Účesy z kader pre krásne dievčatá!

V tomto článku nájdete účesy s kaderami pre stredné vlasy pre každý vkus. Ako viete, ak má dievča rovné vlasy, určite ich chce stočiť. A ak výsledné kučery vložené do krásneho účesu, výsledok bude jednoducho ohromujúci!

Štýlové a krásne kučery

Zaujímavé : Účesy pre stredné vlasy doma: fotky krok za krokom

Otáčanie

Skôr ako začnete vytvárať krásny účes, musíte vytvoriť základňu - romantické kučery. Ponúkame vám niekoľko jednoduchých spôsobov, bez mnohých hodín nudiť s curling.

„Nástroje“ na vytvorenie módnych kučier

Zvlníte alebo narovnáte vaše kučery?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Tajomstvo krásy, ktoré používa mnoho dievčat - to je zvyčajný zväzok pletený na noc. Zozbierajte si vlasy v cviku na korunke, otočte prameň a vytvorte zväzok. Malý trik: aby vaše kučery boli dlhšie, vlasy by mali byť mierne vlhké.

Balík na mokré vlasy na noc

 • S pilotom v kozmetickom arzenáli môžete dosiahnuť aj kučery za noc. Sprievodca aplikáciou je veľmi jednoduchý: rozdeľte vlasy na 3 časti (2 na bokoch a jednu na zadnej strane), na ne položte penu a vietorprameňov na papilotki. Ak chcete, aby efekt veľkej vlny, aby sa prvky silnejšie.

Papilotki - pohodlný spôsob vytvárania kučier

 • Elektrické valce budú vašim záchranárom, keď je čas krátky. Urobte chladné kučery v 2 počtoch: navlhčite tenké prúžky menšie ako 4 cm na mokré vlasy a nechajte uschnúť. Ten, kto sa ponáhľa, môže využiť fén.

Termo-kulinárske kučery

 • Zaujímavé! Prírodné vlny pre romantickú náladu sa získavajú pletením niekoľkých vrkočov na noc. Táto možnosť je vhodná aj pre malé dievčatá.

Kučery vrkôčikov na noc

 • Bežné železo môže byť asistentom pri vytváraní hollywoodskych kudrliniek. Aby ste to urobili, vytvorte kučeru, zabaľte ju fóliou a na minútu stlačte žehličku. Pri vytváraní účesu s kučeravými vlasmi na stredných vlasoch s ofinou, odporúčame vám, aby ste ju stočili, ak to dĺžka dovoľuje.

Kučery s fóliou a žehlením

 • Naughty afro vlasy sa dajú ľahko vyrobiť pomocou cievok. Máčajte mokré tenké pramene na natáčky a počkajte, kým nevyschnú.
Venujte pozornosť! Radšej ísť s nimi spať. V dopoludňajších hodinách v zrkadle uvidíte krásu s objemnými kaderami.

Malé africké kučery na cievkach

Zaujímavé : Trendy účesy s Kanekalon

Dovolenka nezmenená

Účesy s voľnými kaderami sú veľmi jemné. Nezáleží na tom, či dávate prednosť kudrlinkám vo všedný deň alebo preslávnostné príležitosti, v každom prípade budete vyzerať skvele.


 • Aspoň raz za život by sa každé dievča malo pokúsiť vyrobiť vlasy z Malviny. Jeho krása je, že sa to robí za menej ako minútu. Stačí len zhromaždiť hornú časť vlasov a zaistiť nad krkom. Voľné kučery krásne narovnávajú ramená. Môžete tiež uvoľniť pár tvárí - vyzerá to veľmi romanticky. Je pozoruhodné, že účes je rovnaký ako pre dievčatá bez tresku, as ňou.

Malvinka s kaderami

 • Kučerá do strany - toto je klasika, ktorú si vyberajú aj hviezdy na červených stopách. Robia stranu, ktorá sa odchyľuje od chrámu, kučery sa kroutí a posúvajú na jednu stranu. Ak chcete pridať štruktúru a objem do svojho účesu, môžete hrebeň tipy každého kúsok trochu.

Zvlnenie na stranu

Zaujímavé : Asymetrická kareta - 10 štýlových nápadov

 • Za rozmanitosť v pracovné dni sú zodpovedné rôzne účesy. Majitelia stredných vlasov niekedy chcú experimentovať a skúšať na krátku dĺžku. Ale na to nie je nutné bežať kaderníkovi. Môžete stočiť vlasy, vytvoriť objem na korene, zbierať kadere v ruke a kravatu gumičku na tipy. Potom zvinúť kučery nadol a opraviť. Takže máte účinok voľných krátkych vlasov. A nie sú potrebné žiadne nožnice!

Dodge Hair

Zaujímavé : Dlhodobé nápady

Účesy pre každý deň

 • Medzi všetkými účesmi skadere na strednej vlasy doma, najobľúbenejšie dievčatá majú rôzne zväzky. Môžete napríklad vytvoriť kučeravú buchtu. K tomu, chmýří každý zvlnenie s tenkým hrebeňom. Potom ich zozbierajte do buchty, narovnajte niektoré kučery a upevnite ich kolíkmi. Nezabudnite nechať pár romantických kader v tvári.

Retro štýl s kaderami

 • Romantický účes ozdobí kučery kvetmi z vlasov. Hlavná časť vlasov zostáva voľná - nie vždy je to tak, aby sa prekryli prekrásne kučery. Oddeľte 2 pramene po stranách a upevnite ich na zadnej strane chvosta. Potom ho prevlečte cez gumičku a vytvorte uzol. Od chvosta splietajte neopatrný vrkoč a otočte ho do kruhového tvaru. Narovnajte malé zámky, aby sa krásna ruža z vlasov.

Štýlový vlasový kvet

 • Módne šnúrky budú pôsobiť obzvlášť pôsobivo na kučeravé vlasy. S kučery splietajú francúzske vrkôčiky s rovnanie pramene na vytvorenie miernej nedbanlivosti.

Spit s kaderami

 • Vlasy s dĺžkou ramien sú ideálne na tvarovanie uzlov. Najprv musíte zozbierať chvost na zadnej strane hlavy a preskočiť ho do otvoru nad gumičkou. Posledná akcia sa musí opakovať dvakrát. Potom zastrčte všetky vlasy do uzla. Voila! - krásny účes s kučerami pripravený!

Obrátený chvost - ideálny základ pre kučery

 • Ďalšia štýlová možnosť, ktorú hviezdy krásy už dávno zaznamenali. Toto je bočný chvostkadere. Zaviažte ho čo najnižšie a nezabudnite na bazálny objem.

Kučeravý bočný chvost

 • Pre dievčatá, ktoré sa neboja byť veľkolepé, navrhujeme styling v štýle 40. rokov. Nechajte väčšinu kader uvoľniť. Potom vezmite malý zámok v ľavom chráme a vetrajte ho ukazovákom. Dať ju do formy špirály, zabezpečiť neviditeľné. Rovnaké manipulácie strávia na pravej strane. Kompletný vzhľad s retro doplnky a budete neodolateľný.

Účes v štýle 40. rokov

Účesy pre špeciálne príležitosti

 • Účes „vodopádu“ vyzerá tak luxusne, že si ho mnoho nevesty vyberá aj na svadbu. A ako šťastie, že sa to robí za pár minút. Zapamätajte si a opakujte doma! Z chrámu na opačný ramenný prámik grécky alebo francúzsky prámik. Z každého odbočky je potrebné uvoľniť jedno zvlnenie a navinúť ďalšie. Voľné kučery musia byť krásne položené a zabezpečené lakom.

Štýlový vodopád

 • Boli ste vždy inšpirovaní fotografiami gréckych účesov, ale neodvážili ste sa vytvoriť túto krásu na vašich vlasoch? Teraz odhodiť všetky pochybnosti, pretože takýto štýl je veľmi jednoduché! Nasaďte si čelenku alebo pásku. Potom okolo nej striedavo vetú pramene vlasov. Najdlhší bude musieť byť niekoľkokrát zabalený okolo obväzu.

Účesy v gréckom štýle

Zaujímalo by ma: : Šaty v gréckom štýle - byťbohyňa!

 • Existuje ďalšia verzia gréckeho účesu pre kučeravé vlasy. Vezmite malý prameň zo šije a otočte ich z koreňa, upevnite ho kolíkom. Nechajte špičky rovné. Ozdobte kučery obruč v gréckom štýle a ísť na dovolenku.

 • Jednoduché účesy pre osobitný prípad nemusia byť komplikované. Odporúčame vám zopakovať objemový štýl s kaderami, ktorý sa vykonáva v 2 kontách. Po prvé, mali by ste si rozdeliť vlasy rozdeľujúce cez hlavu od ucha k uchu. Pridajte objem do zadnej časti hlavy a upevnite ho v chvoste. Potom ho upevnite okolo elastického pásu a zaistite ho skrutkami. Všetka krása tohto účesu je vytvorená skrútenými kučeravými kučeravkami, ktoré zasa zapadajú do lúča a vytvárajú krásny uzol.

Malvinka s rúnom a kučerami

Teraz už viete, aké krásne účesy s kučerami možno vytvoriť na stredne dlhých vlasoch. Fotografie vám pomôžu zopakovať naše nápady doma!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené27.9.2018Štítky: