Žltá manikúra - trend 2019

Manikúra v žltom je najistejším združením s veľkou náladou. S takýmto dizajnom je jednoducho nemožné byť smutný, pretože doslova obviňuje optimizmus. Pomôžeme vám určiť dokonalý odtieň tejto veselej farby a ukázať vám najaktuálnejšie typy dizajnov. Stačí urobiť čo najmenej vecí - vybrať najštýlovejšiu manikúru a získať ju pozitívne.


Tipy pre bezchybnú manikúru

 • Žltý pigment v zložení laku na nechty je schopný namaľovať dosku a dať jej škaredý odtieň. Aby ste sa vyhli takýmto problémom, pomôžete ochrannému základu, ktorý sa aplikuje priamo pred farbou.
 • Výber perfektného odtieňa priamo závisí od tvaru nechtíka. Napríklad štvorcová doska je dokonale kombinovaná s bohatou žltou farbou a pre oválne je lepšie uprednostniť odtieň žltého piesku.

 • Váš typ farby je tiež dôležitý. Takže, zahrnutie do teplého typu farby vyžaduje prítomnosť v manikúre rovnakých teplých odtieňov. Dievča s typom studenej farby, uhádli ste to, odporúčané farby s podobným podtónom.
 • Nebojte sa jasu tohto odtieňa a používajte ho výhradne s jednofarebným dizajnom. Žltá je dokonale kombinovaná s rôznymi dekormi a módne trendy vítajú kombináciu niekoľkých techník v jednej manikúre.

 • Samozrejme, môžete sa riadiť pravidlami ako príkladom dievčaťa a okrem obrázku používať žltú farbu.Ale je tu iná možnosť - kreatívnejšia. Najodvážnejšie ženy módy používajú veselý dizajn ako prízvuk každodenných a jednoduchých obrázkov a dodávajú im jas.

Venujte pozornosť! Žltá manikúra nemá sezónnosť. Je tu stereotyp, že taký slnečný dizajn je vhodný len v lete. Ale po tom všetkom, svetlé farby nám chýba najviac v zime. To je, keď štýlové a pozitívne nechty umenie príde na záchranu.

Kombinácie trendov

Aby bola žltá manikúra ešte zaujímavejšia a štýlová, skúste ju kombinovať s rôznymi farbami. Vybrali sme pre vás tie najlepšie výhry!

 • Čierna sa často používa ako doplnok k žltej farbe v štýlovej grafickej manikúre. Táto hra kontrastov vyzerá veľkolepé a výhodné. Priestor pre fantáziu v tejto kombinácii je obrovský: polka dot, check, strip alebo ornament. Jedinou výnimkou pre takúto paletu bude francúzska a mesačná manikúra, pretože skracuje nechty.

 • Perfektná kombinácia založená na teplej žltej farbe zahŕňa rovnaké teplé farby: oranžovú, zelenú a šarlátovú.
 • Studené odtiene budú harmonicky vyzerať so sivými, modrými, fialovými alebo ružovými.

 • Čerstvý tandem kvetov bude žltej a bielej.
 • Jeho kombinácia s ušľachtilou modrou nebude vyzerať menej štýlovo. Môžete si vybrať svetlý alebo ušľachtilý tienený tón pre doplnkové farby.

 • Originálvyzerá ako pár s fialovými odtieňmi.

Zaujímavé: Fialová manikúra: módne nápady sezóny!

Idea č. 1

Kamienky a žltá - je to príliš odvážne? Takže musíte vyskúšať! Takáto konštrukcia vyzerá tak jasne, že nie je vždy vhodná pre každodenný život. Ale môže to byť najefektívnejší doplnok k vášmu obrázku pre špeciálnu príležitosť.

Veľmi svetlá a slávnostná manikúra

Predpokladá sa, že žltá farba spolu s čiernou a červenou je najlepším základom pre oslnivé kamienky. Okrem toho je rovnako veľkolepé so strieborným alebo zlatým dekorom.

Pre krátke nechty sú kamene malej veľkosti najlepším dekorom a dĺžka viac ako priemer vám umožňuje experimentovať s viacerými kameňmi. Hlavným mottom v tomto dizajne je zmysel pre proporcie. Stojí za to trochu to preháňať a manikúra sa zmení na nepredstaviteľné nepokoje farieb a brilancie.

Myšlienka číslo 2

Krásna bunda s veselými odtieňmi žltej farby vyzerá svieža a nezvyčajná. Ak sa obávate jasu tejto farby, klasická francúzska manikúrová technika je pre vás tou správnou voľbou.

Tradičná francúzska bunda bude aj pri tých šťavnatejších tónoch stelesnením vynikajúcej chuti a elegancie majiteľa.

Kombinácia citróna s mätou, lila, svetlomodrá alebo práškovo ružová vyzerá veľmi roztomilá a očarujúca. Čo potrebujete pre ženský a romantický obraz!

Zaujímavé: Foto čiernej manikúry so zlatom

Idea č. 3

LunarManikúra nie je o nič menej krásna v takej palete. Tento dizajn je ideálny pre majiteľov stredne veľkých nechtík. Krátke riskujú, že budú vyzerať ešte menšie, a na dlhých sa rast dosky prejaví.

Môžete si tiež dovoliť prekročiť obvyklý rámec a trochu snívať nad klasickou verziou mesačnej manikúry. Napríklad dnes v trende zmeny veľkosti a tvaru tradičnej diery.

Lunárny dizajn bude prínosom, ak sa rozhodnete kombinovať ho s inými technikami nail art.

Idea č. 4

Novinky v kráse gule vyhlásiť matné manikúru ako neuveriteľne populárne. Takéto riešenie je skutočným nálezom pre fanúšikov stlmených farieb a klasických dizajnov. Matná textúra sa vždy trochu rozjasní a dokonca zušľachťuje hlavný povrch, takže také žlté nail art nebude vyzerať svetlé a jasné.

Myšlienka číslo 5

Najzábavnejšie a priamo vyzerajúce kresby na nechtoch v solárnej palete. Manikérka, ktorá drží žltý lak, si zvyčajne dovolí zabávať sa zo srdca a vytvárať tie optimistické motívy. Ak vám chýba endorfín a skvelá nálada, je to určite vaša voľba.

A to je príklad ženskejšieho a prísnejšieho vzoru. Piesok alebo ľudový dekor, ktorý bol v láske s mnohými dievčatami, je späť na vlne módnych trendov. Tento dizajn dokazuje, že žltá farba v manikúre môže vyzerať elegantne a vznešene.

Idea č. 6

Žltý lak bude určite na miestegeometrická manikúra. To môže byť stručný dizajn v štýle minimalizmu alebo zložitejšia ozdoba s rôznymi tvarmi. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, bude zaručený dosah na trendy.

Pozrite sa v našej zbierke fotografií, aká odlišná môže byť geometrická manikúra v žltej farbe.

Zaujímavý dizajn s geometriou

Zaujímavé! Jedným z najzákladnejších návrhov, ktoré môžete ľahko replikovať doma, sú pruhy alebo puntíky. Pre prvé budete potrebovať špeciálne šablóny vo forme prúžkov alebo obyčajných škót. A pre kreslenie roztomilých bodiek by ste mali na konci pripraviť bodky, špáradlo, neviditeľnosť s loptou alebo pero.

Zaujímavé: Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

Idea č. 7

Ak ste unavení z monofónnej manikúry, je čas ju diverzifikovať iskrou. Existuje mnoho variácií pre takýto dizajn a najjednoduchším z nich je obal s trblietkami alebo malými jiskrami prsteňa. Môžete tiež pripojiť v nechty pre túto manikúru - najvýhodnejšie budú kontrastné odtiene.

Idea č. 8

Žltá v kombinácii s iskrami nie je vždy výzvou a jasom. Pozrite sa na fotografiu, aký pokojný a diskrétny dizajn môže byť. To bude skvelý nápad pre novoročné žlté manikúry, pretože trblietavé hviezdy sú skutočným atribútom vašej obľúbenej dovolenky.

Páči sa vám žltá manikúra?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 9

Žltým lakom v kombinácii s inou vhodnou farbou si môžete nechať ozdobiť ozdobný efekt. K tomu budete potrebovať špongiu, na ktorú by ste mali aplikovať vybrané odtiene s pruhmi a zastierať ich okraj. Alternatívne aplikujte špongiu na každý klinec a vytvorte tak krásnu a štýlovú manikúru.

Trendy v roku 2019 ponúkajú, aby sa gradientová manikúra stala žltou farbou v kombinácii s ružovou, koralovou, bielou, modrou, oranžovou alebo modrou. Na dlhé nechty, môžete dokonca použiť ombre z niekoľkých farieb naraz.

Horizontálny sklon s trblietkami nebude menej výhodný.

Zaujímavé: Ombre Manicure: najaktuálnejšie novinky!

Myšlienka # 10

Najnovšou novinkou sezóny 2018-2019 je manikúra využívajúca negatívnu vesmírnu techniku. Toto je štýlové a elegantné stelesnenie minimalizmu, ktorý okamžite dobyl všetky módy.

Podstatou tohto trendu je, že časť nechtu s týmto dizajnom zostáva nenatretá alebo pokrytá transparentným lakom. Je to spravidla určitá postava, úsmev alebo diera.

Chcem veriť, že naše fotografické príklady manikúry v žltej farbe zdvihli váš duch a inšpirovali vás k šťastnému nail artu. Vyzvite sivúvšedné dni, odhodiť stereotypy a byť najštýlovejší a veselý žltý dizajn vám s tým pomôže!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/24/2018Štítky: