Francúzska manikúra so vzorom

Francúzska manikúra so vzorom alebo bez neho vyzerá veľmi pôsobivo. Je to práve táto uznaná skutočnosť, ktorá z neho robí najobľúbenejšie nail art desaťročia. Ženy s ním študujú, chodia do práce, chodia na termíny, cestujú, vydávajú sa. Jedným slovom, servis bunda je čarovný prútik pre všetky príležitosti. A ak tu pridáte aj originálne kresby, potom vám bude poskytnutý neobvyklý obraz.

Štýlová francúzština s jemným vzorom

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových výrobkov

Najlepšie nápady na dizajn

Nebudeme ich zastrešiť a ísť rovno k najmodernejším a najkrajším kresbám, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš život. V našej kompilácii nájdete nové, "neznáme" nápady na nechtové umenie, ako aj dlhoročné, ktoré sú v súčasnosti na vrchole popularity.

Páči sa vám francúzština s obrázkom?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Geometria . Jednoduché a zložité geometrické vzory v kombinácii s francúzskou manikúrou vyzerajú veľmi zaujímavo, napriek tomu, že ide o dva úplne odlišné smery. Profesionálni remeselníci môžu veľmi úspešne kresliť rovné čiary, kde by mal byť „úsmev“. A zdôrazniť skutočnosť, že je to francúzsky kabát, kontrastná farba lakov pomáha.

Francúzština s geometriou

Dôležité! Geometrické vzory sú univerzálne. Vyzerajú skvele na nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru. Preto sú tak často vyberaní pre každodenný dizajn.
  • Abstrakcia . Toto je novinka, ktorá vám umožní urobiť takýto obraz v kombinácii s francúzskou manikúrou, ktorú nikto iný nebude mať. V roku 2019 si fotografie marigoldov, kde sa abstraktné vzory rozprávali, tešili obrovskej popularite medzi ženami všetkých profesií a vekových kategórií. Všetko je tu povolené! Kombinácia všetkých farieb, tvarov a vzorov. Hlavné pravidlo - ak sa vám to páči, potom manikúra bola úspešná.

Francúzska abstrakcia

Dôležité! S abstrakciou je lepšie to nepreháňať. Chaotický ornament je lepšie dať na jeden alebo dva prsty. Zostávajúce nechtíky by mali byť pokryté diskrétnym lakom, zvýrazňujúc čiaru „úsmev“ jednou z farieb, ktoré ste použili v abstrakcii.
  • Čipka.Tento jemný vzor sa veľmi často používa v kombinácii s klasickou bundou. A všetko preto, že vyzerajú dokonale a dokonale sa vzájomne dopĺňajú. Špičky nechtov sú natreté bielym lakom a na vrchu, podobne ako vlákna, prechádzajú najkrajšou tkaninou čipky. Súhlasím, krásne?! Zvlášť nevesty ako táto kombinácia. Dievčatá často zobrazujú na nechtoch tie isté vzory, ktoré sú prítomné na ich šatách alebo závoji.

Červená francúzska s čipkou

Zaujímavé : Jesenná manikúra pre krátke nechty

  • Francúzska bodkovaná manikúra.Aprečo nie? Pokúste sa nakresliť líniu úsmevu s kontrastným lakom a na ňom sú bodky, napríklad v bielej farbe. Môžu byť časté alebo vzácne, malé alebo veľké. Vhodné budú aj bodky v inej časti nechtovej platničky. Jedným slovom, tu môžete dať plnú hru svojej fantázii.

Bod francúzsky

  • Francúzska manikúra so vzorom na prsteňovom prstencije takmer rovnaká ako samotná francúzska bunda. Venujte pozornosť fotografii, najčastejšie je tento konkrétny necht zdobený objemným vzorom. Bude to vhodné pre takmer všetko, čo sa vám páči. Hlavná vec je harmonicky kombinovať farby.

Francúzština s jemným vzorom na prstenci

Dôležité! Ak ste si vybrali plnohodnotnú kresbu na ozdobenie prsteňa, zvyšok prstov by mal byť zakrytý výlučne bundou. V opačnom prípade bude obrázok preťažený a stratí všetky kúzlo.
  • Sezónne kresby . Nápady na vytvorenie tejto výzdoby je len obrovské množstvo! Ak hovoríme o zime, potom sa pokúsime ozdobiť francúzsku manikúru snehovými vločkami. Ak chcete vyniknúť na Nový rok, použite svetlé, kontrastné farby a lesk. Veľa lesku!

Ak chcete zdôrazniť vašu jesennú náladu, nechajte svoju bundu zaliať dažďom. (Na to existuje špeciálna technika aplikovania kvapiek na necht.). No, na jar av lete, prosím, s jemným kvetinovým dizajnom a farbou mladých listov. O ňom - ​​ako budeme hovoriť v ďalšom bloku.

Francúzsky s tematickým jesenným vzorom

  • Kvetinové motívy.Francúzska manikúra s gélovým leštením je často zdobená kvetmi. Po mnoho rokov tieto jemné motívy potešia dievčatá. Kvety môžu byť veľké alebo malé, vo forme nevädnutých púčikov alebo dokonca vo forme kytice. A ak si myslíte, že farebná paleta je výlučne pastel, potom ste hlboko mýli. Mnohé ženy módy sú veľmi ochotné experimentovať a urobiť kvetinový vzor okázalý, objemný a dokonca okázalý.

Kvetinové motívy

  • Shell . Alebo v inej skladanej manikúre. Technika jeho implementácie je trochu komplikovaná, takže vykonanie tohto vzoru je lepšie zveriť pánovi. Ale keď je práca dokončená, výsledok vás príjemne prekvapí. Koniec koncov, na jednej z vašich nechtov dosky zobrazí najjemnejší objemový vzor - shell. Spravidla má bielu, béžovú alebo bledoružovú farbu a je zdobený korálkami. Ale len málo ľudí vie, že škrupina môže byť ťahaná nielen na prstenec alebo prostredný prst. Niektorí majstri rozlišujú líniu "úsmevov" pomocou drážok, ktoré zmenia francúzsku manikúru na skutočné majstrovské dielo.

Francúzština so škrupinou

Dôležité! Námorná téma je dnes veľmi relevantná. Preto v módnej bunde v modrom a tyrkysovom odtieni, ako aj nálepky a obrazy kotiev, rybích šupín a ďalších atribútov morského života.


  • Často sa môžete stretnúť afrancúzska manikúra so vzorom kamienkov. S ich pomocou, ženy módy ochotne šíriť brilantné zložité vzory na nechty alebo jednoducho označiť "diera" a "úsmev" riadok. Táto manikúra je ideálna na každodenné nosenie a na cestu von.

Francúzština so vzorom kamienkov

Zaujímavé : Farebná francúzština na nechtoch: nová v roku 2019

  • Mramorová bunda . Tento dizajn bude vyzerať skvele na opačnú francúzsku manikúru. Koniec koncov, aby bolo možné plne oceniť krásu mramoru na nechtoch, je potrebné pokryť väčšinu nechtovej platničky s ňou. Ale diera môže byť identifikovaná napríklad zlatá alebo iná farba. Výsledkom je veľmi elegantný a krásny dizajn, ktorý dokonale ladí s bundou.

Manikúra z mramoru

Francúzska manikúra so vzorom je skvelou príležitosťou na ozdobenie nechtov tak, ako chcete. V roku 2019 existuje veľa príležitostí na realizáciu akýchkoľvek nápadov. Každá žena bude určite schopná nájsť niečo, čo jej bude vyhovovať. A dĺžka a tvar nechtu tu zohrávajú druhú úlohu.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované18.10.2018Štítky: