Ako nosiť rolák v novej sezóne: základné pravidlá a obrázky

Ak sa domnievate, že rolák je pre sivé myši a zadenek veľmi nudný, s najväčšou pravdepodobnosťou skončíte vo väčšine, ktorý má rovnaký názor. Chceme, aby ste úplne verili v toto vyhlásenie - stačí sa pozrieť na moderné modely, najmä so správnou kombináciou s inými vecami. V našom článku vám povieme nielen to, ako si vybrať model, ktorý vám vyhovuje, moderný a štýlový, ale aj to, ako skombinovať čierny, biely a sivý rolák s inými vecami tak, aby ste jednoducho nemohli chýbať. Fotografia zobrazuje správne komponované obrázky v každodennom a obchodnom štýle.

Veľa záleží na tom, čo nosiť rolák, v novej jesennej zimnej sezóne v roku 2019, stylisti odporúčajú, aby sa nebáli vytvárať jasné a kontrastné obrázky. Základné pravidlá sú nasledovné. Po prvé, experimentujeme, a po druhé, nebojíme sa zmiešať rôzne textúry tkanín.

Pozrite sa na fotografiu súčasných lukov s rolákom v rôznych štýloch moderného dámskeho oblečenia:

S tým, čo nosiť rolák: vo fotografii štýlové luky a obrázky

Rolák je jedným z najvýznamnejších prvkov šatníka v jesennej a zimnej sezóne a vôbec nie je nadarmo - spoľahlivo chráni celú hornú časť tela, najmä krk, ktorý tak často nechávame otvorený. Čo môžete nosiť s rolákom tak, že vyzerá štýlovo a drahé? Musíte vedieť, že na vytvorenie správneho obrazu je dôležité zostaviť kapsulu pozostávajúcu z doplnkových vecí. Pozrite sa na fotografiu ďalšie štýlové obrázky a luky predievčatá všetkých vekových kategórií na základe tohto prvku:

- 16%
aliexpress.com
Nový dámsky módny rolák pletený sveter, dámsky pletený sveter ...
785trieť.660 rub.
- 40%
Aliexpress.com
2017 Kórejské zimné pletené svetre pre ženy Pull Femmere Thin ...
1 258 .754 rub.
- 40%
aliexpress.com
Hot 2017 jarné jeseň ženy svetre a pulóvre módne sveter ženy skrútené ...
\ t
1 238trieť.742 rub.

Dobre zvolený štýlový rolák sa stane skutočným centrom atrakcií pre váš šatník na jeseň a zimu. Ďalším plusom je všestrannosť oblečenia. Len si pomyslite: veľmi málo vecí, ktoré nie sú kombinované s rolákom pre ženy. S pomocou takéhoto jasného prvku v roku 2019 môžete aktualizovať svoje klasické pracovné šaty alebo letné šaty, ktoré sa predtým zdali byť nevhodné pre štýl kancelárie.

Po prvé, nezabudnite, že návrat k móde rolákov je poctou móde 60. rokov, preto vám odporúčame, aby ste venovali osobitnú pozornosť retro štýlu: kockované sukne, slnko, kockované vesty a mokasíny budú na jednom luku vyzerať veľmi dobre , To je len jeden-tón rolák bude obraz nudný, takže je najlepšie niečo vyzdvihnúť.zaujímavý vzor, ​​najmä na povrchu rukávov.

Po druhé - s takou vecou, ​​najmä voľným strihom a tesným golierom, nemôžete nosiť šatky v zime a na jeseň. Je to len hlúpe a nie módne, aby ste to považovali za moveoneton, ak chcete. To znamená, že si jednoducho nie ste vedomí najnovších módnych udalostí. Zvlášť výrazné sú výrobky z kašmíru a vlny, ktoré sú nielen veľmi teplé, ale aj útulné.

Ak stále neviete, ktorý model si zvolíte na budúcu zimu, odporúčame vybrať si jeden z troch modelov zobrazených na nižšie uvedenej fotografii. Napríklad najznámejšia tenká roláková bavlna alebo veľmi tenká vlna. Môžu byť nielen náhradou za bežné kancelárske oblečenie, ale aj plnohodnotným prvkom oficiálneho obchodného štýlu. Najlepšie zo všetkých sú súčasné modely tohto roka žlté, oranžové, zelené, modré a kovové odtiene. Najlepšou voľbou pre takýto svetlý rolák je ceruzková sukňa v klietke alebo čierna, podobné pravidlo platí pre nohavice. V druhom prípade vám odporúčame doplniť obrázok o vesta v tóne alebo o nezvyčajnú tlač (ale v štýle) a klasické lode.

Druhá možnosť je príležitostnejšia, hoci pri niektorých kombináciách sa môže stať univerzálnou vecou. Dokonale nahrádzajú teplé a objemné svetre. Stylisti odporúčajú nosiť s tvídové kockované sukne a semišové klin topánky. V každodennom živote môžu byť nosené s džínsy, legíny a ďalšie dná sa vám páčis koženou vestou. Mimochodom, koža ako dodatočná textúra môže byť prítomná aj v tomto štýlovom roláku. Napríklad sa nám páčil červený kašmírový rolák s nízkou líniou ramien, ktorého rukávy sú úplne vyrobené z kože rovnakého odtieňa ako samotný sveter. Taktiež pre každodenné použitie odporúčame vybrať si modely so zaujímavým vzorom (napr. Leopardím výtlačkom) alebo jedným jasným prízvukom: môže to byť pletený pľuvák uprostred, ktorý sa vykonáva neobvyklým spôsobom, nezvyčajný tvar goliera, svetlé brošne a podobné veci.

Existujú aj športové roláky, ktoré sa zriedka nosia v každodennom živote - najčastejšie sa nosia na pikniky, výlety do krajiny alebo na prácu v krajine koncom jesene. Líšia sa od ostatných dvoch typov v jasných farbách, najčastejšie sú ich dva alebo viac. Môžu byť vyrobené z pevne viazaného elastického alebo tenkého rúna.

Poučenie zo štýlu: čo nosiť s čiernym rolákom v roku 2019?

Časové ponaučenie nám umožňuje vyhnúť sa bežným chybám. Čierna - najobľúbenejšia a zároveň najuniverzálnejšia farba pre roláky. S ním môžete vytvoriť obrovský počet živých a nezabudnuteľných obrázkov pre každý deň v roku. Musíte však jasne vedieť, čo máte na sebe s čiernym rolákom v roku 2019 a vyhnúť sa zlučovaniu kombinácií iných odevov.

Predpokladajme, že idete do kancelárie a máte práve taký čierny rolák. Čo robiť Vyzdvihnite k nemu svetlé nohavice priameho alebo užšieho strihu, je to povinné šípkami.Červená, žltá, modrá ... Už sa nebudú zdať tak nasýtené, pretože čierny mufle tento odtieň trochu, ale zároveň je to veľký kontrast. Odporúčame doplniť obrázok prísnym vreckom a uzavretými topánkami tak, aby zodpovedali topu. A ako príslušenstvo a určité zvýraznenie pridajte jasné (ale nie honosné) odpruženie, ktoré sa stane posledným prízvukom módneho jesenného luku modernej ženy.

Každý deň je lepšie vybrať si chudé alebo rozšírené džínsy s veľkým pásom tak, aby zodpovedali príslušenstvu. Dokončiť luku odporúčame veľké šperky a kockovanú vestu, ak je to žiaduce. Obuv, mimochodom, môže byť tu - od módnych tenisiek na hrubej platforme až po svetlé mokasíny, od členkových topánok s nezvyčajnou pätou až po semišové topánky - pančuchy. Pozrite sa na fotografie pre príklady každodenných obrázkov:

Pri romantickom dni v chladnom počasí je celkom možné nosiť jeden z ich šatov bez rukávov a pod ním čierny rolák. Len nie šetriť na farby a vzory, pretože dno si vyberiete čierny - nech top je svetlé a farebné, s kvetinovými alebo zvieracími potlačami, alebo jednoducho vyrobené v rade jasných a život-potvrdzujúce farby. V tomto prípade je najlepšie nosiť členkové topánky na klinovej päte alebo elegantné topánky s hustou pätou neobvyklého tvaru.

Veľmi ženský a sexy oblek na večerné šaty vyjdú s kombináciou podlhovastej ceruzkovej sukne s čiernobielom výtlačkom pre zebra alebo iné zviera so zapusteným sveter a dokonale štylizovanými vlasmi. kompletnéObraz môže byť tenký pásik tak, aby zodpovedal vrchu.

Aktuálne tipy: čo nosiť s bielym rolákom?

Biela je univerzálna ako čierna, takže by ste nemali mať žiadne problémy s výberom vecí. Stylisti odporúčajú kombinovať ju s vecami v športovom štýle, aj keď môže pôsobiť ako analógia bielej košele v obchodnom štýle, ale len v prípade kombinácie s šaty s krátkym rukávom alebo bez nej.

Ak si vypočujete aktuálne rady moderných stylistov o tom, že kombinujete rôzne farby, môžete poznať veľa nových vecí. Naučiť sa, ako nosiť biely rolák, môžete použiť tieto základné princípy pre vytvorenie obrazu s účasťou ďalších prvkov šatníka.

Biely rolák s netradičným tvarom rukávov (montované, baterky atď.) Bude vyzerať skvele vo vidieckom štýle s koženou vestou s lemom (mimochodom, je veľmi obľúbený medzi módnymi domami v tejto sezóne), kovbojské topánky, džínsy chudý a obrovský pás v páse. Jednoducho nemáte dosť zbraní - ako keby ste práve prišli z obrazovky vášho obľúbeného západného sveta.

Tesný biely rolák môže nahradiť sveter v kombinácii na romantický deň v chladnom jesennom dni, stačí pridať sukňu alebo nohavice, aby zodpovedali vrchu, a vybrať si kabát jemného ružového odtieňa (alebo akejkoľvek inej obľúbenej farby v pastelových farbách) ako top a ženský členkové topánky s podpätkami, so šnurovaním.

A pozrime sa, čo máme na sebe so šedým rolákom?

A pravdou je, že sa s tým ešte dozvímečo nosiť šedý rolák a úspešne rehabilitovať tento zdanlivo nudný, ale v skutočnosti veľmi ušľachtilý farbu. Napriek tomu, že šedá je už dlho uznávaná ako nová klasika a je jedným z najobľúbenejších odtieňov posledných rokov, stále existujú snímky, ktoré ju považujú za nudné, že s ňou nie je možné vytvoriť zaujímavý, slušný obraz. Ponáhľame sa vás odradiť - aspoň by ste si mali vyskúšať kombináciu šedého roláka s bielym plášťom a prísnych klasických nohavíc. Vďaka nej sa obraz bude zdať elegantnejší a elegantnejší. Ďalším riešením je napríklad vybrať si jasný, ušľachtilý odtieň červenej alebo modrej farby. A najviac kreatívne odporúčame kombinovať v jednom outfite niekoľko odtieňov tejto ušľachtilej farby naraz - verte mi, efekt bude nádherný. Môžete tiež pridať jasný obraz k obrazu v roku 2019 pomocou šatky farebného odtieňa, farebná brošňa, topánky z kontrastného odtieňa alebo veľké šperky, aby zodpovedali oblečenie

Ako nosiť rolák: základné princípy

Teraz viete, čo nosiť rolák konkrétnej farby, ale existujú aj všeobecné pravidlá a základné princípy pre všetky modely. Napríklad, určite nie každý si pamätá, že rolák nie je potrebný na nosenie problému - môže byť ešte naplnený. A ak si spomenú na toto pravidlo, starostlivo ho ignorujú, čo je v podstate nesprávne. Táto metóda vám umožní vyhnúť sa ďalším prvkom, ako je pás a opasok, ak chcete zdôrazniť krásny pás, alebo sa zamerať na obrázok.presýpacie hodiny.

Mnohé ženy nevedia, ako správne nosiť rolák v roku 2019, takže obrazy sa nemusia ukázať presne tak, ako by sme chceli.

Tiež nezabudnite na veľké doplnky a prívesky, bez ktorých sa rolák pod hrdlom môže naozaj nudiť a pokaziť celý vzhľad. Pravda, ako v každom prípade, tu musíte vedieť, kedy zastaviť.

Rolák jasne zelený odtieň vyzerá skvele s ušľachtilými odtieňmi ako zlato a striebro. Najmä našiel kit vyzerá, keď všetky ostatné veci sú vyrobené v rovnakej farebnej schéme.

„Pre sladké“ - obrazy s rolákom sprevádzané fotografiou

Ako príklad vám chceme ponúknuť niekoľko hotových verzií obrazu s rolákom, ktorý výrazne uľahčí váš výber v budúcnosti. Takže povedzme, "pre sladké", pre tých, ktorí stále prekonali tento rad textov, a prečítajte si všetky rady stylistov.

V chladnom jeseni odporúčame nosiť biely rolák s úzkym hrdlom a džínsy a bundu bez rukávov z líškovej kožušiny alebo toskánskej kozy. Súhlasím, že v takomto oblečení bude veľmi vhodné riadiť. A ak sa bojíte zmraziť, potom sa v tejto kombinácii dokonale hodí kabát vyrobený z módnej vlny A-silhouette s obrovským kožušinovým golierom. Je lepšie si vybrať topánky s podpätkami - bez ohľadu na to, či sú topánky alebo členkové topánky.

Pozrite sa na obrazy s rolákom, sprevádzané fotografiami, ktoré ilustrujú správnosť kombinácie vecí:

Pre klub nie je rolák vôbec prekážkou - najmä s kožouceruzka sukne zdobené asymetrickými zipsami na bokoch, veľké šperky na krku a svetlé semišové klinové topánky, aby zodpovedali sáčku s dlhým popruhom.

Dokonca aj čierny rolák môže zmeniť nudný úrad luku na oblečenie hodné módnych lávok. Takže sme sa naozaj páčili obraz s čiernym rolákom, tvíd čierno-biele kockované nohavice a jasne červené semišové lode. Môžete vyzdvihnúť náušnice alebo náramok, aby zodpovedali topánkam. Na jednej strane takýto obraz neprekračuje rámec daného štýlu, ale na druhej strane vyzerá veľmi ženský a sexy. Všade, kde ho umiestnite - v žiadnom prípade nestratíte.

Medzi nami sú takí, ktorí sa radi obliekajú podľa najnovšej módy - pre takúto pani máme aj štýlový luk s rolákom na rok 2019. Tu sme si vybrali model, ktorý vyzerá skôr ako sveter s raglánovými rukávmi, pričom tieň bol vybraný veľmi jemne a zaujímavo - levanduľa-lila. Súčasťou balenia bude dobre vyzerajúca ceruzková sukňa so vzorom abstrakcie, ktorá je založená na rovnakom odtieni levandule. Dokončite obraz obdĺžnikového semišového vrecka s krátkym šedým popruhom a semišovými topánkami so stabilnou pätou.

- 16%
aliexpress.com
Nové ženy móda rolák pletený sveter, dámske pletené Slim Pullover ...
\ t
785sa trie.660 rub.
- 40%
aliexpress.com
2017Pletené svetre pre ženy Pull Doom Thin ...
\ t
1 258 .754 rub.
- 40%
aliexpress.com
Hot 2017 Jarné jeseň ženy svetre a pulóvre Fashion sveter ženy skrútené ...
\ t
1 238 .742 tr.

A na konci vám povieme, ako za jeden deň môžete vytvoriť tri jedinečné obrazy s jedným čiernym rolákom. V dopoludňajších hodinách - s šaty z vínneho tieňa, tmavé pančuchy a členkové topánky v tóne. Večer na prechádzku - s džínsovou košeľou, štýlovými bežcami s neobvyklým vzorom a kašmírovým kabátom. Ak nie ste veľmi chladno, môžete nosiť baletné tašky s leopardom, alebo môžete nosiť vojenské topánky. Na noc, v klube alebo na stretnutie s priateľmi, napríklad s koženou minisukňou s vysokým pásom, kostkovanou košeľou, viazanou v páse a obľúbenou koženou bundou.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané21.7.2018