Výber módnych dámskych čižmových topánok 2019 na jeseň a na jar (s fotkou)

V okamihu, keď si vyberáme módne topánky na obuv 2018 na jar a na jeseň, len zriedka si myslíme na pohodlie, pohodlie a teplo. Najdôležitejšia vec pri výbere je štýl a elegantný štýl. Na jeseň av zime je vytvorenie štýlového a ženského obrazu oveľa ťažšie vzhľadom na to, že sa skladá z veľkého počtu komponentov. A nie poslednú úlohu zohrávajú doplnky, ako sú topánky. V zime dievčatá najčastejšie uprednostňujú topánky, ktoré pokrývajú väčšinu nôh a vizuálne ich robia štíhlejšími. S rovnakým účelom, stylisti často používajú módne dámske členkové topánky, ktoré môžu drasticky zmeniť jar alebo jeseň luku, bez toho, aby obzvlášť horlivý.

Pozrite sa na fotografiu modelov módnych topánok na jeseň a na jar roku 2019, kožené a semišové verzie rôznych farieb:

Módne topánky na obuv pre rok 2019 sú kvalitné materiály

Spomenieme si topánky na topánky len na jeseň a na jar, keď ešte nie je tak chladná a klzká - v zime môže byť v takých topánkach studená, aj keď tie najodvážnejšie sa dosť často rozhodujú sami na podobnom experimente.

Výber módnych topánok v roku 2019 nie je taký jednoduchý, ako sa môže zdať neskúsenej žene módy, ktorá sa dostala do ríše rôznych štýlov a modelov. Prvou radou, ktorú dizajnéri na celom svete dávajú, je vybrať si vysokokvalitné materiály a nie je ľúto. Topánky s podpätkami by mali byť pohodlné a štýlové a vysoko kvalitný materiál predĺži životnosť tohto prvku skrine. Čo je veľmi dobré, pretože módneKotníkové topánky sa čoskoro nevzdajú svojej pozície na módnom pódiu.

- 47%
Aliexpress.com
Morazora /módne topánky 2017, dámske topánky na jar-jeseň ...
3 576trieť.1 860 rub.
- 54%
Aliexpress.com
BASSIRIANA Sexy Dámske topánky Solid Flock Suede Zip vysoké podpätky ...
11 854trieť.​​5 334 rub.
- 51%
aliexpress.com
Dámske módne topánky CooLcept Kotníkové topánky Topánky na vysokom podpätku ...
3 860 .1 891 rub.

Tiež nezabudnite na pätu - môže mať rôznu dĺžku a hrúbku, hoci posledných niekoľko sezón má všetky jednohlasne preferované hrubé, stabilné podpätky. Vyzerali celkom dobre s oblečením v akomkoľvek štýle a doslova si podmanili srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Päty ako nič iné v tomto svete zdôrazňuje ženskosť a sexualitu ich majiteľa, a to je to, čo všetky svetové módne domy sa snažia o posledné tri alebo štyri roky.

Dĺžka a hrúbka päty môže tiež závisieť od vášho životného štýlu. Napríklad, ak ste zvyknutí žiť vo veľkom mestskom móde a viesť veľmi aktívny životný štýl, potom musíte s dôverou stáť na nohách, pričom zostanete ženský. Silné podpätkybudú jednoducho nepostrádateľné pre tento typ dievčat - ich nohy nebudú veľmi unavené a váš štýl a externý obraz netrpia týmto malým detailom. Môžete dokonca vyhrať, ak má päta kontrastnú farbu - takýto detail určite zaujme.

Líšia sa modely na jar a na jeseň v roku 2019? (s fotografiou)

Líšia sa modely v sezóne na jar a na jeseň, ak áno, podľa akých parametrov sa rozlišujú? Pokúsme sa na to prísť. Dizajnéri sa rozhodli nezastaviť s jednou pätou, preto sa často stretávame s nesmierne populárnym žrebcom. Tam je len jeden malý nuance - je lepšie nosiť s úzkymi topánkami topánky. Trochu ako retro, však? Ak vám táto klasika nevyhovuje, môžete sa uchýliť k už známemu pravidlu - vyberte si cvok v kontrastnej farbe. Na jar vám odporúčame vybrať si rafinovaný model s bočnými výrezmi vo forme kvapky jasne červeného odtieňa. Môžu sa nosiť s klasickým šedým a čiernym oblekom do kancelárie alebo na obchodné rokovania.

Nezabudneme na naše obľúbené klinové podpätky - vhodnejšie pre tých, ktorí neznášajú päty. Na rozdiel od predchádzajúcich rokov nie je jej podrážka tak plochá. Návrhári obuvi ponúkajú zaujímavé možnosti z hrubej kože s dekoratívnymi, utesnenými švami na platforme, kombináciou klinových pätiek a podobne. Ich fantázia nepozná hranice, čo vám odporúčame ...

Kotníkové topánky na jar sa mierne líšia od tých, ktoré sme myopotrebenie na jeseň. Hlavným rozdielom je vzbura farieb, pre ktoré sme v tejto sezóne milujú jar a štýlové topánky. Nevykonávajte výnimky pre tento rok. Pozrite sa na fotky módnych modelov dámskych topánok na jar a na jeseň roku 2019 - rôzne štýly dokonale zapadnú do šatníka a luku modernej módnej ženy:

- 49%
aliexpress.com
Bonjomarisa /Retro Etnické výšivky Dámske zimné topánky členkové topánky ...
7 492 .3,821 rub.
- 48%
aliexpress.com
Kemekiss Zimné Dámske Okrúhle Toe Kotníkové topánky Čipka-up Kotníkové Topánky s ...
\ t
3 599 .1 836 rub.
- 48%
aliexpress.com
Lsewilly /bota feminina tassel Dámske vysoké podpätky na zips ...
3 510trieť.1 790 rub.

Modely s otvoreným nosom sú opäť relevantné, čo sa dá ľahko vložiť do letného šatníka, ak si vyberiete ten správny materiál. Teplé jarné budete veľmi, veľmi pohodlné v ňom, len nezabudnite - nosenie s pančuchami je prísne zakázané. Existujú podobné modely s dodatočnými dekoratívnymi detailmi - nezáleží na tom, či ide o strapce, kovové nity, šnurovanie alebo pôvodný tvar päty alebo klinov. prosteNepostrádateľná voľba pre jar.

Je tu ďalšia skvelá voľba pre jarné - členkové topánky s popruhmi, vaše nohy sa v nich budú cítiť pohodlne za každého počasia, aj keď pri práci v takomto prostredí sa sotva dá objaviť. Niektoré z prezentovaných modelov sú v spolupráci s sandálmi a členkovými topánkami, takže ich možno použiť aj v teplejšom období.

Aj u obľúbených dievčat sú čižmové a odvážne topánky s kovovými detailmi. Napríklad pracky zo zlata a striebra.

V oblasti farieb nemajú stylisti ani jednomyseľný názor - topánky sa môžu nosiť so sukňou jednej alebo kontrastnej farby. Samostatne, chcem zdôrazniť len mini sukňu, ktorá vyzerá obzvlášť ženský s čipky-up členkové topánky na stabilnej päte.

Neprehliadnite farebnú škálu topánok, najmä preto, že celková farebná škála vášho luku hrá dôležitú úlohu v celkovom obraze vás a vášho štýlu. Klasické farby (čierna, sivá, hnedá a béžová) sa v priebehu dlhej histórie svojej existencie nestali menej populárnymi. Ich všestrannosť a sofistikovanosť stále priťahujú obrovské množstvo módy. Ale dizajnéri mysleli na tých, ktorí radi vystupujú medzi davom. Medzi zaujímavé možnosti sme vybrali najmä modely s kontrastnými vložkami z iných materiálov, pozlátením a lakovanou kožou, čo bezpochyby pridáva zvýraznenie každému obrazu.

Existuje niekoľko ďalších podrobností, ktorým by ste určite mali venovať pozornosť. akPredtým bola špeciálna pozornosť venovaná šnurovaniu, potom v tejto sezóne sú popruhy a spony, najmä tie, ktoré sú umiestnené v blízkosti samotného členka. Takéto topánky dávajú každému dievčaťu ženskosť a sexualitu, najmä s jasnou červenou ceruzkou sukňou a pastel košele pre kanceláriu. Takéto modely sú vhodné najmä na večerné šaty, ale mali by ste si starostlivo vybrať materiál a farbu - napríklad ponúkame jeden z metalických odtieňov a mnoho ďalších flitrov. A samozrejme nezvyčajná päta.

Kožené členkové topánky - elegantné, štýlové a praktické

Koža je stále jedným z najobľúbenejších materiálov na obuv v každom ročnom období. Kožené členkové topánky sú nadčasovou klasikou, ktorá sa každý rok snaží stylistom čítať novým spôsobom s pomocou nových detailov a vložiek z iných materiálov. Veľmi populárne sú topánky, v ktorých bola použitá koža z dvoch alebo troch kontrastných odtieňov. Je to elegantný prírodný, mestský štýl a praktickosť každodenného života.

Osobitne by som rád poznamenal, že koža plazov, ktorá dodá akémukoľvek obrazu dotyk luxusu, ale ak chcete vyniknúť, vyberte ten istý materiál, ale predpokladajte modrý alebo zelený odtieň. Mimochodom, ak skôr bolo vhodnejšie byť hadmi a krokodíly, teraz je tu ešte koža jašterice a chameleóna, je tu aj koža zlatého draka. Len si predstavte, ako vyzerá táto krása na topánkach - určite budete v centre pozornosti s podobným doplnkom.

Na prvom miestenapriek tomu sme umiestnili patentovanú kožu, ešte lesklejšiu. Odporúčame Vám vyskúšať jej kombináciu so semišovým materiálom, najlepšie kontrastnými odtieňmi.

Pozrite sa na fotografiu kožených čižiem na jar a na jeseň roku 2019 - je tu niečo, čo si môžete vybrať pre svoj vlastný štýl:

Semišové členkové topánky - klin, platforma alebo päta?

Semišové topánky sú jemnejšie a sofistikovanejšie vďaka vzhľadu materiálu, čo je dôvod, prečo ich dizajnéri a dievčatá tak veľmi milujú. Najštýlovejšie dámy by mali vyskúšať klasickú kombináciu semišových členkových topánok so šnurovaním na kline a tvídovou slnečnou sukňou so svetlými pančuškami. Ak nemáte striktne obliekanie, tak je možné, že sa takto objaví v práci.

Drevená štruktúra platformy a päty dodá takýmto topánkam výnimočnú atmosféru, čo je štýlová a veľmi obľúbená novinka tejto sezóny, vďaka ktorej budú vaše topánky skutočným centrom obrazu. Okrem toho vyzerá skvele s oblečením v rôznych štýloch, ktoré len pridáva k jej popularite.

Klin, plošina alebo päta v kombinácii s prírodným vrchným náterom pre rok 2019 - to všetko je uvedené na fotografii nižšie:

Autor článku - Irina Sysoeva


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané09.07.2018