Extra dlhý bob s ofinou

Jedným z najbežnejších trendových zrážok v tejto sezóne je predĺžený bob s ofinou. Ako vidíte, klasická variácia „bobu“ prešla módnymi zmenami a zmenila sa na úplne nový trend - dlhý bob. Od odvážneho chlapčenského účesu sa zmenil na ženský a sofistikovaný účes, ktorý pod mocou mnohých romantických obrazov.


Vlastnosti prevedenia

Podlhovastý bob sa často nazýva bob-caret. Ale nemýľte si taký strih s klasickými štyrmi! Nezabudnite, že v klasickej verzii kancov chlpaté vlasy majú rovnakú dĺžku na všetkých stranách, a v ostrihaní "bob" je odrezaný a skrátený chrbát hlavy. Okrem toho je v účese "bob", že účes v kaskáde a vrstvenie často objavujú.

Dlhý bob sa vykonáva v rôznych interpretáciách. V dlhej verzii sú k dispozícii len 3 účesy - viacvrstvové alebo „kaskádové“, rovné s jasne definovanými kontúrami, ako aj asymetrické. V osobitnej cti posledná možnosť, s predĺženými prednými prameňmi. Prechod môže byť hladký a chladný. Dodávame, že rozdiel v dĺžke medzi zadnou časťou hlavy a prednými kučerami môže dosiahnuť 15 centimetrov - a to je trend! Tiež pramene môžu byť dlhšie na jednej strane a kratšie na druhej strane.

Táto zostrih sa vykonáva hlavne na stredne dlhých vlasoch - pramene môžu dosiahnuť ramená. A dĺžka nemusí byť obetovaná a vlasy budú výrazne textúrované, objemné. Okrem toho, v tomto prípade sa môžete uchýliť k rôznym spôsobom pokládky azávideniahodná stálosť meniť svoje obrázky!

Zaujímavé:Zrážky Pixie 2019

Asymetrická úprava s dlhými rany

Tento účes nevyžaduje mesačnú aktualizáciu, je dobre nosený a niekoľko mesiacov. Ale rany - áno, potrebuje neustálu úpravu. Preto nezabudnite navštíviť salón, aby ste ju aspoň obrezali.

Zrážka je univerzálna a ide o ženy rôzneho veku

.
Dôležité! Vyberte si osvedčených majstrov, ako ostrihanie nie je tak jednoduché opraviť - musíte čakať na opätovný rast požadovanej dĺžky vlasov.

Prečo práve s rany?

Podlhovastá fazuľa je dokonale schopná simulovať tvar tváre a varianta tresky zvláda túto úlohu ešte lepšie. Napríklad, taký účes je ideálny pre okrúhlu tvár - veľmi náročná forma pre účesy.

Je zaujímavé pozrieť sa na komplexné predĺžené bob pre komplexné farbenie

.

Ona tiež zdôrazňuje výraznosť očí, robí tvár mladšou a dáva obraz koketný šarm. Na fotografii pred a po môžete vidieť, ako rany môžu radikálne zmeniť tvár. Zostáva vám vybrať správnu možnosť pre váš obrázok!

Bacuľaté dievčatá by nemali zabaliť konce prameňov vnútri

.

Najobľúbenejšie druhy rán pre takýto strih:

  • Priame rany na obočiedokážu dokonale skryť veľké rysy tváre a vysokého čela. Zdôrazní tiež lícne kosti, ktoré nie sú veľmi vhodnébacuľaté dievčatá s plnými tvárami - v tomto prípade vyčnievajú líca.

  • Krátke rovné ranynebudú vyhovovať každému dievčaťu - len s pravidelnými funkciami.

  • Šikmé ranydodajú vlasom dodatočný objem. Je tiež veľmi mladá a vytvára efekt módnej nedbanlivosti.

  • Otrhané rany alebo orezané periedodávajú vzhľadu sviežosť a ľahkosť. Vhodné najmä pre jemné vlasy, ako aj dievčatá s okrúhlym tvarom tváre.

Od sezóny k sezóne sa popularita rán v žiadnom prípade neznižuje. Môžete experimentovať a vytvárať obrazy s rôznymi typmi rán - rýchlo rastie. Jedna vec, ale - byť pripravený položiť.

Priame a roztrhané strapce

Zaujímavé:Módne účesy 2019 pre ženy 40 +

Pre koho je vhodný predĺžený bob s ofinou

Tento účes sa považuje za univerzálny, odkiaľ nasleduje jeho popularita a trendovosť. Ale skôr, než pôjdete do salónu, mali by ste zvážiť niektoré detaily.

Tvar tváre.Už sme si všimli, že pre okrúhlu tvár by bol takýto účes ideálnou voľbou. Je to podlhovastá fazuľa, ktorá je schopná vizuálne zúžiť tvár a skryť veľké líca, čo je tiež ideálne pre obézne ženy (navyše neotvára krk). V tomto prípade by bočné laná nemali byť kratšie ako brada. Doplňte si vlasy bočným delením a budete vyzerať neodolateľne!

Takáto zrážkaPerfektné pre oválnu tvár, ale nevytvárajú predné pramene príliš dlhé. Oválna a obdĺžniková plocha je vhodnejšia pre odmerné fazuľa. Pre "trojuholník" by ste nemali vyberať asymetrické ostrihanie s predĺženými prednými prameňmi - to bude ďalej zužovať bradu. Venujte pozornosť priamemu predĺženému bobu s jasnými kontúrami.

Farba vlasovmôže byť čokoľvek od tmavého po svetlo. V roku 2019, sofistikované farbenie techniky sú obzvlášť populárne pre predĺžené fazuľa - ombring, pixel farbenie, shatush, a zvýraznenie Kalifornie. Na našich fotografiách môžete vidieť aj odvážne farebné možnosti - ružovú, červenú, modrú, s prameňmi iných svetlých farieb. Priemerná dĺžka vlasov vám umožní vytvoriť skutočné majstrovské diela a ukázať predstavivosť!

Typ vlasov.Podlhovastý bob bude skutočnou spásou pre jemné vlasy - na nich sa objaví dlho očakávaný a dlho očakávaný objem. Venujte pozornosť kaskáde a odstupňovaným typom účesov. V tomto usporiadaní sú pramene narezané vo vrstvách, ktoré sa plynulo predlžujú na dno.

Nebojte sa nastaviť predĺžený tresk vysoko

Hrubé pramene potrebujú malé riedenie. To dodá obrazu mimoriadnu nedbanlivosť. Ale tenké vlasy sú kategoricky kontraindikované.

Tento účes je vhodný najmä na rovné alebo mierne vlnité vlasy. Majitelia kučier budú musieť drotiť s kladením a narovnávanie ich rany. Ak ste kučeravýVlasy, stojí za zváženie pretiahnutý bob v kombinácii so šikmými rany, hladko sa otáčajú do hlavnej dĺžky. Tento účes dodá obraz hravosti a ženskosti.

Jedna z najtrendovanejších metód na úpravu vlasov v roku 2019

Venujte pozornosť! Doteraz spomínaný módny asymetrický bob s ofinou je vhodný len pre rovné vlasy.

Módny štýl

\ t

Kladenie predĺženého bobu s treskom nevyžaduje veľa úsilia a zručnosti - na fotografii v našom výbere nájdete mnoho rôznych možností na vytvorenie štýlových obrázkov.

V klasickej verzii sú vlasy dôkladne vysušené pomocou stylingových výrobkov. Samostatne zapadajúce rany, napríklad pomocou okrúhleho hrebeňa - je tiež potrebné fixovať pomocou stylingu. S rozlúčkou môžete a dokonca musíte experimentovať, pretože je schopný dodať vlasom extra objem.

Haircut dodáva objem aj riedkym vlasom

Pre neopatrný styling si vlasy vysušte čo najviac v rôznych smeroch - tak, aby bol doslova rozcuchaný. Na ešte nie úplne vysušených vlasoch naneste stylingový prostriedok a dajte im požadovaný objem. Na želanie - použite difúzor.

Dievčatá s okrúhlymi tvárami by nemali byť príliš skrútené na koncoch prameňov vo vnútri - to bude okolo tváre ešte viac. Stop na priamej verzii alebo naopak - otočte konce, vyzerá veľmi pôsobivo a hravo.

Zaujímavé:Haircut Wolf

Kaskádové zrážky nevyžadujú žiadne problémy so stylingom vôbec - takéto pramene si zachovávajú svoj tvar. Prejdite si vlasy so stylingovou penou, úplne ich osušte a voila!

Úhľadné kučery a možnosti neopatrného tvarovania

S vytvorením večerných záberov pomôže koruna na korunu. Zaujímavé možnosti na jednej strane. Veľmi romantické a elegantné obrazy vytvoria svetelné vlny - stačí nafúknuť fazuľu na kulinárku alebo kulmu. Pri tenkých prameňoch to zvýši objem. Len to nepreháňajte s objemovými účesmi, veľké tesné kučery tu budú absolútne nevhodné. A nepoužívajte veľa laku.

Dlhé zrážky sa dajú ľahko zostaviť do chvosta

Akú variantu tohto účesu sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Keď vôbec nie je čas a účes vyžaduje sviežosť, môžete len umývať ranu a dať ho na seba. A zostávajúce pramene, ako možnosť, pracovať suché šampón. Pre rany používajte fixačné prostriedky - po pokládke av miernom množstve.

Tento účes nemá vekovú hranicu - je vhodný ako pre mladé módne ženy, tak pre ženy vo veku. Elegantný a štýlový predĺžený bob s rany naozaj univerzálne, bude to určite dá vaše obrázky zvláštne kúzlo!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.27.2019Štítky: