňmi ružového kremeňa. Majitelia pixieho účesu alebo skráteného fazuľa sa môžu bez zaváhania zaregistrovať pre takúto službu - je to možnosť výhry win-win.

Balayazh, ktorý získal obrovskú popularitu v roku 2018, sľubuje, že v sezóne 2019 zostane trendy. Je to táto technika, ktorá dodá vášmu obrazu osobitnú eleganciu a eleganciu.

Kaderník prideľuje zámky balajazom, ako keby umelec vytvoril obrázok. Mimochodom, doslovný preklad tejto techniky je interpretovaný ako kreslenie na vlasoch.

Farbenie Balajaz

Unikátna technika krémovej sódy vytvára dokonalý recept na kombináciu zlatých, blond a béžových odtieňov. V dôsledku takejto zmesi sa získa teplá a mäkká farba, ktorá hrá svoje vlastné modulácie s každým pohybom vlasov.

Farbenie v smotanovom sóda

Brunetka bude nepochybne spokojná s módnou technikou tigrieho oka. Za svoje meno vďačí neuveriteľnému efektu - hra farebných prameňov pripomína krásu tigrieho kameňa.

Vyslovenie slova

Zvýraznenie a jeho rôzne techniky v roku 2019 prechádzajú zásadnými zmenami. Táto sezóna už nie je jasným kontrastom ľahkých prameňov na tmavých vlasoch. Teraz je to úplne nové riešenie, mäkšie a prirodzenejšie.

Stačí zmeniť tón len o 1-2 odtieň, aby pruhované pramene zdôrazňovali hĺbku farieb a vzhľadprirodzené.

Francúzsky melirovanie alebo shatush môže vytvoriť efekt kučier, spálených na slnku. Toto riešenie vyzerá úžasne na tmavých aj blond vlasy. Táto technika nezahŕňa farbenie koreňov. Umožňuje vytvárať atraktívne modulácie medzi odtieňmi.

Ako vidíte, módne trendy vo farbe vlasov v roku 2019 vám nedovolia zostať v tieni. Naša kolekcia fotografií je navrhnutá tak, aby inšpirovala veľké zmeny vzhľadu a dúfame, že sa nám to podarilo!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/21/2018Štítky: