Manikúra s nápismi - trend 2019!

Manikúra s farebnými nápismi na nechtoch - trend z roku 2019 v umeleckom priemysle nail, ktorý k nám prišiel z Kórey a zaujal silné vedúce postavenie medzi modernými módy. Takáto manikúra vyzerá dosť odvážne a kreatívne, čo umožňuje nielen vyjadriť sa a svoju individualitu, ale aj vyniknúť z davu. Preto odporúčame, aby ste sa bližšie pozreli na takýto neformálny dizajn a originálne nápady na jeho dizajn, neskôr v našom článku.

Nápisy na nechtoch

Funkcie dizajnu

Manikúra s rôznymi nápismi na nechtoch dnes zaberá najvyššie špičky módnych trendov. To môže byť ako malé anglické alebo ruské slová na jednom prstu, alebo celé frázy napísané naraz na všetky nechty. Okrem toho, napriek všeobecnému názoru, že takáto manikúra je výsadou viac ako mladí ľudia, je vhodná aj pre staršie ženy, ktoré sa neboja vyniknúť.

Páči sa vám manikúra s nápismi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pôvodné myšlienky nápisov na nechtoch

Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

Pokiaľ ide o samotnú techniku ​​písania, manikérky najčastejšie používajú tieto nástroje:

 • Kefy. Počas kreslenia môžete kresliť rôzne slová alebo frázykaždý list má elegantnú tvár. V tomto prípade je lepšie písať so špeciálnym akrylom alebo gélovou farbou tak, aby výsledný výsledok bol jasný a chytľavý.

Nápis kefy

Kaligrafické nápisy, ktoré sa dajú písať aj štetcom a plniacim perom, ktoré sa používa na vytváranie označení, nie sú menej pôsobivé.

 • Pečiatkovanie. Najjednoduchšia možnosť na získanie krásnych nápisov rôznej povahy, ktoré sa niekedy dajú získať ručne kvôli prítomnosti príliš malých konštrukčných prvkov, je jednoducho nemožné.
 • ​​

Nápis s lisovaním

Zaujímavé : Nápady na manikúru s obyčajným lakom

 • Nálepky. Posuvníky s rôznymi nápismi sú veľmi všestranným dekorom, ktorý používajú manikérky aj dievčatá doma. Jednoduchá aplikácia, ako aj schopnosť aplikovať tieto samolepky na akýkoľvek povlak, vrátane šelaku, vám umožní získať požadovanú manikúru v priebehu niekoľkých minút.

Etikety s nápismi

 • Šablóny. Špeciálne šablóny tiež uľahčujú písanie na nechty akejkoľvek zložitosti. Šablónu je nutné aplikovať len na nechtík a aplikovať lak, ktorý je kontrastný k podkladu. Hlavná vec v tomto prípade - vybrať správny farebný substrát, takže hotový dizajn vystupoval, a nie sa s ním spojil.

Najlepšie je písať na neutrálnom alebo bielom podklade.

Najlepšie nápady na dizajn manikúry s nápismi

Rôzne písmená alebo celé frázy vo forme nápisov na nechtoch môžu byť buď malým dokončovacím nádychom celej manikúry alebo jej hlavného prízvuku, ktorý je ideálne kombinovaný s nasledujúcimi vzormi nechtov:

 • Bright. Jedná sa o módnu manikúru s použitím lakov bohatých a nasýtených farieb, v ktorých sa nápisy stanú kreatívnym vrcholom celého dizajnu. V tomto prípade je lepšie vybrať jeden alebo dva nechtíky s nápismi a aplikovať svetlý neónový dekoratívny náter na ostatné.

Jasná manikúra s nápisom

Zaujímavé : Jemná pastel manikúra

 • Jemný. Súčasne pokojná a módna manikúra, ktorá bude harmonicky vyzerať na krátkych nechtoch. V tomto prípade by ste mali vybrať jeden alebo dva prsty písmenami alebo malými slovami slovami. Na doplnenie takéhoto dizajnu pomôžu body náhodne umiestnené bodkami alebo geometrickými prvkami vo forme priamok.

Jemná manikúra s nápisom

 • S kamifubuki. Malé farebné konfety na nechtoch sa stali najčastejšie používaným dekorom pre túto sezónu, ktorý je ideálne kombinovaný s rôznymi nápismi. Jeden má len vybrať kamifubuki jednu farbu a položiť ich ako základ pre budúce tetovanie nechtov.

Jemný nápis na štýlovej manikúre

 • Negatívny priestor s nápismi. Táto manikúra je novinkou z roku 2019, ktorej podstatou je skutočnosť, že určitá fráza sa aplikuje na nenatretý necht alebo jeho časť. Takže dizajn vyjde ľahkoa nenápadný. Čo sa týka samotných nápisov, človek by nemal byť horlivý ani komplexnými frázami. Vyberte si jednoduché a chytľavé slová ako „Áno“, „Nie“, „Kiss me“, „Hviezda“ atď.

Nápady na vytvorenie krásnej manikúry

 • Nápisy z lesku. Jednoduchá manikúra, ktorá kombinuje poznámky úspornosti a pôvabu. V tomto prípade môžete okrem bielej povrchovej úpravy použiť aj farebné laky. Pokiaľ ide o nápisy, okrem základnej „lásky“, „Soulu“, „Amour“, „Cool“ môžete použiť aj frázy v ruštine, napríklad „Princezná“, „Sladká“ atď.

Glitterový nápis

 • Ombre. Kombinácia prechodov gradientu kontrastu so slovami na nechtoch vytvára v dôsledku toho jasný a neobvyklý dizajn. Týmto spôsobom môžete vybrať jeden alebo niekoľko prstov naraz.

Nápisy na nechtoch s ombrom

V manikúre s nápismi by sme nemali zabudnúť na kamienky. Môžu byť buď vo forme malého placeru, alebo rozložené s celým slovom alebo písmenom na klinec, ako v príkladoch fotografií prezentovaných v našom výbere.

 • S fóliou. Technika fólie v kombinácii s nápismi na nechtoch vytvára štýlový a chytľavý dizajn. V tomto prípade sa ako nápisy hodia rôzne slogany, obchodné značky alebo skratky značiek, ako aj mená.

 • Matt. Jemná sametová manikúra s honosnými a dokonca vzdornými nápismi na nechtoch je hitom sezóny. V móde, a to ako ťahané atlačené nápisy vo forme novín. Pokiaľ ide o farebnú paletu, s matným top harmonicky v takomto dizajne bude vyzerať bohatý odtieň vína, vínovej a khaki.

Mattová manikúra

 • Francúzština. Ak ste unavení z klasickej francúzskej manikúry a chcete ju nejako diverzifikovať, nápisy na nechtoch vám s tým pomôžu. Je potrebné vybrať len jeden klinec s úplne béžovou základňou a aplikovať jedno alebo niekoľko slov na čierny gél alebo sa na neho lesknúť. Takáto konštrukcia môže byť doplnená fóliou, kamienkami alebo vzormi.

Francúzština s nápisom

Manikúra s rôznymi nápismi na nechtoch nie je len módnym trendom nail artu, ale aj originálnym akcentom celého dizajnu, ako je možné vidieť pri pohľade na fotografie s príkladmi diel vedúcich majstrov majstrov. Koniec koncov, vďaka malému slovu alebo listu je jednoduchá a nudná manikúra získava úplne nový svetlý a dokonca chytľavý dizajn. Dúfame, že myšlienky, ktoré sme navrhli, budú podľa vašich predstáv a určite ich oživíte na nechtoch.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené26.9.2018Štítky: