Trend je cenovo dostupný: ako sa obliekať módne, ale nie drahý

Niekedy sa zdá, že je nemožné držať krok s módou! Stylisti sa rozhodli zaoberať sa týmto problémom: článok predstavuje tipy a odporúčania, ktoré môžu skutočne urobiť módny šatník prístupnejší. Trend je dnes dostupný pre širokú škálu spotrebiteľov s rôznou úrovňou príjmov. Ako sa obliekať módne a lacno - každá žena módy by mala vedieť, pretože v ťažkej ekonomickej dobe, chcete ušetriť rozpočet a nestratiť tvár.

Vyberte "bez sezóny"

Pokiaľ ide o nákup, predaj bol a zostáva hlavným nástrojom úspor. Je dobré, že v predaji vždy nájdete niečo, čo bude potrebné v budúcom roku: odvážne si kúpte zimné topánky v lete a šaty v zime. Vyberte si „bez sezóny“ a využite špeciálne ponuky a akcie. To môže ušetriť slušné množstvo peňazí. A najnovšie módne trendy sú také, že nie sú pozorované špeciálne dramatické zmeny. tj zakúpené takýmto spôsobom môžu zostať štýlové už mnoho rokov.

Nenechajte sa ponáhľať kupovať a používať propagačné kódy

Niekedy je nakupovanie skutočným lovom: nekupujte to, čo vás zaujme. Spravidla sú obchody organizované tak, že kupujúci najprv videl najdrahšie veci a urobil veľa bezohľadných nákupov. Nenechajte sa ponáhľať kúpiť - vyčlenené na chvíľu dôležité rozhodnutie a hľadať podobnú vec za prijateľnejšiu cenu. V súčasnosti je to veľmi často.

Bazár a blší trh

\ t

Vo svojom rodnom meste alebo na ceste sa pokúste nahliadnuť do zaujímavého obchodu z druhej ruky. Druhé a blšie trhy často ponúkajú dosť slušné veci za prijateľné ceny. Snívate o bohémskych šatách, značkových topánkach alebo retro slnečných okuliaroch? Nie je nutné chodiť do zahraničia: na mieste sa stále hľadajú vintage doplnky a šaty Etsy.

Nálezy značiek

Predpokladajme, že ste s týmito sandálmi z Chloe zamilovaní, ale vás to stálo polovicu platu. Nie je načase, aby sme boli smutní, pretože veci od známych dizajnérov možno kúpiť na Ebay oveľa lacnejšie: mnoho žien módy, ktoré si niečo kúpili omylom (napríklad veľkosť sa nehodí, alebo sa to nehodilo), predáva značkové predmety na tejto stránke. Takže môžete ušetriť niekoľko sto dolárov! Značky nájde on-line dnes sú k dispozícii pre mnohých.

Súpravy a súpravy

Teraz, keď je vrstvenie v móde, môžete ušetriť na tričkách a dlhom rukáve: nikto ich neuvidí, takže nemá zmysel preplácať za značku, že? Je ešte výhodnejšie kúpiť základné modely bavlny v sade niekoľkých kusov: populárny internetový obchod Asos ponúka túto možnosť. Súpravy a súpravy sú hotové univerzálne riešenie, vhodné pre všetky luky. Výberom týchto možností môžete vyriešiť problém každodenného štýlového obrazu.

Kvalita je dôležitá

V prípade obuvi alebosveter je lepšie platiť viac: ako viete, blázon platí dvakrát! Nemá zmysel kupovať si vec len kvôli nízkej cene, pretože je možné, že po prvom praní už viac nechcete nakupovať, pretože kvalita je veľmi dôležitá pre veci používané v každodennom šatníku. Ale ako večerné šaty, lacná šatníková skriňa môže dobre vyjsť. Mimochodom, o umývaní: starostlivosť o váš šatník je celá veda, ktorú musíte naliehavo zvládnuť, ak chcete kúpiť oblečenie menej často. Nešetrujte na práškoch a kondicionéroch, najmä na výrobky z jemných tkanín a vlny.

Sila príslušenstva

Schopnosť vytvoriť obraz pomocou klobúkov, šperkov, rukavíc, pančuchových nohavíc a všetkého ostatného pomôže výrazne ušetriť: príslušenstvo nielenže stojí menej oblečenia vo všeobecnosti, ale môže úplne zmeniť jednoduchú výbavu. Sila príslušenstva je, že vytvárajú dojem novosti a sviežosti cibule. Najobľúbenejšie obchodné reťazce majú celý rad módnych doplnkov: napríklad dobrý výber klobúkov, bižutérie a šatiek nájdete na H & M.

aliexpress.com
Dlhé šaty Boho štýlu Ženy z ramena Beach Letné šaty s kvetinovým ...
831 rub.
​​
Aliexpress.com
Dámske šaty New Fashion Designer Loose Slash Neck Jeans ...
681 rub.
Aliexpress.com
Tfgs 2017 nový dizajn leto novýpánske košele šaty mačky stopy vzor ...
\ t
640 rub.

V snahe o trendy

Zdá sa, že nízke ceny obchodov kategórie rýchlo sa meniacich sú v skutočnosti pascou. V snahe o trendy v nich sa ženy módy môžu zmiasť a vybrať si vôbec nie to, čo pôvodne chceli. Každý chce vyzerať ako skutočné dievča, takže relatívne lacné a ostro módne veci sa kupujú veľmi rýchlo. Ale premýšľajte o tom: väčšina trendov sa stane po niekoľkých mesiacoch irelevantná a excentrická vec sa odošle na vzdialenú poličku. Riešenie je jednoduché: kúpiť len to, čo sa vám páči a skvele zapadá do už existujúcej skrine.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.02.2018